Mark Hulsbos

216 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaChristiaan Rosendaal108: HG 2xFinal A [3]07:01,794th
THEThêtaChristiaan Rosendaal108: HG 2xHeat 1[4]07:34,863rd
THEThêta 1Mark Verbeek003: HG 1xHeat 1[6]07:40,887th

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaChristiaan Rosendaal106: HGb 4-Final A [3]06:26,776th
THEThêtaChristiaan Rosendaal106: HGb 4-Heat 2[7]06:27,663rd

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaChristiaan Rosendaal106: HGb 4-Final A [3]06:32,055th
THEThêtaChristiaan Rosendaal106: HGb 4-Time Trial 05:39,772nd
THEThêta 1Mark Verbeek003: HG 1xHeat 2[2]07:42,194th

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaChristiaan Rosendaal106: HGb 4-Final A [7]07:00,835th
THEThêtaChristiaan Rosendaal106: HGb 4-Heat 2[3]07:22,252nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaChristiaan Rosendaal104: HDev 4- (Development Klassement)Final A [1]06:48,662nd
THEThêtaChristiaan Rosendaal104: HDev 4- (Development Klassement)Heat 3[2]06:51,211st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaThomas Buise114: LHE 2- (NSK)Final A [6]08:13,726th
THEThêtaThomas Buise114: LHE 2- (NSK)Heat 2[8]07:34,301st
SAUSaurus/ThêtaThomas Buise015: LHG 4xFinal A [2]06:49,243rd
THEThêtaDaniel Playford013: LHG 1xHeat 1[7]07:43,713rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta (P2)Thomas Buise052: LMDev 2xFinal A [2]07:57,932nd
THEThêta (P2)Thomas Buise052: LMDev 2xHeat 1[1]07:29,961st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaThomas Buise120: LHG 2xFinal A [6]06:57,266th
THEThêtaDaniel Playford113: LHE 1xFinal A [4]07:43,346th
THEThêtaThomas Buise120: LHG 2xHeat 2[4]06:55,503rd
THEThêtaThomas Buise016: LHDev 2x (Development Klassement)Final A [2]06:41,821st
THEThêtaDaniel Playford013: LHG 1xFinal B [1]07:28,142nd
THEThêtaThomas Buise016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 2[5]06:50,252nd
THEThêtaDaniel Playford013: LHG 1xHeat 3[1]07:44,294th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaThomas Buise016: LHDev 2x (Development Klassement)Final A [2]03:34,182nd
THEThêtaThomas Buise016: LHDev 2x (Development Klassement)Semifinal 2[2]03:19,371st
THEThêtaDaniel Playford013: LHG 1xTime Trial 05:34,536th
THEThêtaThomas Buise016: LHDev 2x (Development Klassement)Time Trial 03:20,792nd
THEThêtaDaniel Playford113: LHE 1xHeat 1[3]07:34,794th

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaThomas Buise122: LHB 2xFinal A [3]07:18,621st
THEThêta 2Ralph Bens121: LHB 1xFinal A [8]08:03,175th
THEThêta 1Daniel Playford121: LHB 1xFinal A [6]07:45,163rd
THEThêtaThomas Buise016: LHDev 2x (Development Klassement)Final A [6]07:09,262nd
THEThêtaThomas Buise016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 1[6]07:08,672nd
THEThêta 2Ralph Bens013: LHG 1xHeat 2[4]08:20,465th
THEThêta 1Daniel Playford013: LHG 1xHeat 1[6]08:06,865th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaRalph Bens122: LHB 2xFinal A [2]07:33,285th
THEThêta 2Daniel Playford121: LHB 1xFinal A [6]07:58,715th
THEThêta 1Thomas Buise121: LHB 1xFinal A [2]07:53,323rd
THEThêtaRalph Bens122: LHB 2xHeat 1[4]07:24,752nd
THEThêta 2Daniel Playford121: LHB 1xHeat 2[3]08:18,663rd
THEThêta 1Thomas Buise121: LHB 1xHeat 1[4]07:46,812nd
THEThêtaRalph Bens016: LHDev 2x (Development Klassement)Final B [4]08:01,152nd
THEThêta 1Thomas Buise013: LHG 1xFinal A [1]08:25,217th
THEThêtaRalph Bens016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 1[1]07:30,235th
THEThêta 1Thomas Buise013: LHG 1xHeat 2[3]08:01,934th
THEThêta 2Daniel Playford013: LHG 1xHeat 1[4]08:17,775th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaRalph Bens214: LHG 2xFinal A [3]07:03,565th
THEThêta (SB)Thomas Buise007: LHE 1x (NK)Final C [3]07:29,594th
THEThêta 2Daniel Playford210: LHB 1xFinal A [6]08:05,254th
THEThêtaRalph Bens214: LHG 2xHeat 2[4]07:20,861st
THEThêtaRalph Bens108: LHDev 2x (Dev)Final A [6]07:29,903rd
THEThêtaRalph Bens108: LHDev 2x (Dev)Heat 2[1]07:53,733rd
THEThêta (SB)Thomas Buise007: LHE 1x (NK)Quarterfinal 1[5]08:17,664th
THEThêta (SB)Thomas Buise007: LHE 1x (NK)Time Trial 06:54,2516th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaThomas Buise026: LHG 1xFinal A [2]07:46,925th
THEThêtaRalph Bens031: LHG 2xFinal A [5]07:31,114th
THEThêtaThomas Buise026: LHG 1xHeat 2[2]08:03,912nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaMark Verbeek105: G 4+Heat 4[5]06:45,275th
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]06:50,103rd
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[6]06:49,101st

