Steffen de Vries

801 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/AegirPelle Laken122: LHB 2xFinal A [2]06:58,912nd
ORCOrcaJonna Mourik137: LDE 4xFinal A [5]07:08,356th
ORCOrca/TritonStijn Kanters120: LHG 2xFinal A [8]06:55,542nd
ORCOrcaTosca Kettler353: LDE 1x NSKFinal A [6]08:14,492nd
ORCOrcaJonna Mourik138: LDG 2xFinal A [7]07:52,354th
ORCOrcaTosca Kettler353: LDE 1x NSKHeat 2[7]09:38,261st
ORCOrcaJonna Mourik032: LDG 4xFinal A [3]07:12,333rd
ORCOrca 1Wia Ruiter026: DDev 2xFinal A [5]07:28,351st
ORCOrca 1Niels Kanters013: LHG 1xFinal A [8]07:32,986th
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2xFinal A [5]07:35,633rd
ORCOrca 1Wia Ruiter026: DDev 2xHeat 2[7]07:40,651st
ORCOrca 3Pelle Laken013: LHG 1xHeat 3[2]08:14,977th
ORCOrca 1Niels Kanters013: LHG 1xHeat 1[2]07:41,893rd
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2xHeat 2[7]07:45,861st

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek101: HE 1xFinal A [2]06:56,731st
ORCOrcaJonna Mourik182: DE 2xFinal A [5]07:31,384th
ORCOrca 1Pelle Laken121: LHB 1xFinal B [7]07:46,035th
SKOSkøllSanne Bruggink127: DE 4xFinal A [3]06:42,665th
ORCOrcaJonna Mourik182: DE 2xHeat 1[7]07:34,341st
ORCOrca 1Pelle Laken121: LHB 1xHeat 3[5]07:46,243rd
SKOSkøllSanne Bruggink127: DE 4xHeat 2[6]06:35,313rd
SKOSkøllSanne Bruggink065: DE 4xFinal A [7]06:47,653rd
ORCOrca/TritonVincent Goris011: LHE 2xFinal A [4]06:43,262nd
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2xFinal A [4]07:30,072nd
ORCOrca 1Wia Ruiter026: DDev 2xFinal A [5]07:32,561st
SKOSkøll/OrcaDaan Klomp001: HE 2xFinal A [3]06:40,604th
SKOSkøll/ThêtaLennart van Lierop001: HE 2xFinal A [4]06:26,111st
ORCOrca 1Niels Kanters013: LHG 1xFinal A [4]07:42,637th
ORCOrca/TritonVincent Goris011: LHE 2xRace For Lanes [3]06:47,322nd
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2xHeat 1[3]07:40,991st
ORCOrca 1Wia Ruiter026: DDev 2xHeat 1[3]07:36,341st
SKOSkøll/OrcaDaan Klomp001: HE 2xRace For Lanes [5]06:37,083rd
SKOSkøll/ThêtaLennart van Lierop001: HE 2xRace For Lanes [8]06:30,171st
ORCOrca 1Niels Kanters013: LHG 1xHeat 2[3]08:23,451st

