Niels van den Bovenkamp

564 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/ArgoReinder Droppers103: HE 4xFinal A [6]06:21,804th
AEGAegir/LagaBas Fluitman104: HE 8+Final A [3]05:58,335th
AEGAegir 1Lennart Kruizinga111: HB 4+Final A [3]06:49,844th
AEGAegirBrandus Adema106: HGb 4-Final A [3]06:31,382nd
AEGAegirPaul Zwanikken301: HE 1x NSKFinal A [6]07:34,124th
AEGAegir/LagaBas Fluitman104: HE 8+Heat 1[5]06:25,632nd
AEGAegir/NjordRuben Van de Ven111: HB 4+Heat 3[7]07:22,325th
AEGAegir 1Lennart Kruizinga111: HB 4+Heat 3[5]07:09,582nd
AEGAegir/GyasJoris Pereboom111: HB 4+Heat 2[5]07:24,164th
AEGAegirBrandus Adema106: HGb 4-Heat 2[7]07:04,453rd
AEGAegirPaul Zwanikken301: HE 1x NSKHeat 1[5]08:15,341st
AEGAegirBas Fluitman050: HG 2+Final A [5]07:57,524th
AEGAegirPaul Zwanikken003: HG 1xFinal A [3]07:25,042nd
AEGAegirBrandus Adema007: HDev 4-Final A [2]06:25,394th
AEGAegir/NjordRuben Van de Ven009: HEj 4+Final A [1]06:58,927th
AEGAegir 2Lennart Kruizinga009: HEj 4+Final A [6]06:51,745th
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2xFinal A [1]06:44,244th
AEGAegirPaul Zwanikken003: HG 1xHeat 2[2]07:27,462nd
AEGAegirBrandus Adema007: HDev 4-Heat 2[7]06:17,632nd
AEGAegir/NjordRuben Van de Ven009: HEj 4+Heat 2[3]07:10,804th
AEGAegir 2Lennart Kruizinga009: HEj 4+Heat 2[1]07:01,632nd
AEGAegir 1Alistair Cortes009: HEj 4+Heat 1[2]07:17,077th
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2xHeat 2[3]06:59,444th

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Paul Zwanikken101: HE 1xFinal A [5]07:32,037th
AEGAegir 2Joris Pereboom111: HB 4+Final A [4]06:54,874th
AEGAegirJordy Leusink180: HE 2xFinal A [8]07:06,846th
AEGAegirBrandus Adema106: HGb 4-Final A [4]06:24,224th
AEGAegirJordy Leusink180: HE 2xHeat 2[5]06:49,903rd
AEGAegir 3Ruben Van de Ven111: HB 4+Heat 1[6]06:59,255th
AEGAegir 1Gerard Houwink111: HB 4+Heat 1[3]06:58,894th
AEGAegir 2Joris Pereboom111: HB 4+Heat 1[4]06:53,042nd
AEGAegirBrandus Adema106: HGb 4-Heat 1[6]06:20,182nd
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2xFinal A [3]06:56,245th
AEGAegirPaul Zwanikken060: HE 1xFinal A [8]07:19,292nd
AEGAegirBrandus Adema007: HDev 4-Final A [3]06:26,444th
AEGAegirBas Fluitman061: HE 2-Final A [3]07:18,085th
AEGAegir 1Gerard Houwink009: HEj 4+Final A [1]07:07,548th
AEGAegir 2Joris Pereboom009: HEj 4+Final A [6]07:04,737th
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2xHeat 2[7]06:58,852nd
AEGAegirPaul Zwanikken060: HE 1xHeat 2[2]07:35,273rd
AEGAegirBrandus Adema007: HDev 4-Heat 1[6]06:38,342nd
AEGAegirBas Fluitman061: HE 2-Heat 2[4]07:16,902nd
AEGAegir 1Gerard Houwink009: HEj 4+Heat 2[7]07:33,764th
AEGAegir 4Ruben Van de Ven009: HEj 4+Heat 1[5]07:45,305th
AEGAegir 2Joris Pereboom009: HEj 4+Heat 1[7]07:31,372nd

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirGerard Houwink111: HB 4+Final A [5]06:57,105th
AEGAegirJordy Leusink108: HG 2xFinal A [2]07:01,546th
AEGAegirBen Bakker102: HE 2-Final A [1]07:07,583rd
AEGAegirStijn Blaakman109: HB 1xFinal A [1]07:53,185th
AEGAegirBrandus Adema106: HGb 4-Final A [2]06:27,583rd
AEGAegirPaul Zwanikken101: HE 1xFinal A [4]07:43,586th
AEGAegirJoris Pereboom112: HB 8+Time Trial 05:32,999th
AEGAegirGerard Houwink111: HB 4+Time Trial 06:14,835th
AEGAegirJordy Leusink108: HG 2xTime Trial 06:00,773rd
AEGAegirStijn Blaakman109: HB 1xTime Trial 06:52,505th
AEGAegirBrandus Adema106: HGb 4-Time Trial 05:45,044th
AEGAegir 1Paul Zwanikken003: HG 1xFinal A [5]07:26,593rd
AEGAegirBrandus Adema007: HDev 4-Final A [1]06:18,255th
AEGAegirBen Bakker004: HG 2-Final A [4]07:22,286th
AEGAegirGerard Houwink009: HEj 4+Final A [6]06:59,015th
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2xFinal A [2]06:37,122nd
AEGAegir 2Stijn Blaakman003: HG 1xHeat 3[3]07:57,935th
AEGAegir 1Paul Zwanikken003: HG 1xHeat 1[5]07:24,522nd
AEGAegirJoris Pereboom010: HEj 8+Heat 3[3]06:13,775th
AEGAegirBrandus Adema007: HDev 4-Heat 1[6]06:22,992nd
AEGAegirBen Bakker004: HG 2-Heat 2[2]07:01,331st
AEGAegirGerard Houwink009: HEj 4+Heat 3[2]06:53,102nd
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2xHeat 1[3]06:45,391st

