Sander Willer

206 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 2Florine Enthoven134: DB 2xFinal A [8]08:06,766th
PROProteusSanne Smid130: DGb 4-Final A [3]07:29,735th
PROProteusKitty de Smit133: DB 1xFinal A [6]08:21,161st
PROProteus 1Anouk van Leeuwen353: LDE 1x NSKFinal A [4]08:19,974th
PROProteus 2Susannah Duncan353: LDE 1x NSKFinal A [5]08:02,871st
PROProteusAmber Stienstra325: DE 1x NSKFinal A [4]08:10,731st
PROProteusLisa Keurentjes140: LDB 1xFinal A [6]08:44,361st
PROProteus 1Jill Oudshoorn134: DB 2xHeat 3[8]08:12,794th
PROProteus 2Florine Enthoven134: DB 2xHeat 3[6]08:10,133rd
PROProteusSanne Smid130: DGb 4-Heat 1[6]08:04,493rd
PROProteusKitty de Smit133: DB 1xHeat 1[4]09:08,191st
PROProteus 1Anouk van Leeuwen353: LDE 1x NSKHeat 1[4]09:05,372nd
PROProteus 2Susannah Duncan353: LDE 1x NSKHeat 1[6]08:58,531st
PROProteusLisa Keurentjes140: LDB 1xHeat 2[6]09:54,391st
PROProteusMarleen van Soest025: DG 4xFinal A [5]07:52,077th
PROProteusKitty de Smit053: DE 2+Final A [4]08:31,502nd
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes034: LDDev 2x (Development Klassement)Final A [2]07:52,696th
PROProteusSusannah Duncan030: LDE 2x (NSK)Final A [6]07:16,121st
PROProteusSanne Smid027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[4]07:26,585th
PROProteus 1Ingmar Visser022: DG 1xHeat 2[3]08:32,527th
PROProteus 2Kitty de Smit022: DG 1xHeat 2[6]08:26,756th
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes034: LDDev 2x (Development Klassement)Heat 1[5]08:02,003rd

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusIngmar Visser125: DE 1xFinal A [2]08:11,524th
PROProteus 2Anouk van Leeuwen153: LDE 1xFinal A [3]08:07,846th
PROProteus 1Susannah Duncan153: LDE 1xFinal A [4]07:44,081st
PROProteusFlorine Enthoven134: DB 2xFinal A [3]07:57,445th
PROProteus/OrcaMarleen van Soest129: DG 4-Final A [5]07:16,255th
PROProteusAnouk van Leeuwen127: DE 4x (NK)Final A [8]06:45,006th
PROProteus 2Anouk van Leeuwen153: LDE 1xHeat 2[6]08:26,533rd
PROProteus 1Susannah Duncan153: LDE 1xHeat 1[6]08:03,212nd
PROProteusFlorine Enthoven134: DB 2xHeat 1[7]07:55,032nd
PROProteusAnouk van Leeuwen127: DE 4x (NK)Heat 2[7]06:52,944th
PROProteus/OrcaMarleen van Soest027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [6]07:24,056th
PROProteusIngmar Visser064: DE 2-Final A [6]07:54,122nd
PROProteusSusannah Duncan030: LDE 2x (NK)Final A [5]07:30,922nd
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes034: LDDev 2x (Development Klassement)Final A [8]07:54,618th
PROProteus 1Amber Stienstra063: DE 1xFinal A [3]08:18,797th
PROProteus 2Susannah Duncan063: DE 1xFinal A [6]08:04,082nd
PROProteus/OrcaMarleen van Soest027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[3]07:17,852nd
PROProteusIngmar Visser064: DE 2-Heat 2[6]08:03,792nd
PROProteusSusannah Duncan030: LDE 2x (NK)Race For Lanes [3]07:41,952nd
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes034: LDDev 2x (Development Klassement)Heat 2[4]07:58,194th
PROProteus 2Susannah Duncan063: DE 1xHeat 2[2]08:05,762nd
PROProteus 1Amber Stienstra063: DE 1xHeat 1[2]08:10,232nd
PROProteusFlorine Enthoven026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[7]08:00,237th

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusAnouk van Leeuwen127: DE 4xFinal A [6]06:55,144th
SKOSkøll/ProteusAnna Vos137: LDE 4xFinal A [3]07:04,353rd
PROProteusFlorine Enthoven134: DB 2xFinal A [3]07:56,225th
PROProteus 1Kitty de Smit133: DB 1xFinal A [4]08:29,582nd
PROProteus 2Ingmar Visser133: DB 1xFinal A [3]08:22,281st
PROProteusAnnelouk van Mierlo129: DG 4-Final A [4]07:17,645th
PROProteusAnouk van Leeuwen153: LDE 1xFinal A [5]08:19,353rd
PROProteusAmber Stienstra125: DE 1xFinal A [6]08:16,854th
SKOSkøll/ProteusAnna Vos137: LDE 4xTime Trial 06:15,003rd
PROProteusFlorine Enthoven134: DB 2xTime Trial 06:55,873rd
PROProteus 1Kitty de Smit133: DB 1xTime Trial 07:31,552nd