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Skøll/ThêtaLennart van Lierop103: HE 4xFinal A [5]05:51,741st
SKOSkøllSanne Bruggink127: DE 4xFinal A [5]06:40,682nd
ORCOrcaJonna Mourik137: LDE 4xFinal A [5]07:01,532nd
ORCOrcaPelle Laken122: LHB 2xFinal A [5]06:59,183rd
ORCOrcaWia Ruiter132: DG 2xFinal A [3]07:39,935th
ORCOrcaTosca Kettler153: LDE 1xFinal A [4]08:12,312nd
ORCOrcaMargriet Lantink125: DE 1xFinal A [3]08:16,673rd
ORCOrcaKai Mos121: LHB 1xFinal A [2]07:40,354th
ORCOrca 2Vincent Goris113: LHE 1xFinal A [6]07:18,582nd
SKOSkøll 1Guillaume Krommenhoek101: HE 1xFinal A [5]06:55,731st
ORCOrcaJonna Mourik137: LDE 4xTime Trial 06:16,865th
ORCOrcaWia Ruiter132: DG 2xTime Trial 06:42,313rd
ORCOrcaTosca Kettler153: LDE 1xTime Trial 07:16,982nd
ORCOrcaMargriet Lantink125: DE 1xTime Trial 07:06,311st
ORCOrcaKai Mos121: LHB 1xTime Trial 06:49,534th
ORCOrca 1Wia Ruiter026: DDev 2xFinal A [2]07:27,143rd
SKOSkøll 2Sanne Bruggink020: DE 2xFinal A [1]07:12,464th
ORCOrca/EurosMinke Holleboom020: DE 2xFinal A [3]07:09,402nd
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2xFinal A [3]07:30,143rd
ORCOrcaPelle Laken016: LHDev 2xFinal A [6]06:51,715th
ORCOrca/SkøllDaan Klomp001: HE 2xFinal A [2]06:29,383rd
THEThêta/SkøllLennart van Lierop001: HE 2xFinal A [4]06:22,471st
ORCOrca 1Wia Ruiter026: DDev 2xHeat 2[3]07:31,382nd
SKOSkøll 1Ashley Rijst020: DE 2xHeat 2[6]07:38,785th
ORCOrca/EurosMinke Holleboom020: DE 2xHeat 2[5]07:10,621st
SKOSkøll 2Sanne Bruggink020: DE 2xHeat 1[2]07:19,683rd
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2xHeat 3[2]07:27,741st
ORCOrcaPelle Laken016: LHDev 2xHeat 3[5]06:46,552nd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/ProteusJonna Mourik137: LDE 4xFinal A [7]08:04,362nd
ORCOrcaWia Ruiter132: DG 2xFinal A [6]08:31,114th
ORCOrcaNiels Kanters113: LHE 1xFinal A [5]08:09,035th
ORCOrcaDaan Klomp101: HE 1xFinal A [8]07:42,844th
ORCOrcaTosca Kettler153: LDE 1xFinal A [2]08:42,541st
ORCOrcaPelle Laken122: LHB 2xFinal A [4]07:28,402nd
ORCOrcaWia Ruiter132: DG 2xHeat 1[4]08:50,971st
ORCOrca 2Pelle Laken121: LHB 1xHeat 2[8]09:29,897th
ORCOrca/ProteusTosca Kettler020: DE 2xFinal A [4]08:15,152nd
ORCOrca 1Wia Ruiter026: DDev 2xFinal A [5]08:08,271st
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2xFinal A [4]07:35,392nd
ORCOrcaPelle Laken016: LHDev 2xFinal B [5]07:04,602nd
ORCOrca 1Wia Ruiter026: DDev 2xHeat 1[4]07:42,291st
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2xHeat 2[3]07:47,131st
ORCOrcaPelle Laken016: LHDev 2xHeat 1[2]07:10,385th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2xFinal A [4]08:28,701st
ORCOrcaPelle Laken016: LHDev 2xFinal B [3]07:36,602nd
ORCOrca 1Wia Ruiter026: DDev 2xFinal A [4]08:02,251st
ORCOrcaNiels Kanters013: LHG 1xFinal B [4]08:01,461st
ORCOrcaNiels Kanters013: LHG 1xHeat 3[1]08:28,452nd
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2xTime Trial 06:09,571st
ORCOrcaPelle Laken016: LHDev 2xTime Trial 05:36,746th
ORCOrca 1Wia Ruiter026: DDev 2xTime Trial 05:59,811st
ORCOrcaDaan Klomp101: HE 1xFinal A [2]07:37,421st
ORCOrcaPelle Laken120: LHG 2xFinal A [1]07:36,924th
ORCOrca 1Niels Kanters121: LHB 1xFinal A [3]08:46,141st
ORCOrcaWia Ruiter132: DG 2xFinal A [3]08:34,671st
ORCOrcaPelle Laken120: LHG 2xHeat 1[3]07:41,762nd
ORCOrca 2Kai Mos121: LHB 1xTime Trial 06:25,7212th
ORCOrca 1Niels Kanters121: LHB 1xTime Trial 06:08,402nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllLennart van Lierop209: HE 8+Final A [6]06:16,884th
ORCOrca 1Niels Kanters210: LHB 1xFinal A [2]08:15,302nd
ORCOrca 1Wia Ruiter222: DG 2xFinal A [2]08:03,651st
SKOSkøllJonneke Boere009: DE 2-Final C [3]08:11,361st
SKOSkøllWibout Rustenburg001: HE 2-Final B [4]07:19,965th
SKOSkøll 1Lennart van Lierop003: HE 1xFinal A [2]07:23,132nd
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek003: HE 1xFinal A [1]07:20,471st
ORCOrcaDaan Klomp003: HE 1xFinal B [6]07:42,874th
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1xFinal A [6]07:45,606th
SKOSkøll 2David Kampman008: LHSB 1xFinal B [1]07:38,141st
ORCOrcaNiels Kanters008: LHSB 1xFinal C [5]08:42,896th
SKOSkøll 1Sanne Bruggink011: DE 1xFinal A [5]08:38,126th
ORCOrca 1Margriet Lantink011: DE 1xFinal B [4]08:46,056th
SKOSkøll 2Ashley Rijst011: DE 1xFinal C [2]08:51,315th
SKOSkøllNika Vos012: DSB 1xFinal C [4]08:35,212nd
ORCOrcaTosca Kettler013: LDE 1xFinal B [5]08:54,492nd
ORCOrca 1Niels Kanters210: LHB 1xHeat 3[3]08:10,851st
ORCOrcaPelle Laken214: LHG 2xHeat 2[4]07:29,554th
ORCOrca 1Wia Ruiter222: DG 2xHeat 2[4]08:06,671st
SKOSkøllWibout Rustenburg001: HE 2-Semifinal 1[2]07:19,135th
ORCOrca 1Wia Ruiter113: DDev 2xFinal A [2]08:06,441st
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1xSemifinal 2[4]08:01,463rd
SKOSkøll 2David Kampman008: LHSB 1xSemifinal 1[4]07:56,014th
ORCOrcaDaan Klomp003: HE 1xSemifinal 2[6]08:02,746th
SKOSkøll 1Lennart van Lierop003: HE 1xSemifinal 2[1]07:32,111st
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek003: HE 1xSemifinal 1[1]07:34,491st
SKOSkøll 1Sanne Bruggink011: DE 1xSemifinal 2[1]08:30,133rd
ORCOrca 1Margriet Lantink011: DE 1xSemifinal 1[5]08:48,705th
ORCOrcaTosca Kettler013: LDE 1xSemifinal 2[5]09:16,506th
ORCOrca 1Wia Ruiter113: DDev 2xHeat 3[3]08:32,221st
SKOSkøllJonneke Boere009: DE 2-Repechage 1[2]08:18,184th
ORCOrcaNiels Kanters008: LHSB 1xQuarterfinal 4[6]08:21,845th
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1xQuarterfinal 4[3]08:00,372nd
SKOSkøll 2David Kampman008: LHSB 1xQuarterfinal 3[3]08:02,472nd
ORCOrcaDaan Klomp003: HE 1xQuarterfinal 4[2]08:00,473rd
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek003: HE 1xQuarterfinal 4[4]07:51,931st
SKOSkøll 1Lennart van Lierop003: HE 1xQuarterfinal 3[3]07:51,151st
ORCOrcaTosca Kettler013: LDE 1xQuarterfinal 1[3]08:41,302nd
SKOSkøll 2Ashley Rijst011: DE 1xQuarterfinal 4[1]08:29,244th
SKOSkøll 1Sanne Bruggink011: DE 1xQuarterfinal 4[2]08:15,983rd
SKOSkøllNika Vos012: DSB 1xQuarterfinal 3[5]08:17,944th
ORCOrca 1Margriet Lantink011: DE 1xQuarterfinal 2[3]08:08,712nd
SKOSkøllWibout Rustenburg001: HE 2-Repechage 1[4]07:00,771st
SKOSkøllJonneke Boere009: DE 2-Time Trial 07:25,8411th
SKOSkøllWibout Rustenburg001: HE 2-Time Trial 06:32,409th
ORCOrcaDaan Klomp003: HE 1xTime Trial 07:04,5212th
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek003: HE 1xTime Trial 06:55,585th
SKOSkøll 1Lennart van Lierop003: HE 1xTime Trial 06:53,433rd
ORCOrcaNiels Kanters008: LHSB 1xTime Trial 07:35,7021st
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1xTime Trial 07:06,614th
SKOSkøll 2David Kampman008: LHSB 1xTime Trial 07:05,153rd
SKOSkøll 2Ashley Rijst011: DE 1xTime Trial 08:06,1920th
SKOSkøll 1Sanne Bruggink011: DE 1xTime Trial 07:50,9112th
SKOSkøllNika Vos012: DSB 1xTime Trial 07:50,7911th
ORCOrca 1Margriet Lantink011: DE 1xTime Trial 07:45,177th
ORCOrcaTosca Kettler013: LDE 1xTime Trial 08:03,279th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllLennart van Lierop001: Oude VierFinal A [6]10:07,822nd
SKOSkøll 2Wibout Rustenburg010: HE 2+Final A [2]08:32,411st
SKOSkøllDavid Kampman011: HE 1xFinal A [2]08:46,113rd
ORCOrca 1Daan Klomp011: HE 1xFinal A [3]08:34,092nd
SKOSkøll 1Sanne Bruggink013: DE 1xFinal A [1]10:16,322nd
ORCOrca 1Daan Klomp011: HE 1xHeat 3[2]08:52,161st
SKOSkøllDavid Kampman011: HE 1xHeat 2[4]08:47,361st
SKOSkøllElsbeth Beeres002: Dames VierHeat 2[6]08:10,362nd
SKOSkøllLennart van Lierop001: Oude VierHeat 1[4]07:10,972nd
SKOSkøll 1Sanne Bruggink013: DE 1xHeat 2[4]08:54,551st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/SkøllAshley Rijst127: DE 4xFinal A [3]07:54,315th
SKOSkøll 2Ashley Rijst132: DG 2xFinal A [7]08:35,261st
ORCOrca 1Danielle Bruel133: DB 1xFinal A [5]09:46,012nd
ORCOrca 2Carlijn Haringsma133: DB 1xFinal A [4]09:33,311st
ORCOrcaMargriet Lantink125: DE 1xFinal A [5]09:04,802nd
ORCOrca (NSK)Henk Jan Schuijt101: HE 1xFinal A [3]08:09,674th
SKOSkøll 2Ashley Rijst132: DG 2xHeat 2[6]08:03,671st
ORCOrca 2Carlijn Haringsma133: DB 1xHeat 2[3]08:44,572nd
ORCOrca 1Danielle Bruel133: DB 1xHeat 1[2]08:40,711st
ORCOrcaJoan Lintmeijer153: LDE 1xHeat 2[6]09:00,525th
ORCOrca (NSK)Vincent Goris113: LHE 1xFinal A [7]07:20,661st
AEGAegir/SkøllAshley Rijst025: DG 4xFinal A [6]07:16,161st
ORCOrca 1Lisanne van der Lelij023: DG 2-Final A [5]08:25,654th
SKOSkøllMichiel Moerman052: HG 2xFinal A [1]07:16,122nd
SKOSkøll 2Ashley Rijst020: DE 2xFinal A [2]08:05,443rd
ORCOrca 1Lisanne van der Lelij023: DG 2-Heat 1[5]08:00,311st
ORCOrca 2Erin Smeijsters004: HG 2-Heat 3[5]07:56,076th
ORCOrca 1Douwe Rietveld004: HG 2-Heat 2[6]07:12,383rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTosca Kettler137: BLW 1xFinal A [4]08:58,071st
SKOSkøllLennart van Lierop130: M 4xFinal A [1]06:13,921st
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt120: M 1xFinal B [1]08:20,673rd
SKOSkøll/GyasDamion Eigenberg110: BM 2xFinal A [4]07:19,223rd
ORCOrcaDjimmer Smits104: M 4+Final A [2]07:40,513rd
ORCOrcaMargriet Lantink119: W 1xFinal C [4]09:13,821st
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt120: M 1xSemifinal A/B 1[1]09:09,496th
ORCOrcaTosca Kettler137: BLW 1xTime Trial 08:44,171st
SKOSkøll/GyasDamion Eigenberg110: BM 2xTime Trial 06:46,653rd
ORCOrcaDjimmer Smits104: M 4+Time Trial 06:37,543rd
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt120: M 1xRepechage [2]08:40,622nd
ORCOrcaMargriet Lantink119: W 1xRepechage 2[5]09:23,414th
ORCOrcaVincent Goris035: LM 1xFinal A [1]08:27,863rd
SKOSkøll (P2)Michiel Moerman054: MDev 2xFinal A [2]07:24,222nd
SKOSkøllAshley Rijst024: W 2xFinal A [3]08:22,193rd
SKOSkøll/GyasDamion Eigenberg019: BLM 2xFinal A [5]07:16,591st
SKOSkøllLennart van Lierop010: M 4xFinal A [1]06:22,731st
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt120: M 1xHeat 3[4]08:02,134th
ORCOrcaMargriet Lantink119: W 1xHeat 2[5]09:00,205th
ORCOrcaVincent Goris035: LM 1xHeat 3[4]08:16,651st
SKOSkøll (P2)Michiel Moerman054: MDev 2xHeat 1[3]07:15,961st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/Willem IIIAshley Rijst127: DE 4xFinal A [1]06:45,973rd
SKOSkøllAshley Rijst132: DG 2xFinal A [3]07:14,901st
ORCOrcaCarlijn Haringsma133: DB 1xFinal A [4]08:26,644th
ORCOrca 1Margriet Lantink125: DE 1xFinal A [5]07:59,936th
ORCOrcaMyrna Brandt129: DG 4-Final A [1]06:58,884th
ORCOrcaTosca Kettler153: LDE 1xFinal A [5]07:54,854th
ORCOrcaVincent Goris113: LHE 1xFinal A [6]07:10,121st
SKOSkøll 2Joris Moerman106: HGb 4-Final A [3]06:11,781st
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt101: HE 1xFinal A [1]07:09,634th
SKOSkøllAshley Rijst132: DG 2xHeat 2[6]07:15,311st
ORCOrcaCarlijn Haringsma133: DB 1xHeat 2[6]08:28,501st
ORCOrca 1Margriet Lantink125: DE 1xHeat 1[3]07:56,912nd
ORCOrcaMyrna Brandt129: DG 4-Heat 2[4]07:00,633rd
ORCOrcaTosca Kettler153: LDE 1xHeat 2[6]08:00,152nd
SKOSkøll 2Joris Moerman106: HGb 4-Heat 2[3]06:16,111st
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt101: HE 1xHeat 2[2]07:07,222nd
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2xFinal B [2]06:41,451st
ORCOrca 2Erin Smeijsters004: HG 2-Final A [2]07:16,284th
ORCOrca 1Daan Klomp004: HG 2-Final A [4]06:46,841st
ORCOrca 3Carlijn Haringsma022: DG 1xFinal A [6]08:19,706th
ORCOrca 2Danielle Bruel022: DG 1xFinal A [1]08:09,385th
ORCOrca 1Margriet Lantink022: DG 1xFinal A [4]07:47,121st
SKOSkøllAshley Rijst020: DE 2xFinal A [4]07:17,633rd
ORCOrca 3Vincent Goris013: LHG 1xFinal A [2]07:11,201st
SKOSkøll/GyasDamion Eigenberg001: HE 2xFinal A [1]06:25,964th
ORCOrca 1Joan Lintmeijer031: LDG 1xHeat 3[3]08:54,846th
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2xHeat 1[5]06:44,074th
ORCOrca 1Daan Klomp004: HG 2-Heat 2[5]07:10,441st
ORCOrca 2Erin Smeijsters004: HG 2-Heat 1[5]07:08,641st
ORCOrca 2Danielle Bruel022: DG 1xHeat 2[5]08:23,593rd
ORCOrca 1Margriet Lantink022: DG 1xHeat 2[4]08:05,521st
ORCOrca 3Carlijn Haringsma022: DG 1xHeat 1[2]08:22,753rd
ORCOrca 3Vincent Goris013: LHG 1xHeat 2[5]07:27,951st
SKOSkøll/GyasDamion Eigenberg001: HE 2xHeat 1[6]06:35,233rd