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJoris Pereboom112: HB 8+Final A [8]07:14,596th
AEGAegirGerard Houwink111: HB 4+Final A [8]07:57,626th
AEGAegirBen Bakker102: HE 2-Final A [7]07:45,375th
AEGAegirPaul Zwanikken101: HE 1xFinal A [7]08:03,645th
AEGAegirStijn Blaakman109: HB 1xFinal A [4]08:15,253rd
AEGAegirJordy Leusink108: HG 2xFinal A [8]07:19,133rd
AEGAegirJoris Pereboom112: HB 8+Heat 2[5]06:35,493rd
AEGAegirGerard Houwink111: HB 4+Heat 2[7]07:31,913rd
AEGAegirBen Bakker102: HE 2-Heat 2[4]08:03,792nd
AEGAegirStijn Blaakman109: HB 1xHeat 1[5]08:55,692nd
AEGAegir 1Stijn Blaakman003: HG 1xFinal A [1]08:26,887th
AEGAegir 2Paul Zwanikken003: HG 1xFinal A [6]08:13,194th
AEGAegirJoris Pereboom010: HEj 8+Final B [6]06:50,775th
AEGAegirBen Bakker007: HDev 4-Final B [4]07:00,411st
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2xFinal A [4]06:53,583rd
AEGAegirGerard Houwink009: HEj 4+Final B [4]07:01,862nd
AEGAegir 1Stijn Blaakman003: HG 1xHeat 1[4]07:47,124th
AEGAegir 2Paul Zwanikken003: HG 1xHeat 1[8]07:33,902nd
AEGAegirJoris Pereboom010: HEj 8+Heat 2[5]06:12,826th
AEGAegirBen Bakker007: HDev 4-Heat 3[6]06:27,283rd
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2xHeat 1[6]06:58,451st
AEGAegirGerard Houwink009: HEj 4+Heat 1[5]07:08,945th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 3Gerard Houwink009: HEj 4+Final A [1]07:55,484th
AEGAegir 2Joris Pereboom009: HEj 4+Final A [3]07:35,592nd
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2xFinal A [2]07:15,313rd
AEGAegirBrandus Adema007: HDev 4-Final B [1]06:43,894th
AEGAegirStijn Blaakman003: HG 1xFinal B [3]07:57,522nd
AEGAegir 1Remco Hof009: HEj 4+Final C [3]07:12,982nd
AEGAegirStijn Blaakman003: HG 1xHeat 1[4]08:28,402nd
AEGAegir 1Remco Hof009: HEj 4+Time Trial 05:35,6110th
AEGAegir 3Gerard Houwink009: HEj 4+Time Trial 05:30,284th
AEGAegir 2Joris Pereboom009: HEj 4+Time Trial 05:26,552nd
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2xTime Trial 05:26,323rd
AEGAegirBrandus Adema007: HDev 4-Time Trial 05:08,368th
AEGAegir 1Brandus Adema111: HB 4+Final A [4]07:03,351st
AEGAegirJordy Leusink110: HB 2xFinal A [4]07:28,771st
AEGAegirStijn Blaakman109: HB 1xHeat 2[4]08:34,433rd
AEGAegir 1Brandus Adema111: HB 4+Heat 2[2]07:31,291st
AEGAegir 2Gerard Houwink111: HB 4+Heat 1[2]07:45,843rd
AEGAegirJoris Pereboom112: HB 8+Time Trial 05:03,757th
AEGAegirJordy Leusink110: HB 2xHeat 1[4]07:17,291st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBrandus Adema207: HG 4-Final A [3]06:53,785th
AEGAegirJordy Leusink205: HG 2xFinal A [3]07:34,156th
AEGAegir 1Paul Zwanikken201: HB 1xFinal A [2]07:59,871st
AEGAegir 1Gerard Houwink202: HB 4+Final A [4]07:29,385th
AEGAegir 2Remco Hof202: HB 4+Final A [5]07:29,014th
AEGAegirBas Fluitman001: HE 2-Final C [6]07:31,185th
AEGAegirJordy Leusink205: HG 2xHeat 2[3]07:14,252nd
AEGAegir 2Stijn Blaakman201: HB 1xHeat 1[3]08:07,293rd
AEGAegir 1Paul Zwanikken201: HB 1xHeat 1[6]07:58,311st
AEGAegir 3Joris Pereboom202: HB 4+Heat 3[4]07:23,564th
AEGAegir 2Remco Hof202: HB 4+Heat 3[3]07:23,033rd
AEGAegir 1Gerard Houwink202: HB 4+Heat 2[4]07:24,382nd
AEGAegirBrandus Adema207: HG 4-Heat 3[1]06:44,301st
AEGAegir 1Gerard Houwink101: HEj 4+Final A [5]07:43,825th
AEGAegir 3Joris Pereboom101: HEj 4+Final A [2]07:21,452nd
AEGAegirBrandus Adema104: HDev 4-Final A [5]07:21,116th
AEGAegirJordy Leusink103: HDev 2xFinal A [5]07:47,475th
AEGAegir 2Remco Hof101: HEj 4+Heat 2[5]07:44,803rd
AEGAegir 1Gerard Houwink101: HEj 4+Heat 2[6]07:43,172nd
AEGAegir 3Joris Pereboom101: HEj 4+Heat 1[4]07:36,141st
AEGAegirBrandus Adema104: HDev 4-Heat 2[6]06:53,292nd
AEGAegirJordy Leusink103: HDev 2xHeat 3[5]07:34,492nd
AEGAegirBas Fluitman001: HE 2-Repechage 1[2]07:09,685th
AEGAegirBas Fluitman001: HE 2-Time Trial 06:43,5717th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman001: Oude VierFinal A [1]10:38,356th
AEGAegirPaul Zwanikken011: HE 1xFinal A [1]08:59,045th
AEGAegir 1Gerard Houwink030: HB 4+Final A [4]07:59,482nd
AEGAegirPaul Zwanikken011: HE 1xHeat 1[3]08:57,721st
AEGAegirBas Fluitman001: Oude VierHeat 2[4]07:30,482nd
AEGAegirRemco Hof003: HB 8+Heat 1[3]06:43,375th
AEGAegir 1Gerard Houwink030: HB 4+Heat 2[4]07:24,752nd