PROProteus 2Ingmar Visser133: DB 1xTime Trial 07:25,201st
PROProteusAnouk van Leeuwen153: LDE 1xTime Trial 07:23,834th
PROProteusAmber Stienstra125: DE 1xTime Trial 07:22,936th
PROProteusVeerle Koot022: DG 1xFinal A [3]08:12,555th
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes034: LDDev 2x (Development Klassement)Final A [2]07:53,116th
PROProteusAnnelouk van Mierlo027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[3]07:27,286th
PROProteusFlorine Enthoven026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[5]07:57,624th
PROProteusVeerle Koot022: DG 1xHeat 1[5]08:08,481st
PROProteusKitty de Smit020: DE 2xHeat 1[3]07:41,354th
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes034: LDDev 2x (Development Klassement)Heat 2[5]07:43,902nd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes139: LDGb 2xFinal B [3]08:46,561st
PROProteusKitty de Smit129: DG 4-Final A [3]07:56,375th
PROProteus 2Veerle Koot125: DE 1xFinal A [8]08:44,533rd
PROProteus 1Amber Stienstra125: DE 1xFinal A [7]08:41,561st
PROProteusFlorine Enthoven134: DB 2xFinal A [7]08:30,594th
PROProteusAnouk van Leeuwen153: LDE 1xFinal A [3]08:49,222nd
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes139: LDGb 2xHeat 2[6]09:04,306th
PROProteusKitty de Smit027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [7]08:18,966th
PROProteusVeerle Koot020: DE 2xFinal A [5]08:21,413rd
PROProteus 2Veerle Koot022: DG 1xFinal A [5]08:56,434th
PROProteus 1Amber Stienstra022: DG 1xFinal A [6]08:56,203rd
PROProteusFlorine Enthoven026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [8]08:33,268th
PROProteus/LagaMela Sagasser026: DDev 2x (Development Klassement)Final B [5]08:37,782nd
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes034: LDDev 2x (Development Klassement)Final A [2]07:47,078th
PROProteusKitty de Smit027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 1[5]07:20,302nd
PROProteus 1Amber Stienstra022: DG 1xHeat 2[4]08:13,132nd
PROProteus 2Veerle Koot022: DG 1xHeat 2[3]08:12,681st
PROProteus/LagaMela Sagasser026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[6]08:04,315th
PROProteusFlorine Enthoven026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[3]08:02,704th
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes034: LDDev 2x (Development Klassement)Heat 2[2]08:00,023rd

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes034: LDDev 2x (Development Klassement)Final C [2]08:31,583rd
PROProteusFlorine Enthoven026: DDev 2x (Development Klassement)Final C [2]09:00,853rd
PROProteusKitty de Smit027: DDev 4- (Development Klassement)Final C [3]07:51,772nd
PROProteusMarleen van Soest022: DG 1xHeat 3[3]09:41,224th
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes034: LDDev 2x (Development Klassement)Time Trial 06:28,3911th
PROProteusFlorine Enthoven026: DDev 2x (Development Klassement)Time Trial 06:21,7312th
PROProteusKitty de Smit027: DDev 4- (Development Klassement)Time Trial 05:51,0910th
PROProteusKitty de Smit129: DG 4-Final A [2]08:21,523rd
PROProteusMarleen van Soest133: DB 1xHeat 2[3]10:38,234th
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes139: LDGb 2xHeat 3[2]08:42,192nd
PROProteusFlorine Enthoven134: DB 2xHeat 3[2]08:31,264th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusKitty de Smit221: DG 2-Final A [4]08:31,063rd
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes229: LDG 2xFinal A [6]08:34,675th
PROProteusKitty de Smit009: DE 2- (Nederlands Kampioenschap)Final C [5]08:32,713rd
PROProteus 2Amber Stienstra011: DE 1x (Nederlands Kampioenschap)Final C [5]09:05,816th
PROProteusAnouk van Leeuwen013: LDE 1x (Nederlands Kampioenschap)Final C [4]08:45,201st
PROProteusKitty de Smit221: DG 2-Heat 1[5]08:28,972nd
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes229: LDG 2xHeat 2[1]08:20,073rd
PROProteus 1Florine Enthoven222: DG 2xHeat 1[2]08:27,535th
PROProteusMarleen van Soest218: DB 1xHeat 2[3]09:25,405th
