Thomas Notermans

1068 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARCARC/Maas/EemFloris Wassing103: HE 4xFinal A [5]06:18,153rd
NJONjord/SkadiNina Loos132: DG 2xFinal A [3]07:43,214th
SKASkadiNina Loos325: DE 1x NSKFinal A [3]08:23,546th
MAAMaas 2Sarah Korving151: M16 1xFinal [5]09:29,5221st
MAAMaas 1Marit Speerstra151: M16 1xFinal [6]09:15,3814th
MAAMaas 3Jana Akkerman145: M18 1xFinal [8]09:08,968th
MAAMaas 1Adine de Keijzer145: M18 1xFinal [7]08:56,433rd
MAAMaas 2Birgit Cornelissen145: M18 1xFinal [4]08:47,452nd
NJONjord/SkadiNina Loos132: DG 2xHeat 3[5]08:06,022nd
MAAMaasErwin Wiltenburg148: J16 2xHeat 4[8]08:21,184th
MAAMaasLuc Willemsen109: HB 1xHeat 2[3]08:44,555th
ARCARC/Neptunus/MaasDiederick Stuijfzand043: J16 4xFinal A [8]06:33,961st
MAAMaasBirgit Cornelissen040: M18 2xFinal A [4]07:54,954th
MAAMaasSarah Korving044: M16 2xFinal A [7]08:36,588th
SKASkadiNina Loos022: DG 1xFinal A [1]08:00,791st
MAAMaas 3Erwin Wiltenburg042: J16 1xFinal [8]08:04,3720th
MAAMaas 2Niels Reintjes042: J16 1xFinal [8]07:46,865th
MAAMaas 1Diederick Stuijfzand042: J16 1xFinal [2]07:34,971st
MAAMaasBirgit Cornelissen040: M18 2xHeat 1[4]07:50,531st
MAAMaasLuc Willemsen036: J18 1xFinal [6]07:47,569th
MAAMaasJana Akkerman031: LDG 1xHeat 3[2]09:06,685th
SKASkadiNina Loos022: DG 1xHeat 2[7]08:21,064th
MAAMaasSarah Korving044: M16 2xHeat 3[3]08:31,922nd

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiNina Loos125: DE 1xFinal A [5]08:18,656th
LEYLeythe/MaasHannah Otterloo040: M18 2xFinal A [5]07:27,112nd
MAAMaasNiels Reintjes148: J16 2xFinal A [3]07:04,524th
MAAMaasJip Uiters143: J18 2xFinal A [6]06:56,745th
MAAMaas 2Jana Akkerman145: M18 1xFinal [7]09:04,376th
MAAMaas 1Adine de Keijzer145: M18 1xFinal [6]08:42,753rd
MAAMaasMarit Speerstra151: M16 1xFinal [4]08:47,872nd
MAAMaasNiels Reintjes148: J16 2xSemifinal 2[4]07:07,943rd
MAAMaasMarit Speerstra133: DB 1xHeat 2[8]08:53,416th
MAAMaasJip Uiters143: J18 2xHeat 4[8]06:54,361st
NJONjord/Skadi/Argo/ThêtaLisa van Heyningen065: DE 4xFinal A [3]07:06,495th
ARCARC/Maas/NeptunusMaarten Veninga043: J16 4xFinal A [5]06:34,992nd
ARCARC/Maas/EemPim Kloet038: J18 4xFinal A [6]06:21,022nd
LEYLeythe/MaasHannah Otterloo040: M18 2xSemifinal 1[5]07:38,221st
MAAMaasNiels Reintjes148: J16 2xHeat 1[2]07:26,212nd
ARCARC/Maas/NeptunusMaarten Veninga043: J16 4xRace For Lanes [2]06:45,581st
MAAMaas 1Birgit Cornelissen063: DE 1xHeat 2[5]08:41,906th
LEYLeythe/MaasHannah Otterloo040: M18 2xHeat 1[7]07:32,481st
ARCARC/Maas/EemPim Kloet038: J18 4xRace For Lanes [5]06:21,623rd
MAAMaasErwin Wiltenburg042: J16 1xFinal [7]09:00,2616th

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/ThêtaNina Loos127: DE 4xFinal A [2]07:09,125th
MAAMaas 2Sarah Korving151: M16 1xFinal [6]09:22,6122nd
MAAMaas 1Marit Speerstra151: M16 1xFinal [4]09:02,4511th
MAAMaasFloris Wassing143: J18 2xFinal A [4]06:45,334th
SKASkadi/NjordNina Loos132: DG 2xFinal A [5]07:41,606th
MAAMaas 1Birgit Cornelissen145: M18 1xFinal [6]08:18,246th
MAAMaas 2Pau Koster145: M18 1xFinal [6]08:03,411st
MAAMaasNiels Reintjes148: J16 2xFinal A [6]07:28,116th
MAAMaasJana Akkerman140: LDB 1xFinal A [4]08:32,231st
MAAMaasFloris Wassing143: J18 2xTime Trial 06:02,694th
SKASkadi/NjordNina Loos132: DG 2xTime Trial 06:47,135th
MAAMaasNiels Reintjes148: J16 2xTime Trial 06:25,446th
MAAMaasJana Akkerman140: LDB 1xTime Trial 07:37,821st
MAAMaasJip Uiters038: J18 4xFinal A [4]06:41,924th
WILWillem III/MaasAnnelotte Maitland040: M18 2xFinal A [3]07:34,594th
SKASkadiNina Loos022: DG 1xFinal A [1]08:05,891st
MAAMaas 2Erwin Wiltenburg042: J16 1xFinal [5]08:22,1223rd
MAAMaas 3Niels Reintjes042: J16 1xFinal [6]07:51,326th
MAAMaas 1Diederick Stuijfzand042: J16 1xFinal [6]07:43,984th
WILWillem III/MaasAnnelotte Maitland040: M18 2xHeat 4[2]07:27,481st
MAAMaas 3Luc Willemsen036: J18 1xFinal [6]07:41,4211th
MAAMaas 2Floris Wassing036: J18 1xFinal [2]07:34,037th
MAAMaas 1Jip Uiters036: J18 1xFinal [5]07:32,016th
SKASkadiNina Loos022: DG 1xHeat 1[3]08:14,162nd
MAAMaasSarah Korving044: M16 2xHeat 1[5]08:15,864th

