Simone Struyk

69 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJorn Haverkort107: N 4-Final A [5]06:29,954th
GYAGyasJorn Haverkort104: SA 8+ (NSK)Heat 1[5]06:06,094th
GYAGyasJorn Haverkort107: N 4-Heat 2[4]06:26,712nd
GYAGyasJorn Haverkort005: N 2xFinal A [5]07:04,283rd
GYAGyas 3Raymon van Meerendonk060: B 1xHeat 3[2]07:48,524th
GYAGyas 2Ernst Rodenburg060: B 1xHeat 1[6]07:43,703rd
GYAGyasJorn Haverkort005: N 2xHeat 2[6]07:06,742nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJacob Sikkes108: N 2-Heat 3[1]07:21,504th
GYAGyasJorn Haverkort107: N 4-Heat 1[2]06:52,504th
GYAGyasJorn Haverkort007: Dev 4-Final B [4]06:26,703rd
GYAGyasJorn Haverkort007: Dev 4-Heat 1[6]06:23,255th
GYAGyas 1Jacob Sikkes004: O 2-Heat 2[2]07:17,676th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJorn Haverkort007: Dev 4- (1000m Knock Out)Final C [1]
GYAGyasJorn Haverkort007: Dev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:06,925th
GYAGyasJorn Haverkort107: N 4-Final A [1]06:29,712nd
GYAGyasJacob Sikkes108: N 2-Final A [4]07:30,104th
GYAGyasJorn Haverkort107: N 4-Heat 1[3]06:32,432nd
GYAGyasJacob Sikkes108: N 2-Heat 3[2]07:17,891st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJorn Haverkort050: MDev 4-Final A [4]06:45,055th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJacob Sikkes108: N 2-Final A [4]07:18,465th
GYAGyasJorn Haverkort107: N 4-Final A [5]06:21,423rd
GYAGyasJacob Sikkes108: N 2-Heat 2[4]07:16,582nd
GYAGyasJorn Haverkort107: N 4-Heat 3[3]06:36,712nd
GYAGyasJorn Haverkort007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [5]06:35,205th
GYAGyasJacob Sikkes004: O 2-Heat 3[5]07:19,135th
GYAGyasJorn Haverkort007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 2[4]06:32,002nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasOscar de Beer108: N 2-Final A [4]08:06,295th
GYAGyasOscar de Beer108: N 2-Heat 2[2]07:46,032nd
GYAGyasJorn Haverkort107: N 4-Heat 2[3]06:50,966th
GYAGyasJorn Haverkort007: Dev 4-Final B [1]06:35,913rd
GYAGyasJorn Haverkort007: Dev 4-Heat 1[4]06:37,224th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJorn Haverkort251: Dev 4- (DK)Semifinal 2[3]
GYAGyasJorn Haverkort251: Dev 4- (DK)Time Trial 06:53,945th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Lisa Heij028: LDN 2xFinal A [4]07:33,653rd
GYAGyasWendy Schootemeijer025: LDSA 1x (NSK)Final A [6]08:29,665th
GYAGyas 1Lisa Heij028: LDN 2xHeat 2[6]07:33,211st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasLisa Heij047: LWDev 2xFinal A [4]08:24,695th
GYAGyasWendy Schootemeijer018: LW 1xHeat 3[2]09:22,614th

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasLisa Heij026: LDDev 2x (1000m Knock Out)Quarterfinal 1[2]03:49,072nd
GYAGyasLisa Heij026: LDDev 2x (1000m Knock Out)Time Trial 03:48,393rd
GYAGyasLisa Heij139: LDN 2xFinal A [4]08:05,692nd
GYAGyasLisa Heij139: LDN 2xHeat 2[3]08:06,292nd
GYAGyasWendy Schootemeijer140: LDN 1xHeat 4[3]09:10,833rd