PROProteusAnnelouk van Mierlo224: DG 4-Heat 1[3]07:56,084th
PROProteusAnnelouk van Mierlo114: DDev 4- (Development Klassement)Final A [4]08:11,336th
PROProteusAnnelouk van Mierlo114: DDev 4- (Development Klassement)Heat 3[4]08:00,302nd
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes116: LDDev 2x (Development Klassement)Heat 3[4]09:02,865th
PROProteus 2Florine Enthoven113: DDev 2x (Development Klassement)Heat 3[2]08:56,114th
PROProteusKitty de Smit009: DE 2- (Nederlands Kampioenschap)Repechage 1[1]08:36,676th
PROProteusAnouk van Leeuwen013: LDE 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 1[5]08:45,754th
PROProteusVeerle Koot012: DSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 3[6]08:27,786th
PROProteus 2Amber Stienstra011: DE 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 3[1]08:23,245th
PROProteusKitty de Smit009: DE 2- (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 07:38,5015th
PROProteus 2Amber Stienstra011: DE 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 08:08,4422nd
PROProteusVeerle Koot012: DSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 08:02,6119th
PROProteusAnouk van Leeuwen013: LDE 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 08:01,968th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusKitty de Smit002: Dames VierFinal A [4]08:04,573rd
PROProteusAnouk van Leeuwen013: DE 1xFinal A [2]10:00,811st
PROProteusKitty de Smit002: Dames VierHeat 1[4]08:05,852nd
PROProteusAnouk van Leeuwen013: DE 1xHeat 1[4]09:01,361st

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusVeerle Koot132: DG 2xFinal A [1]07:44,301st
PROProteusKitty de Smit130: DGb 4-Final A [5]07:19,471st
PROProteusMirja Dooren140: LDB 1xFinal A [3]08:50,061st
PROProteusKitty de Smit130: DGb 4-Heat 2[4]07:20,491st
PROProteusAnouk van Leeuwen031: LDG 1xFinal A [8]08:33,854th
PROProteusAnouk van Leeuwen031: LDG 1xHeat 2[6]08:28,903rd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusVeerle Koot127: DE 4xFinal A [6]07:24,185th
PROProteusMirja Dooren140: LDB 1xFinal A [4]09:09,722nd
PROProteusMirja Dooren140: LDB 1xHeat 1[1]09:03,951st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/EurosAmber Stienstra120: DE 4xFinal A [6]06:52,813rd
PROProteus/EurosAmber Stienstra120: DE 4xHeat 2[6]06:55,153rd
PROProteus 1Leonoor Portengen121: DE 8+ (NSK)Heat 1[6]06:51,864th
PROProteusRomy Zwetsloot019: DB 2xFinal A [1]07:48,393rd
PROProteusAmber Stienstra021: DDev 2x (Development Klassement)Final A [4]07:41,885th
PROProteusMarloes Aben018: DE 4- (NSK)Final A [3]07:14,633rd
PROProteusRomy Zwetsloot019: DB 2xHeat 1[5]08:04,462nd
PROProteusAmber Stienstra021: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[3]07:48,501st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusAmber Stienstra052: WDev 2xFinal A [3]07:28,782nd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 2Astrid Potemans021: DDev 2x (Development Klassement)Final B [3]03:44,441st
PROProteus 2Astrid Potemans021: DDev 2x (Development Klassement)Semifinal 2[2]03:44,092nd
PROProteus 1Romy Zwetsloot021: DDev 2x (Development Klassement)Final C [3]03:49,861st
PROProteus 1Romy Zwetsloot021: DDev 2x (Development Klassement)Time Trial 03:46,445th
PROProteus 2Astrid Potemans021: DDev 2x (Development Klassement)Time Trial 03:39,353rd
PROProteus/NjordMarloes Aben023: DDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:35,6411th
PROProteusMarloes Aben126: DG 4+Final A [4]07:33,752nd
PROProteus 2Astrid Potemans127: DG 2xFinal A [2]07:32,601st
PROProteusMarloes Aben125: DG 4-Final A [4]07:14,893rd
PROProteus 1Romy Zwetsloot127: DG 2xHeat 1[2]07:56,253rd
PROProteus 2Astrid Potemans127: DG 2xHeat 1[4]07:42,061st
PROProteusMarloes Aben125: DG 4-Heat 1[2]07:20,491st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/NjordMarloes Aben123: DG 4+Final A [5]07:24,052nd
PROProteus 1Amber Stienstra124: DG 2xFinal A [4]07:37,216th
