Paul Hartog

485 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Obbe Tibben101: HE 1xFinal A [7]07:05,733rd
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek101: HE 1xFinal A [2]06:56,731st
WILWillem IIIWillem Stoop144: J18 8+Final A [5]06:04,002nd
WILWillem III/SpaarneDavid van Velden038: J18 4xFinal A [5]06:09,251st
WILWillem IIILuca Perotti036: J18 1xFinal [2]07:51,623rd
WILWillem III/SpaarneDavid van Velden038: J18 4xRace For Lanes [6]06:14,911st

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/SpaarneDavid van Velden103: HE 4xFinal A [3]06:00,282nd
JASJason/Willem IIIRobert Pluymert143: J18 2xFinal B [1]06:44,931st
WILWillem IIILuca Perotti109: HB 1xFinal B [5]07:48,811st
SKOSkøll 2Obbe Tibben101: HE 1xFinal A [2]07:19,983rd
SKOSkøll 1Guillaume Krommenhoek101: HE 1xFinal A [5]06:55,731st
JASJason/Willem IIIRobert Pluymert143: J18 2xTime Trial 06:07,277th
WILWillem IIILuca Perotti109: HB 1xTime Trial 06:56,149th
WILWillem III/SpaarneDavid van Velden038: J18 4xFinal A [2]06:01,801st

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Luca Perotti036: J18 1xFinal [5]07:55,219th
WILWillem III 1Joost van Asperen036: J18 1xFinal [7]07:43,094th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllLennart van Lierop209: HE 8+Final A [6]06:16,884th
WILWillem III 3David van Velden016: J18 1xFinal A [4]07:45,024th
WILWillem III 4Sjoerd Scheper016: J18 1xFinal A [1]07:42,452nd
WILWillem III 1Willem Stoop016: J18 1xFinal A [2]07:40,941st
WILWillem III 6Arno Mulder016: J18 1xFinal B [6]07:58,064th
SKOSkøllJoris Moerman004: HSB 1xFinal B [5]07:48,266th
WILWillem IIITheis Hagemeister004: HSB 1xFinal B [2]07:38,242nd
SKOSkøll 1Obbe Tibben008: LHSB 1xFinal A [2]07:26,741st
WILWillem IIIJaap Worm235: J18 4xFinal A [2]06:51,422nd
WILWillem III 1Willem Stoop016: J18 1xSemifinal 2[1]07:50,871st
WILWillem III 6Arno Mulder016: J18 1xSemifinal 1[6]08:38,376th
WILWillem III 3David van Velden016: J18 1xSemifinal 1[2]07:56,292nd
WILWillem III 4Sjoerd Scheper016: J18 1xSemifinal 1[1]07:55,301st
SKOSkøll 1Obbe Tibben008: LHSB 1xSemifinal 2[2]07:46,731st
SKOSkøllJoris Moerman004: HSB 1xSemifinal 1[5]08:43,476th
WILWillem IIITheis Hagemeister004: HSB 1xSemifinal 1[6]07:55,804th
WILWillem III 8Joost van Asperen016: J18 1xQuarterfinal 4[1]08:26,605th
WILWillem III 4Sjoerd Scheper016: J18 1xQuarterfinal 4[4]08:12,521st
WILWillem III 6Arno Mulder016: J18 1xQuarterfinal 3[5]08:11,083rd
WILWillem III 1Willem Stoop016: J18 1xQuarterfinal 3[3]08:07,391st
WILWillem III 3David van Velden016: J18 1xQuarterfinal 1[4]08:07,221st
SKOSkøll 1Obbe Tibben008: LHSB 1xQuarterfinal 2[4]08:04,451st
WILWillem IIITheis Hagemeister004: HSB 1xQuarterfinal 3[4]08:00,363rd
SKOSkøllJoris Moerman004: HSB 1xQuarterfinal 1[4]07:55,583rd
WILWillem III 9Luca Perotti016: J18 1xTime Trial 07:40,0339th
WILWillem III 7Bouke Hoekstra016: J18 1xTime Trial 07:28,0328th
WILWillem III 2Jaap Worm016: J18 1xTime Trial 07:25,8527th
WILWillem III 8Joost van Asperen016: J18 1xTime Trial 07:21,5620th
WILWillem III 6Arno Mulder016: J18 1xTime Trial 07:16,5111th
WILWillem III 1Willem Stoop016: J18 1xTime Trial 07:10,746th
WILWillem III 4Sjoerd Scheper016: J18 1xTime Trial 07:09,265th
WILWillem III 3David van Velden016: J18 1xTime Trial 07:03,241st
SKOSkøllJoris Moerman004: HSB 1xTime Trial 07:03,148th
WILWillem IIITheis Hagemeister004: HSB 1xTime Trial 07:01,696th
SKOSkøll 1Obbe Tibben008: LHSB 1xTime Trial 07:04,192nd

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllLennart van Lierop001: Oude VierFinal A [6]10:07,822nd
SKOSkøllLennart van Lierop001: Oude VierHeat 1[4]07:10,972nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III-combi 1Abel Westland144: J18 8+Final A [4]06:45,331st
WILWillem IIIMarten Steketee121: LHB 1xFinal A [4]08:49,953rd
WILWillem III-combiAbel Westland104: HE 8+Heat 1[6]06:44,045th
WILWillem IIIMarten Steketee121: LHB 1xHeat 1[3]07:55,652nd
WILWillem IIITimo van Helvoort143: J18 2xHeat 1[5]07:17,794th
WILWillem IIIOlivier de Boer052: HG 2xFinal A [6]07:44,847th