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaasMarit Speerstra147: M18 4xFinal A [4]08:27,331st
MAAMaasJip Uiters143: J18 2xFinal A [7]07:45,384th
SKASkadiNina Loos125: DE 1xFinal A [3]08:44,182nd
MAAMaas 1Marit Speerstra151: M16 1xFinal [3]09:39,449th
MAAMaasFloris Wassing122: LHB 2xFinal A [6]07:48,888th
MAAMaasJana Akkerman145: M18 1xFinal [3]09:29,725th
MAAMaasJip Uiters143: J18 2xHeat 1[4]07:58,242nd
MAAMaasNiels Reintjes038: J18 4xFinal A [3]07:01,133rd
WILWillem III/MaasAnnelotte Maitland040: M18 2xFinal A [5]08:10,631st
SKASkadiNina Loos022: DG 1xFinal A [3]08:57,685th
MAAMaasSarah Korving044: M16 2xFinal A [1]08:25,146th
MAAMaas 3Erwin Wiltenburg042: J16 1xFinal [6]08:27,8715th
MAAMaas 2Niels Reintjes042: J16 1xFinal [3]07:54,983rd
MAAMaas 1Diederick Stuijfzand042: J16 1xFinal [2]07:51,081st
MAAMaas 3Luc Willemsen036: J18 1xFinal [3]08:05,6713th
MAAMaas 2Floris Wassing036: J18 1xFinal [3]07:49,578th
WILWillem III/MaasAnnelotte Maitland040: M18 2xHeat 1[6]07:47,011st
SKASkadiNina Loos022: DG 1xHeat 3[6]08:16,451st
MAAMaasSarah Korving044: M16 2xHeat 2[5]08:33,705th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaasJana Akkerman031: LDG 1xFinal B [3]08:58,542nd
MAAMaas 1Erwin Wiltenburg042: J16 1xFinal [2]09:21,0514th
MAAMaas 2Niels Reintjes042: J16 1xFinal [4]08:32,022nd
MAAMaas 3Diederick Stuijfzand042: J16 1xFinal [3]08:23,431st
MAAMaas 2Floris Wassing036: J18 1xFinal [3]09:18,316th
MAAMaas 1Jip Uiters036: J18 1xFinal [4]08:40,853rd
MAAMaasSarah Korving044: M16 2xFinal A [4]08:57,741st
MAAMaasJana Akkerman031: LDG 1xTime Trial 06:51,456th
MAAMaasFloris Wassing143: J18 2xFinal A [3]07:42,531st
MAAMaasJip Uiters109: HB 1xFinal A [4]08:01,673rd
MAAMaas 1Sarah Korving151: M16 1xFinal [4]10:50,063rd
MAAMaas 2Marit Speerstra151: M16 1xFinal [3]10:32,012nd
MAAMaas 2Jana Akkerman145: M18 1xFinal [1]10:02,105th
MAAMaasNiels Reintjes148: J16 2xHeat 2[1]09:04,504th
MAAMaasFloris Wassing143: J18 2xHeat 1[3]08:30,281st
MAAMaasJip Uiters109: HB 1xHeat 2[3]08:15,851st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaas 3Jip Uiters201: HB 1xFinal A [6]08:32,235th
SKASkadi 2Nina Loos218: DB 1xFinal A [2]08:56,902nd
MAAMaasJana Akkerman227: LDB 1xFinal A [5]09:22,824th
MAAMaas 2Diederick Stuijfzand017: J16 1xFinal A [5]08:20,284th
MAAMaas 1Niels Reintjes017: J16 1xFinal C [4]08:31,745th
MAAMaas 4Adine de Keijzer019: M18 1xFinal B [6]09:04,516th
MAAMaas 3Birgit Cornelissen019: M18 1xFinal B [4]08:56,883rd
MAAMaas 2Pau Koster019: M18 1xFinal B [1]08:48,261st
MAAMaas 2Floris Wassing201: HB 1xHeat 3[2]08:14,713rd
MAAMaas 1Luc Willemsen201: HB 1xHeat 2[2]08:23,123rd
MAAMaas 3Jip Uiters201: HB 1xHeat 1[2]08:04,362nd
SKASkadi 2Nina Loos218: DB 1xHeat 2[5]08:40,141st
MAAMaasSarah Korving218: DB 1xHeat 1[2]09:41,834th
MAAMaasJana Akkerman227: LDB 1xHeat 1[4]09:21,482nd
MAAMaas 2Diederick Stuijfzand017: J16 1xSemifinal 1[3]08:38,113rd
MAAMaas 4Adine de Keijzer019: M18 1xSemifinal 2[6]09:24,896th
MAAMaas 2Pau Koster019: M18 1xSemifinal 2[5]08:56,494th
MAAMaas 3Birgit Cornelissen019: M18 1xSemifinal 1[5]09:19,405th
MAAMaas 2Diederick Stuijfzand017: J16 1xQuarterfinal 2[3]08:37,392nd
MAAMaas 1Niels Reintjes017: J16 1xQuarterfinal 1[2]08:49,064th
MAAMaas 1Jip Uiters016: J18 1xQuarterfinal 3[1]08:29,886th
MAAMaas 2Sarah Korving020: M16 1xQuarterfinal 1[1]09:34,336th
MAAMaas 1Marit Speerstra020: M16 1xQuarterfinal 1[6]09:25,745th
MAAMaas 4Adine de Keijzer019: M18 1xQuarterfinal 4[1]08:40,003rd
MAAMaas 2Pau Koster019: M18 1xQuarterfinal 4[3]08:37,122nd
MAAMaas 3Birgit Cornelissen019: M18 1xQuarterfinal 2[1]08:35,002nd
SKASkadiNina Loos011: DE 1xQuarterfinal 2[1]08:36,536th
MAAMaas 3Erwin Wiltenburg017: J16 1xTime Trial 08:05,8936th
MAAMaas 1Niels Reintjes017: J16 1xTime Trial 07:39,3516th
MAAMaas 2Diederick Stuijfzand017: J16 1xTime Trial 07:33,197th
MAAMaas 2Luc Willemsen016: J18 1xTime Trial 07:43,9144th
MAAMaas 3Floris Wassing016: J18 1xTime Trial 07:39,3937th
MAAMaas 1Jip Uiters016: J18 1xTime Trial 07:23,1822nd
SKASkadiNina Loos011: DE 1xTime Trial 08:08,5923rd
MAAMaas 2Sarah Korving020: M16 1xTime Trial 09:10,0624th
MAAMaas 1Marit Speerstra020: M16 1xTime Trial 08:59,8517th
MAAMaas 1Jana Akkerman019: M18 1xTime Trial 08:39,4825th
MAAMaas 4Adine de Keijzer019: M18 1xTime Trial 08:25,2720th
MAAMaas 3Birgit Cornelissen019: M18 1xTime Trial 08:22,4918th
MAAMaas 2Pau Koster019: M18 1xTime Trial 08:02,814th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
GOUGouda/Maas/Willem III/SallandFemke Paulis127: DE 4xFinal A [4]07:25,781st
MAAMaasNiels Reintjes149: J16 4*Final A [7]07:50,191st
MAAMaas 1Jana Akkerman140: LDB 1xFinal A [7]10:44,816th
MAAMaasJip Uiters143: J18 2xFinal A [6]07:52,662nd
MAAMaas 1Adine de Keijzer145: M18 1xFinal 1[4]08:42,025th
MAAMaas 1Jana Akkerman140: LDB 1xHeat 2[4]08:58,402nd
MAAMaasJeroen Smit121: LHB 1xHeat 1[7]08:05,956th
MAAMaasJip Uiters143: J18 2xHeat 2[5]07:14,611st
MAAMaasMarten de Vries109: HB 1xHeat 3[5]08:16,067th
MAAMaasAdine de Keijzer055: DG 2xFinal A [6]08:31,895th
MAAMaasJip Uiters052: HG 2xFinal A [7]07:31,904th
TROTromp/MaasPau Koster040: M18 2xFinal A [5]07:55,941st
MAAMaasAdine de Keijzer055: DG 2xHeat 2[7]07:50,262nd
MAAMaas 3Niels Reintjes042: J16 1xFinal 6[8]08:26,032nd
MAAMaas 4Joost Reintjes042: J16 1xFinal 4[8]08:12,712nd
MAAMaas 5Floris Wassing042: J16 1xFinal 3[6]08:16,293rd
MAAMaas 1Mats Koster042: J16 1xFinal 3[8]08:00,721st
MAAMaas 2Diederick Stuijfzand042: J16 1xFinal 1[3]08:22,717th
TROTromp/MaasPau Koster040: M18 2xHeat 2[6]07:42,671st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaas 1Birgit Cornelissen117: JW 1xFinal A [5]09:31,042nd
WILWillem III/Maas/Gouda/SallandFemke Paulis127: JW 4xFinal A [4]07:42,281st
WILWillem III/Maas/Gouda/SallandFemke Paulis127: JW 4xTime Trial 07:15,941st
MAAMaasLuc Willemsen023: JM 2xFinal A [6]07:52,135th
MAAMaas 1Birgit Cornelissen117: JW 1xRace For Lanes [2]09:06,232nd
MAAMaasLuc Willemsen023: JM 2xHeat 1[3]07:35,382nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaasAnne Lieke Jeannette Spijkervet134: DB 2xFinal A [2]07:34,841st
MAAMaasMats Koster148: J16 2xFinal B [5]07:20,446th
MAAMaasJip Uiters143: J18 2xFinal A [6]06:54,665th
MAAMaasPau Koster133: DB 1xFinal A [5]08:04,581st
MAAMaasNiels Reintjes202: J14 1xFinal 2[6]01:53,011st
MAAMaasMarit Speerstra201: M14 1xFinal 1[6]02:07,712nd
MAAMaasAnne Lieke Jeannette Spijkervet134: DB 2xHeat 1[3]07:44,602nd
MAAMaasJana Akkerman151: M16 1xFinal 2[5]08:48,733rd
MAAMaasMats Koster148: J16 2xSemifinal 2[1]07:16,665th
MAAMaasJip Uiters143: J18 2xHeat 2[6]06:56,972nd
MAAMaasBirgit Cornelissen145: M18 1xFinal 2[4]08:11,451st
MAAMaasPau Koster133: DB 1xHeat 1[3]08:09,351st
MAAMaasKinga Delimat140: LDB 1xHeat 2[3]08:56,886th
MAAMaasAdine de Keijzer031: LDG 1xFinal A [5]08:18,764th
MAAMaas/Salland/Willem III/GoudaPau Koster147: M18 4xFinal A [5]06:38,871st
MAAMaas/AegirKinga Delimat033: LDB 2xFinal A [5]08:05,833rd
MAAMaasMats Koster148: J16 2xHeat 2[5]07:25,823rd
MAAMaasAdine de Keijzer031: LDG 1xHeat 2[3]08:22,112nd
MAAMaas 1Diederick Stuijfzand042: J16 1xFinal 4[4]07:56,113rd
MAAMaas 2Joost Reintjes042: J16 1xFinal 2[5]08:04,272nd
MAAMaas 3Niels Reintjes042: J16 1xFinal 1[2]08:22,603rd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaasKinga Delimat140: LDB 1xFinal A [6]09:10,343rd
MAAMaas/LaakHendrik Visscher143: J18 2xFinal A [1]07:21,963rd
MAAMaasJana Akkerman151: M16 1xFinal 3[3]09:09,163rd
MAAMaas 2Adine de Keijzer145: M18 1xFinal 2[2]08:46,523rd
MAAMaas 1Birgit Cornelissen145: M18 1xFinal 2[3]08:44,452nd
MAAMaas/LaakHendrik Visscher143: J18 2xHeat 1[4]07:33,834th
MAAMaasAnne Lieke Jeannette Spijkervet026: DDev 2xFinal B [3]08:19,044th
MAAMaas 1Jana Akkerman031: LDG 1xHeat 3[3]09:21,416th
MAAMaas 2Kinga Delimat031: LDG 1xHeat 1[6]09:16,245th
MAAMaasAnne Lieke Jeannette Spijkervet026: DDev 2xHeat 2[2]08:22,626th
MAAMaas 1Diederick Stuijfzand042: J16 1xFinal 3[5]08:12,235th
MAAMaas 2Niels Reintjes042: J16 1xFinal 1[6]08:48,065th
MAAMaas 3Joost Reintjes042: J16 1xFinal 1[2]08:22,181st
MAAMaasJip Uiters036: J18 1xFinal 2[1]07:56,232nd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaas/Willem III/Laak/GoudaLisa Bruijnincx127: DE 4xFinal A [1]07:16,194th
ORCOrca/Skadi/Proteus/ThêtaLisa Scheenaard127: DE 4xFinal A [3]06:48,391st
MAAMaasKinga Delimat140: LDB 1xFinal A [6]09:12,684th
MAAMaasJana Akkerman151: M16 1xFinal 1[2]09:33,251st
MAAMaas 2Birgit Cornelissen145: M18 1xFinal 2[3]08:48,634th
MAAMaas 1Adine de Keijzer145: M18 1xFinal 2[2]08:45,653rd
MAAMaasNiels Reintjes148: J16 2xHeat 2[5]07:53,535th
MAAMaasKinga Delimat140: LDB 1xHeat 1[5]09:10,933rd
MAAMaas 2Jana Akkerman031: LDG 1xFinal B [1]10:50,927th
MAAMaas 1Kinga Delimat031: LDG 1xFinal B [3]10:08,014th
MAAMaas 1Adine de Keijzer022: DG 1xFinal B [5]09:11,904th
MAAMaas 2Birgit Cornelissen022: DG 1xFinal B [6]09:08,783rd
MAAMaas 2Jana Akkerman031: LDG 1xHeat 2[4]10:04,988th
MAAMaas 1Kinga Delimat031: LDG 1xHeat 1[5]09:49,667th
MAAMaas 3Niels Reintjes042: J16 1xFinal [4]09:06,735th
MAAMaas 2Joost Reintjes042: J16 1xFinal [1]08:54,733rd
MAAMaas 2Birgit Cornelissen022: DG 1xHeat 2[3]08:58,586th
MAAMaas 1Adine de Keijzer022: DG 1xHeat 1[1]09:06,886th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaas 1Jip Uiters016: J18 1xFinal C [4]07:41,626th
MAAMaas 2 (P9)Pau Koster019: M18 1xFinal A [6]08:11,884th
MAAMaas 3 (P3)Birgit Cornelissen019: M18 1xFinal B [1]08:29,055th
MAAMaasJana Akkerman020: M16 1xFinal C [5]09:07,173rd
MAAMaas 2Luc Willemsen016: J18 1xFinal D [1]08:17,056th
MAAMaas 1Diederick Stuijfzand017: J16 1xFinal D [6]08:18,791st
MAAMaas 2Joost Reintjes017: J16 1xFinal E [4]09:26,916th
MAAMaas 3Niels Reintjes017: J16 1xFinal F [5]08:40,053rd
MAAMaas 1Marten de Vries201: HB 1xHeat 3[1]08:45,596th
MAAMaas 1 (P7)Adine de Keijzer019: M18 1xFinal D [4]08:50,401st
MAAMaas 2 (P9)Pau Koster019: M18 1xSemifinal 2[4]09:02,443rd
MAAMaas 3 (P3)Birgit Cornelissen019: M18 1xSemifinal 1[6]09:19,234th
MAAMaas 2Luc Willemsen016: J18 1xQuarterfinal 1[1]08:29,335th
MAAMaas 1Jip Uiters016: J18 1xQuarterfinal 1[6]08:27,794th
MAAMaasJana Akkerman020: M16 1xQuarterfinal 2[2]09:54,795th
MAAMaas 3 (P3)Birgit Cornelissen019: M18 1xQuarterfinal 4[2]09:00,273rd
MAAMaas 1 (P7)Adine de Keijzer019: M18 1xQuarterfinal 3[5]09:08,395th
MAAMaas 2 (P9)Pau Koster019: M18 1xQuarterfinal 2[3]08:45,711st
MAAMaas 1Jip Uiters016: J18 1xTime Trial 07:13,3024th
MAAMaas 2Luc Willemsen016: J18 1xTime Trial 07:09,3517th
MAAMaas 3Niels Reintjes017: J16 1xTime Trial 07:59,4135th
MAAMaas 2Joost Reintjes017: J16 1xTime Trial 07:47,3728th
MAAMaas 1Diederick Stuijfzand017: J16 1xTime Trial 07:28,5414th
MAAMaas 1 (P7)Adine de Keijzer019: M18 1xTime Trial 07:51,1714th
MAAMaas 3 (P3)Birgit Cornelissen019: M18 1xTime Trial 07:49,2712th
MAAMaas 2 (P9)Pau Koster019: M18 1xTime Trial 07:32,202nd
MAAMaasJana Akkerman020: M16 1xTime Trial 08:19,5715th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/MaasPleun Bon142: M16 4xFinal A [4]07:03,891st
MAAMaas/Willem III/VikingFemke van de Vliet120: DE 4xFinal A [2]06:55,015th
WILWillem III/MaasPleun Bon142: M16 4xHeat 2[3]07:16,961st
MAAMaas/Willem III/VikingFemke van de Vliet120: DE 4xHeat 1[3]06:55,412nd
MAAMaasHannah van Caldenborgh141: M16 1xFinal 1[6]09:15,052nd
MAAMaasAnnemijn de Kleer135: M18 1xFinal 2[5]08:54,163rd
MAAMaasJip Uiters031: J18 4xFinal A [1]06:36,586th
MAAMaas/NaardenJeroen Smit031: J18 4xFinal A [2]06:32,965th
MAAMaasIlse Feenstra033: M18 2xFinal A [4]07:40,631st
MAAMaas/NaardenJeroen Smit031: J18 4xHeat 2[4]06:50,132nd
MAAMaasJip Uiters031: J18 4xHeat 1[2]06:45,793rd
MAAMaasDiederick Stuijfzand035: J16 1xFinal 2[4]09:04,826th
MAAMaasHidde Meijer029: J18 1xFinal 5[3]07:53,461st
MAAMaasIlse Feenstra033: M18 2xHeat 2[2]07:56,741st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/MaasPien Ruigrok124: JW 4xFinal A [1]07:06,082nd
WILWillem III/MaasFien van Westreenen101: JW 2xFinal A [3]07:22,221st
WILWillem III/MaasFien van Westreenen101: JW 2xHeat 2[2]07:33,121st
WILWillem III/MaasPien Ruigrok037: JW 4xFinal A [4]07:00,783rd
WILWillem III/MaasFien van Westreenen006: JW 2xFinal A [4]07:22,081st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaas/Willem IIILodewijk Tilanus133: J18 2xFinal A [4]06:47,413rd
MAAMaas 1Jeroen Smit133: J18 2xFinal B [3]06:59,323rd
MAAMaas 1Jolien Feenstra037: M16 2xFinal A [4]07:38,663rd
MAAMaas 2Pau Koster037: M16 2xFinal A [6]07:34,581st
WILWillem III/MaasFien van Westreenen033: M18 2xFinal A [3]07:22,394th
MAAMaas/VikingFemke van de Vliet033: M18 2xFinal A [6]07:01,241st
MAAMaas 2Hannah van Caldenborgh141: M16 1xFinal 1[4]08:43,822nd
MAAMaasAnnemijn de Kleer135: M18 1xFinal 1[5]08:47,082nd
MAAMaas/Willem IIILodewijk Tilanus133: J18 2xHeat 3[3]06:48,541st
MAAMaas 2Koen Rabenberg133: J18 2xHeat 1[4]07:19,915th
MAAMaas 1Jeroen Smit133: J18 2xHeat 1[2]07:06,754th
MAAMaas 2Pau Koster037: M16 2xSemifinal 2[4]07:45,111st
MAAMaas 1Jolien Feenstra037: M16 2xSemifinal 1[4]07:46,282nd
MAAMaas/VikingFemke van de Vliet033: M18 2xHeat 2[3]07:21,201st
WILWillem III/MaasFien van Westreenen033: M18 2xHeat 1[6]07:29,822nd
MAAMaas 2Pau Koster037: M16 2xHeat 4[5]07:50,011st
MAAMaas 1Jolien Feenstra037: M16 2xHeat 1[5]07:39,151st
MAAMaasKoen Rabenberg031: J18 4xFinal B [3]06:38,254th
WILWillem III/MaasFien van Westreenen142: M16 4xFinal A [6]06:44,501st
MAAMaas/MaastrichtscheCaroline Barbier137: M18 4xFinal A [1]07:04,562nd
MAAMaasLuc Willemsen138: J16 2xHeat 3[6]07:19,414th
MAAMaasKoen Rabenberg031: J18 4xHeat 3[4]06:44,013rd
MAAMaasDiederick Stuijfzand035: J16 1xFinal 2[6]09:06,155th
MAAMaas 1Philip Oggel029: J18 1xFinal 3[5]08:04,464th
MAAMaas 2Jeroen Smit029: J18 1xFinal 2[2]07:53,821st

