Florentine Hogenhuis

166 races

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/AegirThomas Nijhuis114: LG 4+Final A [1]07:16,046th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/TritonReint Beuling116: LSA 8+ (NSK)Final A [6]05:57,092nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
INAIndonesia/AegirArdi Isadi116: LSA 8+Final A [1]05:49,862nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/TritonWessel Dam116: LSA 8+Final A [4]

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirKoen Wesselink001: Oude VierHeat 1[2]07:05,785th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJens Schepers106: O 4+Final A [4]06:44,014th
AEGAegirJens Schepers106: O 4+Heat 2[2]06:46,051st
AEGAegirToone Boerman014: LN 4+Heat 3[7]06:50,703rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Sandor134: LMFm 8+Final A [1]06:15,262nd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Final A [2]03:10,301st
AEGAegirMenno van Blitterswijk074: SA 4+Final A [3]07:04,033rd
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 1[2]03:10,031st
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 3[3]03:00,611st
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:01,765th

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/LagaLotje Mulder129: DSA 8+ (NK)Final B [4]07:02,202nd
AEGAegir/LagaLotje Mulder129: DSA 8+ (NK)Heat 2[2]06:45,394th
AEGAegir 2Niels Caesar006: N 4+Heat 1[5]07:01,525th

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJens Schepers106: O 4+Final A [5]06:38,841st
AEGAegirJens Schepers106: O 4+Heat 1[3]06:53,221st
AEGAegirJens Schepers006: N 4+Final A [4]07:33,231st
AEGAegirJens Schepers006: N 4+Heat 1[6]07:14,191st

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Sandor124: LB 8+Final A [6]06:18,216th
AEGAegirBas Sandor124: LB 8+Heat 2[6]06:27,152nd
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+Final B [5]06:38,692nd
AEGAegirBas Sandor016: LEj 8+Heat 2[5]06:23,424th

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRen?e Baeten044: LDEj 4* (EJK)Final A [6]07:47,271st
AEGAegirRen?e Baeten044: LDEj 4* (EJK)Repechage 1[4]08:10,981st
AEGAegirRen?e Baeten044: LDEj 4* (EJK)Heat 1[4]08:55,976th

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFlorine Bax025: DO 4+Final A [3]

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AegirJeroen van Schaik012: LN 4+Final A [3]07:07,093rd
GYAGyas/AegirJeroen van Schaik012: LN 4+Heat 2[6]07:11,182nd

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Rutger Bianchi116: LSA 8+Final A [3]06:15,011st

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/OrcaLara Kranendonk019: DN 4+Heat 2[6]08:05,094th

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJeroen van Schaik043: LN 4+Final A [3]06:58,402nd
GYAGyasJeroen van Schaik052: LB 4+Final A [3]07:05,681st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirArjen Brands124: LB 4+Heat 1[6]07:52,803rd

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirArjen Brands124: LB 4+Final A [6]08:14,522nd
AEGAegirArjen Brands012: LN 4+Heat 1[2]08:22,954th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirHanno Maassen124: LB 8+Heat 2[5]07:04,094th
AEGAegir 1Hanno Maassen019: LN 4+Final A [4]07:40,211st
AEGAegir 1Hanno Maassen019: LN 4+Heat 2[5]07:49,061st

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/LagaHanno Maassen125: LB 8+Final B [4]
AEGAegir/LagaHanno Maassen125: LB 8+Heat 1[3]07:48,545th
AEGAegir 1Hanno Maassen012: LN 4+Final A [6]08:35,756th
AEGAegir 1Hanno Maassen012: LN 4+Heat 1[2]07:57,113rd

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirHanno Maassen125: LB 8+Final B [3]06:40,184th
AEGAegirHanno Maassen125: LB 8+Heat 2[3]06:35,563rd
AEGAegirHanno Maassen014: LEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:08,5413th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirHanno Maassen124: LB 8+Heat 2[3]06:32,283rd
AEGAegirHanno Maassen013: LEj 8+ (EJK)Final B [5]07:13,876th
AEGAegirHanno Maassen013: LEj 8+ (EJK)Heat 3[5]07:32,924th

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirHanno Maassen003: Lichte AchtHeat 1[4]06:39,315th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirHanno Maassen006: LH 4e divisie 8+Time Trial 29:05,711th

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirHanno Maassen062: LEj 8+Time Trial 20:14,29th

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirCrijn Sijpkens005: Ov4+Final A [6]
AEGAegirCrijn Sijpkens005: Ov4+Heat 1[4]07:55,622nd