N.N. N.N.

164 races

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

06 June 2009 to 07 June 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaPaul Kroeger111: B 8+Final A [5]06:15,792nd
THEThêtaPaul Kroeger006: Ej 8+Final A [2]06:36,884th
THEThêtaPaul Kroeger006: Ej 8+Heat 2[7]06:53,963rd

Roeiwedstrijden van de ZRB 2009

09 May 2009 to 10 May 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaMirjam Borsboom135: DB 4+Final A 07:47,994th
THEThêtaMirjam Borsboom135: DB 4+Heat 107:52,222nd
THEThêtaMirjam Borsboom019: DN 4+Final A 07:50,724th
THEThêtaMirjam Borsboom019: DN 4+Heat 107:47,042nd

126e Varsity

12 April 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaAdriaan de Regt006: Overnaadse VierHeat 308:59,546th
SAUSaurusBrigitte Augustijn007: Dames Overnaadse VierHeat 210:19,805th
SAUSaurusBrigitte Augustijn007: Dames Overnaadse VierHeat 110:19,805th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

22 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurusStefan Flörkemeier022: HCl 8+Time Trial 29:00,9122nd

Heineken Roeivierkamp 2009

14 March 2009 to 15 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus 1Stefan Flörkemeier025: HCl 8+Round D 17:26,47th
SAUSaurus 2Guus Westerhof025: HCl 8+Round B 00:46,113th
SAUSaurus 1Stefan Flörkemeier025: HCl 8+Round B 00:44,85th
SAUSaurus 2Guus Westerhof025: HCl 8+Round A 09:19,018th
SAUSaurus 1Stefan Flörkemeier025: HCl 8+Round A 08:10,47th

Hollandia / Triton / Argo-lustrum roeiwedstrijden 2008

21 June 2008 to 22 June 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus 1David Valenta117: LO 4+Final A [4]06:42,931st
SAUSaurus 1David Valenta117: LO 4+Heat 3[6]06:54,771st

Nationale Roeiwedstrijden ARB

31 May 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus 1David Valenta117: LO 4+Final A 06:50,511st
SAUSaurus 2Alexander Wackers117: LO 4+Heat 207:19,855th
SAUSaurus 1David Valenta117: LO 4+Heat 106:56,512nd

Internationale Martini Regatta / Aegir lustrumwedstrijden 2008

17 May 2008 to 18 May 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaKarin Kompatscher132: DB 4+Final A [4]07:40,592nd
THEThêtaKarin Kompatscher132: DB 4+Heat 2[4]07:45,541st
THEThêtaKarin Kompatscher017: DN 4+Final B [5]07:47,401st
THEThêtaKarin Kompatscher017: DN 4+Heat 2[4]07:47,404th

125e Varsity

06 April 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaHarm Langwerden006: Overnaedsche VierHeat 108:13,243rd
THEThêtaZaza Zuilhof007: Dames Overnaedsche VierHeat 310:04,643rd

Heineken Roeivierkamp 2008

08 March 2008 to 09 March 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurusMenno Moret024: HCl 8+Round B 00:51,120th
SAUSaurusMenno Moret024: HCl 8+Round A 08:19,619th

RSVU Okeanos / NSRF Slotwedstrijden & NSK roeien

07 July 2007 to 08 July 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaLydia van Overveld171: D TalentenachtenHeat 3[7]08:16,564th
SAUSaurusSaskia Bruens171: D TalentenachtenHeat 2[6]08:06,505th

Internationale Martini Regatta 2007

30 June 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurusLaurens den Otter011: LN 4+Final A [5]07:26,964th
SAUSaurusLaurens den Otter011: LN 4+Heat 2[6]07:49,821st
SAUSaurusGuido van Heugten005: N 4+Heat 1[5]07:42,185th

124e Varsity

15 April 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurusLise Gunneweg007: Dames Overnaedsche VierHeat 3[2]10:08,145th
THEThêtaCarin Gerrits007: Dames Overnaedsche VierHeat 1[1]10:05,813rd
THEThêtaBart Swolfs006: Overnaedsche VierHeat 2[3]09:20,514th

Head of the River Amstel

25 March 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaJoris van der Els040: HCl 4*Time Trial 31:59,2418th
THEThêtaDora Baalman042: DCl 8+Time Trial 31:59,9616th

Heineken Roeivierkamp 2007

17 March 2007 to 18 March 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaDora Baalman038: DCl 8+Round B 00:52,611th
THEThêtaDora Baalman038: DCl 8+Round A 09:42,014th

32ste Batavia Groep WinterWedstrijden

03 March 2007 to 04 March 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaIlse Rooijackers018: DN 4+Time Trial 22:10,814th

AUSR Orca / NSRF Slotwedstrijden & NSK roeien

01 July 2006 to 02 July 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaHeins Wellen166: H TalentenachtenHeat 307:23,613rd