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2xFinal B [2]03:24,601st
ORCOrca 1Carlijn Haringsma022: DG 1xFinal A [2]08:30,713rd
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek001: HE 2xFinal A [1]06:48,263rd
SKOSkøll 1Lennart van Lierop001: HE 2xFinal A [3]06:44,862nd
ORCOrcaVincent Goris013: LHG 1xFinal A [3]07:22,652nd
ORCOrca 2Myrna Brandt023: DG 2-Final A [4]08:06,904th
ORCOrca 1Lisanne van der Lelij023: DG 2-Final A [2]07:53,591st
ORCOrca 2Erin Smeijsters004: HG 2-Final A [4]07:33,454th
ORCOrca 1Douwe Rietveld004: HG 2-Final A [2]07:11,862nd
ORCOrcaHenk Jan Schuijt003: HG 1xFinal A [2]07:33,373rd
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2xSemifinal 2[3]03:20,222nd
ORCOrca 1Carlijn Haringsma022: DG 1xHeat 1[3]08:33,361st
SKOSkøll 1Lennart van Lierop001: HE 2xHeat 2[4]06:40,181st
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek001: HE 2xHeat 1[3]06:39,742nd
ORCOrcaVincent Goris013: LHG 1xTime Trial 05:24,251st
ORCOrca 2Myrna Brandt023: DG 2-Time Trial 05:50,314th
ORCOrca 1Lisanne van der Lelij023: DG 2-Time Trial 05:42,711st
ORCOrca 2Erin Smeijsters004: HG 2-Time Trial 05:13,333rd
ORCOrca 1Douwe Rietveld004: HG 2-Time Trial 05:09,392nd
ORCOrcaHenk Jan Schuijt003: HG 1xTime Trial 05:25,092nd
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2xTime Trial 03:16,823rd
ORCOrcaTosca Kettler153: LDE 1xFinal A [3]08:19,361st
ORCOrcaMyrna Brandt129: DG 4-Final A [3]07:08,983rd
ORCOrca 1Joan Lintmeijer140: LDB 1xFinal A [4]08:54,561st
SKOSkøll 1Michiel Moerman108: HG 2xFinal A [2]06:49,823rd
SKOSkøll 2Olav Molenaar108: HG 2xFinal A [3]06:38,651st
SKOSkøllDavid Kampman113: LHE 1xFinal A [4]07:17,413rd
ORCOrcaVincent Goris113: LHE 1xFinal A [3]07:11,971st
ORCOrcaErin Smeijsters102: HE 2-Final A [3]07:14,792nd
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt101: HE 1xFinal A [1]07:16,631st
ORCOrcaTosca Kettler153: LDE 1xHeat 2[3]08:22,801st
ORCOrcaCarlijn Haringsma133: DB 1xHeat 3[3]08:27,772nd
ORCOrcaMyrna Brandt129: DG 4-Heat 1[3]07:11,941st
ORCOrca 1Joan Lintmeijer140: LDB 1xHeat 1[4]09:05,242nd
SKOSkøllDavid Kampman113: LHE 1xHeat 2[1]07:23,682nd
ORCOrcaVincent Goris113: LHE 1xHeat 1[4]07:20,731st
ORCOrca 2Daan Klomp101: HE 1xHeat 2[1]07:26,573rd
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt101: HE 1xHeat 1[2]07:24,772nd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters104: HE 8+Final A [2]06:24,696th
ORCOrcaLisanne van der Lelij128: DE 8+Final A [1]07:21,324th
SKOSkøllMichiel Moerman110: HB 2xFinal A [8]07:00,941st
SKOSkøllMichiel Moerman108: HG 2xFinal A [1]07:01,085th
ORCOrcaMargriet Lantink125: DE 1xFinal A [3]08:11,025th
SKOSkøllNika Vos133: DB 1xFinal A [7]08:13,011st
ORCOrcaMyrna Brandt129: DG 4-Final A [2]07:40,444th
SKOSkøllDavid Kampman113: LHE 1xFinal A [3]07:25,741st
ORCOrca 1Joan Lintmeijer140: LDB 1xFinal A [2]09:12,834th
ORCOrca 2Timon de Boer107: HG 4+Final A [6]07:01,932nd
ORCOrcaHenk Jan Schuijt101: HE 1xFinal A [4]07:43,668th
SKOSkøll 1Job Huigsloot101: HE 1xFinal A [7]07:31,225th
ORCOrca 2Timon de Boer107: HG 4+Heat 2[5]06:56,432nd
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt003: HG 1xFinal A [3]07:43,173rd
SKOSkøllJob Huigsloot003: HG 1xFinal A [4]07:36,152nd
ORCOrca 1Lisanne van der Lelij023: DG 2-Final A [5]07:57,782nd
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2xFinal A [5]07:06,163rd
ORCOrca 1Timon de Boer004: HG 2-Final A [3]07:25,952nd
ORCOrcaMargriet Lantink022: DG 1xFinal A [5]08:04,251st
ORCOrca 2Vincent Goris003: HG 1xHeat 2[7]07:34,793rd
SKOSkøllJob Huigsloot003: HG 1xHeat 2[1]07:31,511st
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt003: HG 1xHeat 1[4]07:36,451st
ORCOrca 1Lisanne van der Lelij023: DG 2-Heat 2[4]08:12,591st
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2xHeat 1[2]06:57,631st
ORCOrca 1Timon de Boer004: HG 2-Heat 2[3]07:30,112nd
ORCOrcaMargriet Lantink022: DG 1xHeat 2[4]08:16,411st