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 October 2018 to 28 October 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRuben Van de Ven104: Selectie 8+ (Cat. A)Final A [4]07:03,611st
AEGAegirRuben Van de Ven104: Selectie 8+ (Cat. A)Heat 3[4]07:22,091st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+Final A [8]06:45,853rd
AEGAegirStijn Wijnen124: LHB 8+Final A [7]07:04,923rd
AEGAegirJordy Leusink154: HG 2+Heat 2[4]09:22,593rd
AEGAegirJeroen Dekker111: HB 4+Heat 2[3]07:08,544th
AEGAegirStijn Wijnen019: LHEj 8+Final A [7]06:51,976th
AEGAegirJeroen Dekker009: HEj 4+Final A [1]07:24,218th
AEGAegirStijn Wijnen019: LHEj 8+Heat 2[3]06:25,593rd
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+Heat 2[4]06:17,805th
AEGAegirJeroen Dekker009: HEj 4+Heat 1[4]07:00,514th
AEGAegir/Nereus/EurosMaarten Diepeveen005: HG 4+Heat 2[6]07:23,975th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMartijn Fluitman157: MFm 8+Final A [2]06:56,046th
AEGAegirJeroen Dekker154: MFm 4+Final A [1]07:50,925th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+Final A [4]06:02,273rd
AEGAegirStijn Wijnen124: LHB 8+Final A [3]06:12,335th
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+Heat 1[3]05:59,801st
AEGAegirStijn Wijnen124: LHB 8+Heat 2[2]06:07,721st
AEGAegirKoen Kakes111: HB 4+Heat 2[4]06:57,735th
AEGAegirStijn Wijnen019: LHEj 8+Final B [2]06:11,553rd
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+Final B [3]05:54,861st
AEGAegirKoen Kakes009: HEj 4+Final B [6]06:56,453rd
AEGAegirStijn Wijnen019: LHEj 8+Heat 2[1]06:10,585th
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+Heat 2[6]06:00,554th
AEGAegirKoen Kakes009: HEj 4+Heat 2[1]07:00,286th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+Final B [3]02:58,101st
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+Semifinal 2[2]02:55,792nd
AEGAegirJeroen Dekker009: HEj 4+Final C [2]03:22,803rd
AEGAegirStijn Wijnen019: LHEj 8+Time Trial 03:03,6610th
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+Time Trial 02:52,342nd
AEGAegirJeroen Dekker009: HEj 4+Time Trial 03:22,736th
AEGAegirStijn Wijnen124: LHB 8+Final A [4]06:23,973rd
AEGAegirStijn Wijnen124: LHB 8+Heat 2[2]06:21,032nd
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+Heat 1[4]06:13,583rd
AEGAegirJeroen Dekker111: HB 4+Heat 3[4]07:11,994th

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+Final A [7]06:33,583rd
AEGAegirStijn Wijnen124: LHB 8+Final A [1]06:35,966th
AEGAegirJeroen Dekker111: HB 4+Final B [4]07:27,423rd
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+Heat 2[3]06:17,231st
AEGAegirJeroen Dekker111: HB 4+Heat 1[4]07:19,385th
AEGAegirStijn Wijnen019: LHEj 8+Final B [4]06:34,442nd
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+Final A [1]06:16,974th
AEGAegirJeroen Dekker009: HEj 4+Final B [6]07:22,844th
AEGAegirStijn Wijnen019: LHEj 8+Heat 1[3]06:41,476th
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+Heat 2[5]06:13,774th
AEGAegirJeroen Dekker009: HEj 4+Heat 2[6]07:30,356th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+Final A [5]06:23,702nd
AEGAegirStijn Wijnen124: LHB 8+Final A [1]06:42,186th
AEGAegirTobias Schiphorst111: HB 4+Final B [1]07:26,484th
AEGAegirMartijn Fluitman112: HB 8+Heat 2[3]06:22,092nd
AEGAegirStijn Wijnen124: LHB 8+Heat 2[6]06:40,803rd
AEGAegirTobias Schiphorst111: HB 4+Heat 2[2]07:21,264th
AEGAegirStijn Wijnen019: LHEj 8+Final A [1]07:06,046th
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+Final B [5]06:53,553rd
AEGAegir/ThêtaJob Van Der Worp009: HEj 4+Final B [5]07:51,265th
AEGAegirStijn Wijnen019: LHEj 8+Heat 3[2]06:55,422nd
AEGAegirMartijn Fluitman010: HEj 8+Heat 1[4]06:38,294th
AEGAegir/ThêtaJob Van Der Worp009: HEj 4+Heat 2[3]07:31,842nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJeroen Dekker202: HB 4+Final A [5]07:12,875th
AEGAegirMartijn Fluitman203: HB 8+Final A [5]06:19,175th
AEGAegirJeroen Dekker202: HB 4+Heat 1[4]07:18,201st
AEGAegirStijn Wijnen212: LHB 8+Heat 1[2]06:33,483rd
AEGAegirMartijn Fluitman203: HB 8+Heat 1[6]06:15,883rd
AEGAegirJeroen Dekker101: HEj 4+Final A [3]07:34,356th
AEGAegirMartijn Fluitman102: HEj 8+Final A [5]06:37,335th
AEGAegirJeroen Dekker101: HEj 4+Heat 4[6]07:31,771st
AEGAegirStijn Wijnen107: LHEj 8+Heat 2[4]06:57,465th
AEGAegirMartijn Fluitman102: HEj 8+Heat 2[3]06:36,812nd

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirStijn Wijnen004: Lichte AchtHeat 1[5]06:34,624th
AEGAegirMartijn Fluitman003: Jonge AchtHeat 3[1]06:20,553rd
AEGAegirJeroen Dekker040: Jonge VierHeat 4[6]07:06,003rd