WILWillem IIIMarten Steketee036: J18 1xFinal 1[4]07:55,474th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIWillem Stoop134: JM 2-Final A [1]08:00,151st
SKOSkøllJoris Moerman140: BM 1xFinal A [5]08:01,702nd
WILWillem IIIJaap de Jong140: BM 1xFinal A [6]07:53,451st
WILWillem III-combiAbel Westland122: JM 8+Final A [1]06:40,462nd
KNRKNRB/Leythe/SkøllObbe Tibben110: BM 2xFinal A [5]07:12,282nd
SKOSkøllJoris Moerman140: BM 1xTime Trial 07:47,012nd
WILWillem IIIJaap de Jong140: BM 1xTime Trial 07:45,811st
WILWillem III-combiAbel Westland122: JM 8+Time Trial
KNRKNRB/Leythe/SkøllObbe Tibben110: BM 2xTime Trial 06:41,142nd
SKOSkøllJoris Moerman033: BM 1xFinal A [6]08:18,045th
WILWillem IIIJaap de Jong033: BM 1xFinal A [1]07:54,961st
WILWillem IIIWillem Stoop027: BM 2-Final A [3]07:49,252nd
SKOSkøll/LeytheObbe Tibben025: M 2xFinal A [4]07:21,783rd
WILWillem III-combiAbel Westland004: M 8+Final A [4]06:34,976th
WILWillem IIIJaap de Jong033: BM 1xHeat 3[2]08:07,031st
SKOSkøllJoris Moerman033: BM 1xHeat 1[2]08:01,712nd
WILWillem IIITimo van Helvoort023: JM 2xHeat 2[1]07:50,363rd
WILWillem III/HertogJulius van Hulst023: JM 2xHeat 1[5]07:35,943rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/AmstelWillem Stoop144: J18 8+Final A [3]06:07,683rd
WILWillem III-combiAbel Westland144: J18 8+Final A [2]05:55,632nd
WILWillem IIITimo van Helvoort143: J18 2xFinal A [1]06:53,844th
WILWillem III/AmstelFloris Klein Obbink143: J18 2xFinal A [5]06:53,363rd
WILWillem III/HertogJulius van Hulst143: J18 2xFinal A [3]06:48,821st
SKOSkøllObbe Tibben101: HE 1xFinal A [2]06:53,301st
WILWillem III-combiAbel Westland104: HE 8+Heat 2[4]06:02,904th
WILWillem IIITimo van Helvoort143: J18 2xHeat 3[5]07:01,992nd
WILWillem III/AmstelFloris Klein Obbink143: J18 2xHeat 1[6]07:01,742nd
WILWillem III/HertogJulius van Hulst143: J18 2xHeat 1[3]06:58,431st
SKOSkøllObbe Tibben101: HE 1xHeat 1[2]07:02,831st
WILWillem III/AmstelTimo van Helvoort038: J18 4xFinal A [2]06:25,345th
SKOSkøllJoris Moerman003: HG 1xFinal A [6]07:12,173rd
WILWillem III/AmstelAbel Westland008: HDev 2xFinal A [1]06:44,713rd
WILWillem III/AmstelTimo van Helvoort038: J18 4xHeat 1[5]06:33,322nd
SKOSkøllJoris Moerman003: HG 1xHeat 3[2]07:14,852nd
WILWillem III/AmstelAbel Westland008: HDev 2xHeat 1[3]06:41,572nd
WILWillem III 2Timo van Helvoort036: J18 1xFinal 3[1]07:44,064th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJoris Moerman003: HG 1xFinal A [3]07:24,501st
SKOSkøllJoris Moerman003: HG 1xTime Trial 05:21,131st
WILWillem IIITimo van Helvoort016: LHDev 2xTime Trial 03:28,2910th
WILWillem IIITimo van Helvoort143: J18 2xFinal A [4]07:15,273rd
WILWillem IIITimo van Helvoort143: J18 2xHeat 1[1]07:08,352nd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIDavid van Velden121: LHB 1xFinal A [5]07:41,202nd
SKOSkøll 2Obbe Tibben101: HE 1xFinal A [3]07:27,873rd
SKOSkøllJoris Moerman109: HB 1xFinal A [4]07:42,973rd
WILWillem IIICas Simons143: J18 2xFinal A [7]07:22,774th
WILWillem III/AmstelAbel Westland143: J18 2xFinal A [5]07:15,501st
WILWillem III/ProteusWillem Stoop106: HGb 4-Heat 1[5]06:49,873rd
WILWillem IIICas Simons143: J18 2xHeat 1[6]07:31,003rd
WILWillem III/AmstelAbel Westland143: J18 2xHeat 1[5]07:14,191st
SKOSkøllJoris Moerman109: HB 1xHeat 1[4]07:45,631st
WILWillem IIICas Simons016: LHDev 2xFinal B [6]07:23,851st
PROProteus/Willem IIIBastiaan Röell004: HG 2-Final A [5]07:29,633rd
WILWillem IIIWillem Stoop004: HG 2-Final A [4]07:20,031st
WILWillem IIICas Simons016: LHDev 2xHeat 1[3]07:25,046th
PROProteus/Willem IIIBastiaan Röell004: HG 2-Heat 2[2]07:24,731st
WILWillem IIIWillem Stoop004: HG 2-Heat 1[6]07:20,171st
AMSAmstelAbel Westland036: J18 1xFinal 3[7]07:40,054th
WILWillem III 1David van Velden036: J18 1xFinal 3[5]07:33,492nd
WILWillem III 2Sjoerd Scheper036: J18 1xFinal 3[6]07:32,081st
WILWillem III 3David Verboom036: J18 1xFinal 2[2]07:51,701st

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJoris Moerman109: HB 1xFinal A [5]07:32,882nd