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaasPhilip Oggel149: LE 1xFinal A [4]08:20,204th
MAAMaas 3Jeroen Smit118: LB 1xFinal B [3]08:11,505th
MAAMaas 1Hidde Meijer118: LB 1xFinal B [7]08:02,832nd
MAAMaasBirgit Cornelissen146: M16 4xFinal A [4]07:32,381st
MAAMaasJip Uiters142: J16 2xFinal B [4]07:22,851st
MAAMaasKoen Rabenberg137: J18 2xFinal B [5]07:20,321st
LEYLeythe-combiFinn Florijn104: E 8+Heat 2[2]06:15,395th
MAAMaas 2Sam van Bekkum118: LB 1xHeat 3[4]07:58,954th
MAAMaas 3Jeroen Smit118: LB 1xHeat 2[3]07:46,314th
MAAMaas 1Hidde Meijer118: LB 1xHeat 1[6]07:36,934th
MAAMaasBirgit Cornelissen146: M16 4xHeat 1[6]07:10,981st
MAAMaas 1Jolien Feenstra145: M16 1xFinal 2[5]08:44,251st
MAAMaas 4Hannah van Caldenborgh145: M16 1xFinal 1[6]09:26,064th
MAAMaasAnnemijn de Kleer139: M18 1xFinal 1[4]09:01,824th
MAAMaasJip Uiters142: J16 2xHeat 2[7]07:26,583rd
MAAMaasKoen Rabenberg137: J18 2xHeat 1[3]07:17,774th
MAAMaasKoen Rabenberg031: J18 4xFinal A [7]06:32,263rd
MAAMaasAdine de Keijzer037: M16 2xFinal A [6]08:02,651st
MAAMaasPau Koster033: M18 2xFinal A [6]07:51,254th
MAAMaas 3Diederick Stuijfzand035: J16 1xFinal 2[5]09:10,536th
MAAMaas 1Luc Willemsen035: J16 1xFinal 2[3]08:16,915th
MAAMaas 2Jip Uiters035: J16 1xFinal 2[6]08:00,542nd
MAAMaas 4Tom Koolhaas029: J18 1xFinal 4[5]08:04,186th
MAAMaas 1Hidde Meijer029: J18 1xFinal 4[7]07:36,392nd
MAAMaas 3Jeroen Smit029: J18 1xFinal 3[6]07:53,485th
MAAMaas 6Philip Oggel029: J18 1xFinal 3[7]07:48,884th
MAAMaas 2Sam van Bekkum029: J18 1xFinal 2[6]07:52,994th
MAAMaasAdine de Keijzer037: M16 2xHeat 1[6]07:53,501st
MAAMaasPau Koster033: M18 2xHeat 2[5]07:50,241st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaas 1Charles de Monchy016: J18 1xFinal A [3]07:26,673rd
MAAMaas 2Hidde Meijer016: J18 1xFinal C [6]07:32,421st
MAAMaas 1Pien Ruigrok020: M16 1xFinal A [3]08:25,223rd
MAAMaas 3Birgit Cornelissen020: M16 1xFinal A [6]08:11,871st
MAAMaas 2Pau Koster020: M16 1xFinal B [5]08:31,492nd
MAAMaas 6Jolien Feenstra020: M16 1xFinal C [2]08:45,963rd
MAAMaas 5Adine de Keijzer020: M16 1xFinal C [3]08:44,252nd
MAAMaas 1Ilse Feenstra019: M18 1xFinal A [4]08:04,823rd
MAAMaas 3Jip Uiters017: J16 1xFinal D [3]08:01,593rd
MAAMaas 1Luc Willemsen017: J16 1xFinal E [4]08:24,873rd
MAAMaas 4Jeroen Smit016: J18 1xFinal E [1]07:50,925th
MAAMaas 3Philip Oggel016: J18 1xFinal G [6]07:48,351st
MAAMaas 7Koen Rabenberg016: J18 1xFinal I [6]08:03,703rd
MAAMaas 6Tom Koolhaas016: J18 1xFinal I [4]08:00,982nd
MAAMaas 4Hannah van Caldenborgh020: M16 1xFinal E [4]09:31,074th
MAAMaas 2Annemijn de Kleer019: M18 1xFinal D [4]09:08,496th
MAAMaas 1Charles de Monchy016: J18 1xSemifinal 1[5]07:34,282nd
MAAMaas 3Birgit Cornelissen020: M16 1xSemifinal 2[6]08:33,561st
MAAMaas 2Pau Koster020: M16 1xSemifinal 1[4]08:33,694th
MAAMaas 1Pien Ruigrok020: M16 1xSemifinal 1[5]08:26,802nd
MAAMaas 1Ilse Feenstra019: M18 1xSemifinal 2[5]08:14,322nd
MAAMaas 3Jip Uiters017: J16 1xQuarterfinal 1[2]08:15,126th
MAAMaas 1Charles de Monchy016: J18 1xQuarterfinal 4[4]07:37,701st
MAAMaas 2Hidde Meijer016: J18 1xQuarterfinal 1[4]07:39,314th
MAAMaas 5Adine de Keijzer020: M16 1xQuarterfinal 3[3]08:53,374th
MAAMaas 1Pien Ruigrok020: M16 1xQuarterfinal 3[5]08:34,751st
MAAMaas 6Jolien Feenstra020: M16 1xQuarterfinal 2[2]08:53,545th
MAAMaas 2Pau Koster020: M16 1xQuarterfinal 2[3]08:41,012nd
MAAMaas 3Birgit Cornelissen020: M16 1xQuarterfinal 2[4]08:34,301st
MAAMaas 2Annemijn de Kleer019: M18 1xQuarterfinal 2[1]09:14,416th
MAAMaas 1Ilse Feenstra019: M18 1xQuarterfinal 2[4]08:26,121st
MAAMaas 2Diederick Stuijfzand017: J16 1xTime Trial 08:20,1036th
MAAMaas 1Luc Willemsen017: J16 1xTime Trial 07:56,2127th
MAAMaas 3Jip Uiters017: J16 1xTime Trial 07:38,8416th
MAAMaas 6Tom Koolhaas016: J18 1xTime Trial 07:46,5951st
MAAMaas 7Koen Rabenberg016: J18 1xTime Trial 07:46,3749th
MAAMaas 5Sam van Bekkum016: J18 1xTime Trial 07:34,3940th
MAAMaas 3Philip Oggel016: J18 1xTime Trial 07:30,9237th
MAAMaas 4Jeroen Smit016: J18 1xTime Trial 07:27,1830th
MAAMaas 2Hidde Meijer016: J18 1xTime Trial 07:12,928th
MAAMaas 1Charles de Monchy016: J18 1xTime Trial 07:07,354th
MAAMaas 4Hannah van Caldenborgh020: M16 1xTime Trial 09:05,0527th
MAAMaas 6Jolien Feenstra020: M16 1xTime Trial 08:21,2015th
MAAMaas 1Pien Ruigrok020: M16 1xTime Trial 08:12,6511th
MAAMaas 2Pau Koster020: M16 1xTime Trial 08:09,797th
MAAMaas 5Adine de Keijzer020: M16 1xTime Trial 08:09,666th
MAAMaas 3Birgit Cornelissen020: M16 1xTime Trial 07:56,262nd
MAAMaas 2Annemijn de Kleer019: M18 1xTime Trial 08:43,3823rd
MAAMaas 1Ilse Feenstra019: M18 1xTime Trial 07:44,112nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaasJeroen Smit144: J18 8+Final A [3]06:26,965th
MAAMaas 3Adine de Keijzer151: M16 1xFinal 4[4]08:50,571st
MAAMaas 1Birgit Cornelissen151: M16 1xFinal 3[6]08:46,203rd
MAAMaas 2Jolien Feenstra151: M16 1xFinal 3[3]08:39,171st
MAAMaas 1Philip Oggel143: J18 2xHeat 3[6]07:01,394th
MAAMaas 2Jeroen Smit143: J18 2xHeat 2[5]07:24,783rd
MAAMaasAnnabel Oggel064: LDN 1xFinal A [6]08:20,224th
MAAMaasJolien Feenstra037: M16 2xFinal A [3]07:53,814th
MAAMaasVictor van Dam060: B 1xHeat 1[4]08:02,655th
MAAMaasAnnabel Oggel064: LDN 1xHeat 1[6]08:30,203rd
MAAMaas 4Maarten Ruoff029: J18 1xFinal 5[2]08:11,286th
MAAMaas 2Victor van Dam029: J18 1xFinal 5[1]08:08,275th
MAAMaas 5Sam van Bekkum029: J18 1xFinal 5[4]08:03,413rd
MAAMaas 1Jeroen Smit029: J18 1xFinal 4[1]08:01,655th
MAAMaas 3Philip Oggel029: J18 1xFinal 4[2]07:53,343rd
MAAMaas 6Hidde Meijer029: J18 1xFinal 2[5]07:39,641st
MAAMaasJolien Feenstra037: M16 2xHeat 2[2]07:55,881st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaasHidde Meijer120: LN 2-Final A [3]07:18,195th
MAAMaasAnnabel Oggel139: LDN 1xFinal A [2]08:22,264th
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar126: DSA 2xFinal A [4]07:03,602nd
MAAMaasJolien Feenstra037: M16 2xFinal A [2]07:51,764th
MAAMaasHidde Meijer120: LN 2-Heat 3[6]07:09,201st
MAAMaasDavid Janssen110: N 1xHeat 4[2]07:45,154th
MAAMaasAnnabel Oggel139: LDN 1xHeat 2[6]08:25,171st
MAAMaasJolien Feenstra037: M16 2xHeat 2[2]08:04,231st
MAAMaasPhilip Oggel031: J18 4xFinal A [1]06:56,856th
MAAMaas 2Victor van Dam143: J18 2xHeat 4[6]07:34,416th
MAAMaas 1Allard Koster143: J18 2xHeat 2[5]07:26,475th
MAAMaasSam van Bekkum012: LO 2-Final A [4]07:14,666th
MAAMaasJolien Feenstra152: M16 4xFinal A [3]07:14,003rd
WILWillem III/Viking/Spaarne/MaasIlse Feenstra147: M18 4xFinal A [2]06:54,122nd
MAAMaasAnnabel Oggel043: LDB 1xFinal A [6]08:17,611st
MAAMaasSam van Bekkum012: LO 2-Heat 1[5]07:11,832nd
MAAMaasJolien Feenstra152: M16 4xHeat 1[4]07:14,232nd
WILWillem III/Viking/Spaarne/MaasIlse Feenstra147: M18 4xHeat 2[2]
MAAMaasAnnabel Oggel043: LDB 1xHeat 2[4]08:26,131st
MAAMaas 2Maarten Ruoff029: J18 1xFinal 4[2]08:08,032nd
MAAMaas 1David Janssen029: J18 1xFinal 1[4]07:33,992nd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaasAnnabel Oggel139: LDN 1xFinal A [2]08:43,234th
MAAMaasAnnabel Oggel139: LDN 1xHeat 2[2]08:41,451st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaasPien Ruigrok122: JW 2xFinal A [1]08:05,422nd
MAAMaasMarieke Keijser119: W 1xFinal A [6]08:01,234th
MAAMaas 3Philip Oggel118: JM 1xFinal B [3]08:26,056th
MAAMaas 2Jeroen Smit118: JM 1xFinal B [5]08:20,435th
MAAMaasSam van Bekkum102: JM 2-Final A [3]07:48,032nd
MAAMaas 4Allard Koster118: JM 1xFinal C [6]08:54,146th
MAAMaas 6Maarten Ruoff118: JM 1xFinal E [4]09:08,135th
MAAMaas 5Victor van Dam118: JM 1xFinal E [3]08:46,703rd
MAAMaasMarieke Keijser119: W 1xSemifinal A/B 1[3]08:17,493rd
MAAMaas 2Jeroen Smit118: JM 1xSemifinal A/B 2[3]08:38,226th
MAAMaas 3Philip Oggel118: JM 1xSemifinal A/B 2[6]08:37,925th
MAAMaasPien Ruigrok122: JW 2xHeat 2[1]08:18,811st
MAAMaasAnnabel Oggel115: LW 1xHeat 1[2]08:54,295th
MAAMaas 3Philip Oggel118: JM 1xQuarterfinal 3[1]08:16,683rd
MAAMaas 2Jeroen Smit118: JM 1xQuarterfinal 3[2]08:15,892nd
MAAMaas 4Allard Koster118: JM 1xQuarterfinal 1[1]08:23,815th
MAAMaasAnnabel Oggel020: BLW 1xFinal A [1]09:15,164th
MAAMaasSam van Bekkum009: BLM 2-Final A [3]07:42,402nd
MAAMaasMarieke Keijser119: W 1xHeat 2[4]08:09,322nd
MAAMaas 5Victor van Dam118: JM 1xHeat 6[5]08:28,425th
MAAMaas 6Maarten Ruoff118: JM 1xHeat 5[3]08:39,214th
MAAMaas 2Jeroen Smit118: JM 1xHeat 5[1]08:17,052nd
MAAMaas 4Allard Koster118: JM 1xHeat 2[4]08:22,295th
MAAMaas 3Philip Oggel118: JM 1xHeat 1[5]08:11,635th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaasAdine de Keijzer152: M16 4xFinal A [6]07:27,843rd
MAAMaasPhilip Oggel144: J18 8+Final A [5]06:30,162nd
MAAMaas 1Wouter Wisbrun142: J18 2-Final A [4]07:23,493rd
MAAMaas 2Hidde Meijer142: J18 2-Final A [5]07:12,101st
MAAMaas 1Ilse Feenstra139: LDN 1xFinal A [4]08:10,361st
MAAMaasMarieke Keijser162: DSA 1xFinal A [4]07:46,431st
MAAMaasJeroen Smit119: LN 1xHeat 2[2]07:49,745th
MAAMaas 4Birgit Cornelissen151: M16 1xFinal 3[4]08:55,054th
MAAMaas 3Adine de Keijzer151: M16 1xFinal 3[1]08:52,683rd
MAAMaas 2Jolien Feenstra151: M16 1xFinal 1[5]08:51,185th
MAAMaas 1Pien Ruigrok151: M16 1xFinal 1[4]08:37,361st
MAAMaasEefje Schelling145: M18 1xFinal 2[5]08:37,183rd
MAAMaas 1Ilse Feenstra139: LDN 1xHeat 2[5]08:15,201st
MAAMaasMarieke Keijser162: DSA 1xHeat 2[4]07:53,791st
MAAMaasMaarten Ruoff143: J18 2xHeat 2[4]07:50,695th
MAAMaas 2Ilse Feenstra025: LDSA 1xFinal A [4]08:20,226th
MAAMaas 1Marieke Keijser025: LDSA 1xFinal A [5]07:47,921st
MAAMaasAnnabel Oggel053: LDB 1xFinal A [5]08:34,833rd
MAAMaas 1Pien Ruigrok037: M16 2xFinal A [4]08:11,763rd
MAAMaas 2Birgit Cornelissen037: M16 2xFinal B [6]08:19,486th
MAAMaas/Willem IIITamar van Alten033: M18 2xFinal B [3]08:07,112nd
MAAMaas 5Jeroen Smit029: J18 1xFinal 6[6]07:55,714th
MAAMaas 3Philip Oggel029: J18 1xFinal 4[6]07:58,863rd
MAAMaas 4Maarten Ruoff029: J18 1xFinal 3[5]08:22,436th
MAAMaas 2Hidde Meijer029: J18 1xFinal 3[3]07:34,882nd
MAAMaas 6Sam van Bekkum029: J18 1xFinal 2[4]08:10,254th
MAAMaas 1Machiel Oosterloo029: J18 1xFinal 1[6]07:40,343rd
MAAMaas 1Marieke Keijser025: LDSA 1xHeat 3[6]07:53,981st
MAAMaas 2Ilse Feenstra025: LDSA 1xHeat 1[2]08:06,201st
MAAMaasAnnabel Oggel053: LDB 1xHeat 2[2]08:33,462nd
MAAMaas 1Pien Ruigrok037: M16 2xHeat 2[5]08:04,661st
MAAMaas 2Birgit Cornelissen037: M16 2xHeat 1[4]08:25,846th
MAAMaas/Willem IIITamar van Alten033: M18 2xHeat 3[6]08:05,933rd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaas 1David Janssen142: J18 2-Final A [6]08:16,323rd
MAAMaas 3Sam van Bekkum142: J18 2-Final A [5]08:08,582nd
MAAMaas 2Wouter Wisbrun142: J18 2-Final A [2]07:53,481st
MAAMaasAnnabel Oggel139: LDN 1xFinal A [4]09:19,623rd
MAAMaas 1Philip Oggel143: J18 2xFinal A [5]07:55,884th
MAAMaasAnnabel Oggel139: LDN 1xHeat 2[5]08:56,721st
MAAMaas 1Philip Oggel143: J18 2xHeat 1[2]07:42,842nd
MAAMaas 3Adine de Keijzer151: M16 1xFinal 1[5]09:10,053rd
MAAMaas 2Jolien Feenstra151: M16 1xFinal 1[4]09:03,832nd
MAAMaas 1Pien Ruigrok151: M16 1xFinal 1[1]08:56,771st
MAAMaas 1Eefje Schelling145: M18 1xFinal 2[5]08:55,722nd
MAAMaas 2Ilse Feenstra145: M18 1xFinal 1[3]08:32,221st
MAAMaasAnnabel Oggel073: LDB 1xFinal A [4]08:36,622nd
MAAMaasIlse Feenstra025: LDSA 1xFinal A [2]08:12,564th
MAAMaasJolien Feenstra037: M16 2xFinal A [2]08:00,021st
MAAMaas 2Eefje Schelling033: M18 2xFinal A [2]07:59,063rd
MAAMaasEefje Schelling072: DB 1xHeat 3[4]08:56,376th
MAAMaasDavid Janssen007: Dev 4-Heat 1[5]06:57,056th
MAAMaas 6Allard Koster029: J18 1xFinal 3[3]08:14,645th
MAAMaas 5Sam van Bekkum029: J18 1xFinal 3[4]08:09,994th
MAAMaas 4Victor van Dam029: J18 1xFinal 3[7]08:09,673rd
MAAMaas 1Hidde Meijer029: J18 1xFinal 2[6]07:44,961st
MAAMaas 2Philip Oggel029: J18 1xFinal 1[7]07:54,752nd
MAAMaas 3Jeroen Smit029: J18 1xFinal 1[6]07:54,241st
MAAMaasIlse Feenstra025: LDSA 1xHeat 2[4]08:23,442nd
MAAMaasAnnabel Oggel073: LDB 1xHeat 1[5]08:43,991st