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirPieter Kraak002: Ej 8+Final A [4]06:23,301st
AEGAegirStijn Wijnen003: LEj 8+Final A [3]06:51,964th
AEGAegirPieter Kraak002: Ej 8+Heat 3[5]06:21,621st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Vincent Walinga114: LG 4+Final A [3]06:44,131st
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+Final A [3]06:48,194th
AEGAegir 1Tobias Jannink147: G 2+Heat 2[4]08:08,395th
AEGAegir 2Ruben Heuving147: G 2+Heat 1[3]08:31,765th
AEGAegir 3Roel Rotteveel114: LG 4+Heat 2[3]07:13,394th
AEGAegir 2Vincent Walinga114: LG 4+Heat 2[2]06:52,831st
AEGAegirBas Fluitman105: G 4+Heat 2[2]06:39,992nd
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+Heat 1[6]06:44,611st
AEGAegirVincent Walinga016: LEj 8+Final A [3]06:10,904th
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+Final A [6]05:53,832nd
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+Final A [2]06:53,385th
AEGAegirVincent Walinga016: LEj 8+Heat 1[2]06:15,611st
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+Heat 1[3]06:05,343rd
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+Heat 1[5]06:55,102nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman138: MFm 8+Final A [6]06:00,626th
AEGAegirMaarten Diepeveen050: MFm 4+Final A [3]06:49,465th
AEGAegir 1Bas Fluitman029: M 4+Final A [1]06:30,785th
AEGAegir 1Bas Fluitman029: M 4+Heat 2[1]06:28,163rd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirVincent Walinga016: LEj 8+Final C [1]03:03,143rd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+Final C [2]02:54,113rd
AEGAegirVincent Walinga016: LEj 8+Time Trial 03:02,968th
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+Time Trial 02:55,996th
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+Time Trial 03:22,4610th
AEGAegirMaarten Diepeveen109: B 4+Final A [2]07:00,584th
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+Final A [2]05:58,951st
AEGAegirVincent Walinga120: LB 8+Final A [4]06:09,691st
AEGAegirMaarten Diepeveen109: B 4+Heat 1[1]06:55,001st
AEGAegirVincent Walinga120: LB 8+Heat 3[4]06:14,842nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+Final A [2]05:55,742nd
AEGAegirVincent Walinga118: LB 8+Final A [2]06:11,224th
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+Final A [2]06:38,752nd
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+Heat 1[4]05:40,603rd
AEGAegirVincent Walinga118: LB 8+Heat 2[2]06:11,123rd
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+Heat 1[5]06:50,902nd
AEGAegirVincent Walinga016: LEj 8+Final B [5]06:07,781st
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+Final B [4]06:00,851st
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+Final A [1]06:55,076th
AEGAegirVincent Walinga016: LEj 8+Heat 3[2]06:15,013rd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+Heat 2[4]06:03,124th
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+Heat 1[3]06:58,662nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+Final A [6]06:28,034th
AEGAegirVincent Walinga120: LB 8+Final A [4]06:24,122nd
AEGAegirMaarten Diepeveen109: B 4+Final A [6]06:53,612nd
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+Heat 1[4]06:05,792nd
AEGAegirVincent Walinga120: LB 8+Heat 1[3]06:13,971st
AEGAegirMaarten Diepeveen109: B 4+Heat 3[6]06:47,502nd
AEGAegirVincent Walinga016: LEj 8+Final B [8]06:09,603rd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+Final A [8]05:58,654th
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+Final A [7]06:57,315th
AEGAegirVincent Walinga016: LEj 8+Heat 2[5]06:21,414th
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+Heat 1[5]05:58,093rd
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+Heat 3[8]06:45,562nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+Final A [6]06:56,635th
AEGAegirVincent Walinga118: LB 8+Final A [3]07:09,692nd
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+Final B [5]07:50,122nd
AEGAegirBas Fluitman109: B 8+Heat 2[4]06:44,822nd
AEGAegirVincent Walinga118: LB 8+Heat 1[4]07:04,311st
AEGAegirMaarten Diepeveen108: B 4+Heat 1[8]07:57,865th
AEGAegirVincent Walinga016: LEj 8+Final B [6]07:21,694th
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+Final B [5]06:55,042nd
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+Final B [6]08:03,434th
AEGAegirVincent Walinga016: LEj 8+Heat 3[2]07:19,913rd
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+Heat 1[6]06:53,704th
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+Heat 3[7]07:45,013rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMaarten Diepeveen208: B 4+Final A [6]06:52,962nd
AEGAegirBas Fluitman207: B 8+Final A [4]06:13,103rd
AEGAegirMaarten Diepeveen208: B 4+Heat 3[2]06:56,431st
AEGAegirVincent Walinga215: LB 8+Heat 2[3]06:27,164th
AEGAegirBas Fluitman207: B 8+Heat 1[2]06:16,682nd
AEGAegirMaarten Diepeveen107: Ej 4+Final B [1]07:03,261st
AEGAegirVincent Walinga113: LEj 8+Final B [4]06:32,625th
AEGAegirBas Fluitman106: Ej 8+Final A [4]06:12,146th
AEGAegirMaarten Diepeveen107: Ej 4+Heat 2[4]07:05,094th
AEGAegirVincent Walinga113: LEj 8+Heat 1[5]06:37,433rd
AEGAegirBas Fluitman106: Ej 8+Heat 1[6]06:10,481st

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBas Fluitman003: Jonge AchtFinal A [1]06:28,906th
AEGAegirMaarten Diepeveen040: Jonge VierFinal A [6]07:17,885th
AEGAegirVincent Walinga004: Lichte AchtHeat 2[3]06:36,224th
AEGAegirBas Fluitman003: Jonge AchtHeat 1[1]06:24,623rd
AEGAegirMaarten Diepeveen040: Jonge VierHeat 2[6]07:16,472nd

