IJsbrand Daleboudt

106 races

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt002: E 4-Final A [3]06:43,994th
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt105: G 4-Final A [4]06:28,804th
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt105: G 4-Heat 2[1]06:34,362nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt104: G 4-Final B [4]06:19,402nd
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt104: G 4-Heat 3[3]06:31,284th
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt206: G 4+Final A [4]06:32,304th
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt206: G 4+Heat 2[5]06:40,761st

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt105: G 4-Heat 2[3]06:24,534th
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt002: E 4-Final A [7]06:22,916th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt105: G 4+Final A [3]07:23,791st
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt105: G 4+Heat 2[5]07:34,641st
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt003: B 2xFinal A [2]07:55,271st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt204: G 2xFinal A [3]06:58,003rd
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt131: G 4+Final A [6]06:45,913rd
TRITriton/VikingIJsbrand Daleboudt131: G 4+Heat 2[3]06:59,693rd

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Oscar Dijkstra032: SA 8+Final A [2]06:12,633rd
NERNereus 2IJsbrand Daleboudt020: SA 2-Final A [2]07:44,755th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2IJsbrand Daleboudt106: O 4+Final A [5]06:41,855th
NERNereus 2IJsbrand Daleboudt106: O 4+Heat 1[3]06:40,442nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusIJsbrand Daleboudt106: O 4+Heat 2[4]06:49,965th
NERNereus 2IJsbrand Daleboudt007: Dev 4-Final B [3]06:23,401st
NERNereus 2IJsbrand Daleboudt007: Dev 4-Heat 2[4]06:34,945th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusIJsbrand Daleboudt070: B 1xFinal A [3]07:54,422nd
NERNereusIJsbrand Daleboudt070: B 1xHeat 1[3]07:50,541st
NERNereusIJsbrand Daleboudt106: O 4+Final A [4]06:45,681st
NERNereusIJsbrand Daleboudt106: O 4+Heat 2[3]06:51,512nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusOscar Dijkstra136: MFm 8+Final A [4]06:10,632nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusIJsbrand Daleboudt106: O 4+Final A [5]06:47,274th
NERNereusIJsbrand Daleboudt106: O 4+Heat 1[5]06:49,992nd
NERNereusIJsbrand Daleboudt006: N 4+Final A [2]06:46,261st
NERNereusIJsbrand Daleboudt006: N 4+Heat 1[6]06:49,282nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusIJsbrand Daleboudt111: B 4+Final A [3]07:04,411st
NERNereusIJsbrand Daleboudt111: B 4+Heat 1[2]07:03,601st
NERNereus 2IJsbrand Daleboudt006: N 4+Final A [3]06:48,011st
NERNereus 2IJsbrand Daleboudt006: N 4+Heat 1[6]06:59,251st

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusIJsbrand Daleboudt111: B 4+Heat 2[7]
NERNereus 3IJsbrand Daleboudt006: N 4+Final A [4]08:22,332nd
NERNereus 3IJsbrand Daleboudt006: N 4+Heat 3[6]07:43,481st

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusIJsbrand Daleboudt040: B 4+Final A [3]07:20,052nd
NERNereusIJsbrand Daleboudt040: B 4+Heat 2[2]00:00,001st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonTom Bresser107: N 4-Final A [1]06:24,453rd
TRITriton 1IJsbrand Daleboudt060: B 1xFinal A [4]07:28,924th
TRITritonIJsbrand Daleboudt005: N 2xFinal A [6]06:58,875th
TRITriton 1IJsbrand Daleboudt060: B 1xHeat 2[7]07:33,031st

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton 2IJsbrand Daleboudt070: B 1xFinal A [3]08:43,684th
TRITriton 2IJsbrand Daleboudt070: B 1xHeat 2[2]07:46,491st
TRITritonDaniel Wijma107: N 4-Final A [4]07:18,474th
TRITritonDaniel Wijma107: N 4-Heat 2[2]06:52,912nd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonIJsbrand Daleboudt107: N 4-Heat 2[5]07:08,405th
TRITritonTom Bresser007: Dev 4-Final B [5]07:23,742nd
TRITritonTom Bresser007: Dev 4-Heat 3[3]07:33,503rd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonIJsbrand Daleboudt031: Dev 4-Final B [5]06:38,754th
TRITritonIJsbrand Daleboudt031: Dev 4-Semifinal 1[7]06:28,024th
TRITritonIJsbrand Daleboudt031: Dev 4-Heat 4[6]07:22,382nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III-combiJelle Algie146: J18 8+Final [4]06:01,131st
VIKViking 2IJsbrand Daleboudt143: J18 1xFinal 5[2]07:35,081st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking 1IJsbrand Daleboudt104: JM 1xFinal A [6]07:19,182nd
VIKViking 1IJsbrand Daleboudt104: JM 1xHeat 3[5]07:41,452nd
WILWillem III/Viking/SpaarneSimon van Dorp009: JM 4-Final A [1]06:19,401st