Internationale Martini Regatta/KGR de Hunze Lustrumwedstrijden

17 June 2006 to 18 June 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurusKelly Mast128: DO 4+Final A [6]08:14,861st
SAUSaurusKelly Mast017: DN 4+Final A [4]07:29,222nd
SAUSaurusKelly Mast017: DN 4+Heat 1[2]07:31,861st

Hollandia Roeiwedstrijden - Nationale Kampioenschappen 2006

03 June 2006 to 04 June 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurusKelly Mast132: DB 4+Final A 07:45,401st
THEThêta 1Fons Raemaekers117: LO 4+Final A 06:52,912nd
SAUSaurusKelly Mast132: DB 4+Heat 208:00,821st
SAUSaurusKelly Mast017: DN 4+Final A 07:35,473rd
SAUSaurus 1Rutger Wind006: Ej 8+Final B 06:16,226th
THEThêta 1Fons Raemaekers011: LN 4+Final A 06:48,091st
SAUSaurusKelly Mast017: DN 4+Heat 107:42,923rd
SAUSaurus 1Rutger Wind006: Ej 8+Heat 106:15,366th
THEThêta 1Fons Raemaekers011: LN 4+Heat 106:49,801st

Lustrumwedstrijden der TSR Vidar, Roeiwedstrijden van de ZRB

06 May 2006 to 07 May 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurusKelly Mast132: DB 4+Final A 07:27,003rd
SAUSaurusKelly Mast132: DB 4+Heat 107:35,961st
SAUSaurusKelly Mast017: DN 4+Final B 07:32,142nd
SAUSaurusKelly Mast017: DN 4+Heat 307:39,433rd

30e Boekel en de Neree Randstad Regatta

22 April 2006 to 23 April 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurusMenno Moret111: B 8+Final A [5]06:31,116th
SAUSaurusKelly Mast132: DB 4+Final A [6]07:44,292nd
SAUSaurusMenno Moret111: B 8+Heat 2[5]06:26,002nd
SAUSaurusKelly Mast132: DB 4+Heat 2[2]08:04,563rd
SAUSaurusKelly Mast017: DN 4+Final B [4]07:56,721st
SAUSaurusKelly Mast017: DN 4+Heat 2[3]07:57,494th

123e Varsity

09 April 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurusEdith Koehler056: DB 4+Final A 07:54,665th
THEThêtaRianne Dekker056: DB 4+Heat 108:07,084th
SAUSaurusEdith Koehler056: DB 4+Heat 108:01,973rd
SAUSaurusKate-Marie Roeleveld007: Dames Overnaedsche VierHeat 209:55,555th

53ste Kampioenschap van de Amstel voor Dames

19 March 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurusMaartje van Kats010: DCl 8+ divisieTime Trial 20:46,7919th
ASOAsopos/ThêtaMarieke Pluijmert004: D 8+ 4e divisieTime Trial 20:01,0613th

74ste Lange Afstands Kampioenschap van de Amstel

19 March 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurusLaurens den Otter038: Cl 8+Time Trial 25:10,5317th

Heineken Roeivierkamp 2006

11 March 2006 to 12 March 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos/ThêtaMarieke Pluijmert013: DEj 8+Round D 19:06,611th
ASOAsopos/ThêtaMarieke Pluijmert013: DEj 8+Round C 02:47,211th
ASOAsopos/ThêtaMarieke Pluijmert013: DEj 8+Round B 00:50,68th
ASOAsopos/ThêtaMarieke Pluijmert013: DEj 8+Round A 10:11,512th
SAUSaurusMaartje van Kats038: DCl 8+Round B 00:54,818th
SAUSaurusMaartje van Kats038: DCl 8+Round A 10:54,123rd

Batavia Groep WinterWedstrijden 2006

25 February 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurusJeanette Duijst113: DB 4+Time Trial 22:06,734th
THEThêtaRianne Dekker018: DN 4+Time Trial 22:49,997th
SAUSaurusMenno Moret009: Ej 8+Time Trial 18:37,478th

DRV Euros Lustrumwedstrijden / NSRF Slotwedstrijden & NSK roeien

02 July 2005 to 03 July 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/SkøllJaap Haartsen163: SA 2+Final A 07:37,211st
THEThêta 1Tom van Rijsewijk106: N 4+Final B 07:04,492nd
THEThêtaJoris van der Els166: H Talenten (competitie) 8+Final B 07:16,235th
SAUSaurusJaqueline Witschge165: D Talenten (competitie) 8+Final C 07:38,972nd
THEThêta 1Tom van Rijsewijk106: N 4+Heat 407:07,723rd
THEThêta 2Johan van den Heuvel106: N 4+Heat 107:13,556th

Thêta/Dudok van Heel Lustrumwedstrijden, Roeiwedstrijden van de ZRB

18 June 2005 to 19 June 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta 1Tom van Rijsewijk106: N 4+Heat 306:52,072nd
THEThêta 2Johan van den Heuvel106: N 4+Heat 306:52,072nd
THEThêta 2Johan van den Heuvel106: N 4+Heat 207:08,664th