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Bas Fluitman012: HErv 4+Final B [3]07:36,501st
AEGAegir 1Ruben Heuving010: HErv C4+Final A [5]01:52,144th
AEGAegir 1Bas Fluitman012: HErv 4+Semifinal 1[4]07:43,853rd
AEGAegir 1Bas Fluitman012: HErv 4+Heat 7[1]07:36,771st
AEGAegir 2Axl van Ark010: HErv C4+Heat 1[2]01:53,623rd
AEGAegir 1Ruben Heuving010: HErv C4+Heat 1[3]01:52,312nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Nino Papa123: LB 4+Final A [1]07:09,136th
AEGAegir 1Robert Kuyer123: LB 4+Final A [3]06:46,002nd
AEGAegir 1Victor Lubbers111: B 4+Final A [1]06:45,491st
AEGAegir 1Robert Kuyer123: LB 4+Heat 2[2]06:48,591st
AEGAegir 2Nino Papa123: LB 4+Heat 1[2]07:05,573rd
AEGAegir 2Wessel Hesselink111: B 4+Heat 2[1]06:54,654th
AEGAegir 1Victor Lubbers111: B 4+Heat 1[4]06:55,783rd
AEGAegir 1Robert Kuyer014: LN 4+Final A [3]06:49,453rd
AEGAegir 2Nino Papa014: LN 4+Heat 2[6]07:12,376th
AEGAegir 1Robert Kuyer014: LN 4+Heat 2[5]06:47,481st
AEGAegir 2Victor Lubbers006: N 4+Heat 4[5]07:09,816th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Robert Kuyer123: LB 4+Final A [4]06:41,622nd
AEGAegir 2Jente Damm111: B 4+Final A [4]06:52,405th
AEGAegir 2Nino Papa123: LB 4+Heat 2[2]07:13,885th
AEGAegir 1Robert Kuyer123: LB 4+Heat 1[4]07:05,931st
AEGAegir 2Jente Damm111: B 4+Heat 1[5]06:50,571st
AEGAegir 1Robert Kuyer014: LN 4+Final A [5]06:45,612nd
AEGAegir 2Nino Papa014: LN 4+Heat 2[3]07:23,796th
AEGAegir 1Robert Kuyer014: LN 4+Heat 1[2]06:40,671st
AEGAegir 2Jente Damm006: N 4+Heat 2[4]06:50,442nd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRobert Kuyer016: LEj 8+Time Trial 03:04,5910th
AEGAegir 1Koen Wesselink006: N 4+Time Trial 07:10,4414th
AEGAegir 2Michael Tewelde006: N 4+Time Trial 07:02,849th
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+Final B [1]06:17,584th
AEGAegirRobert Kuyer124: LB 8+Final B [4]06:21,281st
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+Heat 2[3]06:14,153rd
AEGAegirJelle Verburg120: LN 2-Heat 3[2]08:02,753rd
AEGAegirRobert Kuyer124: LB 8+Heat 2[4]06:24,613rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRobert Kuyer135: LMFm 8+Final A [4]06:30,056th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRobert Kuyer124: LB 8+Final A [5]06:17,435th
AEGAegir/NjordMichael Tewelde112: B 8+Heat 2[6]06:21,696th
AEGAegirRobert Kuyer124: LB 8+Heat 1[2]06:15,892nd
AEGAegirRobert Kuyer016: LEj 8+Final B [6]06:22,165th
AEGAegirRobert Kuyer016: LEj 8+Heat 1[4]06:18,554th
AEGAegir/NjordMichael Tewelde008: Ej 8+Heat 2[4]06:33,595th

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFrederik Hillenbrand124: LB 8+Final B [5]06:57,564th
AEGAegirFrederik Hillenbrand124: LB 8+Heat 1[4]06:40,353rd
AEGAegirRobert Kuyer016: LEj 8+Final B [1]06:42,046th
AEGAegirRobert Kuyer016: LEj 8+Heat 2[6]06:28,734th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFrederik Hillenbrand254: LEj 8+Repechage [4]07:47,465th
AEGAegirBastian Bergsma252: Ej 8+Repechage [2]07:56,936th
AEGAegirFrederik Hillenbrand254: LEj 8+Time Trial 06:45,2712th
AEGAegirBastian Bergsma252: Ej 8+Time Trial 06:29,5713th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFrederik Hillenbrand003: Lichte AchtFinal A [2]06:56,244th
AEGAegirFrederik Hillenbrand003: Lichte AchtHeat 2[2]06:24,232nd
AEGAegirBastian Bergsma002: Jonge AchtHeat 3[5]06:33,645th
AEGAegirMartin Schalij040: B 4+Heat 1[4]07:46,934th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Michael Tewelde111: B 4+Final A [2]06:47,813rd
AEGAegir 1Jelle Reede162: N 2+Heat 2[3]08:48,995th
AEGAegir 1Niels Caesar111: B 4+Heat 2[2]07:28,495th
AEGAegir 2Michael Tewelde111: B 4+Heat 2[5]06:59,172nd
AEGAegir 2Michael Tewelde006: N 4+Final A [6]06:38,512nd
AEGAegir 1Jelle Reede004: O 2-Heat 1[3]08:05,605th
AEGAegir 2Michael Tewelde006: N 4+Heat 2[6]06:57,372nd
AEGAegir 1Niels Caesar006: N 4+Heat 1[6]07:37,645th

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/GyasNiels Caesar006: N 4+Final A [4]07:58,454th
AEGAegir/GyasNiels Caesar006: N 4+Heat 4[3]07:13,301st
AEGAegir/HunzePatrick Bletsis006: N 4+Heat 3[4]07:09,694th
AEGAegir 1Michael Tewelde006: N 4+Heat 1[1]07:01,273rd
AEGAegir/HunzePatrick Bletsis106: O 4+Final A [4]07:09,774th
AEGAegir 2Niels Caesar111: B 4+Final B [2]07:37,824th
AEGAegir 1Michael Tewelde111: B 4+Final B [3]07:08,952nd
AEGAegir 1Michael Tewelde111: B 4+Heat 3[2]07:07,432nd
AEGAegir 2Niels Caesar111: B 4+Heat 1[3]07:27,422nd
AEGAegir/HunzePatrick Bletsis106: O 4+Heat 2[2]00:00,002nd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/HunzePatrick Bletsis111: B 4+Final A [2]06:49,961st
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+Heat 3[4]06:22,375th
AEGAegir/HunzePatrick Bletsis111: B 4+Heat 1[3]07:08,872nd
AEGAegir 1Michael Tewelde006: N 4+Heat 3[3]06:53,393rd
AEGAegir/HunzePatrick Bletsis006: N 4+Heat 2[4]06:54,974th
AEGAegir 2Niels Caesar006: N 4+Heat 1[5]07:01,525th