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/SaurusMark Verbeek006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [3]03:22,431st
THEThêta/SaurusMark Verbeek006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Semifinal 2[2]03:17,652nd
THEThêta/SaurusMark Verbeek006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:14,492nd
THEThêta/SaurusMark Verbeek106: G 4+Final B [2]06:53,353rd
THEThêta/SaurusMark Verbeek106: G 4+Heat 1[4]06:42,162nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaMark Verbeek105: G 4+Heat 3[4]06:44,224th
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]06:37,934th
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[6]06:49,972nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/SaurusMark Verbeek106: G 4+Final A [6]07:12,425th
THEThêta/SaurusMark Verbeek106: G 4+Heat 1[6]06:55,512nd
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [6]06:54,191st
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]07:10,333rd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaMark Verbeek108: B 4+Final A [3]07:29,511st
THEThêtaMark Verbeek108: B 4+Heat 1[6]07:45,751st
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]07:50,224th
THEThêtaMark Verbeek006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[5]07:32,872nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaRobert Tiemeijer208: B 4+Final A [2]07:05,736th
THEThêtaRobert Tiemeijer208: B 4+Heat 3[3]06:59,192nd
THEThêtaRobert Tiemeijer107: Ej 4+ (EJK)Final A [3]07:20,656th
THEThêtaRobert Tiemeijer107: Ej 4+ (EJK)Heat 3[2]07:01,782nd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaRobert Tiemeijer040: Jonge VierHeat 3[3]07:17,553rd

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta 2Robert Tiemeijer004: Ej 8+Final A [6]07:08,866th
THEThêta 2Robert Tiemeijer004: Ej 8+Heat 1[6]07:14,992nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaJerome Baart108: N 2-Final A [6]07:04,103rd
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-Final A [4]06:20,171st
THEThêtaJerome Baart108: N 2-Heat 1[6]07:12,013rd
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-Heat 1[4]06:24,151st
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4- (DK)Final A [1]06:26,725th
THEThêtaIvan Tymko001: SA 1x (NSK)Final A [2]07:39,755th
THEThêtaGuido de Ruiter060: B 1xHeat 3[6]07:41,962nd
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4- (DK)Heat 1[4]06:31,183rd
THEThêtaIvan Tymko001: SA 1x (NSK)Heat 1[2]07:26,843rd
THEThêtaJerome Baart004: O 2-Heat 2[3]07:28,004th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaNick te Roller108: N 2-Final A [3]07:10,372nd
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-Final A [4]06:21,553rd
THEThêtaNick te Roller108: N 2-Heat 3[5]07:08,131st
THEThêtaGuido de Ruiter110: N 1xHeat 1[6]07:47,984th
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-Heat 2[5]06:27,611st
THEThêtaGuido de Ruiter040: B 1xFinal B [3]07:45,912nd
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4-Final A [1]06:29,936th
THEThêtaGuido de Ruiter040: B 1xHeat 1[2]07:54,996th
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4-Heat 2[2]06:25,843rd
THEThêtaNick te Roller004: O 2-Heat 1[3]07:04,275th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4- (1000m Knock Out)Final C [4]
THEThêtaIvan Tymko001: SA 1xFinal A [2]07:37,783rd
THEThêtaIvan Tymko001: SA 1xHeat 2[4]07:31,301st
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:10,458th
THEThêtaGuido de Ruiter070: B 1xHeat 3[3]08:11,383rd
THEThêtaNick te Roller004: O 2-Heat 2[1]07:17,113rd
THEThêtaArnout Hilhorst104: SA 8+Final A [4]06:13,543rd
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-Final A [3]06:39,343rd
THEThêtaGuido de Ruiter110: N 1xHeat 3[4]07:56,883rd
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-Heat 2[3]06:34,291st
THEThêtaNick te Roller108: N 2-Heat 4[3]07:06,542nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaArnout Hilhorst131: M 8+Heat 1[5]06:23,464th
THEThêtaArnout Hilhorst046: M 8+Heat 1[4]05:56,474th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaNick te Roller108: N 2-Final A [1]07:13,613rd
THEThêtaNick te Roller108: N 2-Heat 2[3]07:16,843rd
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-Heat 1[2]06:31,644th
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [1]06:30,263rd
THEThêtaNick te Roller004: O 2-Final A [6]07:21,776th
THEThêtaIvan Tymko001: SA 1xHeat 1[2]07:41,344th
THEThêtaNick te Roller004: O 2-Heat 1[3]07:17,202nd
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 3[2]06:26,921st