AMSAmstel 2Abel Westland109: HB 1xFinal B [2]07:53,362nd
SKOSkøllObbe Tibben101: HE 1xFinal A [6]07:19,841st
SKOSkøllObbe Tibben101: HE 1xHeat 2[6]
SKOSkøllJoris Moerman109: HB 1xHeat 3[5]07:44,281st
AMSAmstel 2Abel Westland109: HB 1xHeat 2[2]07:57,862nd
WILWillem III/RICCas Simons038: J18 4xFinal A [1]07:26,02
SKOSkøllJoris Moerman003: HG 1xFinal A [1]08:25,464th
WILWillem III/RICCas Simons006: HG 4xFinal A [3]07:15,244th
SKOSkøllJoris Moerman003: HG 1xHeat 2[3]08:08,254th
AMSAmstelAbel Westland036: J18 1xFinal 3[1]08:00,331st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllLennart van Lierop209: HE 8+Final A [6]05:34,171st
WILWillem IIIFloris Klein Obbink204: HG 2-Final A [4]07:07,342nd
AMSAmstel 1 (P18)Abel Westland016: J18 1xFinal B [5]07:36,394th
WILWillem III 4 (P16)Olivier de Boer016: J18 1xFinal C [5]07:29,174th
WILWillem III 2 (P11)David van Velden016: J18 1xFinal C [3]07:26,693rd
WILWillem III 3 (P5)Willem Stoop016: J18 1xFinal C [6]07:17,782nd
WILWillem III (SB)Floris Klein Obbink001: HE 2-Final C [3]07:21,686th
SKOSkøll 2 (SB)Obbe Tibben007: LHE 1xFinal A [2]07:00,501st
WILWillem III 5 (P25)David Verboom016: J18 1xFinal D [3]08:03,315th
WILWillem III 8 (P24)Timo van Helvoort016: J18 1xFinal E [1]08:03,174th
AMSAmstel 2 (P12)Rense Doornink016: J18 1xFinal E [2]07:58,552nd
WILWillem IIIFloris Klein Obbink204: HG 2-Heat 1[5]07:22,782nd
WILWillem IIICas Simons121: J18 2xFinal A [4]07:44,241st
AMSAmstel 1 (P18)Abel Westland016: J18 1xSemifinal 2[5]08:12,976th
WILWillem III 6 (P19)Sjoerd Scheper016: J18 1xSemifinal 2[1]08:00,094th
SKOSkøll 2 (SB)Obbe Tibben007: LHE 1xSemifinal 1[3]07:35,871st
WILWillem IIICas Simons121: J18 2xHeat 2[6]07:51,121st
WILWillem III 4 (P16)Olivier de Boer016: J18 1xQuarterfinal 4[1]08:25,445th
WILWillem III 5 (P25)David Verboom016: J18 1xQuarterfinal 3[2]08:54,996th
WILWillem III 2 (P11)David van Velden016: J18 1xQuarterfinal 3[3]08:16,974th
WILWillem III 6 (P19)Sjoerd Scheper016: J18 1xQuarterfinal 3[1]08:16,353rd
WILWillem III 3 (P5)Willem Stoop016: J18 1xQuarterfinal 2[2]08:28,045th
AMSAmstel 1 (P18)Abel Westland016: J18 1xQuarterfinal 1[4]08:22,482nd
SKOSkøll 2 (SB)Obbe Tibben007: LHE 1xQuarterfinal 1[3]07:58,891st
SKOSkøll (SB)Joris Moerman003: HE 1xQuarterfinal 3[6]08:30,506th
WILWillem III (SB)Floris Klein Obbink001: HE 2-Repechage 2[1]07:55,835th
WILWillem III 9 (P20)Cas Simons016: J18 1xTime Trial 07:23,6045th
AMSAmstel 2 (P12)Rense Doornink016: J18 1xTime Trial 07:14,3526th
WILWillem III 8 (P24)Timo van Helvoort016: J18 1xTime Trial 07:14,2725th
WILWillem III 6 (P19)Sjoerd Scheper016: J18 1xTime Trial 07:11,1722nd
WILWillem III 4 (P16)Olivier de Boer016: J18 1xTime Trial 07:11,1421st
WILWillem III 3 (P5)Willem Stoop016: J18 1xTime Trial 07:08,8015th
WILWillem III 5 (P25)David Verboom016: J18 1xTime Trial 07:08,6714th
AMSAmstel 1 (P18)Abel Westland016: J18 1xTime Trial 07:03,778th
WILWillem III 2 (P11)David van Velden016: J18 1xTime Trial 07:01,916th
WILWillem III (SB)Floris Klein Obbink001: HE 2-Time Trial 06:45,7116th
SKOSkøll (SB)Joris Moerman003: HE 1xTime Trial 06:50,7522nd
SKOSkøll 2 (SB)Obbe Tibben007: LHE 1xTime Trial 06:41,161st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/DiepObbe Tibben143: E 1xFinal A [2]07:10,542nd
WILWillem IIIMiguel Overzier143: E 1xHeat 2[5]07:31,495th
WILWillem III/DiepObbe Tibben143: E 1xHeat 2[3]07:26,062nd
WILWillem III 1Maarten Stork138: J16 2xHeat 2[5]07:21,682nd
WILWillem III/DiepObbe Tibben001: G 1xFinal A [1]07:22,962nd
WILWillem III 1Miguel Overzier001: G 1xHeat 4[5]07:48,805th
WILWillem III/DiepObbe Tibben001: G 1xHeat 3[2]07:27,002nd
WILWillem III 2Joris Bruil001: G 1xHeat 2[1]07:47,134th
WILWillem III 3Sjoerd Scheper035: J16 1xFinal 3[2]08:07,425th
WILWillem III 2David Verboom035: J16 1xFinal 3[5]08:06,644th
WILWillem III 1David van Velden035: J16 1xFinal 3[3]08:03,933rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstel/Willem IIIFloris Klein Obbink125: JM 4xFinal A [2]06:27,143rd
WILWillem IIIThomas Hogeboom123: LM 1xFinal A [2]07:21,214th