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaas 1David Janssen208: J18 1xFinal D [4]
MAAMaas 3Adine de Keijzer211: M16 1xFinal C [3]
MAAMaasBirgit Cornelissen145: M18 1x BFinal 2[7]
MAAMaas 1Marieke Keijser204: LDSA 1xFinal A [3]08:58,151st
MAAMaas 2Annabel Oggel204: LDSA 1xFinal B [7]10:25,276th
MAAMaas 1Pien Ruigrok211: M16 1xFinal A [7]11:50,606th
MAAMaas 2Jolien Feenstra211: M16 1xFinal B [6]11:41,445th
MAAMaasJanneke Van der Meulen203: DSA 1xFinal A [6]08:31,335th
MAAMaas 1Ilse Feenstra209: M18 1xFinal A [5]08:52,752nd
MAAMaas 2Eefje Schelling209: M18 1xFinal B [5]09:35,976th
MAAMaas 2Charles de Monchy208: J18 1xFinal A [5]08:06,155th
MAAMaas 3Machiel Oosterloo208: J18 1xFinal B [7]08:29,526th
MAAMaas 4Wouter Wisbrun208: J18 1xFinal B [8]08:19,875th
MAAMaas 2Jolien Feenstra211: M16 1xSemifinal 2[7]11:45,695th
MAAMaas 1Pien Ruigrok211: M16 1xSemifinal 1[4]11:08,863rd
MAAMaas 1Ilse Feenstra209: M18 1xSemifinal 2[5]09:52,862nd
MAAMaas 2Eefje Schelling209: M18 1xSemifinal 1[6]10:35,955th
MAAMaas 4Wouter Wisbrun208: J18 1xSemifinal 2[6]08:54,566th
MAAMaas 2Charles de Monchy208: J18 1xSemifinal 2[2]08:37,102nd
MAAMaas 3Machiel Oosterloo208: J18 1xSemifinal 1[2]09:21,486th
MAAMaas 2Annabel Oggel204: LDSA 1xSemifinal 2[2]11:42,176th
MAAMaas 1Marieke Keijser204: LDSA 1xSemifinal 1[4]09:14,861st
MAAMaasJanneke Van der Meulen203: DSA 1xSemifinal 1[4]09:08,002nd
MAAMaas 2Eefje Schelling209: M18 1xQuarterfinal 3[3]11:07,422nd
MAAMaas 1Ilse Feenstra209: M18 1xQuarterfinal 3[4]10:34,201st
MAAMaas 6Hidde Meijer208: J18 1xFinal E [7]10:38,744th
MAAMaas 5Jeroen Smit208: J18 1xFinal G [6]11:21,756th
MAAMaas 8Allard Koster208: J18 1xFinal H [3]10:29,816th
MAAMaas 7Philip Oggel208: J18 1xFinal H [7]10:29,495th
MAAMaas 9Sam van Bekkum208: J18 1xFinal H [2]10:13,452nd
MAAMaas 10Maarten Ruoff208: J18 1xFinal I [4]10:25,542nd
MAAMaas 11Victor van Dam208: J18 1xFinal J [4]10:08,961st
MAAMaas 1David Janssen208: J18 1xQuarterfinal 4[6]09:15,035th
MAAMaas 3Machiel Oosterloo208: J18 1xQuarterfinal 4[3]09:07,323rd
MAAMaas 2Charles de Monchy208: J18 1xQuarterfinal 3[7]09:02,143rd
MAAMaas 4Wouter Wisbrun208: J18 1xQuarterfinal 1[3]08:47,652nd
MAAMaas 2Annabel Oggel204: LDSA 1xRepechage [2]10:11,541st
MAAMaas 3Adine de Keijzer211: M16 1xRepechage 2[7]
MAAMaas 2Jolien Feenstra211: M16 1xRepechage 1[5]
MAAMaas 2Eefje Schelling209: M18 1xTime Trial 09:53,8011th
MAAMaas 1Ilse Feenstra209: M18 1xTime Trial 09:10,692nd
MAAMaas 11Victor van Dam208: J18 1xTime Trial 09:18,5655th
MAAMaas 10Maarten Ruoff208: J18 1xTime Trial 09:05,1850th
MAAMaas 7Philip Oggel208: J18 1xTime Trial 08:58,3348th
MAAMaas 9Sam van Bekkum208: J18 1xTime Trial 08:56,5347th
MAAMaas 8Allard Koster208: J18 1xTime Trial 08:55,7045th
MAAMaas 5Jeroen Smit208: J18 1xTime Trial 08:52,9239th
MAAMaas 6Hidde Meijer208: J18 1xTime Trial 08:44,6330th
MAAMaas 2Charles de Monchy208: J18 1xTime Trial 08:29,7819th
MAAMaas 3Machiel Oosterloo208: J18 1xTime Trial 08:23,7613th
MAAMaas 1David Janssen208: J18 1xTime Trial 08:23,4512th
MAAMaas 4Wouter Wisbrun208: J18 1xTime Trial 08:20,569th
MAAMaas 2Annabel Oggel204: LDSA 1xTime Trial 09:33,5015th
MAAMaas 1Marieke Keijser204: LDSA 1xTime Trial 08:20,551st
MAAMaasJanneke Van der Meulen203: DSA 1xTime Trial 08:27,414th
MAAMaas 3Adine de Keijzer211: M16 1xTime Trial 10:10,2916th
MAAMaas 2Jolien Feenstra211: M16 1xTime Trial 09:39,1910th
MAAMaas 1Pien Ruigrok211: M16 1xTime Trial 09:15,934th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaas/NautilusDavid Kampman143: J18 2xFinal A [6]06:57,825th
LEYLeythe/MaasGert Jan van Doorn143: J18 2xFinal A [5]06:35,791st
MAAMaas 2Tessa Rijlaarsdam151: M16 1xFinal 5[3]09:18,433rd
MAAMaas 1Ilse Feenstra151: M16 1xFinal 5[5]08:42,911st
MAAMaas 2Sem Hennekam148: J16 2xHeat 3[3]08:06,475th
MAAMaas 1Philip Oggel148: J16 2xHeat 3[2]07:50,913rd
MAAMaas/NautilusDavid Kampman143: J18 2xHeat 2[5]07:07,472nd
LEYLeythe/MaasGert Jan van Doorn143: J18 2xHeat 2[2]06:54,031st
MAAMaasAnnabel Oggel063: LDB 1xFinal A [5]08:28,413rd
MAAMaasAnnabel Oggel063: LDB 1xHeat 2[7]08:23,722nd
MAAMaas 2Philip Oggel035: J16 1xFinal 7[7]07:55,262nd
MAAMaas 3Jeroen Smit035: J16 1xFinal 6[2]08:09,705th
MAAMaas 1Hidde Meijer035: J16 1xFinal 6[5]08:00,474th
MAAMaas 4Julian Hegge035: J16 1xFinal 5[4]08:10,393rd
MAAMaas 1Victor van Dam029: J18 1xFinal 6[5]08:34,525th
MAAMaas 2Wouter Wisbrun029: J18 1xFinal 5[4]07:39,031st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/MaasEsther Koolstra122: JW 2xFinal A [2]07:41,954th
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar119: W 1xFinal B [3]07:41,761st
MAAMaasCharles de Monchy118: JM 1xFinal B [1]07:47,496th
MAAMaas 1Annabel Oggel117: JW 1xFinal A [3]08:23,113rd
MAAMaasMarieke Keijser115: LW 1xFinal A [3]07:40,691st
LEYLeythe/MaasGert Jan van Doorn111: M 2xFinal A [4]06:42,906th
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar119: W 1xSemifinal A/B 2[6]07:38,904th
MAAMaasCharles de Monchy118: JM 1xSemifinal A/B 1[1]07:52,546th
MAAMaasMarieke Keijser115: LW 1xHeat 1[4]07:34,901st
MAAMaasDavid Janssen123: JM 2xHeat 2[4]07:08,984th
WILWillem III/MaasEsther Koolstra122: JW 2xHeat 2[2]07:36,842nd
MAAMaasCharles de Monchy118: JM 1xRepechage [2]08:32,913rd
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar119: W 1xRepechage 2[3]08:16,452nd
LEYLeythe/MaasGert Jan van Doorn026: BM 2xFinal A [2]07:06,792nd
WILWillem III/Viking/MaasEsther Koolstra027: JW 4xFinal A [2]07:43,442nd
MAAMaasDavid Janssen021: JM 2xFinal A [4]07:28,414th
MAAMaasMarieke Keijser018: LW 1xFinal A [5]08:09,321st
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar119: W 1xHeat 1[4]08:15,173rd
MAAMaasCharles de Monchy118: JM 1xHeat 3[2]08:26,124th
MAAMaas 1Annabel Oggel117: JW 1xHeat 1[2]09:03,171st
MAAMaasDavid Janssen021: JM 2xHeat 1[1]07:31,391st
MAAMaasMarieke Keijser018: LW 1xHeat 2[1]08:19,961st

