Giedo Mak

91 races

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaJob Van Der Worp009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:26,4110th
THEThêtaJob Van Der Worp111: HB 4+Final A [3]07:06,683rd
THEThêtaJob Van Der Worp111: HB 4+Heat 3[2]07:04,471st

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaJob Van Der Worp111: HB 4+Final A [7]07:16,415th
THEThêtaJob Van Der Worp111: HB 4+Heat 1[7]07:17,353rd
THEThêtaJob Van Der Worp009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]07:26,748th
THEThêtaJob Van Der Worp009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[1]07:25,813rd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaJob Van Der Worp111: HB 4+Final A [1]07:32,246th
THEThêtaJob Van Der Worp111: HB 4+Heat 3[3]07:22,942nd
THEThêta 1Job Van Der Worp009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]07:35,604th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaJob Van Der Worp202: HB 4+Heat 2[6]07:24,803rd
THEThêta 1Job Van Der Worp101: HEj 4+ (EJK)Final B [4]07:29,442nd
THEThêta 1Job Van Der Worp101: HEj 4+ (EJK)Heat 1[4]07:36,212nd

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta 1Job Van Der Worp040: Jonge VierHeat 4[4]07:10,544th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaSjoerd Pieksma112: LE 8+ (NSK)Heat 2[5]06:16,364th
THEThêtaRalph Bens015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 2[6]07:31,346th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaRalph Bens015: LDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:19,7215th
THEThêtaSjoerd Pieksma114: LE 8+Final A [2]06:24,093rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaTobias Quené113: LG 4-Heat 2[4]06:57,045th
THEThêtaTobias Quené015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 1[2]07:01,735th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaTobias Quené116: LG 4+Final A [3]07:32,794th
THEThêtaTobias Quené115: LG 4-Heat 1[3]06:56,255th
THEThêtaTobias Quené015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 2[6]07:14,816th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaTobias Quené117: LB 4+Final A [5]07:50,821st
THEThêtaTobias Quené014: LEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]08:20,891st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/OrcaTobias Quené216: LB 4+Final A [4]07:24,114th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/PhocasTobias Quené004: Lichte AchtHeat 1[1]06:43,495th

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta 1Tobias Quené004: Ej 8+Heat 2[5]07:22,784th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaSjoerd Pieksma122: LN 4-Heat 3[5]06:44,434th
THEThêtaSjoerd Pieksma015: LDev 4- (DK)Heat 1[2]06:41,963rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/OrcaSjoerd Pieksma122: LN 4-Heat 1[2]07:04,214th
THEThêta/OrcaSjoerd Pieksma014: LN 4+Heat 2[4]07:09,115th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaSjoerd Pieksma014: LN 4+Final A [4]
THEThêtaSjoerd Pieksma014: LN 4+Heat 3[1]06:59,932nd
THEThêtaGiel Talsma006: N 4+Time Trial 07:05,7910th
THEThêtaGiel Talsma111: B 4+Final A [3]06:58,883rd
THEThêtaGiel Talsma111: B 4+Heat 2[4]06:57,211st
THEThêtaSjoerd Pieksma119: LN 4-Heat 2[1]06:47,103rd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/AsoposSjoerd Pieksma123: LB 4+Final A [6]06:58,681st
THEThêtaSjoerd Pieksma014: LN 4+Final A [3]07:03,823rd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaJan van Mastrigt123: LB 4+Final A [4]07:40,112nd
THEThêtaJan van Mastrigt014: LN 4+Final A [2]07:06,505th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaJan van Mastrigt123: LB 4+Final A [4]
THEThêtaJan van Mastrigt014: LN 4+Final A [2]

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaJan van Mastrigt041: LB 4+Final A [2]07:38,802nd
THEThêtaJan van Mastrigt041: LB 4+Heat 2[3]07:10,682nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaHein Breukers170: HTal 8+Final A [4]06:19,941st
THEThêtaHein Breukers170: HTal 8+Heat 3[3]06:37,571st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaWillem Rabsztyn172: HTal 8+Final A [7]06:46,326th
THEThêtaWillem Rabsztyn172: HTal 8+Heat 2[7]06:40,282nd