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/OrcaCarlijn Haringsma127: DE 4xFinal A [5]07:14,542nd
ORCOrca/VikingDaan Klomp103: HE 4xFinal A [5]06:22,993rd
SKOSkøllMaarten Klop108: HG 2xFinal A [2]07:11,135th
ORCOrcaVincent Goris108: HG 2xFinal A [4]07:00,503rd
ORCOrcaMargriet Lantink125: DE 1xFinal A [4]08:11,262nd
SKOSkøll 2Lia Witteveen133: DB 1xFinal A [4]08:27,121st
ORCOrcaCarlijn Haringsma133: DB 1xFinal B [5]08:43,831st
ORCOrcaMyrna Brandt129: DG 4-Final A [2]07:28,322nd
ORCOrcaTosca Kettler153: LDE 1xFinal A [3]08:22,071st
ORCOrca 1Joan Lintmeijer140: LDB 1xFinal A [2]09:11,783rd
ORCOrcaDaan Klomp101: HE 1xFinal A [3]07:52,595th
ORCOrca/VidarErin Smeijsters107: HG 4+Final A [1]07:02,243rd
ORCOrcaMargriet Lantink125: DE 1xHeat 1[2]08:20,891st
ORCOrcaCarlijn Haringsma133: DB 1xHeat 3[1]08:39,533rd
SKOSkøll 2Lia Witteveen133: DB 1xHeat 1[4]08:29,091st
ORCOrcaTosca Kettler153: LDE 1xHeat 2[3]08:33,121st
ORCOrca 1Joan Lintmeijer140: LDB 1xHeat 1[3]09:04,472nd
ORCOrca/VidarErin Smeijsters107: HG 4+Heat 2[3]07:01,873rd
ORCOrcaDaan Klomp101: HE 1xHeat 2[3]
ORCOrca 1Vincent Goris003: HG 1xFinal A [4]08:24,593rd
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt003: HG 1xFinal A [7]08:11,201st
ORCOrca 1Myrna Brandt023: DG 2-Final A [3]08:54,165th
ORCOrca 2Lisanne van der Lelij023: DG 2-Final A [4]08:35,832nd
SKOSkøll/ProteusOlav Molenaar004: HG 2-Final A [6]07:26,251st
SKOSkøllMaarten Klop008: HDev 2xFinal A [8]07:26,662nd
SKOSkøll 1Ashley Rijst022: DG 1xFinal A [5]08:43,244th
ORCOrca 1Margriet Lantink022: DG 1xFinal A [6]08:38,633rd
ORCOrca 2Carlijn Haringsma022: DG 1xFinal B [3]09:20,956th
ORCOrca 2Timon de Boer005: HG 4+Final A [5]07:04,772nd
ORCOrca 1Vincent Goris003: HG 1xHeat 1[3]08:04,512nd
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt003: HG 1xHeat 1[2]08:04,301st
ORCOrca 1Myrna Brandt023: DG 2-Heat 2[2]08:34,582nd
ORCOrca 2Lisanne van der Lelij023: DG 2-Heat 1[3]08:20,822nd
SKOSkøll/ProteusOlav Molenaar004: HG 2-Heat 2[3]07:30,321st
SKOSkøllMaarten Klop008: HDev 2xHeat 1[2]07:12,141st
ORCOrca 2Carlijn Haringsma022: DG 1xHeat 2[2]08:58,837th
SKOSkøll 1Ashley Rijst022: DG 1xHeat 2[5]08:36,762nd
ORCOrca 1Margriet Lantink022: DG 1xHeat 1[6]08:20,182nd
ORCOrca 2Timon de Boer005: HG 4+Heat 2[6]07:08,421st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllLennart van Lierop209: HE 8+Final A [6]05:34,171st
ORCOrcaJoan Lintmeijer227: LDB 1xFinal A [3]08:48,774th
SKOSkøllJonneke Boere222: DG 2xFinal A [2]07:34,615th
SKOSkøllMaarten Klop205: HG 2xFinal A [5]06:43,462nd
ORCOrcaCarlijn Haringsma218: DB 1xFinal A [4]08:22,323rd
SKOSkøll 2Lia Witteveen218: DB 1xFinal A [5]08:01,102nd
SKOSkøll/Proteus (SB)Olav Molenaar001: HE 2-Final B [2]06:42,634th
ORCOrcaLisanne van der Lelij009: DE 2-Final B [2]07:48,936th
SKOSkøll 2 (p8)Guillaume Krommenhoek003: HE 1xFinal B [4]07:09,105th
SKOSkøll 3Job Huigsloot003: HE 1xFinal B [3]07:08,654th
SKOSkøll 1 (p4)Lennart van Lierop003: HE 1xFinal B [5]07:00,571st
SKOSkøll 1 (SB)David Kampman007: LHE 1xFinal A [6]07:11,924th
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1xFinal B [2]07:11,872nd
SKOSkøll 3 (SB)Nika Vos011: DE 1xFinal C [5]08:04,652nd
ORCOrca 2Margriet Lantink011: DE 1xFinal C [2]07:58,971st
ORCOrca (SB) (p6)Tosca Kettler013: LDE 1xFinal B [1]08:07,003rd
ORCOrcaJoan Lintmeijer227: LDB 1xHeat 1[5]09:06,972nd
SKOSkøllJonneke Boere222: DG 2xHeat 2[3]07:43,662nd
SKOSkøllMaarten Klop205: HG 2xHeat 2[5]07:04,251st
SKOSkøll 2Lia Witteveen218: DB 1xHeat 2[5]08:34,601st
ORCOrcaCarlijn Haringsma218: DB 1xHeat 1[2]08:36,592nd
SKOSkøllMaarten Klop103: HDev 2xFinal A [3]07:21,412nd
ORCOrcaLisanne van der Lelij009: DE 2-Semifinal 2[6]08:24,264th
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1xSemifinal 2[4]07:51,324th
SKOSkøll 1 (SB)David Kampman007: LHE 1xSemifinal 1[5]07:43,263rd
SKOSkøll 1 (p4)Lennart van Lierop003: HE 1xSemifinal 2[4]08:08,796th
SKOSkøll 3Job Huigsloot003: HE 1xSemifinal 2[5]07:56,905th
SKOSkøll 2 (p8)Guillaume Krommenhoek003: HE 1xSemifinal 1[1]07:58,855th
ORCOrca (SB) (p6)Tosca Kettler013: LDE 1xSemifinal 1[1]08:45,014th
SKOSkøll/Proteus (SB)Olav Molenaar001: HE 2-Semifinal 2[6]07:21,534th
SKOSkøllMaarten Klop103: HDev 2xHeat 2[2]07:32,721st
ORCOrcaLisanne van der Lelij009: DE 2-Repechage 2[5]08:48,073rd
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1xQuarterfinal 3[3]08:04,421st
SKOSkøll 1 (SB)David Kampman007: LHE 1xQuarterfinal 2[4]08:01,392nd
SKOSkøll 2 (p8)Guillaume Krommenhoek003: HE 1xQuarterfinal 4[3]07:55,193rd
SKOSkøll 1 (p4)Lennart van Lierop003: HE 1xQuarterfinal 4[5]07:48,661st
SKOSkøll 3Job Huigsloot003: HE 1xQuarterfinal 3[2]07:49,552nd
ORCOrca (SB) (p6)Tosca Kettler013: LDE 1xQuarterfinal 1[5]09:14,103rd
SKOSkøll/Proteus (SB)Olav Molenaar001: HE 2-Repechage 1[4]07:26,803rd
SKOSkøll 1Lia Witteveen011: DE 1xQuarterfinal 4[6]08:43,986th
ORCOrca 3Carlijn Haringsma011: DE 1xQuarterfinal 3[6]08:44,806th
SKOSkøll 3 (SB)Nika Vos011: DE 1xQuarterfinal 3[5]08:26,875th
SKOSkøll 2Ashley Rijst011: DE 1xQuarterfinal 2[6]08:34,105th
ORCOrca 2Margriet Lantink011: DE 1xQuarterfinal 2[5]08:13,444th
SKOSkøll/Proteus (SB)Olav Molenaar001: HE 2-Time Trial 06:21,5010th
ORCOrcaLisanne van der Lelij009: DE 2-Time Trial 07:25,5413th
ORCOrcaHenk Jan Schuijt003: HE 1xTime Trial 06:54,4126th
SKOSkøll 1 (p4)Lennart van Lierop003: HE 1xTime Trial 06:40,1912th
SKOSkøll 3Job Huigsloot003: HE 1xTime Trial 06:39,0011th
SKOSkøll 2 (p8)Guillaume Krommenhoek003: HE 1xTime Trial 06:34,585th
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1xTime Trial 06:46,396th
SKOSkøll 1 (SB)David Kampman007: LHE 1xTime Trial 06:43,502nd
ORCOrca 3Carlijn Haringsma011: DE 1xTime Trial 07:40,2222nd
SKOSkøll 1Lia Witteveen011: DE 1xTime Trial 07:32,5320th
SKOSkøll 2Ashley Rijst011: DE 1xTime Trial 07:31,6218th
SKOSkøll 3 (SB)Nika Vos011: DE 1xTime Trial 07:28,6114th
ORCOrca 2Margriet Lantink011: DE 1xTime Trial 07:20,6410th
ORCOrca (SB) (p6)Tosca Kettler013: LDE 1xTime Trial 07:32,759th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllLennart van Lierop001: Oude VierFinal A [2]10:08,203rd
ORCOrcaLisanne van der Lelij002: Dames VierFinal A [1]07:10,304th
SKOSkøllDavid Kampman026: LHG 1xFinal A [3]07:40,883rd
ORCOrcaVincent Goris026: LHG 1xFinal A [4]07:36,751st
ORCOrcaHenk Jan Schuijt023: HG 1xFinal A [1]07:59,644th
SKOSkøllJob Huigsloot023: HG 1xFinal A [3]07:51,413rd
SKOSkøllDavid Kampman026: LHG 1xHeat 2[4]07:59,651st
ORCOrcaVincent Goris026: LHG 1xHeat 1[3]07:56,111st
ORCOrcaHenk Jan Schuijt023: HG 1xHeat 1[4]08:05,313rd
SKOSkøllJob Huigsloot023: HG 1xHeat 1[2]07:47,701st
ORCOrcaLisanne van der Lelij002: Dames VierHeat 1[3]07:26,263rd
SKOSkøllLennart van Lierop001: Oude VierHeat 3[5]06:36,492nd