WILWillem IIIDavid van Velden118: JM 1xFinal A [5]07:33,784th
WILWillem III/DiepObbe Tibben104: BM 1xFinal A [2]07:03,472nd
WILWillem IIIDavid van Velden118: JM 1xSemifinal A/B 2[3]07:32,372nd
WILWillem IIIThomas Hogeboom123: LM 1xHeat 1[3]07:19,973rd
WILWillem III/DiepObbe Tibben104: BM 1xHeat 2[3]07:11,661st
AMSAmstel/Willem IIIFloris Klein Obbink038: JM 4xFinal A [1]06:25,183rd
WILWillem III/RLKTheis Hagemeister023: BM 1xFinal A [1]07:03,352nd
WILWillem III/DiepObbe Tibben022: BLM 1xFinal A [3]07:07,731st
WILWillem IIIDavid van Velden007: JM 2xFinal A [5]07:05,836th
WILWillem IIIDavid van Velden118: JM 1xHeat 3[1]07:33,022nd
AMSAmstel/Willem IIIFloris Klein Obbink038: JM 4xHeat 2[1]06:35,613rd
WILWillem IIIOlivier de Boer029: M 4+Heat 1[2]07:06,656th
WILWillem IIIThomas Hogeboom022: BLM 1xHeat 1[6]07:26,014th
WILWillem III/DiepObbe Tibben022: BLM 1xHeat 1[3]07:13,131st
WILWillem IIIDavid van Velden007: JM 2xHeat 2[1]06:59,902nd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/SkøllThomas Hogeboom117: LG 2xFinal A [3]06:47,292nd
WILWillem III/SkøllThomas Hogeboom102: E 2xFinal A [4]06:59,793rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIMiguel Overzier107: B 1xFinal B [6]07:22,421st
WILWillem III 1Bouke Hoekstra138: J16 2xFinal A [1]06:58,433rd
WILWillem III 2David van Velden138: J16 2xFinal A [3]06:54,791st
WILWillem III/HoopMarten Steketee133: J18 2xFinal B [5]06:56,712nd
WILWillem IIIMiguel Overzier107: B 1xHeat 4[1]07:03,372nd
WILWillem III 2David van Velden138: J16 2xSemifinal 2[3]06:59,832nd
WILWillem III 1Bouke Hoekstra138: J16 2xSemifinal 1[3]07:00,323rd
WILWillem III/HoopMarten Steketee133: J18 2xHeat 3[6]07:03,853rd
WILWillem IIIIes Wiersma003: B 2xFinal A [5]06:42,651st
WILWillem III/HertogJulius van Hulst036: J16 4xFinal A [2]06:33,313rd
WILWillem IIIOlivier de Boer036: J16 4xFinal A [4]06:24,801st
WILWillem III/AmstelFloris Klein Obbink031: J18 4xFinal B [4]06:31,993rd
WILWillem IIIMiguel Overzier001: G 1xFinal A [6]07:23,655th
WILWillem III 3Olivier de Boer138: J16 2xHeat 4[4]07:16,445th
WILWillem III 1Bouke Hoekstra138: J16 2xHeat 3[5]07:03,421st
WILWillem III 2David van Velden138: J16 2xHeat 2[5]07:00,431st
WILWillem III/AmstelFloris Klein Obbink031: J18 4xHeat 2[3]06:31,433rd
WILWillem III/HertogJulius van Hulst036: J16 4xHeat 1[2]06:42,882nd
WILWillem IIIOlivier de Boer036: J16 4xHeat 1[3]06:34,351st
WILWillem IIIMiguel Overzier001: G 1xHeat 2[2]07:55,282nd
WILWillem IIISjoerd Scheper035: J16 1xFinal 1[3]08:02,111st
WILWillem III 1Marten Steketee029: J18 1xFinal 3[4]07:47,242nd
WILWillem III 3Ies Wiersma029: J18 1xFinal 3[2]07:40,611st
WILWillem III 2Max Roell029: J18 1xFinal 1[3]08:12,653rd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/SkøllThomas Hogeboom107: G 2xFinal A [7]06:46,176th
WILWillem IIIMiguel Overzier108: B 1xFinal B [2]08:02,731st
WILWillem III/SkøllThomas Hogeboom107: G 2xHeat 3[4]06:36,843rd
WILWillem IIIMiguel Overzier108: B 1xHeat 1[4]07:30,363rd
WILWillem III/AmstelFloris Klein Obbink031: J18 4xFinal A [5]06:28,362nd
WILWillem III 2Quito Zandvliet036: J16 4xFinal A [7]06:52,354th
WILWillem III/HertogJulius van Hulst036: J16 4xFinal A [4]06:27,332nd
WILWillem III 1Olivier de Boer036: J16 4xFinal A [6]06:25,881st
WILWillem III/HertogJulius van Hulst036: J16 4xHeat 2[4]06:39,322nd
WILWillem III 1Olivier de Boer036: J16 4xHeat 2[7]06:28,261st
WILWillem III 2Quito Zandvliet036: J16 4xHeat 1[4]06:50,932nd
WILWillem IIIMiguel Overzier001: G 1xHeat 1[6]07:30,655th
WILWillem III 3Max Roell029: J18 1xFinal 1[4]08:05,416th
WILWillem III 2Ies Wiersma029: J18 1xFinal 1[7]07:32,634th
WILWillem III 1Lodewijk Tilanus029: J18 1xFinal 1[8]07:29,753rd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIThomas Hogeboom116: LB 1xFinal A [3]08:15,081st
WILWillem IIIThomas Hogeboom116: LB 1xHeat 2[5]08:11,181st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstel/Willem IIIMick Jonkers221: DG 2-Final A [3]07:58,003rd
WILWillem III 2Ies Wiersma016: J18 1xFinal B [6]07:31,091st
