Bastian Bergsma

134 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBastian Bergsma108: HG 2xFinal A [7]07:52,004th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBastian Bergsma054: MDev 2xFinal A [6]07:57,245th
AEGAegirBastian Bergsma054: MDev 2xHeat 2[4]07:36,593rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xFinal A [4]06:48,191st
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xHeat 1[3]07:00,601st
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2x (Development Klassement)Final A [6]06:58,104th
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 2[5]06:55,652nd

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2x (Development Klassement)Final C [3]03:22,211st
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2x (Development Klassement)Time Trial 03:21,676th
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xFinal A [4]06:58,553rd
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xHeat 2[3]07:18,122nd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBastian Bergsma110: HB 2xFinal A [3]07:14,473rd
AEGAegirBastian Bergsma008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 2[3]07:27,805th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirWessel Hesselink208: HG 4+Final A [5]07:15,716th
AEGAegirWessel Hesselink208: HG 4+Heat 1[4]07:15,293rd
AEGAegirWessel Hesselink105: HG 4+Final A [2]07:33,595th
AEGAegirWessel Hesselink105: HG 4+Heat 2[5]07:33,252nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+Final A [3]06:48,194th
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+Heat 1[6]06:44,611st
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]06:53,385th
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]06:55,102nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMaarten Diepeveen050: MFm 4+Final A [3]06:49,465th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:22,4610th
AEGAegirMaarten Diepeveen109: B 4+Final A [2]07:00,584th
AEGAegirMaarten Diepeveen109: B 4+Heat 1[1]06:55,001st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+Final A [2]06:38,752nd
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+Heat 1[5]06:50,902nd
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]06:55,076th
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]06:58,662nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMaarten Diepeveen109: B 4+Final A [6]06:53,612nd
AEGAegirMaarten Diepeveen109: B 4+Heat 3[6]06:47,502nd
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [7]06:57,315th
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[8]06:45,562nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+Final B [5]07:50,122nd
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+Heat 1[8]07:57,865th
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [6]08:03,434th
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[7]07:45,013rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMaarten Diepeveen208: B 4+Final A [6]06:52,962nd
AEGAegirMaarten Diepeveen208: B 4+Heat 3[2]06:56,431st
AEGAegirMaarten Diepeveen107: Ej 4+ (EJK)Final B [1]07:03,261st
AEGAegirMaarten Diepeveen107: Ej 4+ (EJK)Heat 2[4]07:05,094th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMaarten Diepeveen040: Jonge VierFinal A [6]07:17,885th
AEGAegirMaarten Diepeveen040: Jonge VierHeat 2[6]07:16,472nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/NjordMichael Tewelde112: B 8+Heat 2[6]06:21,696th
AEGAegir/NjordMichael Tewelde008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]06:33,595th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBastian Bergsma252: Ej 8+ (Ejk)Repechage [2]07:56,936th
AEGAegirBastian Bergsma252: Ej 8+ (Ejk)Time Trial 06:29,5713th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBastian Bergsma002: Jonge AchtHeat 3[5]06:33,645th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 1Marlon Dijkstra143: J18 2xHeat 3[5]07:13,732nd
TROTromp 1Bastian Bergsma031: J18 4xFinal A [1]06:19,322nd
TROTromp 1Bastian Bergsma031: J18 4xHeat 1[4]

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 1Marlon Dijkstra123: JM 2x (Aegon Open NK)Heat 2[2]07:00,632nd
VIKViking-combiOlav Molenaar044: JM 8+ (Aegon Open NK)Final A [1]06:31,024th

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 1Marlon Dijkstra144: J18 2xFinal A [4]06:44,343rd
TROTromp 1Marlon Dijkstra144: J18 2xSemifinal 2[6]06:54,341st
TROTromp 1Bastian Bergsma031: J18 4xFinal A [5]06:19,843rd
TROTromp 1Marlon Dijkstra144: J18 2xHeat 4[2]07:01,083rd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 1Marlon Dijkstra144: J18 2xFinal A [6]06:58,634th
TROTromp 1Marlon Dijkstra144: J18 2xHeat 2[6]07:11,752nd
TROTromp 1Bastian Bergsma031: J18 4xFinal A [6]07:13,301st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 2Bastian Bergsma009: J18 1x (NK)Final E [3]07:54,873rd
TROTromp 2Bastian Bergsma009: J18 1x (NK)Time Trial 07:54,4726th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 2Bastian Bergsma145: J18 2xFinal 1[7]07:07,781st
TROTromp 2Bastian Bergsma029: J18 4xFinal [5]06:30,612nd
TROTromp 1Bastian Bergsma028: J18 2xFinal 2[4]06:59,562nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 2Bastian Bergsma122: JM 2xHeat 1[1]06:58,774th
TROTromp 1Jeroen Weits040: JM 4xFinal A [1]06:12,732nd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 3Jop Jaeger145: J18 2x (NK)Final B [5]07:14,882nd
TROTromp 3Jop Jaeger145: J18 2x (NK)Semifinal 2[7]07:07,223rd
TROTromp 2Bastian Bergsma029: J18 4x (NK)Final A [3]06:55,204th
TROTromp 3Jop Jaeger145: J18 2x (NK)Heat 2[5]07:48,363rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 4Bastian Bergsma143: J18 1xFinal 4[5]07:53,651st
TROTromp 3Bastian Bergsma029: J18 2xFinal 1[7]07:13,182nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NAANaarden-combiDirk van den Nieuwelaar132: JM 8+Final A [2]06:07,812nd
NAANaarden/TrompMarlon Dijkstra020: JM 2xHeat 1[3]07:07,294th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NAANaarden-combiDirk van den Nieuwelaar155: J16 8+ (NK)Final A [3]06:45,451st
NAANaarden/TrompMarlon Dijkstra154: J16 2x (NK)Final A [2]07:35,003rd
NAANaarden/TrompMarlon Dijkstra154: J16 2x (NK)Semifinal 1[4]07:48,963rd
TROTrompJop Jaeger051: J16 4x (NK)Final A [2]07:16,294th
TROTrompJop Jaeger051: J16 4x (NK)Heat 2[3]07:27,423rd
NAANaarden/TrompMarlon Dijkstra154: J16 2x (NK)Heat 1[3]07:54,001st

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 1Jop Jaeger152: J16 4*Final [4]09:12,313rd
TROTromp 1Jop Jaeger040: J16 4xFinal 1[5]07:57,832nd
TROTromp 1Jop Jaeger039: J16 2xFinal 2[3]08:28,741st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompBastian Bergsma148: J16 1x (NK)Heat 1[6]09:54,705th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompFranck Pronk014: J16 4*Time Trial 31:12,05th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 2Casper Feldbrugge152: J16 4*Final 2[4]07:27,034th

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTrompFranck Pronk152: J16 4*Final [3]08:44,254th
TROTromp 2Franck Pronk040: J16 4xFinal [6]07:52,594th

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 2Bastian Bergsma040: J16 4xFinal [4]07:49,204th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 2Casper Feldbrugge033: J16 4* (NK)Final B [5]08:00,753rd
TROTromp 2Casper Feldbrugge033: J16 4* (NK)Heat 1[4]07:53,194th

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp 1Franck Pronk027: J164*Round D 20:29,611th
TROTromp 1Franck Pronk027: J164*Round B 00:57,313th
TROTromp 1Franck Pronk027: J164*Round A 09:54,013th