Gerben van der Meijde

257 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaChristiaan Rosendaal108: HG 2xFinal A [3]07:01,794th
THEThêtaArnout Hilhorst109: HB 1xFinal A [8]08:00,234th
THEThêtaChristiaan Rosendaal108: HG 2xHeat 1[4]07:34,863rd
THEThêtaArnout Hilhorst109: HB 1xHeat 2[4]08:30,753rd
THEThêta 2Arnout Hilhorst003: HG 1xHeat 2[4]07:55,106th
THEThêta 1Mark Verbeek003: HG 1xHeat 1[6]07:40,887th
THEThêta 3Christiaan Rosendaal003: HG 1xHeat 1[3]07:39,006th

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaChristiaan Rosendaal106: HGb 4-Final A [3]06:26,776th
THEThêtaChristiaan Rosendaal106: HGb 4-Heat 2[7]06:27,663rd
THEThêtaChristiaan Rosendaal002: HE 4- (NK)Final B [5]06:42,423rd
SKOSkøll/ThêtaLennart van Lierop001: HE 2x (NK)Final A [4]06:26,111st
THEThêtaChristiaan Rosendaal002: HE 4- (NK)Heat 1[6]06:36,094th
SKOSkøll/ThêtaLennart van Lierop001: HE 2x (NK)Race For Lanes [8]06:30,171st

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaChristiaan Rosendaal106: HGb 4-Final A [3]06:32,055th
THEThêtaChristiaan Rosendaal106: HGb 4-Time Trial 05:39,772nd
THEThêta 2Christiaan Rosendaal003: HG 1xFinal A [6]07:34,026th
THEThêta/SkøllLennart van Lierop001: HE 2xFinal A [4]06:22,471st
THEThêta 2Christiaan Rosendaal003: HG 1xHeat 3[4]07:41,522nd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaChristiaan Rosendaal106: HGb 4-Final A [7]07:00,835th
THEThêtaGuido de Ruiter101: HE 1xFinal A [4]07:34,732nd
THEThêtaChristiaan Rosendaal106: HGb 4-Heat 2[3]07:22,252nd
THEThêta 2Guido de Ruiter003: HG 1xFinal A [5]07:53,001st
THEThêta 1Christiaan Rosendaal003: HG 1xFinal B [3]08:31,182nd
THEThêta 1Christiaan Rosendaal003: HG 1xHeat 2[4]07:39,996th
THEThêta 2Guido de Ruiter003: HG 1xHeat 1[6]07:25,781st

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaChristiaan Rosendaal004: HG 2-Time Trial 05:41,725th
THEThêtaChristiaan Rosendaal102: HE 2-Final A [1]08:22,634th
THEThêtaChristiaan Rosendaal102: HE 2-Heat 2[3]07:30,632nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaChristiaan Rosendaal204: HG 2-Final A [6]07:32,483rd
THEThêtaGuido de Ruiter003: HE 1x (Nederlands Kampioenschap)Final A [3]07:24,283rd
THEThêtaRobert Tiemeijer004: HSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Final B [4]07:41,763rd
THEThêtaChristiaan Rosendaal204: HG 2-Heat 3[6]07:31,112nd
THEThêtaChristiaan Rosendaal104: HDev 4- (Development Klassement)Final A [1]06:48,662nd
THEThêtaRobert Tiemeijer004: HSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 2[5]07:52,735th
THEThêtaGuido de Ruiter003: HE 1x (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 2[2]07:44,242nd
THEThêtaChristiaan Rosendaal104: HDev 4- (Development Klassement)Heat 3[2]06:51,211st
THEThêtaRobert Tiemeijer004: HSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 2[4]07:56,203rd
THEThêtaGuido de Ruiter003: HE 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 2[3]07:46,871st
THEThêtaRobert Tiemeijer004: HSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 07:01,707th
THEThêtaGuido de Ruiter003: HE 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 06:52,712nd