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaas 4Sem Hennekam035: J16 1xFinal 4[4]10:01,984th
MAAMaas 3Jeroen Smit035: J16 1xFinal 4[3]08:58,782nd
MAAMaas 2Hidde Meijer035: J16 1xFinal 3[3]09:23,743rd
MAAMaas 1Philip Oggel035: J16 1xFinal 3[2]09:17,762nd
MAAMaas 5Charles de Monchy035: J16 1xFinal 1[2]08:35,341st
MAAMaas 3Victor van Dam029: J18 1xFinal 5[1]08:37,233rd
MAAMaas 1Wouter Wisbrun029: J18 1xFinal 2[3]07:59,812nd
MAAMaas 2David Janssen029: J18 1xFinal 2[4]07:46,411st
MAAMaas 4Machiel Oosterloo029: J18 1xFinal 1[3]08:11,622nd
MAAMaas 1Hidde Meijer148: J16 2xFinal A [4]07:52,834th
MAAMaasDavid Janssen143: J18 2xFinal A [1]07:16,582nd
MAAMaas 2Stanislas Mulot110: N 1xFinal B [3]07:47,614th
MAAMaas 1Hidde Meijer148: J16 2xHeat 2[2]07:55,112nd
MAAMaasDavid Janssen143: J18 2xHeat 2[1]07:15,582nd
MAAMaas 1Tessa Rijlaarsdam151: M16 1xFinal 1[4]09:13,692nd
MAAMaas 2Eefje Schelling151: M16 1xFinal 1[2]09:13,141st
MAAMaas 1Wouter Wisbrun110: N 1xHeat 4[1]08:21,434th
MAAMaas 2Stanislas Mulot110: N 1xHeat 2[2]07:56,612nd
MAAMaas 1Tessa Rijlaarsdam145: M18 1xFinal 2[4]08:58,781st
MAAMaas 2Eefje Schelling145: M18 1xFinal 1[4]09:04,283rd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaas/MaastrichtscheSophie Mans154: M16 2x (NK)Final B [1]08:17,954th
MAAMaasEefje Schelling154: M16 2x (NK)Final B [2]07:52,181st
MAAMaasWouter Wisbrun110: N 1xFinal B [4]07:33,472nd
MAAMaas 1Julian Hegge149: J16 2x (NK)Final B [5]07:13,942nd
MAAMaasMarieke Keijser127: DSA 2x (NK)Final A [4]06:56,531st
MAAMaas/LeytheGert Jan van Doorn144: J18 2xFinal A [3]06:40,961st
MAAMaasDavid Janssen144: J18 2xFinal B [4]06:58,472nd
MAAMaasEefje Schelling154: M16 2x (NK)Heat 2[2]07:42,123rd
MAAMaas/MaastrichtscheSophie Mans154: M16 2x (NK)Heat 1[2]08:12,294th
MAAMaasWouter Wisbrun110: N 1xHeat 2[3]00:00,003rd
MAAMaasTessa Rijlaarsdam152: M16 1xFinal 2[3]08:41,361st
MAAMaasAnnabel Oggel146: M18 1xFinal 4[6]08:56,114th
MAAMaas 1Julian Hegge149: J16 2x (NK)Semifinal 2[5]07:11,654th
MAAMaasDavid Janssen144: J18 2xSemifinal 1[2]07:03,714th
MAAMaas/LeytheGert Jan van Doorn144: J18 2xSemifinal 1[5]06:50,521st
MAAMaasAnnabel Oggel043: LDB 1xFinal A [6]08:35,073rd
MAAMaasJeroen Smit036: J16 4x (NK)Final B [5]07:03,934th
MAAMaas 2Jolien Feenstra081: M14 1xFinal 3[3]02:17,173rd
MAAMaas 1Frauke Taselaar081: M14 1xFinal 2[4]02:19,873rd
MAAMaasAnnabel Oggel043: LDB 1xHeat 2[3]08:43,253rd
MAAMaas/LeytheGert Jan van Doorn144: J18 2xHeat 3[3]06:45,911st
MAAMaasDavid Janssen144: J18 2xHeat 1[5]06:55,243rd
MAAMaasJeroen Smit036: J16 4x (NK)Heat 1[5]07:03,685th
MAAMaasMaarten Ruoff035: J16 1xFinal 4[1]08:26,546th
MAAMaas 1Julian Hegge149: J16 2x (NK)Heat 5[4]07:18,612nd
MAAMaas 1Wouter Wisbrun029: J18 1xFinal 4[6]07:41,593rd
MAAMaas 3Machiel Oosterloo029: J18 1xFinal 4[3]07:39,692nd
MAAMaas 4David Janssen029: J18 1xFinal 3[2]07:49,801st
MAAMaas 2Victor van Dam029: J18 1xFinal 1[5]08:38,375th

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaasMachiel Oosterloo144: J18 2xFinal A [2]07:00,535th
MAAMaas 2Eefje Schelling152: M16 1xFinal 2[3]08:49,184th
MAAMaas 1Ilse Feenstra152: M16 1xFinal 2[4]08:29,011st
MAAMaasAnnabel Oggel146: M18 1xFinal 2[4]09:02,614th
MAAMaas 3Sem Hennekam149: J16 2xHeat 2[3]08:14,805th
MAAMaas 1Jeroen Smit149: J16 2xHeat 1[7]07:45,504th
MAAMaasMachiel Oosterloo144: J18 2xHeat 2[3]07:38,883rd
MAAMaasAnnabel Oggel053: LDB 1xFinal A [7]10:16,212nd
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar017: DSA 1xFinal A [5]08:56,672nd
MAAMaasIlse Feenstra037: M16 2xFinal A [5]09:02,102nd
MAAMaasCharles Mulot050: B 1xFinal A [4]08:37,393rd
MAAMaasAnnabel Oggel053: LDB 1xHeat 2[2]10:34,513rd
MAAMaasJeroen Smit036: J16 4xHeat 1[5]08:22,784th
MAAMaas 1Julian Hegge035: J16 1xFinal 2[6]09:43,311st
MAAMaas 3David Janssen029: J18 1xFinal 4[5]09:17,626th
MAAMaas 1Wouter Wisbrun029: J18 1xFinal 4[6]08:54,235th
MAAMaas 2Machiel Oosterloo029: J18 1xFinal 4[2]08:41,391st
MAAMaasIlse Feenstra037: M16 2xHeat 2[2]08:35,871st
MAAMaasCharles Mulot050: B 1xHeat 2[4]08:00,371st

