Jessica van den Heuvel

160 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordJelle Algie104: HE 8+ (NSK)Final A [4]06:36,636th
NJONjordJelle Algie104: HE 8+ (NSK)Heat 2[3]06:31,782nd

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordBouke Algie010: HE 2+Final A [3]07:53,143rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordJasper Hoffstedde056: MI 8+Final A [3]05:40,771st
NJONjordJasper Hoffstedde056: MI 8+Heat 1[1]05:43,811st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 1Jasper Hoffstedde103: E 8+Final A [5]05:39,852nd
NJONjord 1Jasper Hoffstedde103: E 8+Heat 1[2]05:23,921st

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordJasper Hoffstedde104: E 8+Final A [6]05:50,301st
NJONjordJasper Hoffstedde104: E 8+Heat 2[6]05:50,422nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordJasper Hoffstedde201: E 8+Final A [5]05:44,441st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordRafaël van Hees006: N 4+Final A [4]06:34,113rd
NJONjordRafaël van Hees006: N 4+Heat 3[2]06:42,951st

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordPeter Gründer104: SA 8+Final A [3]05:51,041st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordPeter Gründer131: M 8+Heat 2[5]06:15,115th
NJONjordPeter Gründer046: M 8+Heat 2[3]05:54,623rd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordPeter Gründer104: SA 8+Final A [2]05:51,913rd
NJONjordPeter Gründer104: SA 8+Heat 1[3]05:52,273rd
NJONjordRafaël van Hees006: N 4+Final A [3]06:49,032nd
NJONjordRafaël van Hees006: N 4+Heat 1[3]06:47,911st

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordPeter Gründer200: SA 8+Final A [6]03:41,662nd
NJONjordPeter Gründer200: SA 8+Semifinal 2[5]03:45,231st

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordPeter Gründer104: SA 8+Final A [3]
NJONjordSven Brinkman254: LEj 8+ (Ejk)Time Trial 06:44,3410th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordPeter Gründer001: Oude VierHeat 3[3]06:56,034th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordArend Weijs112: B 8+Final A [3]05:58,182nd
NJONjordArend Weijs112: B 8+Heat 2[2]06:07,951st
NJONjordArend Weijs008: Ej 8+ (EJK)Final A [5]05:56,522nd
NJONjordArend Weijs008: Ej 8+ (EJK)Heat 2[6]05:58,562nd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordArend Weijs008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:02,4212th
NJONjordArend Weijs112: B 8+Final B [3]06:20,433rd
NJONjordArend Weijs112: B 8+Heat 3[3]06:18,022nd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordArend Weijs112: B 8+Final A [5]06:03,952nd
NJONjordArend Weijs112: B 8+Heat 2[4]06:04,261st
NJONjordArend Weijs008: Ej 8+Final A [3]06:02,514th
NJONjordArend Weijs008: Ej 8+Heat 3[6]05:56,141st

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordYorick Verduin008: Ej 8+Final B [5]07:05,545th
NJONjordYorick Verduin008: Ej 8+Heat 2[6]07:05,663rd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordYorick Verduin112: B 8+Final B [4]06:24,774th
NJONjordYorick Verduin112: B 8+Heat 3[4]06:16,903rd
NJONjordYorick Verduin008: Ej 8+Final B [3]06:35,975th
NJONjordYorick Verduin008: Ej 8+Heat 1[2]06:16,064th

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordYorick Verduin041: Ej 8+ (EJK)Repechage 2[5]06:45,693rd
NJONjordYorick Verduin041: Ej 8+ (EJK)Heat 2[4]06:43,893rd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordYorick Verduin002: Jonge AchtHeat 3[4]06:32,694th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 1Ida van Dorp132: DO 4+Final A [6]07:29,174th
NJONjord 1Ida van Dorp132: DO 4+Heat 2[6]07:41,032nd
NJONjordLinda van Bijsterveldt021: DEj 8+Final B [4]06:45,661st
NJONjordLinda van Bijsterveldt021: DEj 8+Heat 1[6]06:53,834th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordLinda van Bijsterveldt136: WFm 8+Final A [5]06:27,031st

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordBoudewijn Yannick Bisschop012: LN 4+Final A [5]06:58,211st
NJONjordLinda van Bijsterveldt021: DEj 8+Final A [5]06:44,641st
NJONjordLinda van Bijsterveldt021: DEj 8+Heat 2[1]06:50,942nd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordLinda van Bijsterveldt129: DSA 8+Final A [5]06:56,963rd
NJONjordLinda van Bijsterveldt129: DSA 8+Heat 2[3]06:46,701st
NJONjordLinda van Bijsterveldt021: DEj 8+Final A [3]06:31,151st
NJONjordLinda van Bijsterveldt021: DEj 8+Heat 1[4]07:19,972nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordLinda van Bijsterveldt129: DSA 8+Final A [6]06:39,092nd
NJONjordLinda van Bijsterveldt021: DEj 8+ (EJK)Final A [6]06:43,381st
NJONjordLinda van Bijsterveldt021: DEj 8+ (EJK)Heat 1[5]06:48,882nd

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordLinda van Bijsterveldt021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Final A [2]03:23,241st
NJONjordLinda van Bijsterveldt021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 2[2]03:30,811st
NJONjordLinda van Bijsterveldt021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 3[3]03:27,271st
NJONjordLinda van Bijsterveldt021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:21,752nd
NJONjordLinda van Bijsterveldt137: DB 8+Final A [2]06:46,041st
NJONjordLinda van Bijsterveldt137: DB 8+Heat 3[1]06:41,881st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordLinda van Bijsterveldt103: DB 8+Heat 2[1]07:02,631st
NJONjordLinda van Bijsterveldt003: DEj 8+Heat 2[3]07:30,193rd

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordIda van Dorp004: Dames AchtFinal A [6]06:49,342nd
NJONjordIda van Dorp004: Dames AchtHeat 2[1]07:08,183rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 1Ilke Ates137: DB 4+Final A [4]08:14,223rd
NJONjordBeatrice Meijer171: DTal 8+Final A [2]07:38,072nd
NJONjordBeatrice Meijer171: DTal 8+Heat 1[7]07:29,732nd
NJONjord 1Ilke Ates019: DN 4+Final A [3]08:12,782nd
NJONjord 1Ilke Ates019: DN 4+Heat 2[5]08:07,642nd

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/PhocasThomas Conijn113: B 8+Final A [3]07:09,783rd
NJONjord/PhocasThomas Conijn007: Ej 8+Final B [3]06:57,403rd
NJONjord/PhocasThomas Conijn007: Ej 8+Heat 1[6]06:54,624th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 1Marije Wabeke025: DCL 8+Time Trial 32:52,37th