PROProteus 2Romy Zwetsloot124: DG 2xHeat 2[2]08:03,326th
PROProteus 1Amber Stienstra124: DG 2xHeat 1[3]07:35,882nd
PROProteusRomy Zwetsloot019: DB 2xFinal A [6]08:00,025th
PROProteus 2Amber Stienstra021: DDev 2x (Development Klassement)Final A [5]07:32,194th
PROProteus 1Romy Zwetsloot021: DDev 2x (Development Klassement)Final B [4]07:56,481st
PROProteusMarloes Aben023: DDev 4- (Development Klassement)Final B [1]07:14,733rd
PROProteusRomy Zwetsloot019: DB 2xHeat 2[5]08:01,123rd
PROProteus 1Romy Zwetsloot021: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[6]07:55,964th
PROProteus 2Amber Stienstra021: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[6]07:33,222nd
PROProteusMarloes Aben023: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[2]07:35,066th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 2Astrid Potemans127: DG 2xFinal A [6]07:58,325th
PROProteus 2Astrid Potemans127: DG 2xHeat 2[6]07:39,372nd
PROProteus 1Romy Zwetsloot127: DG 2xHeat 1[4]07:56,443rd
PROProteusMarloes Aben125: DG 4-Heat 3[4]07:20,224th
PROProteusAstrid Potemans019: DB 2xFinal A [4]07:30,221st
PROProteus 2Astrid Potemans021: DDev 2x (Development Klassement)Final A [4]07:34,883rd
PROProteus 1Romy Zwetsloot021: DDev 2x (Development Klassement)Final B [4]08:08,192nd
PROProteus 1Romy Zwetsloot021: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[8]08:08,515th
PROProteus 2Astrid Potemans021: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[4]07:37,552nd
PROProteusMarloes Aben023: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[5]07:23,204th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusAstrid Potemans124: DG 2xHeat 2[7]08:33,305th
PROProteus 1Astrid Potemans019: DB 2xFinal A [5]09:05,063rd
PROProteusAstrid Potemans021: DDev 2x (Development Klassement)Final B [5]09:30,621st
PROProteusAstrid Potemans021: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[2]08:49,434th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 1Astrid Potemans220: DG 2xFinal A [4]08:07,115th
PROProteus 1Astrid Potemans220: DG 2xHeat 2[2]07:53,082nd
PROProteusRenee van Zanten253: DG 4-Heat 1[4]07:33,435th
PROProteusRenee van Zanten118: DDev 4- (Dev)Final B [4]07:36,555th
PROProteus 1Astrid Potemans119: DDev 2x (Dev)Final B [4]07:56,152nd
PROProteusRenee van Zanten118: DDev 4- (Dev)Heat 1[2]07:38,523rd
PROProteus 1Astrid Potemans119: DDev 2x (Dev)Heat 1[5]07:43,543rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusAllard de Boeij112: B 8+Final A [4]05:57,821st
PROProteusAllard de Boeij112: B 8+Heat 1[3]06:02,491st
PROProteus 1Victor Waegenaere004: O 2-Heat 1[3]07:20,473rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 2Allard de Boeij111: B 4+Final B [5]06:49,951st
PROProteus 2Allard de Boeij111: B 4+Heat 2[1]07:03,165th
PROProteus 3Allard de Boeij006: N 4+Heat 1[2]06:57,965th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/ArgoAllard de Boeij112: B 8+Heat 1[4]06:14,883rd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusAllard de Boeij112: B 8+Final A [3]06:10,014th
PROProteusAllard de Boeij112: B 8+Heat 2[5]06:10,222nd
PROProteusAllard de Boeij008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [2]06:10,464th
PROProteusAllard de Boeij008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[4]06:15,773rd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/VidarAllard de Boeij112: B 8+Final B [3]06:45,154th
PROProteus/VidarAllard de Boeij112: B 8+Heat 2[3]06:27,394th
PROProteus/VidarAllard de Boeij008: Ej 8+Heat 3[3]06:25,314th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusAllard de Boeij252: Ej 8+ (Ejk)Repechage [4]07:30,514th
PROProteusAllard de Boeij252: Ej 8+ (Ejk)Time Trial 06:23,519th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusAllard de Boeij002: Jonge AchtHeat 1[5]00:00,003rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusAmber Middelhoek171: DTal 8+Heat 3[4]07:33,864th