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaNick te Roller108: N 2-Final A [6]07:42,922nd
THEThêtaNick te Roller108: N 2-Heat 2[3]07:37,591st
THEThêtaArnout Hilhorst107: N 4-Heat 2[6]06:40,714th
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4-Final B [2]06:35,652nd
THEThêtaNick te Roller004: O 2-Final A [1]07:15,724th
THEThêtaArnout Hilhorst007: Dev 4-Heat 3[2]06:39,073rd
THEThêtaIvan Tymko001: SA 1xHeat 2[3]07:50,566th
THEThêtaNick te Roller004: O 2-Heat 2[5]07:18,653rd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaArnout Hilhorst104: SA 8+Final A [2]
THEThêta 1Sander de Graaf201: SA 1x (NK)Final D [3]
THEThêta 1Nick te Roller004: O 2-Final A [3]09:23,265th
THEThêta 2Arnout Hilhorst004: O 2-Final A [2]09:10,684th
THEThêtaJohann Slabber060: B 1xHeat 3[2]12:21,095th
THEThêta 1Sander de Graaf201: SA 1x (NK)Quarterfinal 1[7]09:29,176th
THEThêta 1Nick te Roller004: O 2-Heat 2[6]09:29,202nd
THEThêta 2Arnout Hilhorst004: O 2-Heat 1[4]09:13,033rd
THEThêta 1Sander de Graaf201: SA 1x (NK)Time Trial 08:01,2721st

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaJerome Baart030: N 2-Final A [1]07:55,162nd
THEThêtaJerome Baart030: N 2-Heat 1[2]07:31,573rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/TritonJerome Baart112: B 8+Final A [2]06:13,076th
THEThêta/TritonJerome Baart112: B 8+Heat 1[2]06:14,162nd
THEThêta/TritonJerome Baart008: Ej 8+ (EJK)Final A [1]06:02,364th
THEThêta/TritonJerome Baart008: Ej 8+ (EJK)Heat 1[3]05:53,353rd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/TritonJerome Baart008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Final C [2]03:13,631st
THEThêta/TritonJerome Baart008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 3[3]02:58,862nd
THEThêta/TritonJerome Baart008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 02:59,144th
THEThêta/TritonJerome Baart112: B 8+Final A [2]06:18,833rd
THEThêta/TritonJerome Baart112: B 8+Heat 2[2]06:14,241st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaGuido de Ruiter112: B 8+Final A [3]06:08,686th
THEThêtaGuido de Ruiter112: B 8+Heat 3[5]06:09,241st
THEThêtaGuido de Ruiter008: Ej 8+Final B [4]06:06,512nd
THEThêtaGuido de Ruiter008: Ej 8+Heat 1[6]06:03,793rd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaGuido de Ruiter008: Ej 8+Final B [6]07:07,966th
THEThêtaGuido de Ruiter008: Ej 8+Heat 1[6]07:10,443rd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaGuido de Ruiter112: B 8+Final A [4]06:23,746th
THEThêtaGuido de Ruiter112: B 8+Heat 2[6]06:11,091st
THEThêtaGuido de Ruiter008: Ej 8+Final B [5]06:28,321st
THEThêtaGuido de Ruiter008: Ej 8+Heat 3[3]06:12,783rd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/ProteusGuido de Ruiter041: Ej 8+ (EJK)Final A [7]06:21,215th
THEThêta/ProteusGuido de Ruiter041: Ej 8+ (EJK)Semifinal 2[7]06:10,382nd
THEThêta/ProteusGuido de Ruiter041: Ej 8+ (EJK)Heat 3[7]06:41,392nd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaGuido de Ruiter002: Jonge AchtFinal A [4]06:25,046th
THEThêtaGuido de Ruiter002: Jonge AchtHeat 1[4]06:31,591st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaWillem Rabsztyn172: HTal 8+Final A [7]06:46,326th
THEThêtaWillem Rabsztyn172: HTal 8+Heat 2[7]06:40,282nd