WILWillem III 4Marten Steketee016: J18 1xFinal C [1]07:41,304th
WILWillem IIILodewijk Tilanus015: J18 2-Final A [4]07:20,502nd
WILWillem III/AmstelMick Jonkers009: DE 2-Final B [3]07:58,004th
WILWillem III 1 (SB)Jorke Kooijenga007: LE 1xFinal B [6]07:15,731st
WILWillem III 2 (SB)Theis Hagemeister003: E 1xFinal C [6]07:16,631st
WILWillem III 5Floris Klein Obbink016: J18 1xFinal G [5]07:54,212nd
WILWillem III 6Max Roell016: J18 1xFinal I [2]08:08,624th
WILWillem III 1Lodewijk Tilanus016: J18 1xSemifinal 1[1]07:52,366th
WILWillem III 2Ies Wiersma016: J18 1xSemifinal 1[4]07:41,194th
WILWillem III 1 (SB)Jorke Kooijenga007: LE 1xSemifinal 1[4]07:17,614th
WILWillem III/AmstelMick Jonkers009: DE 2-Repechage [5]07:56,556th
WILWillem III 4Marten Steketee016: J18 1xQuarterfinal 3[1]07:48,495th
WILWillem III 3Thomas de Hertog016: J18 1xQuarterfinal 2[1]07:50,726th
WILWillem III 2Ies Wiersma016: J18 1xQuarterfinal 2[2]07:36,492nd
WILWillem III 1Lodewijk Tilanus016: J18 1xQuarterfinal 1[5]07:35,923rd
WILWillem III 1 (SB)Jorke Kooijenga007: LE 1xQuarterfinal 4[4]07:20,062nd
WILWillem III 2 (SB)Theis Hagemeister003: E 1xQuarterfinal 3[5]07:31,614th
WILWillem III 6Max Roell016: J18 1xTime Trial 07:47,5653rd
WILWillem III 5Floris Klein Obbink016: J18 1xTime Trial 07:31,7138th
WILWillem III 4Marten Steketee016: J18 1xTime Trial 07:20,4919th
WILWillem III 3Thomas de Hertog016: J18 1xTime Trial 07:20,4218th
WILWillem III 1Lodewijk Tilanus016: J18 1xTime Trial 07:18,3616th
WILWillem III 2Ies Wiersma016: J18 1xTime Trial 07:14,2310th
WILWillem III/AmstelMick Jonkers009: DE 2-Time Trial 07:31,028th
WILWillem IIILodewijk Tilanus015: J18 2-Time Trial 07:07,023rd
WILWillem III 2 (SB)Thomas Hogeboom007: LE 1xTime Trial 07:09,1527th
WILWillem III 1 (SB)Jorke Kooijenga007: LE 1xTime Trial 06:52,185th
WILWillem III 1 (SB)Miguel Overzier003: E 1xTime Trial 07:22,6527th
WILWillem III 2 (SB)Theis Hagemeister003: E 1xTime Trial 06:53,3511th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIThomas Hogeboom144: J18 8+Final A [6]06:12,531st
WILWillem IIISem Aslier110: N 1xFinal A [1]07:44,226th
AMSAmstelRuben Houkes101: SA 2-Final A [1]06:55,915th
WILWillem III/RIC/HoopNando Schröder143: J18 2xFinal A [3]07:05,926th
WILWillem IIISem Aslier110: N 1xHeat 1[5]07:29,782nd
AMSAmstelRuben Houkes101: SA 2-Heat 2[5]06:54,223rd
WILWillem III/RIC/HoopNando Schröder143: J18 2xHeat 2[6]07:02,931st
WILWillem III/AmstelRick van den Herik005: N 2xFinal A [4]07:10,365th
AMSAmstelRuben Houkes004: O 2-Final A [3]07:04,082nd
WILWillem IIISem Aslier060: B 1xHeat 1[2]07:43,242nd
WILWillem III/AmstelRick van den Herik005: N 2xHeat 2[5]07:02,601st
WILWillem III 3Yvo Delissen029: J18 1xFinal 3[5]07:55,173rd
WILWillem III 2Koen van Remundt029: J18 1xFinal 3[6]07:40,951st
WILWillem III 1Miguel Overzier029: J18 1xFinal 1[5]07:29,801st
AMSAmstelRuben Houkes004: O 2-Heat 2[5]07:00,991st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/Laga/RLK/HEMMax Ponsen104: SA 8+Final A [1]05:40,532nd
WILWillem III 2Jaap de Jong110: N 1xFinal B [5]07:28,433rd
AMSAmstel 2Ruben Houkes101: SA 2-Final A [3]06:57,525th
WILWillem IIIMiguel Overzier143: J18 2xFinal A [1]07:06,716th
WILWillem III/MaasCharles de Monchy143: J18 2xFinal A [6]06:50,053rd
WILWillem III/HoopWillem Buist143: J18 2xFinal A [4]06:43,692nd
WILWillem IIIFloris de Widt108: N 2-Heat 1[4]07:09,963rd
WILWillem III 3Koen van Remundt110: N 1xHeat 3[5]08:08,315th
WILWillem III 1Sem Aslier110: N 1xHeat 2[5]07:44,094th
WILWillem III 2Jaap de Jong110: N 1xHeat 2[2]07:42,803rd
AMSAmstel 2Ruben Houkes101: SA 2-Heat 2[2]
WILWillem III/MaasCharles de Monchy143: J18 2xSemifinal 2[3]06:59,853rd
WILWillem III/HoopWillem Buist143: J18 2xSemifinal 2[4]06:50,101st
WILWillem IIIMiguel Overzier143: J18 2xSemifinal 1[3]07:06,833rd
WILWillem III 1Sem Aslier040: B 1xFinal A [3]07:40,365th
WILWillem III 2Jaap de Jong040: B 1xFinal A [5]07:22,861st
WILWillem III/Maas/HoopWillem Buist031: J18 4xFinal A [4]06:15,873rd
WILWillem IIIMiguel Overzier143: J18 2xHeat 4[5]07:05,282nd