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaGuido de Ruiter001: Oude VierFinal A [4]10:25,004th
THEThêta 1Arnout Hilhorst011: HE 1xHeat 3[5]09:30,184th
THEThêtaGuido de Ruiter001: Oude VierHeat 2[3]07:21,261st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta (NSK)Pelle Krol104: HE 8+ (NSK)Final A [7]06:30,575th
THEThêta (NSK)Pelle Krol104: HE 8+ (NSK)Heat 1[4]06:26,312nd
THEThêtaRalph Bens006: HG 4xFinal A [5]07:10,315th
THEThêtaMark Verbeek004: HG 2-Final B [5]08:14,765th
THEThêtaMark Verbeek004: HG 2-Heat 1[3]07:22,663rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaRobert Tiemeijer114: M 2xFinal A [1]07:49,453rd
THEThêtaGuido de Ruiter033: BM 1xFinal A [4]08:16,744th
THEThêta (P1)Robert Tiemeijer054: MDev 2xFinal A [1]07:20,481st
THEThêtaGuido de Ruiter033: BM 1xHeat 3[3]08:10,092nd
THEThêtaMark Verbeek057: MDev 4-Heat 1[2]07:13,324th
THEThêta (P1)Robert Tiemeijer054: MDev 2xHeat 2[1]07:19,081st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaRobert Tiemeijer108: HG 2xFinal A [4]06:38,473rd
THEThêtaRobert Tiemeijer108: HG 2xHeat 2[4]06:43,411st
VIDVidar/Boreas/ThêtaRuben Sikkema107: HG 4+Heat 2[2]06:59,905th
THEThêtaMark Verbeek106: HGb 4-Heat 1[5]06:23,994th
THEThêtaGuido de Ruiter101: HE 1xHeat 2[6]07:09,503rd
THEThêtaMark Verbeek007: HDev 4- (Development Klassement)Final B [4]06:32,176th
THEThêtaGuido de Ruiter003: HG 1xFinal A [4]07:10,852nd
THEThêtaRobert Tiemeijer008: HDev 2x (Development Klassement)Final A [5]06:39,821st
VIDVidar/Boreas/ThêtaRuben Sikkema005: HG 4+Final A [5]07:04,076th
THEThêtaMark Verbeek007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 3[3]06:24,913rd
THEThêtaGuido de Ruiter003: HG 1xHeat 3[3]07:11,991st
THEThêtaRobert Tiemeijer008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 1[2]06:39,911st
VIDVidar/Boreas/ThêtaRuben Sikkema005: HG 4+Heat 1[5]06:56,732nd

