Leo van Adrichem

205 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosAbe Winters112: HB 8+Final A [5]06:49,755th
EUREurosKoen Harsevoort111: HB 4+Heat 1[2]07:07,964th
EUREurosAbe Winters010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]06:20,876th
EUREurosBram Poortman049: HTal 8+Heat 1[2]07:41,667th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosStefan van Haren112: HB 8+Heat 2[2]06:09,914th
EUREurosStefan van Haren010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [6]06:07,406th
EUREurosStefan van Haren010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[1]06:04,696th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosStefan van Haren010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 02:59,7011th
EUREurosStefan van Haren112: HB 8+Heat 1[1]06:18,094th

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosJoost van Smoorenburg112: HB 8+Final A [2]06:42,138th
EUREuros/BoreasEric Dannenberg111: HB 4+Final B [3]07:29,165th
EUREurosJoost van Smoorenburg112: HB 8+Heat 2[2]06:23,284th
EUREuros/BoreasEric Dannenberg111: HB 4+Heat 1[6]07:28,946th
EUREurosJoost van Smoorenburg010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [3]06:32,374th
EUREuros/BoreasEric Dannenberg009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [7]07:39,266th
EUREurosJoost van Smoorenburg010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]06:23,766th
EUREuros/BoreasEric Dannenberg009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[2]07:41,927th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros/SkøllStefan van Haren111: HB 4+Final B [4]07:27,635th
EUREurosJoost van Smoorenburg112: HB 8+Heat 2[2]06:27,195th
EUREuros/SkøllStefan van Haren111: HB 4+Heat 3[4]07:24,853rd
EUREurosJoost van Smoorenburg010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]06:52,221st
EUREurosJoost van Smoorenburg010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]06:37,994th
EUREuros/SkøllStefan van Haren009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]07:37,024th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosStefan van Haren203: HB 8+Final A [6]06:15,874th
EUREurosJoost van Smoorenburg202: HB 4+Heat 3[3]07:31,516th
EUREurosStefan van Haren203: HB 8+Heat 2[6]06:21,483rd
EUREurosStefan van Haren102: HEj 8+ (EJK)Final B [4]06:37,223rd
EUREuros 2Joost van Smoorenburg101: HEj 4+ (EJK)Heat 2[2]07:52,285th
EUREurosStefan van Haren102: HEj 8+ (EJK)Heat 3[6]06:34,453rd

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosStefan van Haren003: Jonge AchtFinal A [1]06:20,483rd
EUREurosStefan van Haren003: Jonge AchtHeat 2[3]06:16,662nd
EUREuros 2Joost van Smoorenburg040: Jonge VierHeat 2[1]07:18,954th