Internationale Martini Regatta - Nationale Kampioenschappen

04 June 2005 to 05 June 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta 2Johan van den Heuvel106: N 4+Final B [3]07:08,124th
THEThêta 1Tom van Rijsewijk106: N 4+Final B [4]07:06,092nd
THEThêta 1Tom van Rijsewijk106: N 4+Heat 3[2]07:28,283rd
THEThêta 2Johan van den Heuvel106: N 4+Heat 1[4]07:32,463rd

Hollandia - 20e De Vliet lustrum Roeiwedstrijden 2005

07 May 2005 to 08 May 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurusPierre Raeven114: LN 4+Heat 207:18,224th
SAUSaurusPierre Raeven008: B 4+Final A 07:10,192nd

Heineken Roeivierkamp 2005

19 March 2005 to 20 March 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaRoy van der Aa023: HCl 8+Round B 00:48,328th
SAUSaurusMatthijs Versteegh023: HCl 8+Round B 00:45,921st
SAUSaurusMatthijs Versteegh023: HCl 8+Round A 08:44,226th
THEThêtaRoy van der Aa023: HCl 8+Round A 08:39,325th
SAUSaurusMarlies Vos038: DCl 8+Round B 00:56,026th
SAUSaurusMarlies Vos038: DCl 8+Round A 09:54,726th

Batavia Groep WinterWedstrijden 2005

05 March 2005 to 06 March 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus 2Fedde Jager122: LB 4+Time Trial
SAUSaurus 1Frans Heyer122: LB 4+Time Trial
THEThêtaMarjolein Koggel112: DB 4+Time Trial
SAUSaurus/ArgoMaaike van Agtmaal111: DO 4+Time Trial

Orca / NSRF Slotwedstrijden & NSK roeien

03 July 2004 to 04 July 2004
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus 2Jose van Boxmeer131: DB 4+Final A 07:43,881st
SAUSaurusJeroen Postma161: H Talenten (competitie) 8+Final A 07:28,805th
SAUSaurusLot Sewing160: D Talenten (competitie) 8+Final B 07:44,304th
SAUSaurus 2Jose van Boxmeer131: DB 4+Heat 207:52,023rd
SAUSaurus 2Jose van Boxmeer017: DN 4+Final B 07:47,733rd
SAUSaurus 2Jose van Boxmeer017: DN 4+Heat 308:01,974th

Roeiwedstrijden van de ZRB

19 June 2004 to 20 June 2004
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus 2Jose van Boxmeer017: DN 4+Heat 207:58,644th

Nationale Roeiwedstrijden ARB

05 June 2004 to 06 June 2004
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus 2Jose van Boxmeer131: DB 4+Final A 08:07,115th
SAUSaurus 2Jose van Boxmeer131: DB 4+Heat 107:58,742nd
SAUSaurus 2Jose van Boxmeer017: DN 4+Final A 08:06,036th
SAUSaurus 2Jose van Boxmeer017: DN 4+Heat 207:53,162nd

Hollandia - Njordlustrum Roeiwedstrijden 2004

22 May 2004 to 23 May 2004
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaAnnemieke Bosch127: DO 4+ Hollandia HoofdnummerFinal A [6]07:56,995th
SAUSaurus 1Jose van Boxmeer131: DB 4+Final B [6]08:05,771st
THEThêtaDouwe Krooshof117: LO 4+Final A [4]07:04,331st
THEThêtaAnnemieke Bosch127: DO 4+ Hollandia HoofdnummerHeat 1[6]07:49,022nd
SAUSaurus 1Jose van Boxmeer131: DB 4+Heat 1[6]08:19,655th
THEThêtaDouwe Krooshof117: LO 4+Heat 1[5]07:29,051st
THEThêtaDouwe Krooshof011: LN 4+Final A [3]06:59,374th
SAUSaurus 2Jose van Boxmeer017: DN 4+Heat 2[5]08:05,145th
THEThêtaDouwe Krooshof011: LN 4+Heat 1[7]07:08,812nd

28e Boekel en de Neree Randstad Regatta/ Nationale Kampioenschappen

24 April 2004 to 25 April 2004
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaDouwe Krooshof117: LO 4+Final A [3]07:19,073rd
THEThêtaDouwe Krooshof011: LN 4+Final A [5]06:56,112nd
THEThêtaDouwe Krooshof011: LN 4+Heat 1[4]07:12,842nd

121e Varsity

11 April 2004
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaPim Pullens005: Overnaedsche VierHeat 209:21,355th

51ste Kampioenschap van de Amstel voor Dames

21 March 2004
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus 2Maartje van Kats010: DCl 8+ divisieTime Trial 21:16,2818th

Saurus/NSRF/Slotwedstrijden & NSK roeien

05 July 2003 to 06 July 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaSem Alberga103: SA 8+Final A 05:58,342nd
THEThêtaSem Alberga103: SA 8+Heat 206:04,162nd

120e Varsity

13 April 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaWiet Mazairac005: Overnaedsche VierFinal A 10:36,425th
THEThêtaWiet Mazairac005: Overnaedsche VierHeat 12nd