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaRobert Tiemeijer008: HDev 2x (Development Klassement)Final A [3]03:19,241st
VIDVidar/Boreas/ThêtaRuben Sikkema005: HG 4+Final A [1]07:10,484th
THEThêtaRobert Tiemeijer008: HDev 2x (Development Klassement)Semifinal 1[3]03:21,521st
VIDVidar/Boreas/ThêtaRuben Sikkema005: HG 4+Heat 2[4]06:59,383rd
THEThêtaRobert Tiemeijer008: HDev 2x (Development Klassement)Time Trial 03:15,721st
THEThêtaPelle Krol007: HDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:09,9814th
VIDVidar/Boreas/ThêtaRuben Sikkema107: HG 4+Final A [1]07:00,424th
VIDVidar/Boreas/ThêtaRuben Sikkema107: HG 4+Heat 1[4]07:01,422nd
THEThêtaPelle Krol106: HGb 4-Heat 1[2]06:34,053rd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaPelle Krol104: HE 8+Final A [5]06:15,223rd
THEThêta/ProteusVincent Klaassens102: HE 2-Final A [3]06:52,121st
THEThêtaRobert Tiemeijer108: HG 2xFinal A [4]06:57,103rd
THEThêtaGuido de Ruiter101: HE 1xFinal A [8]07:19,492nd
THEThêta/Boreas/VidarRuben Sikkema107: HG 4+Heat 2[4]07:18,556th
THEThêtaPelle Krol007: HDev 4- (Development Klassement)Final B [7]06:46,184th
THEThêtaRobert Tiemeijer008: HDev 2x (Development Klassement)Final A [3]06:58,861st
THEThêta/Boreas/VidarRuben Sikkema005: HG 4+Final A [7]07:23,768th
THEThêta/SaurusGerard van der Velden001: HE 2xFinal A [2]06:47,131st
THEThêtaPelle Krol007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 1[3]06:40,474th
THEThêtaRobert Tiemeijer008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 1[5]06:58,372nd
THEThêta/VidarRuben Sikkema004: HG 2-Heat 2[6]07:45,124th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaRobert Tiemeijer108: HG 2xFinal A [5]07:05,654th
THEThêtaGuido de Ruiter101: HE 1xFinal A [5]07:26,682nd
THEThêtaPelle Krol106: HGb 4-Final A [4]06:47,265th
THEThêta/Boreas/VidarRuben Sikkema107: HG 4+Heat 1[5]07:15,264th
THEThêtaPelle Krol106: HGb 4-Heat 1[1]06:53,591st
THEThêtaGuido de Ruiter101: HE 1xHeat 2[5]
THEThêtaGuido de Ruiter003: HG 1xFinal B [6]08:21,311st
THEThêtaPelle Krol007: HDev 4- (Development Klassement)Final A [3]07:14,556th
THEThêtaRobert Tiemeijer008: HDev 2x (Development Klassement)Final A [7]07:22,981st
THEThêtaGuido de Ruiter003: HG 1xHeat 2[2]08:10,805th
THEThêtaPelle Krol007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 3[3]06:59,282nd
THEThêta/VidarRuben Sikkema004: HG 2-Heat 2[2]07:58,574th
THEThêtaRobert Tiemeijer008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 2[2]07:07,671st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaRobert Tiemeijer205: HG 2xFinal A [6]06:39,401st
THEThêta/ProteusVincent Klaassens001: HE 2- (NK)Final A [4]06:27,273rd
THEThêta (SB)Guido de Ruiter003: HE 1x (NK)Final B [2]07:09,676th
THEThêtaPelle Krol206: HGb 4-Final A [3]06:52,576th
THEThêta/VidarRuben Sikkema204: HG 2-Heat 2[6]07:41,594th
THEThêtaRobert Tiemeijer205: HG 2xHeat 1[2]06:59,221st
THEThêtaPelle Krol206: HGb 4-Heat 2[4]06:40,752nd
THEThêtaPelle Krol104: HDev 4- (Dev)Final B [3]06:51,762nd
THEThêtaRobert Tiemeijer103: HDev 2x (Dev)Final A [4]07:18,441st
THEThêta (SB)Guido de Ruiter003: HE 1x (NK)Semifinal 2[6]07:47,944th
THEThêta/ProteusVincent Klaassens001: HE 2- (NK)Semifinal 1[5]07:10,392nd
THEThêtaPelle Krol104: HDev 4- (Dev)Heat 2[3]07:04,754th
THEThêtaRobert Tiemeijer103: HDev 2x (Dev)Heat 1[4]07:39,011st
THEThêta (SB)Guido de Ruiter003: HE 1x (NK)Quarterfinal 3[5]07:54,713rd
THEThêta/ProteusVincent Klaassens001: HE 2- (NK)Time Trial 06:13,985th
THEThêta (SB)Guido de Ruiter003: HE 1x (NK)Time Trial 06:41,1514th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaGuido de Ruiter001: Oude VierFinal A [7]10:20,585th
THEThêtaGuido de Ruiter001: Oude VierHeat 1[3]06:36,512nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaMark Verbeek105: G 4+Heat 4[5]06:45,275th
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]06:50,103rd
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[6]06:49,101st

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/SaurusMark Verbeek006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [3]03:22,431st
THEThêta/SaurusMark Verbeek006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Semifinal 2[2]03:17,652nd
THEThêta/SaurusMark Verbeek006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:14,492nd
VIDVidar/ThêtaMathijs Van der Roest109: B 4+Final B [1]07:06,992nd
THEThêta/SaurusMark Verbeek106: G 4+Final B [2]06:53,353rd
VIDVidar/ThêtaMathijs Van der Roest109: B 4+Heat 3[4]07:08,413rd
THEThêta/SaurusMark Verbeek106: G 4+Heat 1[4]06:42,162nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/ThêtaPieter-Bas Vlaandere108: B 4+Final B [3]07:06,133rd
VIDVidar/ThêtaPieter-Bas Vlaandere108: B 4+Heat 2[5]07:04,404th
THEThêtaMark Verbeek105: G 4+Heat 3[4]06:44,224th
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]06:37,934th
VIDVidar/ThêtaPieter-Bas Vlaandere206: G 4+Heat 3[4]07:28,305th
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[6]06:49,972nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/SaurusMark Verbeek106: G 4+Final A [6]07:12,425th
THEThêta/SaurusMark Verbeek106: G 4+Heat 1[6]06:55,512nd
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [6]06:54,191st
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]07:10,333rd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaMark Verbeek108: B 4+Final A [3]07:29,511st
THEThêtaMark Verbeek108: B 4+Heat 1[6]07:45,751st
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]07:50,224th
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[5]07:32,872nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaRobert Tiemeijer208: B 4+Final A [2]07:05,736th
THEThêtaRobert Tiemeijer208: B 4+Heat 3[3]06:59,192nd
THEThêtaRobert Tiemeijer107: Ej 4+ (EJK)Final A [3]07:20,656th
THEThêtaRobert Tiemeijer107: Ej 4+ (EJK)Heat 3[2]07:01,782nd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaRobert Tiemeijer040: Jonge VierHeat 3[3]07:17,553rd