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTom Monster002: Ej 8+Final B [2]06:34,521st
ORCOrcaTom Monster002: Ej 8+Heat 3[4]06:36,284th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllLennart van Lierop102: E 4xFinal A [4]06:04,073rd
SKOSkøllDavid Kampman143: E 1xFinal A [5]07:22,865th
SKOSkøllLennart van Lierop104: G 4-Final A [5]06:21,201st
SKOSkøllLennart van Lierop102: E 4xHeat 1[4]06:03,041st
SKOSkøllDavid Kampman143: E 1xHeat 1[4]07:22,392nd
SKOSkøll 1Lennart van Lierop002: E 4-Final A [4]06:14,651st
SKOSkøllDavid Kampman009: LG 1xFinal A [5]07:35,674th
SKOSkøllDavid Kampman009: LG 1xHeat 3[5]07:44,742nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton/Orca/SkøllBen van Brussel127: LM 4xFinal A [5]06:04,764th
SKOSkøll/OrcaElsbeth Beeres109: W 2xFinal A [4]07:00,122nd
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek120: M 1xFinal C [5]06:56,053rd
SKOSkøll 1Lennart van Lierop120: M 1xFinal D [3]07:08,012nd
SKOSkøllJob Huigsloot107: M 2-Heat 1[2]06:53,325th
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek120: M 1xRepechage 2[1]07:05,413rd
SKOSkøll 1Lennart van Lierop120: M 1xRepechage 1[2]07:19,054th
TRITriton/Orca/SkøllBen van Brussel041: LM 4xFinal A [1]06:05,235th
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek120: M 1xHeat 3[1]06:57,873rd
SKOSkøll 1Lennart van Lierop120: M 1xHeat 2[2]06:57,043rd
TRITriton/Orca/SkøllBen van Brussel041: LM 4xHeat 1[2]06:01,643rd
SKOSkøllJob Huigsloot028: M 2-Heat 1[3]06:59,884th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Job Huigsloot004: G 2-Final A [4]06:56,173rd
SKOSkøll 2Job Huigsloot004: G 2-Heat 3[2]06:59,262nd
SKOSkøllJob Huigsloot101: E 2-Final A [1]06:58,643rd
SKOSkøllJob Huigsloot101: E 2-Heat 1[3]07:02,402nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllDavid Kampman116: LB 1xFinal A [6]07:07,841st
SKOSkøll 2Elsbeth Beeres144: DE 1xFinal A [1]07:48,525th
SKOSkøllLennart van Lierop104: G 4-Final A [6]05:58,182nd
SKOSkøllDavid Kampman116: LB 1xHeat 2[1]06:53,211st
SKOSkøll 2Elsbeth Beeres144: DE 1xHeat 2[2]07:21,553rd
SKOSkøll 2Pam Scheer124: DG 2xHeat 2[1]07:34,094th
SKOSkøllLennart van Lierop104: G 4-Heat 3[5]06:02,941st
SKOSkøllDavid Kampman009: LG 1xFinal A [3]07:22,884th
SKOSkøll 1Sanne Bruggink017: DG 1xFinal A [2]07:56,513rd
SKOSkøll 2Job Huigsloot004: G 2-Final A [1]06:48,603rd
SKOSkøllLennart van Lierop044: E 2xHeat 1[5]06:30,664th
SKOSkøllDavid Kampman009: LG 1xHeat 2[3]07:46,301st
SKOSkøll 2Jonneke Boere017: DG 1xHeat 5[2]08:34,283rd
SKOSkøll 1Sanne Bruggink017: DG 1xHeat 2[4]08:03,251st
SKOSkøll 2Job Huigsloot004: G 2-Heat 2[3]07:04,153rd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Lennart van Lierop107: G 2xFinal A [4]06:39,152nd
SKOSkøllGuillaume Krommenhoek147: E 1xFinal A [2]07:40,026th
SKOSkøllSanne Bruggink148: DE 1xFinal A [5]08:35,013rd
SKOSkøllJonneke Boere128: DB 1xFinal B [5]09:02,283rd
SKOSkøllLennart van Lierop102: E 2xFinal A [4]06:40,061st
SKOSkøll 1Pieter Taselaar107: G 2xHeat 3[6]06:39,785th
SKOSkøll 2Lennart van Lierop107: G 2xHeat 2[7]06:35,811st
SKOSkøllJonneke Boere128: DB 1xHeat 1[6]08:38,293rd
SKOSkøllLennart van Lierop002: E 4-Final A [8]06:02,022nd
SKOSkøllDavid Kampman009: LG 1xFinal A [3]07:23,994th
SKOSkøllGuillaume Krommenhoek001: G 1xFinal A [5]07:03,381st
SKOSkøllLennart van Lierop044: E 2xFinal A [5]06:23,971st
SKOSkøllDavid Kampman009: LG 1xHeat 2[6]07:21,582nd
SKOSkøllGuillaume Krommenhoek001: G 1xHeat 3[7]07:14,551st
SKOSkøll 2Jonneke Boere017: DG 1xHeat 4[4]08:34,613rd
SKOSkøll 1Sanne Bruggink017: DG 1xHeat 1[6]08:21,802nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllDavid Kampman116: LB 1xFinal A [4]08:34,143rd
SKOSkøllSanne Bruggink144: DE 1xFinal A [5]09:05,165th
SKOSkøllLennart van Lierop101: E 2-Final A [4]07:37,042nd
SKOSkøll/OrcaElsbeth Beeres124: DG 2xFinal A [3]08:03,391st
SKOSkøllDavid Kampman116: LB 1xHeat 3[7]08:22,091st
SKOSkøllSanne Bruggink144: DE 1xHeat 2[6]08:54,262nd
SKOSkøllLennart van Lierop101: E 2-Heat 2[4]07:23,891st
SKOSkøll/OrcaElsbeth Beeres124: DG 2xHeat 2[6]08:02,341st
SKOSkøllLennart van Lierop044: E 2xFinal A [5]07:36,684th
SKOSkøllJob Huigsloot001: G 1xFinal A [5]08:55,022nd
SKOSkøllJob Huigsloot001: G 1xHeat 1[3]08:09,321st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllDavid Kampman244: LB 1xFinal A [3]07:28,222nd
SKOSkøll 2Sanne Bruggink246: DB 1xFinal A [6]07:58,531st
SKOSkøll/OkeanosJonneke Boere009: DE 2-Final A [1]07:54,626th
SKOSkøllLennart van Lierop007: LE 1xFinal A [5]07:03,331st
SKOSkøll 1Guillaume Krommenhoek003: E 1xFinal A [2]07:17,795th
SKOSkøll 2Job Huigsloot003: E 1xFinal C [3]07:21,253rd
SKOSkoll 3 (SB)Elsbeth Beeres011: DE 1xFinal A [2]07:47,415th
SKOSkøllSanne Bruggink011: DE 1xFinal C [3]08:16,146th
SKOSkøllDavid Kampman244: LB 1xHeat 1[2]07:42,952nd
SKOSkøll 2Sanne Bruggink246: DB 1xHeat 1[2]08:14,071st
SKOSkøllPieter Taselaar242: B 1xHeat 2[6]07:52,925th
SKOSkøllLennart van Lierop007: LE 1xSemifinal 1[5]07:11,621st
SKOSkøll 1Guillaume Krommenhoek003: E 1xSemifinal 2[6]07:06,773rd
SKOSkoll 3 (SB)Elsbeth Beeres011: DE 1xSemifinal 1[4]07:50,063rd
SKOSkøll/OkeanosJonneke Boere009: DE 2-Repechage [6]07:49,222nd
SKOSkøll 2 (SB)David Kampman007: LE 1xQuarterfinal 1[2]07:35,365th
SKOSkøllLennart van Lierop007: LE 1xQuarterfinal 1[4]07:22,781st
SKOSkøll 1Guillaume Krommenhoek003: E 1xQuarterfinal 3[4]07:19,441st
SKOSkøll 2Job Huigsloot003: E 1xQuarterfinal 2[2]07:28,684th
SKOSkøllSanne Bruggink011: DE 1xQuarterfinal 4[6]08:07,974th
SKOSkoll 3 (SB)Elsbeth Beeres011: DE 1xQuarterfinal 2[5]07:55,962nd
SKOSkøll/OkeanosJonneke Boere009: DE 2-Time Trial 07:34,1410th
SKOSkøll 2 (SB)David Kampman007: LE 1xTime Trial 07:02,1716th
SKOSkøllLennart van Lierop007: LE 1xTime Trial 06:45,041st
SKOSkoll 3 (SB)Pieter Taselaar003: E 1xTime Trial 07:23,3728th
SKOSkøll 2Job Huigsloot003: E 1xTime Trial 06:56,8915th
SKOSkøll 1Guillaume Krommenhoek003: E 1xTime Trial 06:46,233rd
SKOSkøllSanne Bruggink011: DE 1xTime Trial 07:43,1720th
SKOSkoll 3 (SB)Elsbeth Beeres011: DE 1xTime Trial 07:34,0110th