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp/VikingJeroen Weits146: J18 8+Final A [6]06:56,333rd
VIKViking 2IJsbrand Daleboudt145: J18 2xFinal A [5]07:12,624th
VIKViking 2IJsbrand Daleboudt145: J18 2xSemifinal 3[4]07:08,301st
VIKVikingIJsbrand Daleboudt029: J18 4xFinal A [6]06:27,073rd
VIKViking 2IJsbrand Daleboudt145: J18 2xHeat 2[6]07:35,591st

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking 4IJsbrand Daleboudt143: J18 1xFinal 1[6]07:43,173rd
VIKVikingFreek Temming030: J18 4xFinal [4]06:26,282nd
VIKViking 1Freek Temming029: J18 2xFinal 2[4]07:07,662nd
VIKViking 2IJsbrand Daleboudt026: J18 1x AFinal 2[3]07:43,664th

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking 3IJsbrand Daleboudt208: J18 1xRepechage 1[3]10:08,522nd
VIKViking 3IJsbrand Daleboudt208: J18 1xHeat 8[4]08:12,103rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking 1IJsbrand Daleboudt143: J18 1xFinal 3[4]08:39,324th
VIKViking/ZwolscheSam Langerak029: J18 4xFinal [4]06:53,832nd
VIKVikingIJsbrand Daleboudt028: J18 2xFinal 1[6]07:38,133rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKVikingIJsbrand Daleboudt118: JM 1xFinal C [5]07:49,665th
VIKVikingIJsbrand Daleboudt118: JM 1xRepechage 3[2]07:58,593rd
VIKVikingSam Langerak036: JM 4xFinal A [2]06:24,141st
VIKVikingIJsbrand Daleboudt118: JM 1xHeat 4[1]08:05,113rd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking/SpaarneIJsbrand Daleboudt160: J18 2xFinal B [3]07:39,863rd
VIKViking 3IJsbrand Daleboudt159: J18 1xFinal 2[2]08:26,691st
VIKViking/SpaarneIJsbrand Daleboudt160: J18 2xHeat 1[6]07:40,694th

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking/Willem III/TrompSam Langerak146: J18 8+Final [4]07:32,681st
VIKViking 3IJsbrand Daleboudt143: J18 1xFinal 1[1]09:08,655th
VIKVikingPiet Lammers030: J18 4-Final [5]08:06,993rd
VIKViking 4IJsbrand Daleboudt026: J18 1x BFinal 3[3]08:43,901st

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ZWOZwolsche/Viking/RIC/LeytheJeroen Oortwijn153: J16 8+Final [6]06:25,901st
VIKViking 2Jelle Algie151: J16 2xFinal 2[6]07:15,191st
VIKVikingFreek Temming152: J16 4*Final 1[6]06:43,472nd
VIKViking 2Jelle Algie039: J16 2xFinal 2[6]07:30,964th
VIKViking 2IJsbrand Daleboudt038: J16 1x BFinal 3[6]08:06,224th

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking 2Jelle Algie151: J16 2xFinal 1[4]08:06,435th
VIKViking 2Jelle Algie039: J16 2xFinal 3[7]07:39,361st
VIKViking 2IJsbrand Daleboudt038: J16 1x BFinal 1[5]08:04,041st

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking 1Jelle Algie151: J16 2xFinal 3[6]07:45,211st
VIKVikingFreek Temming040: J16 4xFinal [3]06:32,591st
VIKViking 1IJsbrand Daleboudt038: J16 1x BFinal 2[6]08:16,864th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking 2IJsbrand Daleboudt140: J16 2xHeat 1[5]07:33,094th
VIKViking 3IJsbrand Daleboudt132: J16 1xHeat 5[6]08:23,064th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKVikingFreek Temming014: J16 4*Time Trial 29:28,013rd

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKVikingFreek Temming027: J164*Round D 18:11,43rd
VIKVikingFreek Temming027: J164*Round B 00:47,32nd
VIKVikingFreek Temming027: J164*Round A 08:33,63rd