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros 1Thomas Kolkman106: HErv 2xFinal B [3]07:55,082nd
EUREuros 3Renier Timmermans105: HErv 4+Final B [1]07:59,655th
EUREurosRachel Foppen103: LDEj 4*Final A [4]08:13,254th
EUREuros 8Jelles Overmeen101: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 6[3]01:55,755th
EUREuros 10Florian Ventur101: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 2[4]01:55,333rd
EUREuros 1Thomas Kolkman106: HErv 2xHeat 2[5]08:04,974th
EUREuros 3Renier Timmermans105: HErv 4+Semifinal 3[5]07:48,324th
EUREurosElianne Hopman102: DEj 8+Heat 3[6]08:03,765th
EUREuros 9teun biemans101: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 21[6]02:03,504th
EUREuros 11Ted van Wijk101: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 2[4]02:05,132nd
EUREuros 3Renier Timmermans105: HErv 4+Heat 3[5]07:49,202nd
EUREurosRachel Foppen103: LDEj 4*Heat 1[4]08:20,171st
EUREuros 8Jelles Overmeen101: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 26[3]01:57,041st
EUREuros 9teun biemans101: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 24[5]02:05,555th
EUREuros 10Florian Ventur101: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 6[4]01:59,751st
EUREuros 11Ted van Wijk101: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 4[3]02:06,232nd
EUREurosRachel Foppen023: DErv 4*Final B [5]
EUREuros 2Thirza van Spijk006: DErv 2xFinal B [5]08:31,064th
EUREurosMaartje Geurts005: DErv 4+Final A [1]08:27,766th
EUREurosAbe Winters002: Ej 8+Final B [6]07:14,096th
EUREuros 6Lisa Luchtenberg001: DOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 8[2]02:11,544th
EUREurosRachel Foppen023: DErv 4*Heat 2[4]08:28,105th
EUREuros 2Thirza van Spijk006: DErv 2xHeat 3[2]08:39,204th
EUREurosMaartje Geurts005: DErv 4+Semifinal 2[4]08:31,713rd
EUREurosAbe Winters002: Ej 8+Heat 1[3]07:08,634th
EUREuros 6Lisa Luchtenberg001: DOnerv C4+ (500 meter)Repechage 21[5]02:09,791st
EUREuros 5Jesse Weggemans001: DOnerv C4+ (500 meter)Repechage 20[4]02:16,864th
EUREurosMaartje Geurts005: DErv 4+Heat 4[5]08:28,491st
EUREuros 6Lisa Luchtenberg001: DOnerv C4+ (500 meter)Heat 25[3]02:19,043rd
EUREuros 5Jesse Weggemans001: DOnerv C4+ (500 meter)Heat 14[6]02:16,772nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus/Euros/GyasSteven Hoogeveen109: B 8+Final A [3]05:55,201st
EUREurosDaan Horenberg107: B 1xFinal A [4]07:22,083rd
EUREurosDaan Horenberg107: B 1xHeat 3[5]07:30,901st
EUREurosSteven Hoogeveen007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [6]06:22,623rd
EUREurosSteven Hoogeveen007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 2[6]06:36,263rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosSteven Hoogeveen135: MDev 4-Final A [1]06:10,692nd
SAUSaurus/Euros/MWC/PHOSteven Hoogeveen056: MI 8+Final A [6]05:54,124th
SAUSaurus/Euros/MWC/PHOSteven Hoogeveen056: MI 8+Heat 1[4]05:51,893rd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosSteven Hoogeveen007: Dev 4- (Development Klassement)Final B [2]03:03,492nd
EUREurosSteven Hoogeveen007: Dev 4- (Development Klassement)Semifinal 1[3]03:09,802nd
EUREurosSteven Hoogeveen007: Dev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:02,624th
EUREuros/Saurus/MWC/PHOSteven Hoogeveen104: E 8+Final A [3]06:00,503rd
EUREurosSteven Hoogeveen105: G 4-Heat 2[3]06:39,894th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosDaan Horenberg107: B 1xFinal B [2]07:29,342nd
EUREurosSteven Hoogeveen104: G 4-Final B [6]06:16,891st
EUREurosDaan Horenberg107: B 1xHeat 3[3]06:56,873rd
EUREurosSteven Hoogeveen104: G 4-Heat 1[3]06:19,813rd
EUREurosSteven Hoogeveen007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [1]06:23,306th
EUREurosSteven Hoogeveen007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 2[3]06:35,023rd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosSteven Hoogeveen105: G 4-Heat 3[7]06:22,643rd
EUREurosSteven Hoogeveen007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [5]06:26,976th
EUREurosSteven Hoogeveen007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 2[4]06:23,421st

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosSteven Hoogeveen104: G 4-Heat 2[4]07:26,734th
EUREurosSteven Hoogeveen007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 3[4]07:29,196th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosSteven Hoogeveen251: G 4-Final A [1]06:32,284th
EUREurosSteven Hoogeveen251: G 4-Heat 3[5]06:31,722nd
EUREurosSteven Hoogeveen104: Dev 4- (Dev)Final A [3]06:35,474th
EUREurosSteven Hoogeveen104: Dev 4- (Dev)Heat 1[6]06:27,242nd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosSteven Hoogeveen001: Oude VierHeat 1[4]07:01,044th

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros 4Steven Hoogeveen014: N 1xFinal A [6]07:59,074th
EUREuros 3Daan Horenberg014: N 1xFinal A [3]07:46,932nd
EUREuros 2Berend Visser014: N 1xHeat 3[2]08:59,935th
EUREuros 4Steven Hoogeveen014: N 1xHeat 3[4]08:13,572nd
EUREuros 1Thijs Rakels014: N 1xHeat 1[4]08:44,694th
EUREuros 3Daan Horenberg014: N 1xHeat 1[3]08:03,381st
EUREuros 2Thijs Rakels016: SA 1xFinal A [5]08:41,055th
EUREuros 3Steven Hoogeveen016: SA 1xFinal A [4]08:11,594th
EUREuros 1Daan Horenberg016: SA 1xFinal A [2]07:51,553rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosJonas Riksen107: N 4-Final A [3]06:27,903rd
EUREurosJonas Riksen107: N 4-Heat 2[3]06:24,151st
EUREurosJonas Riksen007: Dev 4- (DK)Heat 2[3]06:33,514th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosJonas Riksen107: N 4-Final A [6]06:24,994th
EUREurosJonas Riksen107: N 4-Heat 1[4]06:35,183rd
EUREurosJonas Riksen007: Dev 4-Final B [5]06:38,994th
EUREurosJonas Riksen007: Dev 4-Heat 2[6]06:27,804th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosJonas Riksen007: Dev 4- (1000m Knock Out)Final C [3]
EUREurosJonas Riksen007: Dev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:10,087th
EUREurosJonas Riksen107: N 4-Heat 1[4]06:38,513rd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosJonas Riksen107: N 4-Final A [1]06:33,515th
EUREurosJonas Riksen107: N 4-Heat 2[3]06:42,292nd
EUREurosJonas Riksen007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 3[6]06:37,466th