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+Final A [4]06:28,715th
AEGAegir/HunzeNout Keijzer111: B 4+Final B [3]07:11,843rd
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+Heat 2[4]06:15,601st
AEGAegir/HunzeNout Keijzer111: B 4+Heat 2[4]07:17,985th
AEGAegirMichael Tewelde008: Ej 8+Final B [2]07:04,164th
AEGAegirMichael Tewelde008: Ej 8+Heat 3[4]07:10,184th
AEGAegir/HunzeNout Keijzer006: N 4+Heat 1[3]07:32,694th

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+Final B [7]06:26,095th
AEGAegir/GyasNiels Caesar111: B 4+Final B [4]07:15,681st
AEGAegirMichael Tewelde112: B 8+Heat 3[5]06:25,324th
AEGAegir/GyasNiels Caesar111: B 4+Heat 1[3]07:27,034th
AEGAegirMichael Tewelde008: Ej 8+Heat 3[5]06:27,646th
AEGAegir/GyasNiels Caesar006: N 4+Heat 1[3]07:23,915th

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMichael Tewelde041: Ej 8+Final B [3]06:28,925th
AEGAegirNiels Caesar206: B 4+Final A [2]07:20,965th
AEGAegirMichael Tewelde041: Ej 8+Semifinal 2[2]06:20,595th
AEGAegirNiels Caesar206: B 4+Heat 1[6]07:17,903rd
AEGAegirNiels Caesar104: N 4+Final A [7]08:00,626th
AEGAegirNiels Caesar104: N 4+Heat 1[3]08:01,753rd
AEGAegirMichael Tewelde041: Ej 8+Heat 1[4]06:45,992nd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirNiels Caesar040: B 4+Final A [3]07:31,864th
AEGAegirMichael Tewelde002: Jonge AchtHeat 4[4]06:46,845th
AEGAegirNiels Caesar040: B 4+Heat 1[5]07:29,281st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJelmer Hofstra162: N 2+Final A [3]08:12,336th
AEGAegirRoland Krijger110: N 2xFinal A [4]07:24,773rd
AEGAegirAlexander Bletsis107: O 4+Final A [6]06:49,722nd
AEGAegirJelmer Hofstra162: N 2+Heat 2[3]08:06,842nd
AEGAegirRoland Krijger007: Ej 8+Final B [5]06:05,912nd
AEGAegirRoland Krijger007: Ej 8+Heat 3[6]06:04,243rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRoland Krijger137: MFm 8+Final A [1]06:19,516th
LAGLaga-combiNiki Sprang130: M 8+Final A [6]05:31,394th
LAGLaga-combiNiki Sprang130: M 8+Heat 1[1]05:43,273rd
LAGLaga-combiNiki Sprang046: BM 8+Final A [2]05:37,811st

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/OkeanosMenno van Blitterswijk104: SA 8+Final A [3]06:17,523rd
AEGAegirAlexander Bletsis106: O 4+Final A [4]06:41,022nd
AEGAegirRoland Krijger007: Ej 8+Final A [1]06:05,042nd
AEGAegirRoland Krijger007: Ej 8+Heat 2[5]06:07,032nd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga-combiThijs Lengkeek104: SA 8+Final A [6]06:06,171st
AEGAegirRoland Krijger113: B 8+Final A [3]06:15,821st
NERNereus/Vidar/NjordPieter Kruit106: O 4-Final A [4]06:42,761st
LAGLaga-combiThijs Lengkeek104: SA 8+Heat 3[5]05:58,181st
AEGAegirRoland Krijger113: B 8+Heat 3[4]06:10,561st
AEGAegirRoland Krijger007: Ej 8+Final A [2]06:07,033rd
AEGAegirRoland Krijger007: Ej 8+Heat 1[4]06:25,872nd
NERNereus/Vidar/NjordPieter Kruit002: SA 4-Heat 1[6]06:54,783rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRoland Krijger112: B 8+Final A [4]06:04,843rd
AEGAegirRoland Krijger112: B 8+Heat 2[4]06:09,491st
AEGAegirRoland Krijger007: Ej 8+Final A [5]06:20,286th
AEGAegirRoland Krijger007: Ej 8+Heat 3[3]06:05,371st

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRoland Krijger007: Ej 8+Time Trial 03:09,6012th

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/SkøllRoland Krijger101: B 8+Heat 1[6]06:25,992nd
AEGAegir/SkøllRoland Krijger001: Ej 8+Final A [6]07:50,326th
AEGAegir/SkøllRoland Krijger001: Ej 8+Heat 1[3]06:44,612nd

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRoland Krijger002: Jonge AchtHeat 2[2]06:27,834th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirWillem Strater107: O 4+Heat 1[4]07:31,344th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus-combiMathew Kleine Punte130: M 8+Final A [2]05:36,103rd
NERNereus-combiMathew Kleine Punte130: M 8+Heat 2[2]05:41,572nd
NJONjord-combiMathew Kleine Punte045: M 8+Final A [4]05:40,842nd

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir-combiMathew Kleine Punte104: SA 8+Final A [3]06:18,751st
AEGAegir 1Willem Strater112: B 4+Final A [2]07:42,551st
AEGAegir 1Willem Strater112: B 4+Heat 2[5]07:59,601st
AEGAegir 2Willem Strater005: N 4+Heat 2[1]08:17,703rd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta-combiMathew Kleine Punte103: SA 8+Final A [5]06:08,654th
AEGAegir 2Milan Kamphuis110: B 1xFinal B [5]08:22,795th
AEGAegir 1Willem Strater111: B 4+Final A [4]07:07,152nd
THEThêta-combiMathew Kleine Punte103: SA 8+Heat 2[2]06:08,051st
AEGAegir 2Milan Kamphuis110: B 1xHeat 3[5]08:19,753rd
AEGAegir 1Willem Strater111: B 4+Heat 2[4]07:19,561st
AEGAegir 3Milan Kamphuis008: N 1xHeat 3[3]08:19,093rd
AEGAegir 1Willem Strater009: N 4+Heat 3[5]07:30,833rd

