Simon van Dorp

52 races

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combi 3Bram Schwarz131: M 8+Final A [2]05:28,901st
KNRKNRB-combi 3Bram Schwarz131: M 8+Heat 1[1]05:42,951st
KNRKNRB-combiBram Schwarz046: M 8+Final A [2]05:31,481st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/Laga/RLK/HEMMax Ponsen104: SA 8+Final A [1]05:40,532nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/Phocas/Laga/Willem IIIFloris Röling128: M 4xFinal A [1]06:00,211st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/LagaKoen van den Herik105: O 4-Final A [3]06:08,601st
WILWillem III/LagaKoen van den Herik002: SA 4-Final A [1]06:11,272nd
WILWillem III/LagaKoen van den Herik002: SA 4-Heat 3[2]06:07,531st

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIISimon van Dorp201: SA 1xFinal B [3]07:45,832nd
WILWillem IIISimon van Dorp201: SA 1xSemifinal 1[4]07:57,494th
WILWillem IIISimon van Dorp201: SA 1xQuarterfinal 3[6]08:38,931st
WILWillem IIISimon van Dorp201: SA 1xTime Trial 07:43,4111th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III-combiBram Schwarz104: SA 8+Final A [4]05:41,682nd
WILWillem III-combiBram Schwarz104: SA 8+Heat 2[5]05:50,731st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III-combiBram Schwarz131: M 8+Final A [1]05:56,093rd
KNRKNRB-combiBram Schwarz044: JM 8+Final A [4]06:09,271st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III-combiBram Schwarz104: SA 8+ (NK)Final A [6]05:46,083rd
WILWillem III-combiBram Schwarz104: SA 8+ (NK)Heat 2[3]05:45,143rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III-combiJelle Algie146: J18 8+Final [4]06:01,131st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combi 1Max Ponsen130: M 8+Heat 1[3]05:44,504th
WILWillem III/Viking/SpaarneSimon van Dorp009: JM 4-Final A [1]06:19,401st

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III-combiSimon van Dorp146: J18 8+Final A [5]06:28,171st
WILWillem III/Leythe/Zwolsche/HUNSimon van Dorp030: J18 4-Final A [5]06:36,381st

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/Naarden/RICJulien Rühl146: J18 8+Final [5]06:19,061st
WILWillem III/Naarden/RIC/NjordSimon van Dorp111: B 4+Final A [6]06:47,681st
WILWillem III/Naarden/RICSimon van Dorp031: J18 4-Final [5]06:42,451st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Simon van Dorp208: J18 1xSemifinal 3[2]08:06,376th
WILWillem III 2Simon van Dorp208: J18 1xRepechage 4[3]09:54,081st
WILWillem III 2Simon van Dorp208: J18 1xHeat 5[5]08:16,883rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/SpaarneBram Schwarz145: J18 2xFinal 1[3]07:08,571st
WILWillem III/SpaarneBram Schwarz028: J18 2xFinal 1[7]07:15,931st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/SpaarneBram Schwarz122: JM 2xFinal A [3]06:38,682nd
WILWillem III/SpaarneBram Schwarz122: JM 2xHeat 2[3]06:56,631st
WILWillem III/SpaarneBram Schwarz020: JM 2xFinal A [3]06:43,942nd
WILWillem III/SpaarneBram Schwarz020: JM 2xHeat 2[4]06:50,431st

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIKoen van den Herik155: J16 8+Final A [5]07:00,533rd
WILWillem III/SpaarneBram Schwarz051: J16 4xFinal A [4]06:53,381st
WILWillem III/SpaarneBram Schwarz063: J18 4xFinal A [5]06:46,212nd
WILWillem III/SpaarneBram Schwarz051: J16 4xHeat 2[4]06:55,171st

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/SpaarneBram Schwarz029: J18 4xFinal [4]07:20,102nd
WILWillem III/SpaarneBram Schwarz039: J16 2xFinal 3[5]08:16,941st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Jaap de Jong149: J16 4xFinal [3]06:34,701st
WILWillem III 1Simon van Dorp148: J16 1xFinal A [5]07:31,952nd
WILWillem III 1Simon van Dorp148: J16 1xSemifinal 2[4]07:45,531st
WILWillem III 1Simon van Dorp148: J16 1xHeat 2[5]09:02,631st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Jaap de Jong014: J16 4*Time Trial 30:03,11st

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Rorik de Boer153: J16 8+Final [5]06:31,392nd
WILWillem III 2Michiel Mantel151: J16 2xFinal 1[2]07:16,134th
WILWillem III 3Michiel Mantel039: J16 2xFinal 5[7]07:18,141st

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 3Michiel Mantel039: J16 2xFinal 2[7]07:57,543rd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 3Simon van Dorp151: J16 2xFinal 3[4]07:48,652nd
WILWillem III 4Simon van Dorp039: J16 2xFinal 1[6]07:29,242nd