WILWillem III/MaasCharles de Monchy143: J18 2xHeat 4[3]06:57,571st
WILWillem III/HoopWillem Buist143: J18 2xHeat 2[3]06:49,431st
WILWillem III/Diep/WET/RICJoris Moerman030: J18 4-Final A [5]06:21,372nd
AMSAmstelRuben Houkes004: O 2-Final A [4]06:58,233rd
WILWillem III 1Sem Aslier040: B 1xHeat 2[5]07:38,422nd
WILWillem III 2Jaap de Jong040: B 1xHeat 1[1]07:19,771st
AMSAmstelRuben Houkes004: O 2-Heat 1[1]06:52,911st
WILWillem III 2Koen van Remundt029: J18 1xFinal 2[2]07:46,965th
WILWillem III 1Miguel Overzier029: J18 1xFinal 2[6]07:37,261st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 3Miguel Overzier118: JM 1xFinal A [6]08:00,936th
WILWillem III 2Thomas Hogeboom118: JM 1xFinal A [1]07:43,392nd
WILWillem III 1Koen van Remundt118: JM 1xFinal C [4]08:41,215th
WILWillem III 3Miguel Overzier118: JM 1xSemifinal A/B 1[2]08:15,323rd
WILWillem III 2Thomas Hogeboom118: JM 1xSemifinal A/B 1[3]08:08,471st
WILWillem III 2Thomas Hogeboom118: JM 1xQuarterfinal 4[5]08:03,952nd
WILWillem III 1Koen van Remundt118: JM 1xQuarterfinal 3[5]08:28,294th
WILWillem III 3Miguel Overzier118: JM 1xQuarterfinal 1[3]08:09,651st
WILWillem III 2Thomas Hogeboom118: JM 1xHeat 6[1]08:17,402nd
WILWillem III 1Koen van Remundt118: JM 1xHeat 3[5]08:16,673rd
WILWillem III 3Miguel Overzier118: JM 1xHeat 3[2]08:10,072nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstelRuben Houkes108: N 2-Final A [6]07:02,761st
WILWillem III/AmstelNiels Brinkman107: N 4-Final A [3]06:17,922nd
WILWillem III/HoopWillem Buist143: J18 2xFinal A [1]06:44,581st
WILWillem III/LagaKoen van den Herik105: O 4-Final A [3]06:08,601st
AMSAmstelRuben Houkes108: N 2-Heat 1[5]06:59,151st
WILWillem III/AmstelNiels Brinkman107: N 4-Heat 1[3]06:27,621st
WILWillem III/HoopWillem Buist143: J18 2xHeat 3[2]06:57,942nd
WILWillem III/LagaKoen van den Herik002: SA 4-Final A [1]06:11,272nd
WILWillem III/HoopWillem Buist005: N 2xFinal A [4]06:49,452nd
WILWillem IIISem Aslier050: B 1xFinal A [1]07:50,175th
WILWillem III/LagaKoen van den Herik002: SA 4-Heat 3[2]06:07,531st
AMSAmstelRuben Houkes004: O 2-Heat 3[2]07:07,293rd
WILWillem IIISem Aslier050: B 1xHeat 2[6]07:37,702nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AMSAmstelRuben Houkes108: N 2-Final A [3]07:40,951st
AMSAmstelRuben Houkes108: N 2-Heat 1[2]07:33,132nd
AMSAmstelRuben Houkes004: O 2-Final A [4]07:10,163rd
AMSAmstelRuben Houkes004: O 2-Heat 1[7]07:15,741st

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/RICJoris Moerman208: J18 1xFinal C [7]
WILWillem III 5Lodewijk Tilanus208: J18 1xFinal C [2]
WILWillem III 3Pieter-Bas Kerpestein208: J18 1xFinal D [7]
AMSAmstelRuben Houkes205: SA 2-Final C [6]
WILWillem IIIFloris de Widt120: LN 2-Heat 2[7]
AMSAmstelRuben Houkes108: N 2-Heat 1[4]
WILWillem IIISem Aslier110: N 1xHeat 1[6]
WILWillem IIIFloris de Widt206: LSA 2-Final A [8]07:52,306th
WILWillem IIIJaap de Jong205: SA 2-Final A [7]07:20,176th
WILWillem IIISimon van Dorp201: SA 1xFinal B [3]07:45,832nd
WILWillem III 4Jorke Kooijenga208: J18 1xFinal A [3]07:52,131st
WILWillem III 4Jorke Kooijenga208: J18 1xSemifinal 1[4]08:31,951st
WILWillem IIIJaap de Jong205: SA 2-Semifinal 1[3]08:17,853rd
WILWillem IIISimon van Dorp201: SA 1xSemifinal 1[4]07:57,494th
WILWillem IIISem Aslier060: B 1xHeat 1[4]10:42,495th
WILWillem III 2Thomas Hogeboom208: J18 1xFinal E [3]10:16,221st
WILWillem III 1Koen van Remundt208: J18 1xFinal G [4]10:56,664th
WILWillem III 6Miguel Overzier208: J18 1xFinal G [5]10:20,331st
WILWillem III/RICJoris Moerman208: J18 1xQuarterfinal 3[2]09:10,905th
WILWillem III 4Jorke Kooijenga208: J18 1xQuarterfinal 3[5]08:55,891st
WILWillem III 5Lodewijk Tilanus208: J18 1xQuarterfinal 2[2]09:07,615th
WILWillem III 3Pieter-Bas Kerpestein208: J18 1xQuarterfinal 1[6]09:48,796th
AMSAmstelRuben Houkes205: SA 2-Quarterfinal 3[2]08:26,094th
WILWillem IIIJaap de Jong205: SA 2-Quarterfinal 2[3]07:53,402nd
WILWillem IIISimon van Dorp201: SA 1xQuarterfinal 3[6]08:38,931st
WILWillem III/HoopNando Schröder208: J18 1xTime Trial 09:06,3452nd