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi-combiMathew Kleine Punte104: SA 8+Final A [7]06:33,783rd
AEGAegir 2Rutger Valks112: B 4+Final A [2]08:08,556th
SKASkadi-combiMathew Kleine Punte104: SA 8+Heat 2[6]06:44,893rd
AEGAegir 2Rutger Valks112: B 4+Heat 1[4]08:15,453rd
AEGAegir 1Willem Strater005: N 4+Final A [7]08:25,586th
AEGAegir 2Rutger Valks005: N 4+Heat 1[2]08:03,576th
AEGAegir 1Willem Strater005: N 4+Heat 1[6]07:34,133rd

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/HunzeRutger Valks112: B 4+Final A [3]07:08,433rd
AEGAegir/NjordWillem Strater112: B 4+Final B [4]07:12,172nd
AEGAegir 2Stijn Dijksterhuis102: SA 2-Final A [2]07:07,042nd
AEGAegir 2Stijn Dijksterhuis102: SA 2-Heat 1[3]07:22,251st
AEGAegir/NjordWillem Strater112: B 4+Heat 2[4]07:09,613rd
AEGAegir/HunzeRutger Valks112: B 4+Heat 1[3]07:06,061st
AEGAegirStijn Dijksterhuis003: O 2-Final A [4]06:59,222nd
AEGAegir/HunzeWillem Strater007: Ej 8+Time Trial 03:03,4614th
AEGAegirStijn Dijksterhuis003: O 2-Heat 2[1]07:05,611st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Liam Gerding108: N 1xFinal A [3]08:01,876th
AEGAegirWillem Strater112: B 8+Heat 3[3]06:25,676th
AEGAegir 3Sijmen van Groningen108: N 1xHeat 2[2]08:04,373rd
AEGAegir 1Liam Gerding108: N 1xHeat 2[7]08:03,922nd
AEGAegirWillem Strater007: Ej 8+Final B [3]06:57,515th
AEGAegir 1Liam Gerding005: B 1xFinal A [5]08:32,416th
AEGAegirWillem Strater007: Ej 8+Heat 1[5]07:03,824th
AEGAegir 1Liam Gerding005: B 1xHeat 1[6]07:59,972nd

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirDerk Noordhuis001: Oude VierFinal A [2]09:57,564th
AEGAegir 2Stijn Dijksterhuis030: O 4+Final A [2]06:54,152nd
AEGAegirSijmen van Groningen051: B 1xFinal A [5]07:53,725th
AEGAegirSijmen van Groningen051: B 1xHeat 1[5]08:20,212nd
AEGAegirDerk Noordhuis001: Oude VierHeat 2[5]06:42,212nd
AEGAegirWillem Strater002: Jonge AchtHeat 2[3]06:46,985th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/Gyas/Okeanos/ThêtaLiam Gerding104: SA 8+Final A [4]05:49,543rd
AEGAegir/Gyas/Okeanos/ThêtaLiam Gerding104: SA 8+Heat 2[5]06:01,521st

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/NereusThomas Doornbos103: SA 2xFinal A [3]07:40,301st
AEGAegir/Gyas/ThêtaLiam Gerding104: SA 8+Final A [5]06:35,691st
AEGAegir/Gyas/ThêtaTim van de Vendel107: O 4+Final A [5]07:32,521st
AEGAegirSjoerd Gastelaars106: O 4-Final A [3]07:20,642nd
AEGAegirStijn Dijksterhuis110: N 2xHeat 1[3]08:02,363rd
AEGAegir/Gyas/ThêtaTim van de Vendel107: O 4+Heat 2[6]07:25,941st
AEGAegir/NereusThomas Doornbos045: SA 2xFinal A [3]07:11,961st
AEGAegir/GyasLiam Gerding002: SA 4-Final A [3]07:09,654th
AEGAegirSjoerd Gastelaars002: SA 4-Final A [6]06:48,381st
AEGAegirStijn Dijksterhuis004: N 1xFinal A [2]08:34,396th
GYAGyas 1Gerbren Spoelstra003: O 2-Final A [5]07:34,671st
AEGAegirStijn Dijksterhuis004: N 1xHeat 3[6]08:30,412nd
GYAGyas 1Gerbren Spoelstra003: O 2-Heat 1[6]07:32,761st

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/GyasTim van de Vendel132: M 8+Final A [5]05:49,493rd
NERNereus/AegirThomas Doornbos116: M 2xFinal A [2]06:26,694th
AEGAegirLiam Gerding109: M 4-Final A [1]06:10,924th
NERNereus/AegirThomas Doornbos116: M 2xHeat 1[1]06:35,002nd
NERNereus/Aegir/ProteusBob van Velsen042: M 8+Final A [5]05:41,491st
AEGAegirLiam Gerding033: M 4-Final A [3]06:22,844th

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/Gyas/ThêtaTim van de Vendel104: SA 8+Final A [2]05:57,191st
AEGAegir/GyasLiam Gerding106: O 4-Final A [4]06:50,492nd
AEGAegir/GyasLiam Gerding002: SA 4-Final A [3]06:46,235th

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/Gyas/ThêtaLiam Gerding104: SA 8+Final A [4]05:57,662nd
AEGAegir/NereusThomas Doornbos103: SA 2xFinal A [3]06:42,551st
AEGAegir/Gyas/ThêtaLiam Gerding104: SA 8+Heat 1[4]06:04,641st
GYAGyasGerbren Spoelstra003: O 2-Final A [4]06:56,572nd
AEGAegir 3Thomas Doornbos004: N 1xHeat 3[4]07:24,291st
GYAGyasGerbren Spoelstra003: O 2-Heat 1[6]07:05,241st