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaas 1Annick Elianna Taselaar125: DSA 1xFinal A [5]07:57,892nd
MAAMaas 2Marieke Keijser125: DSA 1xFinal A [7]07:53,021st
MAAMaasCharles Mulot110: N 1xFinal A [2]07:30,373rd
MAAMaas 1Philip Oggel149: J16 2xFinal A [6]07:27,964th
MAAMaas 2Julian Hegge149: J16 2xFinal B [4]07:43,302nd
MAAMaasMarieke Keijser127: DSA 2xFinal A [4]07:10,361st
MAAMaasWouter Wisbrun144: J18 2xFinal A [2]07:19,694th
MAAMaasCharles Mulot110: N 1xHeat 3[7]07:34,462nd
MAAMaas 2Julian Hegge149: J16 2xHeat 2[4]08:15,054th
MAAMaas 1Philip Oggel149: J16 2xHeat 2[6]07:40,162nd
MAAMaas 1Annick Elianna Taselaar017: DSA 1xFinal A [7]08:03,934th
MAAMaas 2Marieke Keijser017: DSA 1xFinal A [4]07:59,403rd
MAAMaasAnnabel Oggel073: LDB 1xFinal A [4]09:09,914th
MAAMaas 1Annick Elianna Taselaar017: DSA 1xHeat 2[6]07:56,583rd
MAAMaas 2Marieke Keijser017: DSA 1xHeat 1[4]08:04,261st
MAAMaas 3Wouter Wisbrun029: J18 1xFinal 2[5]08:01,255th
MAAMaas 4Machiel Oosterloo029: J18 1xFinal 2[2]07:57,654th
MAAMaas 2David Janssen029: J18 1xFinal 2[6]07:56,483rd
MAAMaas 1Charles Mulot029: J18 1xFinal 2[3]07:46,891st
MAAMaasAnnabel Oggel073: LDB 1xHeat 1[4]09:06,851st
MAAMaas 2Hidde Meijer035: J16 1xFinal 2[5]08:36,953rd
MAAMaas 6Philip Oggel035: J16 1xFinal 2[6]08:24,502nd
MAAMaas 1Charles de Monchy035: J16 1xFinal 2[4]08:18,421st
MAAMaas 4Sem Hennekam035: J16 1xFinal 1[5]09:08,753rd
MAAMaas 3Julian Hegge035: J16 1xFinal 1[6]08:49,912nd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaas 1Charles Mulot009: J18 1xFinal A [2]07:45,066th
MAAMaas 3David Janssen009: J18 1xFinal C [4]07:53,594th
MAAMaas 5Charles de Monchy010: J16 1xFinal B [5]08:13,032nd
MAAMaas 1Philip Oggel010: J16 1xFinal C [2]08:21,096th
MAAMaas 3Hidde Meijer010: J16 1xFinal C [6]08:20,195th
MAAMaas (SB)Marieke Keijser005: DSA 1xFinal A [4]08:11,104th
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar005: DSA 1xFinal B [5]08:07,453rd
MAAMaas 1Annabel Oggel011: M18 1xFinal C [7]08:51,792nd
MAAMaas 1Ilse Feenstra012: M16 1xFinal A [4]08:35,442nd
MAAMaas 3Tessa Rijlaarsdam012: M16 1xFinal B [3]09:00,603rd
MAAMaas 2Eefje Schelling012: M16 1xFinal C [2]08:49,201st
MAAMaas 4Machiel Oosterloo009: J18 1xFinal F [4]08:02,995th
MAAMaas 2Wouter Wisbrun009: J18 1xFinal F [3]07:55,443rd
MAAMaas 2Jeroen Smit010: J16 1xFinal D [7]08:21,422nd
MAAMaas 4Maarten Ruoff010: J16 1xFinal E [3]08:32,434th
MAAMaasJulian Hegge226: J16 2xHeat 4[2]08:12,196th
MAAMaas 2Emma Verhulst011: M18 1xFinal E [6]08:59,152nd
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar005: DSA 1xSemifinal 2[4]08:30,414th
MAAMaas (SB)Marieke Keijser005: DSA 1xSemifinal 1[3]08:20,661st
MAAMaas 1Charles Mulot009: J18 1xSemifinal 1[2]07:55,383rd
MAAMaas 5Charles de Monchy010: J16 1xSemifinal 1[6]08:57,134th
MAAMaas 1Ilse Feenstra012: M16 1xSemifinal 2[5]09:34,581st
MAAMaas 3Tessa Rijlaarsdam012: M16 1xSemifinal 1[6]10:32,505th
MAAMaas 1Charles Mulot009: J18 1xQuarterfinal 4[4]08:12,963rd
MAAMaas 3David Janssen009: J18 1xQuarterfinal 2[2]08:17,084th
MAAMaas 3Hidde Meijer010: J16 1xQuarterfinal 4[2]08:55,324th
MAAMaas 2Jeroen Smit010: J16 1xQuarterfinal 3[6]09:05,796th
MAAMaas 1Philip Oggel010: J16 1xQuarterfinal 3[7]08:55,835th
MAAMaas 5Charles de Monchy010: J16 1xQuarterfinal 1[3]08:40,273rd
MAAMaas (SB)Marieke Keijser005: DSA 1xRepechage 3[6]08:36,041st
MAAMaas 1Annabel Oggel011: M18 1xQuarterfinal 2[5]09:55,345th
MAAMaas 2Eefje Schelling012: M16 1xQuarterfinal 3[3]10:09,055th
MAAMaas 3Tessa Rijlaarsdam012: M16 1xQuarterfinal 2[7]09:58,772nd
MAAMaas 1Ilse Feenstra012: M16 1xQuarterfinal 2[5]09:48,341st
MAAMaas 2Emma Verhulst011: M18 1xTime Trial 09:12,8527th
MAAMaas 1Annabel Oggel011: M18 1xTime Trial 08:44,108th
MAAMaas 3Tessa Rijlaarsdam012: M16 1xTime Trial 09:08,0417th
MAAMaas 2Eefje Schelling012: M16 1xTime Trial 08:56,7011th
MAAMaas 1Ilse Feenstra012: M16 1xTime Trial 08:35,701st
MAAMaas (SB)Marieke Keijser005: DSA 1xHeat 4[7]08:51,604th
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar005: DSA 1xHeat 3[2]08:29,771st
MAAMaas 4Machiel Oosterloo009: J18 1xTime Trial 08:06,0036th
MAAMaas 2Wouter Wisbrun009: J18 1xTime Trial 08:03,3435th
MAAMaas 3David Janssen009: J18 1xTime Trial 07:52,9324th
MAAMaas 1Charles Mulot009: J18 1xTime Trial 07:30,995th
MAAMaas 4Maarten Ruoff010: J16 1xTime Trial 08:50,0428th
MAAMaas 1Philip Oggel010: J16 1xTime Trial 08:37,1222nd
MAAMaas 3Hidde Meijer010: J16 1xTime Trial 08:30,2818th
MAAMaas 2Jeroen Smit010: J16 1xTime Trial 08:22,9814th
MAAMaas 5Charles de Monchy010: J16 1xTime Trial 08:16,649th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SPASpaarne/Gentse RS/MaasJo Schreurs156: M16 8+Final [6]07:19,412nd
MAAMaas 2Nina Prins147: M18 1xFinal 2[3]09:14,034th
MAAMaas 1Annabel Oggel147: M18 1xFinal 1[7]08:47,203rd
MAAMaasIlse Feenstra154: M16 2xFinal 3[4]08:16,191st
MAAMaas 1Annabel Oggel032: M18 1x BFinal 1[7]08:40,862nd
MAAMaas 2Eefje Schelling042: M16 1x BFinal 2[5]08:54,872nd
MAAMaas 1Ilse Feenstra042: M16 1x BFinal 1[3]08:43,111st
MAAMaas 2Maarten Ruoff026: J18 1x BFinal 2[4]08:39,446th
MAAMaas 1Philip Oggel026: J18 1x BFinal 2[5]08:31,635th
MAAMaas 1Philip Oggel038: J16 1x BFinal 5[5]08:32,436th
MAAMaas 2Maarten Ruoff038: J16 1x BFinal 3[6]08:47,986th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaas 1Elliot Bertrand Louis Mulot122: JM 2xFinal A [1]07:00,766th
KNRKNRB/Salland/LaakMieke Wilms121: JW 2xFinal A [4]07:15,602nd
KNRKNRB/Laga/VikingMiriam Visser121: JW 2xFinal A [5]07:08,681st
KNRKNRB/MaasMarieke Keijser119: W 1xFinal B [1]07:44,554th
MAAMaasBerend-Jan Slobbe102: JM 2-Final A [2]06:48,551st
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar119: W 1xFinal C [5]07:56,752nd
KNRKNRB/MaasMarieke Keijser119: W 1xSemifinal A/B 2[5]07:56,665th
MAAMaas 1Elliot Bertrand Louis Mulot122: JM 2xHeat 2[5]07:02,792nd
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar119: W 1xRepechage 2[2]07:55,394th
KNRKNRB/MaasMarieke Keijser119: W 1xRepechage 1[1]07:50,421st
MAAMaas/LaakElliot Bertrand Louis Mulot040: JM 4xFinal A [4]06:21,884th
LEYLeythe/Maas/BaslerHendrik Juergen Nelis040: JM 4xFinal A [2]06:04,961st
MAAMaasIlse Feenstra022: JW 2xFinal A [5]08:11,095th
KNRKNRB/Laga/SallandBente Paulis022: JW 2xFinal A [4]07:26,712nd
KNRKNRB/Laak/VikingMiriam Visser022: JW 2xFinal A [3]07:18,981st
KNRKNRB/MaasMarieke Keijser119: W 1xHeat 2[6]07:53,134th
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar119: W 1xHeat 1[4]08:11,274th
MAAMaasIlse Feenstra022: JW 2xHeat 2[2]08:03,302nd
KNRKNRB/Laak/VikingMiriam Visser022: JW 2xHeat 2[3]07:48,171st
KNRKNRB/Laga/SallandBente Paulis022: JW 2xHeat 1[4]07:37,771st
MAAMaasAnnabel Oggel006: JW 1xHeat 3[2]08:38,944th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaasEefje Schelling154: M16 2xFinal B [7]09:13,001st
MAAMaasMachiel Oosterloo151: J16 2xFinal A [5]07:48,663rd
MAAMaas-combiMarieke Keijser150: M18 8+Final A [5]07:36,461st
MAAMaasBerend-Jan Slobbe145: J18 2xFinal A [7]07:03,823rd
MAAMaasAnnabel Oggel147: M18 1xFinal [7]09:22,812nd
MAAMaasEefje Schelling154: M16 2xSemifinal 2[3]08:38,226th
MAAMaasMachiel Oosterloo151: J16 2xSemifinal 2[5]07:11,351st
MAAMaasBerend-Jan Slobbe145: J18 2xSemifinal 2[4]07:00,892nd
MAAMaas/LaakElliot Bertrand Louis Mulot040: J16 4xFinal A [3]06:31,681st
LEYLeythe/Maas/BaslerBram Meijer029: J18 4xFinal A [4]06:23,331st
MAAMaas/LaakElliot Bertrand Louis Mulot040: J16 4xHeat 1[5]06:48,902nd
MAAMaasBerend-Jan Slobbe145: J18 2xHeat 4[5]07:33,372nd
MAAMaas 1Annabel Oggel032: M18 1x BFinal 3[5]09:41,484th
MAAMaas 2Nina Prins032: M18 1x BFinal 2[3]10:11,224th
MAAMaasMachiel Oosterloo151: J16 2xHeat 4[5]08:07,221st
MAAMaasPhilip Oggel026: J18 1x BFinal 4[4]09:32,395th
MAAMaasEefje Schelling154: M16 2xHeat 1[7]08:58,802nd
MAAMaasPhilip Oggel038: J16 1x BFinal 1[2]09:18,454th

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaasWouter Wisbrun143: J18 1xFinal 3[5]07:57,763rd
MAAMaas/NereusAnne Fischer127: DSA 2xFinal A [6]07:25,112nd
MAAMaasAnnabel Oggel149: M18 2xFinal [7]08:16,853rd
MAAMaas 2Elliot Bertrand Louis Mulot151: J16 2xFinal 3[2]07:09,471st
MAAMaas 1Maarten Ruoff151: J16 2xFinal 2[6]08:03,025th
MAAMaasIlse Feenstra154: M16 2xFinal 1[4]08:19,362nd
MAAMaas/NereusAnne Fischer052: DSA 2xFinal A [3]07:18,411st
MAAMaasAnnabel Oggel035: M18 2xFinal 1[5]08:28,944th
MAAMaasEefje Schelling044: M16 2xFinal 3[3]08:15,152nd
MAAMaasMachiel Oosterloo040: J16 2xFinal 3[7]07:07,041st
MAAMaas 2Nina Prins033: M18 1x BFinal 3[7]09:16,865th
MAAMaas 1Annabel Oggel033: M18 1x BFinal 3[3]08:50,514th
MAAMaas 2Ilse Feenstra043: M16 1x BFinal 4[6]08:51,442nd
MAAMaas 1Eefje Schelling043: M16 1x BFinal 1[6]08:47,491st
MAAMaas 2Maarten Ruoff039: J16 1x BFinal 3[3]09:15,705th
MAAMaas 1Philip Oggel039: J16 1x BFinal 1[3]08:52,565th
MAAMaas 3Elliot Bertrand Louis Mulot038: J16 1x AFinal 2[6]08:08,844th
MAAMaas 1Wouter Wisbrun038: J16 1x AFinal 2[4]08:08,023rd
MAAMaas 2Machiel Oosterloo038: J16 1x AFinal 1[3]07:59,944th

