N.N.

85 races

Heineken Roeivierkamp 2008

08 March 2008 to 09 March 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRenee Overbeek013: DEj 8+Round D 18:06,913th
AEGAegirRenee Overbeek013: DEj 8+Round C 02:52,413th
AEGAegirRenee Overbeek013: DEj 8+Round B 00:55,515th
AEGAegirRenee Overbeek013: DEj 8+Round A 08:44,613th

WinterWedstrijden

23 February 2008 to 24 February 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Huib Sutherland123: B 4+Time Trial 18:33,112nd
AEGAegirRenee Overbeek016: DEj 8+Time Trial 19:51,6712th

AUSR Orca / NSRF Slotwedstrijden & NSK roeien

01 July 2006 to 02 July 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJoost van Droffelaar166: H TalentenachtenHeat 108:12,704th
AEGAegirMelissa Dam165: D Talentenachten 8+Heat 107:55,401st

Internationale Martini Regatta/KGR de Hunze Lustrumwedstrijden

17 June 2006 to 18 June 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirN.N.128: DO 4+Final A [5]08:25,574th
AEGAegir/RooseMarc Vonk114: LSA 8+Final A [4]06:42,303rd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ RIC 75 Jubileumwedstrijden

20 May 2006 to 21 May 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirLennart Bergwerff103: SA 8+Final A 06:08,264th

53ste Kampioenschap van de Amstel voor Dames

19 March 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMirjam de Boer010: DCl 8+ divisieTime Trial 22:04,3928th

74ste Lange Afstands Kampioenschap van de Amstel

19 March 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRuud Wildeman038: Cl 8+Time Trial 25:27,8122nd

Heineken Roeivierkamp 2006

11 March 2006 to 12 March 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRuud Wildeman023: HCl 8+Round B 00:47,529th
AEGAegirRuud Wildeman023: HCl 8+Round A 09:25,927th

DRV Euros Lustrumwedstrijden / NSRF Slotwedstrijden & NSK roeien

02 July 2005 to 03 July 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirEmma Berkhout021: DSA 8+Final A 06:40,841st

Heineken Roeivierkamp 2005

19 March 2005 to 20 March 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/SkadiMarij de Haan011: D2eDiv 8+Round D 17:27,62nd
AEGAegir/SkadiMarij de Haan011: D2eDiv 8+Round C 02:30,81st
AEGAegir/SkadiMarij de Haan011: D2eDiv 8+Round B 00:46,01st
AEGAegir/SkadiMarij de Haan011: D2eDiv 8+Round A 08:27,41st

Internationale Martini Regatta - Gyas Lustrumwedstrijden

08 May 2004 to 09 May 2004
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/HunzeLennart Bergwerff103: SA 8+Final A [4]06:18,913rd
LAGLaga-combi 1Giedo van Ekris114: LSA 8+Final A [4]06:17,521st

28e Boekel en de Neree Randstad Regatta/ Nationale Kampioenschappen

24 April 2004 to 25 April 2004
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/HunzeLennart Bergwerff103: SA 8+Final A [5]06:32,996th
AEGAegir 4Lennart Bergwerff106: O 4+Final A [5]06:56,232nd
AEGAegir 4Lennart Bergwerff106: O 4+Heat 2[6]06:55,872nd
AEGAegir 2Lennart Bergwerff005: N 4+Final A [1]06:36,862nd
AEGAegir 2Lennart Bergwerff005: N 4+Heat 3[5]06:46,002nd

121e Varsity

11 April 2004
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirLennart Bergwerff036: O 4+Final A 07:04,873rd

Internationale Martini Regatta - Aegir 125 Lustrumwedstrijden

10 May 2003 to 11 May 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir-combi 1Henk Jan Braggaar103: SA 8+Final A [7]05:42,111st

Nationale Martini Regatta

04 May 2002 to 05 May 2002
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirHenk Jan Braggaar103: SA 8+Final A [5]06:02,101st