Stephan Opdenberg

52 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllEwout Hardeman118: LHGb 4-Final A [5]07:29,942nd
SKOSkøllKoen Beijersbergen114: LHE 2- (NSK)Heat 1[5]07:58,574th
SKOSkøllEwout Hardeman118: LHGb 4-Heat 1[3]06:41,781st
SKOSkøllEwout Hardeman057: LHG 4-Final A [7]07:29,205th
SKOSkøllKoen Beijersbergen014: LHG 2-Heat 1[5]07:47,734th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllEwout Hardeman158: LM 8+Final A [1]06:58,346th
SKOSkøllEwout Hardeman055: LMDev 4-Final B [1]07:26,731st
SKOSkøllEwout Hardeman055: LMDev 4-Heat 2[5]07:17,144th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllEwout Hardeman118: LHGb 4-Final A [2]06:27,445th
SKOSkøllEwout Hardeman118: LHGb 4-Heat 2[4]06:33,922nd
SKOSkøllEwout Hardeman017: LHDev 4- (Development Klassement)Final B [4]06:26,742nd
SKOSkøllEwout Hardeman017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 2[2]06:32,434th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllEwout Hardeman017: LHDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:12,099th
SKOSkøllEwout Hardeman118: LHGb 4-Heat 2[4]06:45,474th

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllEwout Hardeman118: LHGb 4-Final A [6]06:57,284th
SKOSkøllEwout Hardeman118: LHGb 4-Heat 1[4]06:57,352nd
SKOSkøllEwout Hardeman017: LHDev 4- (Development Klassement)Final B [2]06:55,272nd
SKOSkøllEwout Hardeman017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 1[6]06:56,224th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllEwout Hardeman118: LHGb 4-Final A [4]06:45,763rd
SKOSkøllEwout Hardeman118: LHGb 4-Heat 2[4]
SKOSkøllEwout Hardeman017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 1[3]07:16,304th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/VidarLeroy van Loopik211: LHB 4+Final A [1]07:07,774th
SKOSkøllEwout Hardeman215: LHGb 4-Final A [6]06:47,986th
SKOSkøll/VidarLeroy van Loopik211: LHB 4+Heat 2[5]07:23,073rd
SKOSkøllEwout Hardeman215: LHGb 4-Heat 2[2]07:01,783rd
SKOSkøllEwout Hardeman109: LHDev 4- (Dev)Heat 1[5]07:27,864th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJochem Stormmesand016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]06:09,233rd
SKOSkøllJochem Stormmesand016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[5]06:21,732nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJochem Stormmesand137: LMFm 8+Final A [2]06:00,582nd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJochem Stormmesand016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]03:01,592nd
SKOSkøllJochem Stormmesand016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Semifinal 1[3]02:59,041st
SKOSkøllJochem Stormmesand016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 02:57,491st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJosia Brüggen114: LG 4+Final A [3]06:47,234th
SKOSkøllWillem Crul103: E 8+Heat 2[4]05:48,245th
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]06:04,554th
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[6]06:09,182nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllWillem Crul104: E 8+Heat 2[7]06:14,614th
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]06:07,182nd
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[8]06:06,271st

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllWillem Crul118: LB 8+Final A [4]07:02,961st
SKOSkøllWillem Crul118: LB 8+Heat 2[3]06:59,281st
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]07:04,942nd
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]07:08,451st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllWillem Crul215: LB 8+Final A [1]06:24,444th
SKOSkøllWillem Crul215: LB 8+Heat 2[2]06:22,562nd
SKOSkøllWillem Crul113: LEj 8+ (EJK)Final B [2]06:24,803rd
SKOSkøllWillem Crul113: LEj 8+ (EJK)Heat 2[6]06:39,694th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllWillem Crul004: Lichte AchtHeat 1[4]06:37,673rd

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Leon Paauw004: Ej 8+Heat 2[6]07:37,005th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJasper Groen170: HTal 8+Heat 1[2]06:51,614th

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Stephan Grzelkowski091: H C4+ (Top 6 NOOC HC4+, 500 meter)Final A [4]01:46,835th