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosJonas Riksen107: N 4-Final A [5]06:55,264th
EUREurosJonas Riksen107: N 4-Heat 1[4]06:54,082nd
EUREurosJonas Riksen007: Dev 4-Final A [1]06:46,136th
EUREurosJonas Riksen007: Dev 4-Heat 2[2]06:45,042nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosJonas Riksen251: Dev 4- (DK)Semifinal 1[2]
EUREurosJonas Riksen251: Dev 4- (DK)Time Trial 06:59,7612th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosDaan Horenberg001: Oude VierHeat 2[1]06:55,644th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosSteven Hoogeveen112: B 8+Final A [5]05:58,583rd
EUREurosSteven Hoogeveen112: B 8+Heat 2[3]06:10,632nd
EUREurosSteven Hoogeveen008: Ej 8+ (EJK)Final B [5]05:53,051st
EUREurosSteven Hoogeveen008: Ej 8+ (EJK)Heat 1[5]05:59,425th

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosSteven Hoogeveen008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:05,6713th
EUREurosSteven Hoogeveen112: B 8+Final A [1]06:17,272nd
EUREurosSteven Hoogeveen112: B 8+Heat 1[4]06:12,151st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosSteven Hoogeveen112: B 8+Final A [2]06:05,363rd
EUREurosSteven Hoogeveen112: B 8+Heat 3[6]06:11,802nd
EUREuros/AmycusSteven Hoogeveen008: Ej 8+Final A [1]06:03,895th
EUREuros/AmycusSteven Hoogeveen008: Ej 8+Heat 1[5]05:59,192nd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros/SkøllSteven Hoogeveen112: B 8+Final B [3]06:17,704th
EUREuros/SkøllSteven Hoogeveen112: B 8+Heat 1[6]06:15,614th
EUREuros/SkøllSteven Hoogeveen008: Ej 8+Final A [2]07:05,926th
EUREuros/SkøllSteven Hoogeveen008: Ej 8+Heat 2[7]07:04,942nd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosSteven Hoogeveen112: B 8+Final A [7]06:15,615th
EUREurosSteven Hoogeveen112: B 8+Heat 3[2]06:16,552nd
EUREurosSteven Hoogeveen008: Ej 8+Final B [2]06:39,306th
EUREurosSteven Hoogeveen008: Ej 8+Heat 3[7]06:20,544th

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosSteven Hoogeveen041: Ej 8+ (EJK)Repechage 2[2]06:50,594th
EUREurosSteven Hoogeveen041: Ej 8+ (EJK)Heat 3[6]07:07,494th

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosSteven Hoogeveen002: Jonge AchtHeat 1[2]06:37,282nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosJeroen Mol113: B 8+Final A [7]05:55,302nd
EUREurosJeroen Mol113: B 8+Heat 1[5]06:15,403rd
EUREurosJeroen Mol007: Ej 8+Final B [4]06:03,541st
EUREurosJeroen Mol007: Ej 8+Heat 1[3]06:04,073rd

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosJeroen Mol112: B 8+Final A [4]06:11,264th
EUREurosJeroen Mol112: B 8+Heat 2[1]06:17,741st
EUREurosJeroen Mol007: Ej 8+Final A [6]06:13,435th
EUREurosJeroen Mol007: Ej 8+Heat 3[2]06:05,522nd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosJeroen Mol113: B 8+Final A [4]06:30,515th
EUREurosJeroen Mol113: B 8+Heat 1[5]06:17,301st
EUREurosJeroen Mol007: Ej 8+Final B [7]06:10,362nd
EUREurosJeroen Mol007: Ej 8+Heat 3[5]06:44,954th

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosJeroen Mol112: B 8+Heat 1[4]06:28,365th
EUREurosJeroen Mol007: Ej 8+ (EJK)Final B [3]06:11,063rd
EUREurosJeroen Mol007: Ej 8+ (EJK)Heat 2[7]06:07,693rd

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros/VadaJeroen Mol007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:08,9710th
EUREuros/TrompJeroen Mol112: B 8+Heat 1[2]06:16,283rd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosJeroen Mol101: B 8+Heat 2[6]06:27,183rd
EUREurosJeroen Mol001: Ej 8+Heat 3[3]06:52,844th

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosJeroen Mol002: Jonge AchtFinal A [5]06:23,316th
EUREurosJeroen Mol002: Jonge AchtHeat 1[5]06:25,811st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREurosMarijn van de Putte172: HTal 8+Heat 2[3]07:19,285th