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllBjorn van den Ende030: SA 4-Final A [4]06:30,652nd
SKOSkøllBjorn van den Ende030: SA 4-Heat 1[4]06:42,371st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllLennart van Lierop103: SA 4xFinal A [5]06:11,522nd
SKOSkøll 1Steven Moerman110: N 1xFinal A [2]07:36,085th
SKOSkøll/AegirMenno van Blitterswijk101: SA 2-Final A [3]06:40,071st
SKOSkøllLennart van Lierop102: SA 2xFinal A [1]06:34,193rd
SKOSkøll 1Steven Moerman110: N 1xHeat 1[4]07:29,091st
SKOSkøll/AegirMenno van Blitterswijk101: SA 2-Heat 2[3]06:48,741st
SKOSkøll 2Lennart van Lierop009: LSA 1xFinal A [5]07:05,161st
SKOSkøll 2Lennart van Lierop009: LSA 1xHeat 1[3]07:22,622nd
SKOSkøllSteven Moerman001: SA 1xHeat 1[5]07:30,594th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSteven Moerman110: N 1xFinal B [2]07:29,974th
SKOSkøll 1Jim Hoffmann122: LN 4-Final A [4]06:31,794th
SKOSkøll 2Stephan Grzelkowski122: LN 4-Final A [5]06:27,883rd
SKOSkøll 2Job Huigsloot176: O 1xFinal A [3]07:34,803rd
SKOSkøllSteven Moerman110: N 1xHeat 3[6]07:33,423rd
SKOSkøll 2Stephan Grzelkowski122: LN 4-Heat 2[3]06:35,412nd
SKOSkøll 1Jim Hoffmann122: LN 4-Heat 1[5]06:35,671st
SKOSkøll 1Jim Hoffmann015: LDev 4-Final A [1]06:30,476th
SKOSkøll 2Stephan Grzelkowski015: LDev 4-Final B [5]06:28,701st
SKOSkøllLennart van Lierop009: LSA 1xFinal A [4]07:11,223rd
SKOSkøll 1Job Huigsloot004: O 2-Final A [6]06:47,801st
TRITriton/Orca/GyasBaukje Zaaijer018: DSA 4-Final A [5]06:39,671st
SKOSkøll 2Stephan Grzelkowski015: LDev 4-Heat 3[6]06:21,773rd
SKOSkøll 1Jim Hoffmann015: LDev 4-Heat 1[3]06:28,682nd
SKOSkøllSteven Moerman001: SA 1xHeat 2[3]07:40,264th
SKOSkøll 1Job Huigsloot004: O 2-Heat 3[4]07:05,191st

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Jim Hoffmann015: LDev 4-Final C [1]
SKOSkøllJan Leerink012: LO 2-Final A [2]07:12,691st
SKOSkøllJob Huigsloot004: O 2-Final A [1]07:09,091st
SKOSkøllJan Leerink012: LO 2-Heat 2[4]07:10,161st
SKOSkøllSteven Moerman001: SA 1xHeat 2[3]07:38,373rd
SKOSkøll 1Jim Hoffmann015: LDev 4-Time Trial 03:11,135th
SKOSkøllJob Huigsloot004: O 2-Heat 2[3]07:00,431st
SKOSkøllSteven Moerman110: N 1xFinal B [1]07:43,661st
SKOSkøllJob Huigsloot101: SA 2-Final A [3]06:51,092nd
SKOSkøll 1Jim Hoffmann119: LN 4-Final A [4]06:36,413rd
SKOSkøllSteven Moerman110: N 1xHeat 1[3]07:44,112nd
SKOSkøllJob Huigsloot101: SA 2-Heat 2[3]06:56,311st
SKOSkøll 1Jim Hoffmann119: LN 4-Heat 2[4]06:35,601st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllLennart van Lierop120: M 1xFinal C [1]07:52,302nd
SKOSkøll 1Jim Hoffmann113: LM 4-Heat 2[2]07:03,503rd
SKOSkøll 2Stephan Grzelkowski113: LM 4-Heat 1[1]06:53,704th
SKOSkøllJim Hoffmann049: LMDev 4-Final A [5]07:06,065th
SKOSkøllLennart van Lierop120: M 1xRepechage 2[4]07:45,004th
SKOSkøll 2Job Huigsloot028: M 2-Final A [2]07:09,264th
SKOSkøllLennart van Lierop120: M 1xHeat 2[6]07:59,025th
SKOSkøll 2Job Huigsloot028: M 2-Heat 2[4]06:48,661st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSteven Moerman110: N 1xFinal B [6]07:36,343rd
SKOSkøllJob Huigsloot101: SA 2-Final A [1]06:50,373rd
PHOPhocas/SkøllLennart van Lierop102: SA 2xFinal A [5]06:47,484th
SKOSkøllSteven Moerman110: N 1xHeat 3[2]07:35,932nd
SKOSkøllJob Huigsloot101: SA 2-Heat 2[2]06:55,663rd
SKOSkøll 1Jim Hoffmann122: LN 4-Heat 2[5]06:35,712nd
SKOSkøllSteven Moerman054: O 1xFinal A [3]07:39,926th
SKOSkøll 1Jim Hoffmann015: LDev 4-Final B [1]06:29,141st
SKOSkøll 1Job Huigsloot004: O 2-Final A [5]06:56,681st
SKOSkøllLennart van Lierop001: SA 1xHeat 2[5]07:23,164th
SKOSkøll 1Job Huigsloot004: O 2-Heat 2[6]06:57,441st
SKOSkøll 1Jim Hoffmann015: LDev 4-Heat 1[6]06:31,463rd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Steven Moerman110: N 1xFinal B [3]08:12,892nd
SKOSkøllJob Huigsloot101: SA 2-Final A [4]07:26,675th
TRITritonJoost van Rietbergen101: SA 2-Final A [6]07:19,953rd
SKOSkøll 2Jim Hoffmann122: LN 4-Final A [3]07:00,074th
SKOSkøllJan Leerink113: LSA 2-Final A [3]07:21,642nd
SKOSkøll 2Steven Moerman110: N 1xHeat 4[2]08:00,763rd
SKOSkøll 2Jim Hoffmann122: LN 4-Heat 1[6]06:43,471st
SKOSkøll 2Jim Hoffmann015: LDev 4-Final A [6]06:44,855th
SKOSkøllJan Leerink012: LO 2-Final A [6]07:08,173rd
SKOSkøll 2Job Huigsloot004: O 2-Final A [3]06:54,321st
SKOSkøll 1Michiel Moerman070: B 1xFinal A [4]07:43,326th
SKOSkøll 2Jim Hoffmann015: LDev 4-Heat 1[5]06:38,602nd
SKOSkøllJan Leerink012: LO 2-Heat 2[4]07:08,613rd
SKOSkøllSteven Moerman001: SA 1xHeat 1[6]07:45,805th
SKOSkøll 2Job Huigsloot004: O 2-Heat 2[3]07:08,731st
SKOSkøll 1Michiel Moerman070: B 1xHeat 1[7]07:35,901st

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton 1Max van Essen202: LSA 1xFinal C [7]
SKOSkøll 2Steven Moerman110: N 1xHeat 1[7]
TRITritonJoost van Rietbergen206: LSA 2-Final A [5]07:25,772nd
SKOSkøllLennart van Lierop202: LSA 1xFinal A [4]08:00,721st
SKOSkøllJob Huigsloot205: SA 2-Final B [3]07:18,453rd
ORCOrca 1Rosa Bas203: DSA 1xFinal A [7]08:23,424th
SKOSkøllJob Huigsloot205: SA 2-Semifinal 2[2]08:40,894th
SKOSkøllLennart van Lierop202: LSA 1xSemifinal 1[4]08:42,591st
ORCOrca 1Rosa Bas203: DSA 1xSemifinal 1[6]09:09,353rd
SKOSkøllJob Huigsloot205: SA 2-Quarterfinal 2[6]07:56,733rd
TRITriton 1Max van Essen202: LSA 1xRepechage 1[7]09:38,696th
SKOSkøll 1Steven Moerman201: SA 1xFinal E [5]08:55,151st
SKOSkøll 1Jim Hoffmann253: LDev 4-Time Trial 06:53,435th
TRITritonJoost van Rietbergen206: LSA 2-Time Trial 07:23,323rd
SKOSkøllJob Huigsloot205: SA 2-Time Trial 07:18,8110th
TRITriton 1Max van Essen202: LSA 1xTime Trial 08:14,6115th
SKOSkøllLennart van Lierop202: LSA 1xTime Trial 07:43,261st
ORCOrca 1Rosa Bas203: DSA 1xTime Trial 08:35,706th
SKOSkøll 1Steven Moerman201: SA 1xTime Trial 08:08,8126th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonWilleke Vossen164: DO 1xFinal A [3]08:03,902nd
TRITritonAbel Bokdam101: SA 2-Heat 1[5]07:14,234th
TRITriton 1Abel Bokdam012: LO 2-Final A [4]06:46,781st
SKOSkøllLennart van Lierop001: SA 1xFinal A [2]07:15,554th
TRITritonWilleke Vossen017: DSA 1xFinal A [5]07:58,075th
ORCOrcaMarleen van Roessel025: LDSA 1xFinal A [2]07:59,291st
TRITriton 1Abel Bokdam012: LO 2-Heat 2[7]06:43,361st
SKOSkøllLennart van Lierop001: SA 1xHeat 2[6]07:24,192nd
TRITritonWilleke Vossen017: DSA 1xHeat 2[4]08:03,082nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllLennart van Lierop116: LM 1xFinal A [6]07:05,152nd
ORCOrcaMarleen van Roessel115: LW 1xFinal A [6]08:01,864th
SKOSkøllLennart van Lierop116: LM 1xHeat 1[2]07:09,112nd
ORCOrcaMarleen van Roessel115: LW 1xHeat 2[1]08:06,334th
TRITritonJoost van Rietbergen025: BLM 2xFinal A [1]07:35,064th
SKOSkøllLennart van Lierop016: BLM 1xFinal A [3]07:46,901st
ORCOrca/TritonKyra de Vries033: W 4-Final A [4]07:36,425th
ORCOrcaMarleen van Roessel018: LW 1xFinal A [2]08:35,543rd
TRITritonAbel Bokdam012: LM 2-Final A [6]07:16,004th
ORCOrca/TritonKyra de Vries033: W 4-Heat 2[2]07:24,202nd
ORCOrcaMarleen van Roessel018: LW 1xHeat 1[5]08:45,872nd
TRITritonAbel Bokdam012: LM 2-Heat 2[3]07:26,243rd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton 1Max van Essen071: LB 1xFinal A [3]08:40,983rd
TRITriton 1Abel Bokdam004: O 2-Final A [3]07:33,852nd
TRITriton 1Max van Essen071: LB 1xHeat 2[2]08:12,091st
TRITriton 1Abel Bokdam004: O 2-Heat 2[3]07:06,661st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonWilleke Vossen135: DN 1xFinal A [5]08:01,851st
TRITritonIde Hingstman113: LSA 2-Final A [2]06:59,662nd
TRITritonWilleke Vossen135: DN 1xHeat 2[2]08:06,631st
TRITritonIde Hingstman012: LO 2-Final A [3]06:57,082nd
ORCOrcaMarleen van Roessel025: LDSA 1xFinal A [6]08:05,252nd
TRITritonIde Hingstman012: LO 2-Heat 1[2]07:01,041st