Damen Raceroei Regatta

03 May 2014 to 04 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaas 1Ilse Feenstra147: M18 1xFinal A [3]10:18,223rd
MAAMaas 2Annabel Oggel147: M18 1xFinal A [4]10:02,642nd
MAAMaasAnnabel Oggel149: M18 2xFinal A [4]09:06,941st
MAAMaas 2Wouter Wisbrun173: J16 1xFinal A [5]08:15,384th
MAAMaas 1Machiel Oosterloo173: J16 1xFinal A [7]08:08,793rd
MAAMaas 3Elliot Bertrand Louis Mulot173: J16 1xFinal A [4]08:01,111st
MAAMaas 5Maarten Ruoff173: J16 1xFinal B [5]09:00,943rd
MAAMaas 4Philip Oggel173: J16 1xFinal B [6]08:44,322nd
MAAMaas/NereusAnne Fischer128: DSA 2xFinal A [6]07:19,152nd
MAAMaas 4Philip Oggel173: J16 1xHeat 2[7]08:47,385th
MAAMaas 1Machiel Oosterloo173: J16 1xHeat 2[3]08:24,963rd
MAAMaas 3Elliot Bertrand Louis Mulot173: J16 1xHeat 2[6]08:05,801st
MAAMaas 5Maarten Ruoff173: J16 1xHeat 1[3]09:02,574th
MAAMaas 2Wouter Wisbrun173: J16 1xHeat 1[4]08:21,941st
MAAMaasAnnabel Oggel034: M18 2xFinal A [6]09:11,222nd
MAAMaas 1Maarten Ruoff039: J16 2xFinal A [4]09:23,064th
MAAMaas 2Machiel Oosterloo039: J16 2xFinal A [3]08:06,311st
MAAMaas 3Ilse Feenstra031: M18 1xFinal A [3]09:57,044th
MAAMaas 2Nina Prins031: M18 1xFinal A [6]09:52,783rd
MAAMaas 1Annabel Oggel031: M18 1xFinal A [4]09:51,982nd
MAAMaas 2Stanislas Mulot025: J18 1xFinal A [6]08:33,851st
MAAMaas 3Wouter Wisbrun037: J16 1xFinal A [4]08:48,313rd
MAAMaas 1Elliot Bertrand Louis Mulot037: J16 1xFinal A [5]08:47,492nd
MAAMaas 2Machiel Oosterloo037: J16 1xFinal A [7]08:44,941st
MAAMaas 2Stanislas Mulot025: J18 1xHeat 1[3]08:44,611st
MAAMaas 3Wouter Wisbrun037: J16 1xHeat 2[7]09:10,891st
MAAMaas 2Machiel Oosterloo037: J16 1xHeat 1[3]09:36,993rd
MAAMaas 1Elliot Bertrand Louis Mulot037: J16 1xHeat 1[4]09:03,891st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaasStanislas Mulot209: J18 2-Final A [5]07:15,433rd
MAAMaasAnnabel Oggel120: M18 2xFinal [2]08:43,292nd
MAAMaasMaarten Ruoff121: J16 2xFinal 2[2]08:41,695th
MAAMaas 1Wouter Wisbrun210: J16 1xSemifinal 2[5]08:09,661st
MAAMaas 3Machiel Oosterloo210: J16 1xSemifinal 1[5]08:18,543rd
MAAMaas 2Elliot Bertrand Louis Mulot210: J16 1xSemifinal 1[3]08:11,491st
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar203: DSA 1xSemifinal 1[6]08:20,475th
MAAMaas 4Jucha Willers211: M18 1xSemifinal 1[1]09:14,456th
MAAMaas 2Marieke Keijser211: M18 1xSemifinal 1[3]08:18,421st
MAAMaas 2Eefje Schelling213: M16 1xSemifinal 3[5]09:24,204th
MAAMaas 1Ilse Feenstra213: M16 1xSemifinal 2[2]09:23,864th
MAAMaasStanislas Mulot209: J18 2-Repechage [3]09:00,261st
MAAMaas 3Machiel Oosterloo210: J16 1xRepechage 4[4]10:29,481st
MAAMaas 1Wouter Wisbrun210: J16 1xRepechage 1[4]10:04,171st
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar203: DSA 1xRepechage 1[5]10:07,661st
MAAMaas 3Annabel Oggel211: M18 1xRepechage 3[5]10:28,114th
MAAMaas 4Jucha Willers211: M18 1xRepechage 3[2]10:16,742nd
MAAMaas 1Nina Prins211: M18 1xRepechage 2[6]10:32,925th
MAAMaasStanislas Mulot209: J18 2-Heat 2[3]07:39,042nd
MAAMaas 1Wouter Wisbrun210: J16 1xHeat 6[5]08:14,302nd
MAAMaas 3Machiel Oosterloo210: J16 1xHeat 3[4]08:29,862nd
MAAMaas 2Elliot Bertrand Louis Mulot210: J16 1xHeat 3[3]08:26,571st
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar203: DSA 1xHeat 3[5]08:38,734th
MAAMaas 3Annabel Oggel211: M18 1xHeat 6[6]09:49,024th
MAAMaas 1Nina Prins211: M18 1xHeat 5[5]09:53,095th
MAAMaas 4Jucha Willers211: M18 1xHeat 5[7]09:39,374th
MAAMaas 2Marieke Keijser211: M18 1xHeat 3[3]08:56,701st
MAAMaas 1Ilse Feenstra213: M16 1xHeat 6[7]09:38,472nd
MAAMaas 2Eefje Schelling213: M16 1xHeat 1[4]09:52,212nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSalland-combiMiriam Visser150: M18 8+Final [7]07:29,741st
MAAMaas/Salland/VikingMiriam Visser163: DSA 4xFinal A [5]07:12,492nd
MAAMaas 1Pieter M Taselaar143: J18 1xFinal 4[3]08:25,212nd
MAAMaas 3Machiel Oosterloo143: J18 1xFinal 3[7]08:20,263rd
MAAMaas 2Stanislas Mulot143: J18 1xFinal 1[7]08:22,881st
MAAMaasAnnabel Oggel149: M18 2xFinal 1[5]09:16,794th
MAAMaasKoert Slobbe151: J16 2xFinal 2[7]08:27,055th
MAAMaasLisa Staats154: M16 2xFinal 2[6]08:54,474th
MAAMaasPieta Vis034: M18 2xFinal 1[5]09:15,494th
MAAMaasMachiel Oosterloo029: J18 4xFinal [6]07:03,524th
MAAMaasLisa Staats043: M16 2xFinal 1[4]09:44,575th
MAAMaas/TORArend Roks028: J18 2xFinal 3[3]07:45,973rd
MAAMaasKoert Slobbe039: J16 2xFinal 1[4]08:26,034th
NAUNautilus/MaasAnnabel Oggel044: M16 4xFinal [4]08:34,335th
MAAMaas/Salland/VikingMiriam Visser036: M18 4xFinal [6]07:11,071st
MAAMaasNina Prins032: M18 1x BFinal 2[5]09:24,251st
MAAMaasAnnabel Oggel042: M16 1x BFinal 2[2]09:37,733rd
MAAMaasBerend-Jan Slobbe025: J18 1x AFinal 2[3]07:53,112nd
MAAMaasStanislas Mulot026: J18 1x BFinal 1[2]08:03,282nd
MAAMaasMachiel Oosterloo037: J16 1x AFinal 2[6]08:15,202nd
MAAMaasWouter Wisbrun038: J16 1x BFinal 6[4]09:03,064th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaas/VikingMiriam Visser121: JW 2xFinal A [5]07:17,742nd
MAAMaas/SallandMarieke Keijser121: JW 2xFinal A [3]07:15,491st
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar105: LW 1xSemifinal 1[5]07:50,344th
MAAMaasMachiel Oosterloo118: JM 1xFinal C [1]07:41,482nd
MAAMaasBerend-Jan Slobbe122: JM 2xHeat 1[5]07:08,114th
MAAMaas/VikingMiriam Visser121: JW 2xHeat 2[3]07:30,231st
MAAMaas/SallandMarieke Keijser121: JW 2xHeat 1[5]07:36,151st
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar105: LW 1xHeat 2[4]07:58,862nd
MAAMaasMachiel Oosterloo118: JM 1xRepechage 2[4]07:52,074th
MAAMaas/Salland/VikingMiriam Visser035: JW 4xFinal A [4]06:43,701st
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar013: BLW 1xFinal A [3]08:12,201st
MAAMaasMachiel Oosterloo118: JM 1xHeat 4[5]08:05,294th
MAAMaasBerend-Jan Slobbe020: JM 2xHeat 1[5]07:10,906th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaas 1Anne-Marie Schonk157: M18 2xFinal A [4]08:04,411st
MAAMaas 2Pieta Vis157: M18 2xFinal B [4]09:05,964th
MAAMaasStanislas Mulot160: J18 2xFinal B [7]07:41,684th
MAAMaas 2Pieta Vis157: M18 2xHeat 2[6]09:07,064th
MAAMaas 1Anne-Marie Schonk157: M18 2xHeat 1[5]08:14,021st
MAAMaasLisa Staats151: M16 2xHeat 3[7]09:33,965th
MAAMaasPieter M Taselaar159: J18 1xFinal 2[5]08:35,264th
MAAMaas 2Wouter Wisbrun153: J16 1xFinal 2[6]09:08,123rd
MAAMaas 1Machiel Oosterloo153: J16 1xFinal 1[5]08:32,741st
MAAMaasAnnabel Oggel150: M16 1xFinal 3[4]10:22,694th
MAAMaasStanislas Mulot160: J18 2xHeat 2[4]07:40,354th
MAAMaas/Viking/SallandBente Paulis061: M18 4xFinal A [3]07:17,491st
MAAMaas/NereusMartje de Jong023: DSB 2xFinal A [5]07:56,212nd
MAAMaasBerend-Jan Slobbe063: J18 4xFinal A [6]07:33,275th
MAAMaas/Viking/Hunze/SallandBente Paulis025: DSB 4xFinal A [5]07:23,982nd
NAUNautilus/MaasAnnabel Oggel050: M16 4xHeat 1[3]08:44,945th

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaasMachiel Oosterloo145: J18 2xFinal 2[4]08:25,643rd
MAAMaas 1Berend-Jan Slobbe143: J18 1xFinal 1[5]09:08,354th
MAAMaasMarieke Keijser128: DSA 2xFinal A [3]08:35,594th
MAAMaas/NereusMartje de Jong128: DSA 2xFinal A [2]08:27,482nd
MAAMaasPieta Vis149: M18 2xFinal [5]10:19,733rd
MAAMaasEefje Schelling154: M16 2xFinal 2[3]10:42,295th
MAAMaasMarieke Keijser082: DO 2xFinal A [4]09:03,762nd
MAAMaasEefje Schelling043: M16 2xFinal 2[2]10:52,953rd
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar015: DSA 1xFinal A [3]09:53,441st
MAAMaasLisa Staats036: M18 4xFinal [7]09:54,504th
MAAMaas 2Pieta Vis032: M18 1x BFinal 2[6]11:55,754th
MAAMaas 1Anne-Marie Schonk031: M18 1x AFinal [7]09:43,164th
MAAMaas 2Marieke Keijser031: M18 1x AFinal [6]09:22,721st
MAAMaasAnnabel Oggel042: M16 1x BFinal 2[5]11:15,563rd
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar015: DSA 1xHeat 1[5]08:57,922nd
MAAMaas 1Stanislas Mulot026: J18 1x BFinal 3[4]09:04,984th
MAAMaasBerend-Jan Slobbe025: J18 1x AFinal 2[6]08:31,233rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaas 2Marieke Keijser144: M18 1xFinal A [6]08:02,332nd
MAAMaas 1Anne-Marie Schonk144: M18 1xFinal A [5]07:58,791st
MAAMaas 2Marieke Keijser144: M18 1xSemifinal 2[5]08:40,961st
MAAMaas 1Anne-Marie Schonk144: M18 1xSemifinal 1[4]08:34,651st
MAAMaasKoen Roskamp028: J16 2xFinal 1[3]09:14,466th
MAAMaasNina Prins027: M18 2xFinal 208:58,921st
MAAMaasEefje Schelling029: M16 2xFinal 209:28,192nd
MAAMaas 1Pieter M Taselaar140: J18 1xHeat 7[7]09:12,044th
MAAMaas 3Adam Helbing140: J18 1xHeat 5[2]09:11,346th
MAAMaas 2Stanislas Mulot140: J18 1xHeat 2[4]09:14,125th
MAAMaas 1Machiel Oosterloo148: J16 1xHeat 2[7]09:35,206th
MAAMaas 2Wouter Wisbrun148: J16 1xHeat 1[7]10:58,076th
MAAMaas 4Nina Prins144: M18 1xHeat 4[3]10:15,286th
MAAMaas 2Marieke Keijser144: M18 1xHeat 3[5]09:15,101st
MAAMaas 1Anne-Marie Schonk144: M18 1xHeat 1[6]09:35,281st

