Rutger Valks

31 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusOscar Dijkstra008: Ej 8+ (EJK)Final A [3]05:49,702nd
NERNereusOscar Dijkstra008: Ej 8+ (EJK)Heat 1[3]05:53,511st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusOscar Dijkstra008: Ej 8+Final A [6]05:53,671st
NERNereusOscar Dijkstra008: Ej 8+Heat 2[6]05:53,191st

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusOscar Dijkstra008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Final A [2]
NERNereusOscar Dijkstra008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 2[3]
NERNereusOscar Dijkstra008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 02:54,432nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Oscar Dijkstra104: SA 8+Heat 1[2]06:09,324th
NERNereusOscar Dijkstra008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]05:59,611st
NERNereusOscar Dijkstra008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[2]06:06,961st

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusOscar Dijkstra200: SA 8+Semifinal 1[5]03:49,262nd
NERNereusOscar Dijkstra008: Ej 8+Final A [3]06:17,811st
NERNereusOscar Dijkstra008: Ej 8+Heat 1[6]06:09,221st

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusOscar Dijkstra252: Ej 8+ (Ejk)Time Trial 06:15,812nd

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusOscar Dijkstra002: Jonge AchtFinal A [4]06:45,451st
NERNereusOscar Dijkstra002: Jonge AchtHeat 2[3]06:21,561st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Rutger Valks112: B 4+Heat 2[5]07:23,975th
AEGAegirRutger Valks005: N 4+Heat 2[7]07:22,575th

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 3Rutger Valks005: N 4+Heat 3[2]09:23,504th

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Rutger Valks112: B 4+Final A [2]08:08,556th
AEGAegir 2Rutger Valks112: B 4+Heat 1[4]08:15,453rd
AEGAegir 2Rutger Valks005: N 4+Heat 1[2]08:03,576th

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/HunzeRutger Valks112: B 4+Final A [3]07:08,433rd
AEGAegir/HunzeRutger Valks112: B 4+Heat 1[3]07:06,061st
AEGAegir/HunzeWillem Strater007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:03,4614th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirWillem Strater112: B 8+Heat 3[3]06:25,676th
AEGAegirWillem Strater007: Ej 8+ (EJK)Final B [3]06:57,515th
AEGAegirWillem Strater007: Ej 8+ (EJK)Heat 1[5]07:03,824th

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirWillem Strater002: Jonge AchtHeat 2[3]06:46,985th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirCrijn Sijpkens004: H 4e divisie 8+Time Trial 28:42,415th

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirCrijn Sijpkens061: Ej 8+Time Trial 19:50,710th