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Annemarie Bernhard125: DSA 1xFinal A [4]08:04,542nd
ORCOrca 3Rosa Bas125: DSA 1xFinal A [6]08:02,561st
SKOSkøllLennart van Lierop161: O 1xFinal A [6]07:17,351st
TRITritonWilleke Vossen135: DN 1xFinal A [5]08:25,041st
ORCOrca 3Rosa Bas125: DSA 1xHeat 2[4]08:13,442nd
ORCOrca 1Marleen van Roessel125: DSA 1xHeat 1[6]08:22,564th
ORCOrca 2Annemarie Bernhard125: DSA 1xHeat 1[3]08:03,531st
TRITritonWilleke Vossen135: DN 1xHeat 2[7]08:24,931st
ORCOrca/SkøllDaan Klomp003: SA 2xFinal A [6]07:43,222nd
TRITritonWilleke Vossen052: DB 1xFinal A [3]09:37,541st
ORCOrcaMarleen van Roessel025: LDSA 1xFinal A [5]09:29,221st
ORCOrca/TritonKyra de Vries018: DSA 4-Final A [5]07:58,631st
SKOSkøllLennart van Lierop001: SA 1xHeat 1[6]08:39,195th

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonWilleke Vossen135: DN 1xFinal A [4]08:22,474th
TRITritonWilleke Vossen135: DN 1xHeat 1[3]08:34,111st
TRITritonWilleke Vossen072: DB 1xFinal A [6]08:24,952nd
ORCOrcaMarleen van Roessel025: LDSA 1xFinal A [6]08:35,203rd
TRITritonWilleke Vossen072: DB 1xHeat 1[4]08:23,221st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonAbel Bokdam023: LSA 2-Final A [2]07:07,864th
TRITriton/ProteusMarlou Pors025: DSA 2-Final B [3]08:12,602nd
TRITritonIde Hingstman003: LSA 1xFinal A [7]07:43,926th
SKOSkøll (SB)Lennart van Lierop003: LSA 1xFinal B [5]07:35,713rd
ORCOrca 4Rosa Bas005: DSA 1xFinal A [7]08:21,766th
ORCOrca 1Annemarie Bernhard005: DSA 1xFinal B [6]08:10,114th
ORCOrcaMarleen van Roessel007: LDSA 1xFinal B [4]08:27,424th
TRITritonIde Hingstman003: LSA 1xSemifinal 2[3]07:43,503rd
SKOSkøll (SB)Lennart van Lierop003: LSA 1xSemifinal 1[6]07:58,064th
ORCOrca 1Annemarie Bernhard005: DSA 1xSemifinal 2[7]08:56,526th
ORCOrca 4Rosa Bas005: DSA 1xSemifinal 2[3]08:30,103rd
ORCOrcaMarleen van Roessel007: LDSA 1xSemifinal 2[3]08:48,564th
TRITriton/ProteusMarlou Pors025: DSA 2-Repechage 1[6]08:39,764th
TRITritonAbel Bokdam023: LSA 2-Repechage [5]
SKOSkøll (SB)Lennart van Lierop003: LSA 1xRepechage 1[4]08:11,971st
ORCOrca 2Kyra de Vries005: DSA 1xRepechage 4[3]09:04,334th
ORCOrca 1Annemarie Bernhard005: DSA 1xRepechage 3[3]08:37,302nd
TRITritonMarleen Verburgh005: DSA 1xRepechage 2[4]08:48,103rd
ORCOrca 4Rosa Bas005: DSA 1xRepechage 1[6]08:36,031st
TRITritonAbel Bokdam023: LSA 2-Heat 1[4]07:44,792nd
TRITriton/ProteusMarlou Pors025: DSA 2-Heat 2[2]07:53,403rd
SKOSkøll (SB)Lennart van Lierop003: LSA 1xHeat 4[6]08:14,404th
TRITritonIde Hingstman003: LSA 1xHeat 1[3]08:12,962nd
TRITritonMarleen Verburgh005: DSA 1xHeat 4[3]09:02,555th
ORCOrca 1Annemarie Bernhard005: DSA 1xHeat 3[7]08:54,545th
ORCOrca 4Rosa Bas005: DSA 1xHeat 3[6]08:47,273rd
ORCOrca 2Kyra de Vries005: DSA 1xHeat 2[3]09:04,775th
ORCOrcaMarleen van Roessel007: LDSA 1xHeat 2[3]08:47,553rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonNienke van Hoogenhuyze126: DSA 1xFinal A [5]07:48,364th
TRITritonJoanneke Jansen140: LDO 1xFinal A [4]08:18,321st
TRITritonNienke van Hoogenhuyze126: DSA 1xHeat 1[3]07:50,181st
TRITriton 2Joanneke Jansen022: LDSA 1xFinal A [3]07:46,982nd
TRITriton 1Nienke van Hoogenhuyze022: LDSA 1xFinal A [7]07:43,291st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonNienke van Hoogenhuyze107: LW 1xFinal A [4]07:37,672nd
TRITritonNienke van Hoogenhuyze107: LW 1xHeat 3[4]08:05,231st
TRITritonNienke van Hoogenhuyze020: LW 1xFinal A [2]07:44,043rd
TRITritonNienke van Hoogenhuyze020: LW 1xHeat 2[5]07:55,652nd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonNienke van Hoogenhuyze139: LDSA 2xFinal A [2]08:19,164th
ORCOrca/SkøllKirsten Lanz128: DSA 2xFinal A [4]07:55,663rd
ORCOrca/SkøllKirsten Lanz128: DSA 2xHeat 1[5]07:35,441st

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonNienke van Hoogenhuyze127: DSA 2xFinal A [4]07:26,953rd
TRITritonNienke van Hoogenhuyze052: DSA 2xFinal A [4]07:27,382nd
TRITritonNienke van Hoogenhuyze022: LDSA 1xFinal A [5]07:57,611st
TRITritonNienke van Hoogenhuyze022: LDSA 1xHeat 2[3]08:14,261st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton 2Joanneke Jansen204: LDSA 1xFinal A [6]08:25,616th
SKOSkøllLennart van Lierop202: LSA 1xSemifinal 2[2]07:34,273rd
TRITriton 1Ide Hingstman202: LSA 1xSemifinal 1[1]07:46,366th
SKOSkøllLies Rustenburg207: DSA 2-Semifinal 2[4]07:35,912nd
TRITriton 1Ide Hingstman202: LSA 1xRepechage [5]09:35,682nd
TRITriton 2Joanneke Jansen204: LDSA 1xRepechage 1[6]10:00,972nd
TRITriton 1Ide Hingstman202: LSA 1xHeat 3[5]08:40,704th
SKOSkøllLennart van Lierop202: LSA 1xHeat 2[4]08:19,823rd
TRITriton 2Joanneke Jansen204: LDSA 1xHeat 1[2]09:04,976th
SKOSkøllLies Rustenburg207: DSA 2-Heat 3[6]08:02,151st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton 1Ide Hingstman008: LSA 1xFinal A [6]07:55,762nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonNienke van Hoogenhuyze105: LW 1xFinal A [2]07:50,114th
TRITritonNienke van Hoogenhuyze105: LW 1xSemifinal 1[2]07:48,502nd
TRITritonNienke van Hoogenhuyze105: LW 1xHeat 4[3]08:04,452nd
TRITritonNienke van Hoogenhuyze017: LW 1xFinal A [3]07:54,303rd
SKOSkøllThijs Riemersma011: LM 2-Final A [3]06:56,424th
TRITritonNienke van Hoogenhuyze017: LW 1xHeat 1[3]08:11,451st
SKOSkøllThijs Riemersma011: LM 2-Heat 3[4]07:06,331st

