Mark Harmsen

37 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Final A [5]06:41,412nd
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Heat 2[3]06:44,442nd
AEGAegirNathalia Drent131: DN 2-Heat 1[6]08:21,056th
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+ (EJK)Final A [1]06:57,026th
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+ (EJK)Heat 3[5]06:46,543rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Final A [2]06:39,713rd
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Heat 2[5]06:46,622nd
AEGAegirNathalia Drent131: DN 2-Heat 2[4]08:28,494th
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+Final A [4]06:38,422nd
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+Heat 3[4]06:42,961st

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Final A [4]
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 1[2]
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:20,034th
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Final A [1]07:00,013rd
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Heat 3[2]06:50,031st
AEGAegirNathalia Drent132: DN 2-Heat 1[3]08:41,484th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/SkadiMarleen Schumacher134: WFm 8+Final A [3]07:19,926th
AEGAegirFloor Stam045: W 8+Final A [6]06:57,635th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Final A [3]06:53,282nd
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Heat 1[6]06:46,192nd
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]06:49,314th
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]06:56,751st

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Final A [2]07:36,323rd
AEGAegirMarleen Schumacher136: DB 8+Heat 1[2]07:09,412nd
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+Final A [5]06:54,655th
AEGAegirMarleen Schumacher024: DEj 8+Heat 3[7]06:57,462nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMarleen Schumacher256: DEj 8+ (Ejk)Time Trial 07:02,052nd

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMarleen Schumacher004: Dames AchtFinal A [5]07:40,663rd
AEGAegirMarleen Schumacher004: Dames AchtHeat 3[1]06:52,942nd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJildau Bruggeling027: LDEj 4*Final A [6]08:03,052nd
AEGAegirJildau Bruggeling027: LDEj 4*Heat 1[6]07:46,862nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMinke Venema137: DB 4+Heat 2[5]08:21,525th

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirCeline Brus006: D Ov4+Heat 2[5]09:00,181st