Jurgen Elenbaas

146 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordRalph de Waard124: LHB 8+Final A [4]06:11,211st
NJONjordRalph de Waard019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]06:26,288th
NJONjordRalph de Waard019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[8]06:08,732nd

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordRalph de Waard123: LHB 4+Final A [8]07:04,554th
NJONjordThijs van Paridon111: HB 4+Heat 2[4]06:53,874th
NJONjordRalph de Waard018: LHEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]07:09,023rd
NJONjordThijs van Paridon009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]07:39,525th

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 1Job Andringa111: HB 4+Final B [6]07:24,126th
NJONjord 3Jelmer Klumperbeek111: HB 4+Final B [1]07:16,745th
NJONjord 2Ralph de Waard111: HB 4+Final B [4]07:10,912nd
NJONjord 1Job Andringa111: HB 4+Time Trial 06:27,2912th
NJONjord 2Ralph de Waard111: HB 4+Time Trial 06:22,4210th
NJONjord 3Jelmer Klumperbeek111: HB 4+Time Trial 06:19,347th
NJONjordRalph de Waard018: LHEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]07:00,102nd
NJONjord 1Job Andringa009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[3]07:10,185th
NJONjord 2Jelmer Klumperbeek009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]07:10,873rd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordLars Minnes111: HB 4+Final A [7]07:55,814th
NJONjordLars Minnes111: HB 4+Heat 2[3]07:31,572nd
NJONjordRalph de Waard019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [7]07:05,305th
NJONjordLars Minnes009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [8]07:01,554th
NJONjordRalph de Waard019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]06:33,997th
NJONjordLars Minnes009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[7]07:09,574th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordRalph de Waard019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 05:16,1315th
NJONjord/NereusLaurens van Leenen009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 05:46,2613th
NJONjordLaurens van Leenen111: HB 4+Heat 2[4]07:47,463rd
NJONjordRalph de Waard124: LHB 8+Time Trial 05:16,6412th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordWolf Meijer202: HB 4+Heat 2[5]07:36,695th
NJONjordJob Andringa212: LHB 8+Heat 2[2]06:38,335th
NJONjordWolf Meijer101: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]07:54,685th
NJONjordJob Andringa107: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]06:42,484th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordSam van Hugten004: LHB 8+Heat 2[2]07:33,595th
NJONjord 1Wolf Meijer030: HB 4+Heat 1[2]07:41,283rd

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 October 2018 to 28 October 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordMax Reinders104: Selectie 8+ (Cat. A)Final B [6]
NJONjordMax Reinders104: Selectie 8+ (Cat. A)Heat 1[2]07:50,334th
NJONjord 5Ralph de Waard001: HOnerv C4+ (500 meter)Final A [4]01:47,222nd
NJONjord 5Ralph de Waard001: HOnerv C4+ (500 meter)Semifinal 3[4]01:46,831st
NJONjord 7Nordin Verhagen001: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 7[5]02:01,424th
NJONjord 5Ralph de Waard001: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 7[4]01:44,661st
NJONjord 2Sam van Leeuwen001: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 3[4]01:55,973rd
NJONjord 6Abel Thissen001: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 1[3]01:57,734th
NJONjord 7Nordin Verhagen001: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 10[4]02:00,621st
NJONjord 6Abel Thissen001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 17[2]01:53,681st
NJONjord 2Sam van Leeuwen001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 12[4]01:53,051st
NJONjord 7Nordin Verhagen001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 10[2]01:58,432nd
NJONjord 5Ralph de Waard001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 2[5]01:50,381st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordGwyn Bird102: E 4xFinal A [2]06:28,484th
NJONjordJurjun van der Velde147: G 2+ (Platvoetbokaal)Heat 1[4]07:51,474th
NJONjordGwyn Bird102: E 4xHeat 2[4]06:19,853rd
NJONjordThijs Tas105: G 4+Heat 1[5]06:53,584th
NJONjordSipke Castelein108: B 4+Heat 1[4]07:16,735th
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]06:09,934th
NJONjordSipke Castelein006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]07:13,966th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordKoen Keijzer138: MFm 8+Final A [2]05:59,555th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final C [4]02:50,981st
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 02:56,727th
NJONjordSipke Castelein006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:21,679th
NJONjordSipke Castelein109: B 4+Heat 2[2]07:14,244th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 2Koen Keijzer103: E 8+Heat 2[5]05:43,244th
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]05:55,845th
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]06:00,752nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordKoen Keijzer110: B 8+Final A [5]06:20,151st
NJONjordSjoerd Koopman109: B 4+Final B [6]07:07,403rd
NJONjordKoen Keijzer110: B 8+Heat 2[3]05:59,531st
NJONjordSjoerd Koopman109: B 4+Heat 2[7]07:12,035th
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [6]05:58,171st
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]05:59,054th
NJONjordSjoerd Koopman006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]07:22,904th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordKoen Keijzer109: B 8+Final A [8]06:52,063rd
NJONjordKoen Keijzer109: B 8+Heat 1[7]06:42,763rd
NJONjordJoris Witstok108: B 4+Heat 2[6]08:21,505th
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]07:02,764th
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]06:49,822nd
NJONjordCasper Zwier006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]08:09,795th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordKoen Keijzer207: B 8+Heat 1[4]06:18,834th
NJONjordKoen Keijzer106: Ej 8+ (EJK)Final B [5]06:07,041st
NJONjordKoen Keijzer106: Ej 8+ (EJK)Heat 2[3]06:23,125th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordKoen Keijzer003: Jonge AchtFinal A [5]06:20,084th
NJONjordKoen Keijzer003: Jonge AchtHeat 1[4]06:21,532nd
NJONjordSjoerd Koopman040: Jonge VierHeat 2[5]07:44,976th

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 7Niels Dalenoord001: HOnerv C4+Quarterfinal 11[3]02:01,506th
NJONjord 1Martijn de Gaaij010: HErv C4+Heat 3[6]01:51,536th
NJONjord 7Niels Dalenoord001: HOnerv C4+Heat 2[2]01:59,192nd