To Wiersma

59 races

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton/Nereus/Willem IIITo Wiersma107: W 4-Final A [3]08:00,123rd
WILWillem III/AmstelFanny Bon129: W 4x (Aegon Open National Championship)Time Trial 07:19,5511th
TRITriton/Nereus/Willem IIITo Wiersma107: W 4-Time Trial 07:18,353rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus-combiEline van Marle128: DE 8+Final A [5]06:16,883rd
NERNereus-combiEline van Marle128: DE 8+Heat 1[2]06:24,272nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIFanny Bon034: M18 8+Final A [2]07:04,571st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combi 1Fanny Bon129: W 8+Final A [1]06:56,725th
KNRKNRB-combi 1Fanny Bon129: W 8+Heat 2[2]06:35,963rd
KNRKNRB-combiFanny Bon043: JW 8+ (Aegon Open NK)Final A [1]07:11,561st

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combiFanny Bon129: DSA 8+Final A [5]06:34,692nd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2To Wiersma011: M18 1x (NK)Final A [7]08:36,495th
WILWillem III 2To Wiersma011: M18 1x (NK)Semifinal 1[3]09:23,592nd
WILWillem III 2To Wiersma011: M18 1x (NK)Quarterfinal 3[5]09:37,502nd
WILWillem III 2To Wiersma011: M18 1x (NK)Time Trial 08:38,837th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/RIC/AmstelMick Jonkers029: BW 4- (Aegon Open NK)Final A [1]07:16,755th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
DDSDDS-combiClaudia de Hartog150: M18 8+ (NK)Final A [6]07:43,002nd
WILWillem IIITo Wiersma149: M18 2x (NK)Heat 2[4]07:58,164th
WILWillem III/ZwolscheMartine van den Boomgaard036: M18 4x (NK)Final A [6]07:21,483rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIFloor van Lieshout035: M18 2xFinal 2[4]07:46,881st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 3To Wiersma211: M18 1xSemifinal 1[2]08:44,493rd
WILWillem III 3To Wiersma211: M18 1xHeat 4[4]09:22,642nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIFanny Bon154: M16 2xFinal 1[2]08:08,831st
WILWillem III 2To Wiersma043: M16 2xFinal 2[3]08:34,061st
WILWillem III/RICFanny Bon044: M16 4xFinal [6]07:42,941st
WILWillem III 2To Wiersma041: M16 1x AFinal 2[5]09:04,712nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIFanny Bon121: JW 2xHeat 1[2]07:56,344th
WILWillem IIIFanny Bon035: JW 4xFinal A [2]07:17,184th
WILWillem IIIFanny Bon019: JW 2xFinal A [1]07:48,633rd
WILWillem IIIFanny Bon019: JW 2xHeat 1[2]07:55,592nd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Fanny Bon151: M16 2x (NK)Final A [5]08:26,391st
WILWillem III 1Fanny Bon151: M16 2x (NK)Heat 2[3]08:33,331st
WILWillem III/RICXanne Vos050: M16 4x (NK)Final A [6]07:48,842nd
WILWillem III/RICXanne Vos050: M16 4x (NK)Heat 1[6]08:05,282nd

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIITo Wiersma041: M16 1x AFinal 2[6]10:11,583rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1To Wiersma150: M16 1x (NK)Final A [7]08:58,166th
WILWillem III 1To Wiersma150: M16 1x (NK)Semifinal 2[5]09:13,703rd
WILWillem III 1To Wiersma150: M16 1x (NK)Heat 2[3]09:39,351st

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/Hoop/Amstel/WeespXanne Vos156: M16 8+Final [4]07:27,383rd
WILWillem IIIFloor van Lieshout155: M16 4*Final 2[4]08:01,914th
WILWillem III/WeespNienke Harte154: M16 2xFinal 1[2]08:37,326th
WILWillem III/WeespNienke Harte043: M16 2xFinal 2[5]08:42,225th
WILWillem IIIXanne Vos044: M16 4xFinal [2]07:40,844th

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/Weesp/AmstelXanne Vos156: M16 8+Final [4]
WILWillem IIIXanne Vos155: M16 4*Final 2[4]08:18,522nd
WILWillem IIIXanne Vos044: M16 4xFinal [4]08:31,206th

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/WeespXanne Vos155: M16 4*Final [4]08:17,623rd
WILWillem III/WeespNienke Harte154: M16 2xFinal 1[7]08:59,284th
WILWillem III 3Julien Rühl090: Mix 2x (500 meter)Final [6]01:51,115th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/WeespNienke Harte141: M16 2x (NK)Final B [5]08:36,144th
WILWillem IIIXanne Vos035: M16 4* (NK)Final B [5]08:12,591st
WILWillem III/WeespNienke Harte141: M16 2x (NK)Heat 1[7]08:26,804th
WILWillem IIIXanne Vos035: M16 4* (NK)Heat 1[5]08:14,444th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIXanne Vos017: M16 4*Time Trial 34:50,536th

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIXanne Vos018: M164*Round D 21:46,22nd
WILWillem IIIXanne Vos018: M164*Round B 00:55,85th
WILWillem IIIXanne Vos018: M164*Round A 10:15,85th