Michiel Mantel

50 races

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIMichiel Mantel101: HE 1xHeat 3[5]07:27,095th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combi 3Bram Schwarz131: M 8+Final A [2]05:28,901st
KNRKNRB-combi 3Bram Schwarz131: M 8+Heat 1[1]05:42,951st
KNRKNRB-combiBram Schwarz046: M 8+Final A [2]05:31,481st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/Laga/RLK/HEMMax Ponsen104: SA 8+Final A [1]05:40,532nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III-combiBram Schwarz104: SA 8+Final A [4]05:41,682nd
WILWillem III-combiBram Schwarz104: SA 8+Heat 2[5]05:50,731st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III-combiBram Schwarz131: M 8+Final A [1]05:56,093rd
KNRKNRB-combiBram Schwarz044: JM 8+Final A [4]06:09,271st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III-combiBram Schwarz104: SA 8+ (NK)Final A [6]05:46,083rd
WILWillem III-combiBram Schwarz104: SA 8+ (NK)Heat 2[3]05:45,143rd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Michiel Mantel009: J18 1xFinal A [3]07:37,185th
WILWillem III 2Michiel Mantel009: J18 1xSemifinal 2[6]07:57,483rd
WILWillem III 2Michiel Mantel009: J18 1xQuarterfinal 1[4]08:05,112nd
WILWillem III 2Michiel Mantel009: J18 1xTime Trial 07:31,176th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III-combiJelle Algie146: J18 8+Final [4]06:01,131st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/Naarden/RICMichiel Moerman009: JM 4-Final A [2]06:22,452nd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III-combiSimon van Dorp146: J18 8+Final A [5]06:28,171st
WILWillem III/Naarden/RICMichiel Mantel030: J18 4-Final A [6]06:38,562nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/Naarden/RICJulien Rühl146: J18 8+Final [5]06:19,061st
WILWillem III/Naarden/RIC/NjordSimon van Dorp111: B 4+Final A [6]06:47,681st
WILWillem IIIMichiel Mantel026: J18 1x AFinal 2[4]07:41,081st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/RICMichiel Moerman209: J18 2-Final A [1]07:30,364th
WILWillem III/RICMichiel Moerman209: J18 2-Repechage [4]09:27,024th
WILWillem III/RICMichiel Moerman209: J18 2-Heat 1[3]08:01,702nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIWessel Willemsen151: J16 2xFinal 1[4]07:59,044th
WILWillem III 2Wessel Willemsen040: J16 4xFinal 1[7]07:15,994th
WILWillem III 3Wessel Willemsen039: J16 2xFinal 4[6]07:52,712nd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIKoen van den Herik155: J16 8+Final A [5]07:00,533rd
WILWillem III 2Wessel Willemsen154: J16 2xFinal B [4]07:52,612nd
WILWillem III 2Wessel Willemsen154: J16 2xSemifinal 1[2]07:51,514th
WILWillem IIIDavid Jonker051: J16 4xFinal A [7]07:18,085th
WILWillem IIIDavid Jonker051: J16 4xHeat 1[4]07:20,273rd
WILWillem III 2Wessel Willemsen154: J16 2xHeat 1[6]08:13,093rd

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIDavid Jonker040: J16 4xFinal 2[3]07:55,002nd
WILWillem III 2Michiel Mantel039: J16 2xFinal 3[3]09:15,773rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Jaap de Jong149: J16 4xFinal [3]06:34,701st
WILWillem III 5Michiel Mantel148: J16 1xFinal B [6]07:50,285th
WILWillem III 5Michiel Mantel148: J16 1xSemifinal 1[7]07:59,123rd
WILWillem III 5Michiel Mantel148: J16 1xHeat 2[6]09:20,583rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Nathan Bierman014: J16 4*Time Trial 31:55,87th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Michiel Mantel151: J16 2xFinal 1[2]07:16,134th
WILWillem III 3Michiel Mantel039: J16 2xFinal 5[7]07:18,141st
WILWillem III 6Michiel Mantel038: J16 1x BFinal 2[6]08:09,792nd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 3Michiel Mantel039: J16 2xFinal 2[7]07:57,543rd
WILWillem III 3Michiel Mantel038: J16 1x BFinal 4[6]08:21,285th

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 3Simon van Dorp151: J16 2xFinal 3[4]07:48,652nd
WILWillem III 4Simon van Dorp039: J16 2xFinal 1[6]07:29,242nd
WILWillem III 6Michiel Mantel038: J16 1x BFinal 1[6]08:28,524th