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta 2Robert Tiemeijer004: Ej 8+Final A [6]07:08,866th
THEThêta 2Robert Tiemeijer004: Ej 8+Heat 1[6]07:14,992nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaSjoerd Pieksma122: LN 4-Heat 3[5]06:44,434th
THEThêtaSjoerd Pieksma015: LDev 4- (DK)Heat 1[2]06:41,963rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/OrcaSjoerd Pieksma122: LN 4-Heat 1[2]07:04,214th
THEThêta/OrcaSjoerd Pieksma014: LN 4+Heat 2[4]07:09,115th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaSjoerd Pieksma014: LN 4+Final A [4]
THEThêtaSjoerd Pieksma014: LN 4+Heat 3[1]06:59,932nd
THEThêtaSjoerd Pieksma119: LN 4-Heat 2[1]06:47,103rd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/AsoposSjoerd Pieksma123: LB 4+Final A [6]06:58,681st
THEThêtaSjoerd Pieksma014: LN 4+Final A [3]07:03,823rd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaJan van Mastrigt123: LB 4+Final A [4]07:40,112nd
THEThêtaJan van Mastrigt014: LN 4+Final A [2]07:06,505th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaJan van Mastrigt123: LB 4+Final A [4]
THEThêtaJan van Mastrigt014: LN 4+Final A [2]

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaJan van Mastrigt041: LB 4+Final A [2]07:38,802nd
THEThêtaJan van Mastrigt041: LB 4+Heat 2[3]07:10,682nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaPhilip van den Hurk119: LN 4-Final A [3]06:42,613rd
THEThêta/DudokPatrick Noordermeer016: LEj 8+ (EJK)Final B [4]06:08,312nd
THEThêta/DudokPatrick Noordermeer016: LEj 8+ (EJK)Heat 2[5]06:15,384th

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaThomas Buise015: LDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:15,239th
THEThêtaThomas Buise119: LN 4-Final A [4]07:10,843rd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaPhilip van den Hurk106: O 4+Heat 2[2]07:09,186th
THEThêtaPhilip van den Hurk014: LN 4+Final A [5]06:47,551st
THEThêtaPhilip van den Hurk014: LN 4+Heat 2[4]06:55,142nd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaPhilip van den Hurk014: LN 4+Final A [4]08:02,233rd
THEThêta 2Thomas Buise051: LB 1xFinal B [3]09:37,416th
THEThêta 2Thomas Buise051: LB 1xHeat 1[5]09:01,703rd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaPhilip van den Hurk123: LB 4+Final A [4]07:10,804th
THEThêtaPhilip van den Hurk123: LB 4+Heat 1[3]07:08,281st
THEThêtaPhilip van den Hurk014: LN 4+Final A [4]07:17,071st
THEThêtaPhilip van den Hurk014: LN 4+Heat 1[3]07:10,521st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaPhilip van den Hurk212: LB 4+Final A [4]07:04,592nd
THEThêtaPhilip van den Hurk108: LN 4+Final A [3]07:25,082nd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaPhilip van den Hurk041: LB 4+Final A [5]07:19,393rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaPim van Lier111: B 1xFinal A [2]07:20,743rd
THEThêtaPim van Lier111: B 1xHeat 1[3]07:48,183rd
THEThêta 2Stef Schenkelaars011: LN 1xFinal A [2]07:29,112nd
THEThêtaPim van Lier004: N 1xFinal A [7]07:30,902nd
THEThêta 2Stef Schenkelaars011: LN 1xHeat 4[5]07:43,742nd
THEThêta 1Mattijs Jansen011: LN 1xHeat 3[2]07:45,933rd
THEThêtaPim van Lier004: N 1xHeat 1[7]07:36,873rd

