Crijn Sijpkens

67 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/GyasJente Damm105: G 4+Final A [5]06:32,043rd
AEGAegir/GyasJente Damm105: G 4+Heat 2[6]06:33,061st
AEGAegirMenno van Blitterswijk002: E 4- (NSK)Final A [3]06:50,045th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/GyasJente Damm139: M 4+Final A [5]06:32,214th
AEGAegir/GyasJente Damm029: M 4+Final A [6]06:44,376th
AEGAegir/GyasJente Damm029: M 4+Heat 1[3]06:31,303rd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/GyasJente Damm206: G 4+Final A [1]06:39,293rd
AEGAegir/GyasJente Damm206: G 4+Heat 1[4]06:41,692nd
AEGAegir/GyasJente Damm106: G 4+Final A [3]06:35,973rd
AEGAegirThimo van Kessel106: G 4+Final B [4]06:54,264th
AEGAegirThimo van Kessel106: G 4+Heat 2[1]06:50,163rd
AEGAegir/GyasJente Damm106: G 4+Heat 2[4]06:35,031st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirThimo van Kessel105: G 4+Final A [5]06:38,653rd
AEGAegirThimo van Kessel105: G 4+Heat 2[2]06:38,491st
AEGAegir/GyasJente Damm105: G 4+Heat 1[3]06:37,563rd
AEGAegirThimo van Kessel206: G 4+Heat 2[4]06:50,153rd
AEGAegir/GyasJente Damm206: G 4+Heat 1[2]06:43,364th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirThimo van Kessel106: G 4+Final A [4]06:45,831st
AEGAegirThimo van Kessel106: G 4+Heat 1[4]06:49,801st

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirWessel Hesselink104: G 4-Heat 2[5]07:27,615th
AEGAegirWessel Hesselink007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [3]08:01,696th
AEGAegirWessel Hesselink007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 2[6]07:28,672nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJente Damm242: B 1xHeat 3[6]08:12,506th
AEGAegirWessel Hesselink251: G 4-Heat 4[4]06:37,533rd
AEGAegirWessel Hesselink104: Dev 4- (Dev)Final B [6]06:37,944th
AEGAegirWessel Hesselink104: Dev 4- (Dev)Heat 2[4]06:41,183rd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirWessel Hesselink001: Oude VierHeat 2[3]07:03,744th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Victor Lubbers111: B 4+Final A [1]06:45,491st
AEGAegir 2Wessel Hesselink111: B 4+Heat 2[1]06:54,654th
AEGAegir 1Victor Lubbers111: B 4+Heat 1[4]06:55,783rd
AEGAegir 2Victor Lubbers006: N 4+Heat 4[5]07:09,816th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Koen Wesselink006: N 4+Time Trial 07:10,4414th
AEGAegir 2Michael Tewelde006: N 4+Time Trial 07:02,849th
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+Final B [1]06:17,584th
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+Heat 2[3]06:14,153rd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/NjordMichael Tewelde112: B 8+Heat 2[6]06:21,696th
AEGAegir/NjordMichael Tewelde008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]06:33,595th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBastian Bergsma252: Ej 8+ (Ejk)Repechage [2]07:56,936th
AEGAegirBastian Bergsma252: Ej 8+ (Ejk)Time Trial 06:29,5713th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBastian Bergsma002: Jonge AchtHeat 3[5]06:33,645th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMinke Venema137: DB 4+Heat 2[5]08:21,525th

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirCeline Brus006: D Ov4+Heat 2[5]09:00,181st