N.N.

85 races

34e Van Oord WinterWedstrijden

28 February 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Daan Disselhorst102: B 4+Time Trial 18:39,103rd

125e Varsity

06 April 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirChristiaan Nap006: Overnaedsche VierFinal A 07:54,173rd
AEGAegirChristiaan Nap006: Overnaedsche VierHeat 208:00,301st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

16 March 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirVincent Hendriks023: HCl 4*Time Trial 31:03,629th
AEGAegir 2Maarten Koenis022: HCl 8+Time Trial 29:19,3124th
AEGAegir/GyasJense van der Wal003: H 3e divisie 8+Time Trial 27:35,998th

Heineken Roeivierkamp 2008

08 March 2008 to 09 March 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJense van der Wal005: H3eDiv 8+Round D 16:35,46th
AEGAegirJense van der Wal005: H3eDiv 8+Round C 02:33,67th
AEGAegirJense van der Wal005: H3eDiv 8+Round B 00:50,18th
AEGAegirJense van der Wal005: H3eDiv 8+Round A 07:58,97th

RSVU Okeanos / NSRF Slotwedstrijden & NSK roeien

07 July 2007 to 08 July 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirErnst de Jonge162: N 2+Final A [3]08:22,646th
AEGAegirThijs Louwes172: H TalentenachtenHeat 1[3]06:58,813rd
AEGAegir 1Mark Hengstman117: LO 4+Heat 2[3]07:04,044th
AEGAegir 2Harrald van Dobbenburg117: LO 4+Heat 1[3]07:24,865th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Grote Nummers

09 June 2007 to 10 June 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMichiel Oosterwijk002: SA 2+Final A 07:27,713rd

Hollandia / Triton Roeiwedstrijden 2007

26 May 2007 to 27 May 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirArend Vosmaer111: B 8+Final A [1]06:13,146th
AEGAegirArend Vosmaer111: B 8+Heat 1[2]06:12,383rd
AEGAegirArend Vosmaer006: Ej 8+Final B [2]06:45,261st
AEGAegirArend Vosmaer006: Ej 8+Heat 2[4]06:39,624th

Roeiwedstrijden van de ZRB / Phocas Lustrumwedstrijden 2007

12 May 2007 to 13 May 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/EurosHenk Jan Scholten114: LSA 8+Final A 06:06,662nd
AEGAegir/EurosHenk Jan Scholten114: LSA 8+Heat 206:06,011st
AEGAegirArend Vosmaer111: B 8+Heat 306:14,394th
AEGAegirArend Vosmaer006: Ej 8+Heat 206:23,923rd

AUSR Orca / NSRF Slotwedstrijden & NSK roeien

01 July 2006 to 02 July 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Noortje van der Vliet128: DO 4+Final A 08:05,252nd
AEGAegirJoost van Droffelaar166: H TalentenachtenHeat 108:12,704th
AEGAegir 2Noortje van der Vliet128: DO 4+Heat 208:09,042nd
AEGAegir 1Kristien Koning128: DO 4+Heat 108:25,134th

Hollandia Roeiwedstrijden - Nationale Kampioenschappen 2006

03 June 2006 to 04 June 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/ProteusEmma Berkhout125: DSA 8+ NKFinal A 06:43,312nd

30e Boekel en de Neree Randstad Regatta

22 April 2006 to 23 April 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/TritonLennart Bergwerff103: SA 8+Final A [1]05:55,351st

123e Varsity

09 April 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAnne Sinkeler012: SA 2+Final 107:38,741st
AEGAegirMareike Hilbig042: DO 4+Final 107:39,173rd
AEGAegirMaaike van Lier056: DB 4+Heat 24th
AEGAegirKarin Beld007: Dames Overnaedsche VierHeat 209:09,363rd

53ste Kampioenschap van de Amstel voor Dames

19 March 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMirjam de Boer010: DCl 8+ divisieTime Trial 22:04,3928th

74ste Lange Afstands Kampioenschap van de Amstel

19 March 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRuud Wildeman038: Cl 8+Time Trial 25:27,8122nd

Heineken Roeivierkamp 2006

11 March 2006 to 12 March 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRuud Wildeman023: HCl 8+Round B 00:47,529th
AEGAegirRuud Wildeman023: HCl 8+Round A 09:25,927th

DRV Euros Lustrumwedstrijden / NSRF Slotwedstrijden & NSK roeien

02 July 2005 to 03 July 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSau/Aeg/Njo rdHannah Hoffenkamp122: DN 4+Final A 07:38,924th
SAUSau/Aeg/Njo rdHannah Hoffenkamp122: DN 4+Heat 207:38,391st

Thêta/Dudok van Heel Lustrumwedstrijden, Roeiwedstrijden van de ZRB

18 June 2005 to 19 June 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSau/Aeg/Njo rdHannah Hoffenkamp026: DB 4+Final A 07:31,631st
AEGAegir/NjordBerend Prinsen012: LSA 8+Heat 106:17,563rd
SAUSau/Aeg/Njo rdHannah Hoffenkamp026: DB 4+Heat 107:35,891st

Nationale Roeiwedstrijden ARB

21 May 2005 to 22 May 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArg/Aeg/SauFrancine van den Driessen Mareeuw023: DO 4+Final A 07:56,585th

Hollandia - 20e De Vliet lustrum Roeiwedstrijden 2005

07 May 2005 to 08 May 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAeg/Sau/ArgFrancine van den Driessen Mareeuw122: DN 4+Final A 07:36,383rd
AEGAeg/Sau/ArgFrancine van den Driessen Mareeuw122: DN 4+Heat 207:47,813rd
SAUSau/Aeg/ThyMonique Zijlstra023: DO4+ Hollandia HoofdnummerFinal A 07:47,982nd

Heineken Roeivierkamp 2005

19 March 2005 to 20 March 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/NjordBerend Prinsen006: LH3eDiv 8+Round D 16:18,83rd
AEGAegir/NjordBerend Prinsen006: LH3eDiv 8+Round C 02:23,73rd
AEGAegir/NjordBerend Prinsen006: LH3eDiv 8+Round B 00:45,43rd
AEGAegir/NjordBerend Prinsen006: LH3eDiv 8+Round A 08:06,23rd

28e Boekel en de Neree Randstad Regatta/ Nationale Kampioenschappen

24 April 2004 to 25 April 2004
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Willem Bossers106: O 4+Heat 1[2]07:35,996th

121e Varsity

11 April 2004
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAnneloes Ruifrok049: DN 4+Final A 07:59,774th
AEGAegirSanne Bokkers006: Dames Overnaedsche VierFinal A 08:57,693rd
AEGAegirAnneloes Ruifrok042: DO 4+Final A 07:47,702nd
AEGAegirGilles Goedhardt005: Overnaedsche VierFinal A 07:46,942nd
AEGAegirSanne Bokkers006: Dames Overnaedsche VierHeat 308:47,231st
AEGAegirGilles Goedhardt005: Overnaedsche VierHeat 307:48,731st
AEGAegirAnneloes Ruifrok049: DN 4+Heat 107:46,581st

Roeiwedstrijden van de ZRB

15 June 2002 to 16 June 2002
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirSuzanne Bauman017: DN 4+Final A 07:47,262nd
AEGAegirSuzanne Bauman017: DN 4+Heat 307:42,991st