WILWillem III 1Koen van Remundt208: J18 1xTime Trial 08:52,3538th
WILWillem III 6Miguel Overzier208: J18 1xTime Trial 08:51,2137th
WILWillem III 2Thomas Hogeboom208: J18 1xTime Trial 08:39,4627th
WILWillem III/RICJoris Moerman208: J18 1xTime Trial 08:32,8122nd
WILWillem III 5Lodewijk Tilanus208: J18 1xTime Trial 08:25,1817th
WILWillem III 3Pieter-Bas Kerpestein208: J18 1xTime Trial 08:24,7416th
WILWillem III 4Jorke Kooijenga208: J18 1xTime Trial 08:07,342nd
WILWillem IIIFloris de Widt206: LSA 2-Time Trial 07:42,976th
AMSAmstelRuben Houkes205: SA 2-Time Trial 07:39,2622nd
WILWillem IIIJaap de Jong205: SA 2-Time Trial 07:25,5615th
WILWillem IIISimon van Dorp201: SA 1xTime Trial 07:43,4111th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III-combiBram Schwarz104: SA 8+Final A [4]05:41,682nd
WILWillem IIIMax Ponsen101: SA 2-Final A [3]06:38,401st
WILWillem IIINathan Frenkel142: J18 2-Final A [3]07:09,562nd
WILWillem III-combiBram Schwarz104: SA 8+Heat 2[5]05:50,731st
WILWillem IIIMax Ponsen101: SA 2-Heat 2[5]07:05,431st
WILWillem III 1Jorke Kooijenga029: J18 1xFinal 6[7]07:25,461st
WILWillem III 3Koen van Remundt029: J18 1xFinal 5[5]08:15,815th
WILWillem III 2Miguel Overzier029: J18 1xFinal 4[2]07:42,041st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III-combiBram Schwarz131: M 8+Final A [1]05:56,093rd
WILWillem IIIJorke Kooijenga124: JM 4-Final A [2]06:26,932nd
WILWillem III/Spaarne/RICNiels Brinkman124: JM 4-Final A [1]06:23,111st
WILWillem IIIMax Ponsen107: M 2-Final A [6]06:37,083rd
WILWillem III/RICNiels Brinkman044: JM 8+Final A [3]06:29,653rd
KNRKNRB-combiBram Schwarz044: JM 8+Final A [4]06:09,271st
WILWillem III/NjordBouke Algie010: BM 2-Final A [3]07:37,131st
WILWillem IIIThomas Hogeboom021: JM 2xHeat 1[4]08:13,105th

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III-combiBram Schwarz104: SA 8+ (NK)Final A [6]05:46,083rd
WILWillem IIINathan Frenkel143: J18 2-Final A [5]07:43,061st
WILWillem III/RIC/SpaarneTijmen van Rietbergen107: N 4-Final A [2]06:27,212nd
WILWillem IIINathan Frenkel120: LN 2-Heat 1[4]07:29,824th
WILWillem III-combiBram Schwarz104: SA 8+ (NK)Heat 2[3]05:45,143rd
WILWillem III/Leythe/Zwolsche/SPABram Schwarz030: J18 4-Final A [4]
WILWillem III/RIC/SpaarneTijmen van Rietbergen030: J18 4-Final A [3]
WILWillem IIIThomas Hogeboom144: J18 2xHeat 3[6]06:58,893rd
WILWillem IIINathan Frenkel012: LO 2-Heat 1[4]07:13,955th
WILWillem III 2Sem Aslier029: J18 1xFinal 5[1]07:38,443rd
WILWillem III 5Koen van Remundt029: J18 1xFinal 3[6]07:57,785th
WILWillem III 1Miguel Overzier029: J18 1xFinal 2[6]07:39,141st
WILWillem III 6Jorke Kooijenga029: J18 1xFinal 1[2]07:26,151st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Michiel Mantel009: J18 1xFinal A [3]07:37,185th
WILWillem III 1Jaap de Jong009: J18 1xFinal A [7]07:29,663rd
WILWillem IIIBoris Mulder010: J16 1xFinal A [4]08:21,586th
WILWillem III/SkøllTim Heijbrock021: SA 2-Final B [4]06:58,444th
WILWillem III 2Nathan Frenkel027: J18 2-Final A [4]07:47,282nd
WILWillem III 1Koen van den Herik027: J18 2-Final A [3]07:29,011st
WILWillem III 4Sem Aslier009: J18 1xFinal D [7]07:58,336th
WILWillem III 6Thomas Hogeboom009: J18 1xFinal D [5]07:57,435th
WILWillem III/SkøllTim Heijbrock021: SA 2-Semifinal 2[6]06:44,044th
WILWillem IIIThomas Hogeboom114: J18 4xFinal A [3]06:59,002nd
WILWillem III 2Michiel Mantel009: J18 1xSemifinal 2[6]07:57,483rd
WILWillem III 1Jaap de Jong009: J18 1xSemifinal 1[4]07:53,212nd
WILWillem IIIBoris Mulder010: J16 1xSemifinal 1[2]08:45,941st
WILWillem III 6Thomas Hogeboom009: J18 1xQuarterfinal 3[6]08:30,175th
WILWillem III 4Sem Aslier009: J18 1xQuarterfinal 2[7]08:37,916th
WILWillem III 2Michiel Mantel009: J18 1xQuarterfinal 1[4]08:05,112nd
WILWillem III 1Jaap de Jong009: J18 1xQuarterfinal 1[5]08:02,451st
WILWillem IIIBoris Mulder010: J16 1xQuarterfinal 3[2]08:40,402nd
WILWillem III/SkøllTim Heijbrock021: SA 2-Heat 1[5]07:11,632nd
WILWillem III 7Bob Engel009: J18 1xTime Trial 07:55,1127th