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaPim van Lier110: N 1xFinal A [1]07:23,294th
THEThêtaPim van Lier110: N 1xHeat 1[4]07:30,013rd
THEThêta 1Mattijs Jansen087: LB 1xFinal A [5]07:52,815th
THEThêta 2Stef Schenkelaars087: LB 1xFinal A [4]07:39,323rd
THEThêtaPim van Lier086: B 1xFinal A [3]07:42,812nd
THEThêta 1Mattijs Jansen087: LB 1xHeat 2[3]07:54,792nd
THEThêta 2Stef Schenkelaars087: LB 1xHeat 2[4]07:52,001st
THEThêtaPim van Lier086: B 1xHeat 1[5]08:00,921st

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaArne Hendriks116: LSA 8+Final A [7]06:32,681st
THEThêtaMattijs Jansen123: LB 1xFinal A [3]08:49,776th
THEThêtaPim van Lier111: B 1xFinal A [3]08:13,493rd
THEThêtaMattijs Jansen123: LB 1xHeat 1[5]07:55,682nd
THEThêtaPim van Lier111: B 1xHeat 2[4]07:43,692nd
THEThêtaMattijs Jansen011: LN 1xFinal A [2]07:59,886th
THEThêtaArne Hendriks010: LO 2-Final A [4]07:07,921st
THEThêtaMattijs Jansen011: LN 1xHeat 1[3]08:40,832nd
THEThêtaArne Hendriks010: LO 2-Heat 1[7]07:55,601st
THEThêtaPim van Lier004: N 1xHeat 2[6]08:06,753rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaPim van Lier110: N 1xFinal A [6]07:27,665th
THEThêta 2Arne Hendriks122: LN 1xHeat 4[4]07:38,612nd
THEThêta 1Mattijs Jansen122: LN 1xHeat 2[6]07:36,743rd
THEThêtaPim van Lier110: N 1xHeat 4[2]07:32,592nd
THEThêta 2Arne Hendriks061: LB 1xFinal A [5]07:36,091st
THEThêta 1Mattijs Jansen061: LB 1xHeat 2[2]07:49,303rd
THEThêta 2Arne Hendriks061: LB 1xHeat 2[4]07:41,361st
THEThêtaPim van Lier060: B 1xHeat 1[7]07:49,563rd

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta 2Mattijs Jansen063: LN 1xFinal A [2]08:13,484th
THEThêtaArne Hendriks003: O 2-Final A [3]07:30,964th
THEThêta 1Stef Schenkelaars063: LN 1xHeat 3[2]08:04,012nd
THEThêta 2Mattijs Jansen063: LN 1xHeat 3[1]08:01,381st
THEThêtaPim van Lier061: N 1xHeat 2[3]07:43,443rd
THEThêtaArne Hendriks003: O 2-Heat 1[3]07:18,911st
THEThêta 2Mattijs Jansen183: LB 1xFinal B [2]07:47,204th
THEThêta 2Mattijs Jansen183: LB 1xHeat 3[2]07:37,982nd
THEThêta 1Stef Schenkelaars183: LB 1xHeat 1[2]07:36,593rd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta 3Michiel Bouw116: LB 1xHeat 3[6]09:13,485th
THEThêta 2Mattijs Jansen116: LB 1xHeat 3[2]08:32,613rd
THEThêta 1Stef Schenkelaars116: LB 1xHeat 2[5]08:22,204th
THEThêtaArne Hendriks206: LSA 2-Semifinal 1[1]07:18,684th
THEThêtaArne Hendriks206: LSA 2-Repechage [4]08:47,422nd
THEThêta 1Stef Schenkelaars015: LN 1xHeat 3[5]08:24,393rd
THEThêta 3Michiel Bouw015: LN 1xHeat 2[4]08:58,955th
THEThêta 2Mattijs Jansen015: LN 1xHeat 1[5]08:16,345th
THEThêtaArne Hendriks206: LSA 2-Heat 2[3]08:01,024th

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaPim van Lier051: B 1xFinal A [6]07:43,942nd
THEThêtaArne Hendriks001: Oude VierHeat 2[3]07:06,554th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaRoel Smouter172: HTal 8+Heat 2[5]07:05,643rd