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonIde Hingstman105: O 1xFinal A [2]08:50,942nd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllLennart van Lierop118: LO 1xFinal A [2]07:49,012nd
SKOSkøllThijs Riemersma122: LB 1xFinal B [6]08:28,982nd
TRITritonIde Hingstman106: O 1xFinal A [6]07:59,603rd
SKOSkøllLennart van Lierop118: LO 1xHeat 2[4]08:12,963rd
SKOSkøllThijs Riemersma122: LB 1xHeat 3[4]08:12,593rd
TRITritonIde Hingstman106: O 1xHeat 2[6]08:03,732nd
KNRKNRB/OrcaInge Janssen021: DSA 1xFinal A [4]08:29,171st
TRITritonJoanneke Jansen031: LDSA 1xHeat 1[6]09:22,214th
KNRKNRB/OrcaInge Janssen021: DSA 1xHeat 2[4]08:47,261st

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonMonica Lanz130: DO 1xFinal A [3]08:56,842nd
TRITritonIde Hingstman117: LO 1xFinal A [4]08:54,793rd
TRITritonMonica Lanz130: DO 1xHeat 2[6]10:04,542nd
TRITritonIde Hingstman008: LSA 1xFinal A [4]08:43,933rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllThijs Riemersma114: LSA 2-Final A [4]07:08,271st

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJan Leerink001: Oude VierHeat 3[5]07:14,115th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllCarline Bouw007: D 1e divisie 8+Time Trial 28:38,13rd

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllThijs Riemersma118: LO 4-Final A [6]06:16,851st
TRITritonNienke van Hoogenhuyze140: LDO 1xFinal A [6]08:25,021st
SKOSkøllThijs Riemersma009: LSA 4-Final A [6]06:23,844th
SKOSkøllLennart van Lierop004: N 1xFinal A [2]07:09,332nd
TRITritonNienke van Hoogenhuyze022: LDSA 1xFinal A [3]07:48,512nd
SKOSkøllThijs Riemersma009: LSA 4-Heat 2[6]06:20,012nd
SKOSkøllLennart van Lierop004: N 1xHeat 4[4]07:16,522nd

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllThijs Riemersma118: LO 4-Final A [3]07:25,202nd
SKOSkøllThijs Riemersma013: LDev 4-Final A [6]06:56,531st
SKOSkøllThijs Riemersma013: LDev 4-Heat 2[5]07:04,952nd
SKOSkøllThijs Riemersma013: LDev 4-Heat 1[4]07:14,663rd

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll-combiKyra de Vries128: W 8+Final A [1]06:41,584th
SKOSkøllLennart van Lierop119: JM 1xFinal A [4]07:12,591st
SKOSkøll 1Thijs Riemersma108: LM 4-Final A [5]06:23,803rd
SKOSkøllLennart van Lierop119: JM 1xSemifinal A/B 2[3]07:25,151st
SKOSkøll-combiKyra de Vries128: W 8+Heat 2[3]06:39,662nd
SKOSkøllThijs Riemersma044: LMDev 4-Final A [4]06:24,154th
SKOSkøll-combiKyra de Vries041: W 8+Final A [3]06:22,142nd
SKOSkøllLennart van Lierop119: JM 1xHeat 2[5]07:29,141st

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllThijs Riemersma118: LO 4-Final A [6]06:57,663rd
SKOSkøllThijs Riemersma013: LDev 4-Final A [4]06:49,924th
SKOSkøllLennart van Lierop004: N 1xFinal A [6]07:49,012nd
SKOSkøllNine Douwes Dekker022: LDSA 1xFinal A [4]08:37,892nd
SKOSkøllThijs Riemersma013: LDev 4-Heat 2[7]06:42,511st
SKOSkøllLennart van Lierop004: N 1xHeat 2[3]07:24,061st
SKOSkøllLennart van Lierop025: J18 1x AFinal 1[6]07:19,451st

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllLennart van Lierop105: O 1xFinal A [6]07:30,051st
SKOSkøllThijs Riemersma118: LO 4-Final A [7]06:35,351st
SKOSkøllLennart van Lierop105: O 1xHeat 1[6]07:43,622nd
SKOSkøllThijs Riemersma013: LDev 4-Final A [6]06:21,331st
SKOSkøll/RICLennart van Lierop028: J18 2xFinal 2[6]06:42,382nd
SKOSkøllNine Douwes Dekker022: LDSA 1xFinal A [5]07:53,253rd
SKOSkøllThijs Riemersma013: LDev 4-Heat 2[4]06:24,812nd
SKOSkøllLennart van Lierop025: J18 1x AFinal 3[7]07:18,491st

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllThijs Riemersma118: LO 4-Final A [2]06:32,142nd
SKOSkøll 1Thijs Riemersma013: LDev 4-Final A [4]06:33,891st
SKOSkøll 1Thijs Riemersma013: LDev 4-Heat 1[2]06:41,731st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllThijs Riemersma112: LO 4-Final A [6]06:27,404th
SKOSkøll/TORLennart van Lierop131: J18 2xFinal A [6]06:53,073rd
TRITriton 2Monica Lanz119: DSA 1xFinal B [6]08:02,604th
TRITritonHarold Langen101: SA 1xFinal A [7]07:25,225th
TRITriton 2Joanneke Jansen128: LDSA 1xFinal B [4]08:13,171st
TRITriton 1Nienke van Hoogenhuyze128: LDSA 1xFinal A [6]08:10,715th
SKOSkøllLennart van Lierop130: J18 1xFinal A [4]07:23,114th
SKOSkøllThijs Riemersma112: LO 4-Heat 1[4]06:35,142nd
TRITriton 2Monica Lanz119: DSA 1xSemifinal 1[7]08:05,155th
TRITritonHarold Langen101: SA 1xHeat 3[3]07:19,192nd
TRITriton 2Joanneke Jansen128: LDSA 1xHeat 1[5]08:17,384th
TRITriton 1Nienke van Hoogenhuyze128: LDSA 1xHeat 1[4]08:08,532nd
SKOSkøllJan Leerink116: LN 4-Heat 1[5]06:43,813rd
TRITriton 2Jenny de Jong123: DN 1xHeat 2[3]08:32,014th
SKOSkøllLennart van Lierop130: J18 1xSemifinal 2[5]07:23,571st
SKOSkøll 2Jan Leerink037: LDev 4-Final B [5]06:42,464th
SKOSkøll 1Thijs Riemersma037: LDev 4-Final A [6]06:19,201st
TRITriton 1Jenny de Jong023: DB 1xFinal A [6]08:42,474th
TRITriton 2Monica Lanz023: DB 1xFinal A [7]08:07,321st
TRITritonNienke van Hoogenhuyze026: LDO 1xFinal A [5]08:05,052nd
TRITritonJoanneke Jansen027: LDB 1xFinal A [4]08:15,301st
SKOSkøll/TORLennart van Lierop131: J18 2xHeat 2[2]06:56,732nd
SKOSkøll 2Jan Leerink037: LDev 4-Heat 2[5]06:44,804th
SKOSkøll 1Thijs Riemersma037: LDev 4-Heat 2[7]06:39,782nd
TRITriton 1Jenny de Jong119: DSA 1xHeat 3[2]08:31,895th
TRITriton 2Monica Lanz119: DSA 1xHeat 1[5]08:06,153rd
SKOSkøllLennart van Lierop130: J18 1xHeat 2[3]07:35,691st
TRITritonNienke van Hoogenhuyze026: LDO 1xHeat 2[7]08:16,061st
TRITritonJoanneke Jansen027: LDB 1xHeat 2[3]08:52,631st

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllThijs Riemersma001: Oude VierHeat 3[4]07:07,415th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllDominique van der Pauw007: D 1e divisie 8+Time Trial 27:03,793rd
TRITritonMonica Lanz011: D 1e divisie 4*Time Trial 30:41,343rd

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonMonica Lanz016: D1eDiv4*Round D 18:59,14th
SKOSkøllDominique van der Pauw011: D1eDiv8+Round D 17:12,62nd
TRITritonMonica Lanz016: D1eDiv4*Round C 02:39,74th
SKOSkøllDominique van der Pauw011: D1eDiv8+Round C 02:16,41st
TRITritonMonica Lanz016: D1eDiv4*Round B 00:53,16th
SKOSkøllDominique van der Pauw011: D1eDiv8+Round B 00:42,91st
TRITritonMonica Lanz016: D1eDiv4*Round A 09:09,04th
SKOSkøllDominique van der Pauw011: D1eDiv8+Round A 08:09,93rd