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaasPieta Vis149: M18 2xFinal 1[3]08:24,034th
MAAMaasNina Prins147: M18 1xFinal 1[7]09:29,975th
MAAMaasBerend-Jan Slobbe151: J16 2xFinal 2[4]07:24,533rd
MAAMaasMachiel Oosterloo144: J18 2-Final [5]08:08,563rd
MAAMaasPieta Vis034: M18 2xFinal 2[3]08:18,933rd
MAAMaasNina Prins043: M16 2xFinal 1[5]07:58,521st
MAAMaasMachiel Oosterloo028: J18 2xFinal 1[3]07:21,393rd
MAAMaasAdam Helbing039: J16 2xFinal 5[4]07:24,422nd
MAAMaas 2Sara Vafa032: M18 1x BFinal 3[7]09:09,205th
MAAMaas 1Pieta Vis032: M18 1x BFinal 2[4]09:08,314th
MAAMaasNina Prins042: M16 1x BFinal 1[5]08:54,561st
MAAMaasHein Jan Keijser025: J18 1x AFinal [5]07:52,675th
MAAMaasPieter M Taselaar026: J18 1x BFinal 1[6]08:05,986th
MAAMaas 2Berend-Jan Slobbe038: J16 1x BFinal 7[3]07:56,982nd
MAAMaas 1Adam Helbing038: J16 1x BFinal 1[5]08:06,111st

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaas/DDSMarieke Mulder125: JW 2xFinal A [3]07:31,311st
MAAMaasAnne-Marie Schonk117: JW 1xFinal A [3]07:55,621st
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar105: LW 1xFinal A [3]07:49,133rd
MAAMaasHein Jan Keijser119: JM 1xFinal C [3]07:41,971st
MAAMaas/DDSMarieke Mulder125: JW 2xHeat 2[2]07:36,861st
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar105: LW 1xHeat 1[1]08:10,381st
MAAMaasHein Jan Keijser119: JM 1xRepechage 1[4]07:35,664th
MAAMaas/DDSMarieke Mulder019: JW 2xFinal A [3]07:37,651st
MAAMaasHein Jan Keijser119: JM 1xHeat 3[4]07:47,745th
MAAMaasAnne-Marie Schonk117: JW 1xHeat 1[2]08:14,911st

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaasAnne-Marie Schonk136: DB 1xFinal A [4]08:32,481st
MAAMaas 1Berend-Jan Slobbe143: J18 1xFinal 2[4]08:36,882nd
MAAMaas 2Hein Jan Keijser143: J18 1xFinal 1[6]08:19,424th
MAAMaas/DDSMarieke Mulder149: M18 2xFinal 2[5]08:11,351st
MAAMaas 1Machiel Oosterloo151: J16 2xFinal 2[4]07:52,882nd
MAAMaasAnne-Marie Schonk136: DB 1xHeat 1[4]09:33,441st
MAAMaasMargriet van Overbeek154: M16 2xFinal 2[5]08:58,222nd
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar023: LDN 1xFinal A [5]08:38,101st
MAAMaasAnne-Marie Schonk015: DSA 1xFinal A [4]08:56,264th
MAAMaasAdam Helbing039: J16 2xFinal 1[4]07:50,443rd
MAAMaasMachiel Oosterloo061: J14 1xFinal 1[2]01:55,231st
MAAMaas 3Nina Prins032: M18 1x BFinal 1[7]09:24,195th
MAAMaas 1Pieta Vis032: M18 1x BFinal 1[5]09:19,874th
MAAMaasMarieke Keijser031: M18 1x AFinal [6]08:28,061st
MAAMaasNina Prins042: M16 1x BFinal 1[4]09:24,464th
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar023: LDN 1xHeat 2[6]08:23,381st
MAAMaasAnne-Marie Schonk015: DSA 1xHeat 1[4]08:13,892nd
MAAMaas 2Pieter M Taselaar026: J18 1x BFinal 3[7]07:53,674th
MAAMaas 1Hein Jan Keijser026: J18 1x BFinal 3[5]07:39,861st
MAAMaas 1Berend-Jan Slobbe038: J16 1x BFinal 6[3]08:05,431st
MAAMaas 3Machiel Oosterloo038: J16 1x BFinal 2[3]08:04,832nd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar126: DSA 1xFinal A [3]08:15,063rd
TORTOR-combiJohan van der Boog113: B 8+Final A [7]06:33,526th
MAAMaasAnne-Marie Schonk130: DO 1xFinal A [3]08:22,222nd
MAAMaas 1Berend-Jan Slobbe143: J18 1xFinal 3[3]08:29,593rd
MAAMaas 2Pieter M Taselaar143: J18 1xFinal 2[4]08:17,913rd
MAAMaasSara Vafa149: M18 2xFinal 3[5]08:44,906th
MAAMaasNina Prins147: M18 1xFinal [5]09:35,096th
MAAMaasAdam Helbing151: J16 2xFinal 1[3]07:58,014th
TORTOR-combiJohan van der Boog113: B 8+Heat 1[5]06:29,703rd
MAAMaasAnne-Marie Schonk130: DO 1xHeat 2[5]08:45,832nd
MAAMaasMargriet van Overbeek154: M16 2xFinal 1[5]08:48,452nd
MAAMaas 2Pieta Vis034: M18 2xFinal 1[7]08:10,405th
MAAMaasMargriet van Overbeek043: M16 2xFinal 1[3]08:30,985th
MAAMaasPieter M Taselaar028: J18 2xFinal 2[5]07:19,224th
MAAMaasBerend-Jan Slobbe039: J16 2xFinal 1[5]07:31,293rd
MAAMaas 1Pieta Vis032: M18 1x BFinal 2[5]09:15,914th
MAAMaas 2Sara Vafa032: M18 1x BFinal 1[3]09:09,163rd
MAAMaas 1Nina Prins042: M16 1x BFinal 2[5]09:15,172nd
MAAMaas 1Adam Helbing026: J18 1x BFinal 1[5]08:30,224th
MAAMaas 2Pieter M Taselaar026: J18 1x BFinal 1[4]08:06,222nd
MAAMaas 2Adam Helbing038: J16 1x BFinal 5[3]08:12,022nd
MAAMaas 3Machiel Oosterloo038: J16 1x BFinal 4[7]08:10,724th
MAAMaas 1Berend-Jan Slobbe038: J16 1x BFinal 4[6]08:04,571st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaas/BredaLiselotte Van der Togt134: M18 2xFinal A [5]07:41,262nd
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar119: DSA 1xFinal B [2]07:55,541st
MAAMaasRoxanna Vafa141: M16 2xFinal B [6]08:23,131st
MAAMaasAnne-Marie Schonk133: M18 1xFinal A [4]08:19,081st
MAAMaas 1Marieke Keijser135: M16 1xFinal A [6]08:26,953rd
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar119: DSA 1xSemifinal 1[6]08:10,646th
MAAMaas 4Alexander Smit132: J16 1xSemifinal 3[2]08:18,556th
MAAMaas 2Berend-Jan Slobbe132: J16 1xSemifinal 1[7]08:17,226th
MAAMaasAnne-Marie Schonk133: M18 1xSemifinal 2[4]08:25,151st
MAAMaas 2Nina Prins135: M16 1xHeat 3[6]09:18,735th
MAAMaas 1Marieke Keijser135: M16 1xHeat 1[4]08:39,051st
MAAMaasMachiel Oosterloo033: J16 4*Final B [4]07:19,611st
MAAMaas/NautilusRoxanna Vafa035: M16 4*Final A [3]08:08,875th
MAAMaas/TORArend Roks029: J18 4xFinal A [5]06:49,364th
MAAMaas/BredaLiselotte Van der Togt134: M18 2xHeat 2[2]07:41,611st
MAAMaasRoxanna Vafa141: M16 2xHeat 2[6]08:33,705th
MAAMaasMachiel Oosterloo033: J16 4*Heat 2[6]07:21,084th
MAAMaas/NautilusRoxanna Vafa035: M16 4*Heat 2[4]08:07,942nd
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar119: DSA 1xHeat 2[6]08:02,572nd
MAAMaas 3Xander Smit130: J18 1xHeat 4[4]08:29,565th
MAAMaas 2Pieter M Taselaar130: J18 1xHeat 2[7]08:10,395th
MAAMaas 1Hein Jan Keijser130: J18 1xHeat 1[4]07:56,473rd
MAAMaas 4Alexander Smit132: J16 1xHeat 4[5]08:24,373rd
MAAMaas 1Adam Helbing132: J16 1xHeat 2[5]08:26,125th
MAAMaas 3Machiel Oosterloo132: J16 1xHeat 2[6]08:21,614th
MAAMaas 2Berend-Jan Slobbe132: J16 1xHeat 2[3]08:16,643rd
MAAMaasAnne-Marie Schonk133: M18 1xHeat 2[5]08:48,171st

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
BEABeatrix/MaasLotte van Ditshuizen128: DSA 2xHeat 1[7]07:38,704th
BEABeatrix/MaasLotte van Ditshuizen033: M18 2xFinal 3[7]07:34,341st
DDSDDS/MaasHein Jan Keijser027: J18 2xFinal 3[4]07:24,944th

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar105: LW 1xFinal A [5]07:55,723rd
MAAMaas/BeatrixLotte van Ditshuizen125: JW 2xFinal A [6]07:33,423rd
MAAMaas 1Hein Jan Keijser119: JM 1xFinal B [1]07:59,736th
MAAMaas 2Adam Helbing119: JM 1xFinal C [6]08:14,476th
MAAMaas 3Pieter M Taselaar119: JM 1xFinal C [1]08:08,095th
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar105: LW 1xSemifinal 1[1]07:59,152nd
MAAMaas 1Hein Jan Keijser119: JM 1xSemifinal A/B 2[6]08:03,746th
MAAMaas/BeatrixLotte van Ditshuizen125: JW 2xHeat 3[1]07:46,592nd
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar105: LW 1xHeat 2[1]08:20,273rd
MAAMaas 3Pieter M Taselaar119: JM 1xRepechage 2[1]07:59,355th
MAAMaas 2Adam Helbing119: JM 1xRepechage 1[1]08:20,175th
MAAMaas 1Hein Jan Keijser119: JM 1xRepechage 1[2]07:50,082nd
MAAMaas/BeatrixLotte van Ditshuizen016: JW 2xFinal A [4]07:38,731st
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar010: BLW 1xFinal A [2]07:53,292nd
MAAMaas 2Adam Helbing119: JM 1xHeat 4[4]08:27,475th
MAAMaas 3Pieter M Taselaar119: JM 1xHeat 3[2]08:21,405th
MAAMaas 1Hein Jan Keijser119: JM 1xHeat 2[5]07:59,204th
MAAMaas/BeatrixLotte van Ditshuizen016: JW 2xHeat 2[3]07:59,521st
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar010: BLW 1xHeat 2[2]08:09,532nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaasPieter M Taselaar147: J16 1xFinal 1[3]08:41,853rd
MAAMaasHein Jan Keijser036: J18 1x BFinal 2[3]09:12,214th
MAAMaasPieter M Taselaar046: J16 1x BFinal 2[6]09:46,352nd

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaasHein Jan Keijser143: J18 1xFinal 2[6]08:29,056th
MAAMaasAdam Helbing151: J16 2xFinal 1[3]07:40,775th
MAAMaasAnne-Marie Schonk154: M16 2xFinal 2[4]08:02,001st
MAAMaasAnnick Elianna Taselaar015: DSA 1xFinal A [5]08:10,952nd
MAAMaasHein Jan Keijser025: J18 1x BFinal 2[3]08:09,933rd
MAAMaas 1Adam Helbing037: J16 1x BFinal 4[3]08:30,656th
MAAMaas 2Pieter M Taselaar037: J16 1x BFinal 4[2]08:26,815th