WILWillem III 4Sem Aslier009: J18 1xTime Trial 07:48,7517th
WILWillem III 6Thomas Hogeboom009: J18 1xTime Trial 07:45,5014th
WILWillem III 2Michiel Mantel009: J18 1xTime Trial 07:31,176th
WILWillem III 1Jaap de Jong009: J18 1xTime Trial 07:23,143rd
WILWillem IIIBoris Mulder010: J16 1xTime Trial 08:32,2719th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/NereusJoris Bruil105: O 1xFinal A [4]07:27,663rd
WILWillem III/NereusMax Ponsen162: N 2+Final A [2]07:45,273rd
WILWillem III/HunzeMelvin Twellaar143: J18 1xFinal 1[7]07:23,172nd
WILWillem III/OkeanosKoen van den Herik109: N 2-Heat 3[4]07:37,874th
WILWillem III/NereusMax Ponsen162: N 2+Heat 1[7]07:58,213rd
WILWillem III/NereusJoris Bruil004: N 1xFinal A [4]07:24,801st
WILWillem III/NereusJoris Bruil004: N 1xHeat 1[6]07:33,312nd
WILWillem III/HunzeMelvin Twellaar025: J18 1x AFinal 2[4]07:26,951st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/Naarden/RICMichiel Moerman009: JM 4-Final A [2]06:22,452nd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III-combiSimon van Dorp146: J18 8+Final A [5]06:28,171st
WILWillem III/NereusJoris Bruil105: O 1xHeat 2[6]07:34,684th
WILWillem III/Naarden/RICMichiel Mantel030: J18 4-Final A [6]06:38,562nd
WILWillem III/Leythe/Zwolsche/HUNSimon van Dorp030: J18 4-Final A [5]06:36,381st
WILWillem III/NereusJoris Bruil004: N 1xFinal A [7]07:32,034th
WILWillem III/NereusJoris Bruil004: N 1xHeat 1[7]08:04,572nd
WILWillem III 2Tim Lenters026: J18 1x BFinal 3[3]09:02,364th
WILWillem III 1Sem Aslier026: J18 1x BFinal 2[3]08:58,752nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/Naarden/RICJulien Rühl146: J18 8+Final [5]06:19,061st
WILWillem III/Naarden/RIC/NjordSimon van Dorp111: B 4+Final A [6]06:47,681st
WILWillem III/NereusJoris Bruil110: N 1xHeat 4[4]07:36,913rd
WILWillem III/Naarden/RICSimon van Dorp031: J18 4-Final [5]06:42,451st
WILWillem III/NereusJoris Bruil060: B 1xFinal A [5]07:28,241st
WILWillem III 1Tim Lenters027: J18 1x BFinal 1[3]08:09,914th
WILWillem III 2Sem Aslier027: J18 1x BFinal 1[7]08:08,003rd
WILWillem IIIMichiel Mantel026: J18 1x AFinal 2[4]07:41,081st
WILWillem III/NereusJoris Bruil060: B 1xHeat 1[4]07:40,021st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/RICMichiel Moerman209: J18 2-Final A [1]07:30,364th
WILWillem III 1Max Ponsen209: J18 2-Final A [4]07:14,782nd
WILWillem III 2Koen van den Herik209: J18 2-Final A [3]07:09,941st
WILWillem III 2Simon van Dorp208: J18 1xSemifinal 3[2]08:06,376th
WILWillem III 1Lex van den Herik208: J18 1xSemifinal 1[5]07:38,311st
WILWillem III/RICMichiel Moerman209: J18 2-Repechage [4]09:27,024th
WILWillem III 5Sem Aslier208: J18 1xRepechage 6[3]12:38,445th
WILWillem III 6Tim Lenters208: J18 1xRepechage 6[2]11:28,103rd
WILWillem III 3Julien Rühl208: J18 1xRepechage 4[4]10:13,732nd
WILWillem III 2Simon van Dorp208: J18 1xRepechage 4[3]09:54,081st
WILWillem III 2Koen van den Herik209: J18 2-Heat 2[2]07:35,611st
WILWillem III/RICMichiel Moerman209: J18 2-Heat 1[3]08:01,702nd
WILWillem III 1Max Ponsen209: J18 2-Heat 1[4]07:50,511st
WILWillem III 3Julien Rühl208: J18 1xHeat 6[6]08:25,492nd
WILWillem III 4Floris de Widt208: J18 1xHeat 5[6]08:49,486th
WILWillem III 2Simon van Dorp208: J18 1xHeat 5[5]08:16,883rd
WILWillem III 5Sem Aslier208: J18 1xHeat 3[2]08:49,693rd
WILWillem III 1Lex van den Herik208: J18 1xHeat 3[5]08:10,371st
WILWillem III 6Tim Lenters208: J18 1xHeat 1[3]09:20,545th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Jiri de Vos143: J18 1xFinal 1[6]07:53,953rd
WILWillem III 2Jiri de Vos026: J18 1x BFinal 3[2]07:46,141st
WILWillem III 3Koen van den Herik038: J16 1x BFinal 4[6]07:59,803rd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Koen van den Herik151: J16 2xFinal 3[6]07:34,341st
WILWillem III 3Max Ponsen037: J16 1x AFinal 2[7]07:38,341st
WILWillem III 2Koen van den Herik037: J16 1x AFinal 1[5]08:03,415th

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIJulius van der Meer145: J18 2xFinal 2[4]07:11,882nd
WILWillem IIIJulius van der Meer027: J18 2xFinal 1[4]07:16,763rd