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/Orca/AegirSjoerd Gastelaars002: SA 4-Final A [4]06:35,233rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/Gyas 2Liam Gerding103: O 4-Final A [4]06:18,943rd
AEGAegir/Gyas 1Tim van de Vendel103: O 4-Final A [6]06:13,751st
AEGAegirThomas Doornbos101: SA 1xFinal A [2]07:11,582nd
GYAGyasGerbren Spoelstra102: SA 2-Final B [3]06:53,912nd
AEGAegir/Gyas 2Liam Gerding103: O 4-Heat 2[3]06:24,821st
AEGAegir/Gyas 1Tim van de Vendel103: O 4-Heat 1[4]06:21,622nd
AEGAegirThomas Doornbos101: SA 1xHeat 1[6]07:33,302nd
GYAGyasGerbren Spoelstra102: SA 2-Semifinal 2[7]06:59,164th
GYAGyasGerbren Spoelstra005: O 2-Final A [5]06:49,031st
AEGAegir/Gyas 1Tim van de Vendel002: SA 4-Final A [7]06:31,125th
AEGAegir/Gyas 2Liam Gerding002: SA 4-Final A [5]06:17,664th
GYAGyas 2Siem Looijen007: B 1xFinal A [2]07:43,124th
GYAGyasGerbren Spoelstra005: O 2-Heat 1[3]06:59,011st
AEGAegir/Gyas 1Pieter Buisman102: SA 2-Heat 3[2]07:09,184th
AEGAegirStijn Dijksterhuis102: SA 2-Heat 2[5]07:19,725th
AEGAegir/Gyas 3Liam Gerding102: SA 2-Heat 2[3]07:13,134th
GYAGyasGerbren Spoelstra102: SA 2-Heat 2[6]06:58,503rd
GYAGyas 2Siem Looijen007: B 1xHeat 2[4]07:51,402nd

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirLiam Gerding001: Oude VierFinal A [2]10:24,134th
AEGAegirThomas Doornbos051: B 1xFinal A [3]07:34,891st
AEGAegirThomas Doornbos051: B 1xHeat 1[3]07:48,301st
AEGAegirLiam Gerding001: Oude VierHeat 3[2]06:44,382nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/Gyas/Proteus/RICLiam Gerding001: H 1e divisie 8+Time Trial 23:46,144th
AEGAegir/GyasSjoerd Gastelaars002: H 2e divisie 8+Time Trial 26:15,385th

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AegirDaan Peeters001: H1eDiv8+Round D 15:32,54th
AEGAegir/GyasLiam Gerding001: H1eDiv8+Round D 15:15,92nd
GYAGyas/AegirDaan Peeters001: H1eDiv8+Round C 02:08,96th
AEGAegir/GyasLiam Gerding001: H1eDiv8+Round C 02:04,13rd
GYAGyas/AegirDaan Peeters001: H1eDiv8+Round B 00:38,74th
AEGAegir/GyasLiam Gerding001: H1eDiv8+Round B 00:37,52nd
GYAGyas/AegirDaan Peeters001: H1eDiv8+Round A 07:29,76th
AEGAegir/GyasLiam Gerding001: H1eDiv8+Round A 07:18,12nd

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/GyasMenno van Blitterswijk132: M 8+Final A [4]05:53,264th
AEGAegir/GyasMenno van Blitterswijk040: M 4+Final A [1]06:26,422nd

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AegirMenno van Blitterswijk104: SA 8+Final A [4]06:21,601st
GYAGyas/Aegir 2Thomas Snaaijer106: O 4-Final A [5]06:57,351st
GYAGyas/Aegir 2Menno van Blitterswijk002: SA 4-Final A [5]07:14,362nd
GYAGyas/Aegir 1Thomas Snaaijer002: SA 4-Final A [4]07:03,421st
GYAGyasTim van de Vendel004: N 1xFinal A [4]09:16,645th
AEGAegirThomas Doornbos003: O 2-Final A [5]08:13,733rd
GYAGyasTim van de Vendel004: N 1xHeat 2[7]09:24,031st
AEGAegirThomas Doornbos003: O 2-Heat 2[4]08:41,111st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/Gyas 2Menno van Blitterswijk106: O 4+Final A [7]06:56,692nd
AEGAegir/Gyas 1Thomas Snaaijer106: O 4+Final A [3]06:54,431st
AEGAegir/Gyas 1Thomas Snaaijer105: O 4-Final A [6]06:44,232nd
AEGAegir/Gyas 2Menno van Blitterswijk105: O 4-Final A [4]06:39,391st
AEGAegir/Gyas 1Thomas Snaaijer003: SA 4-Final A [7]06:57,773rd
AEGAegir/Gyas 1Menno van Blitterswijk006: SB 4-Final A [6]07:09,025th
AEGAegir/Gyas 1Menno van Blitterswijk006: SB 4-Heat 1[6]06:49,052nd

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasPieter Buisman003: O 2-Heat 2[4]07:19,124th

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 May 2011 to 08 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasPieter Buisman003: O 2-Final A 07:08,413rd
GYAGyasPieter Buisman003: O 2-Heat 107:18,702nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AegirThomas Snaaijer103: SA 8+Final A [4]05:58,161st
AEGAegirThomas Doornbos160: SA 2-Final C [3]07:10,411st
GYAGyas/Aegir 2Thomas Snaaijer106: O 4-Final A [6]06:30,911st
GYAGyasPieter Buisman105: O 2-Heat 3[7]07:26,354th
GYAGyas/AegirMenno van Blitterswijk039: SA 4-Final A [6]06:48,823rd
GYAGyas/AegirMenno van Blitterswijk003: SB 2-Final A [4]07:38,934th
GYAGyasMartijn Dresscher003: SB 2-Final A [2]07:25,671st
AEGAegirThomas Doornbos160: SA 2-Heat 1[6]07:26,045th

128e Varsity

10 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirDerk Noordhuis001: Oude VierFinal A [6]10:22,745th
AEGAegirDerk Noordhuis001: Oude VierHeat 1[2]06:46,152nd