Julien Rühl

226 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusThomas Mulder105: G 4+Final A [4]06:28,222nd
NERNereusThomas Mulder105: G 4+Heat 4[6]06:33,051st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusThomas Mulder139: M 4+Final A [4]06:21,542nd
NERNereusThomas Mulder029: M 4+Heat 1[1]06:35,584th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusThomas Mulder206: G 4+Final A [4]06:31,702nd
NERNereusThomas Mulder206: G 4+Heat 2[3]06:38,652nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusThomas Mulder105: G 4+Final A [6]06:26,361st
NERNereusThomas Mulder105: G 4+Heat 1[4]06:34,871st
NERNereusThomas Mulder206: G 4+Final A [3]06:26,822nd
NERNereusThomas Mulder206: G 4+Heat 3[2]06:42,481st

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Koen van den Herik104: E 8+Final A [5]06:04,504th
NERNereus 2Koen van den Herik104: E 8+Heat 1[5]05:52,391st
NERNereus 1Thomas Mulder004: G 2-Heat 2[6]07:21,504th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusThomas Mulder050: G 4+Final A [6]07:34,092nd
NERNereusThomas Mulder050: G 4+Heat 2[6]07:31,781st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Bob van den Hoogen251: G 4-Heat 4[3]06:45,274th
NERNereus 2Bob van den Hoogen104: Dev 4- (Dev)Final B [1]06:42,856th
NERNereus 2Bob van den Hoogen104: Dev 4- (Dev)Heat 2[5]06:55,794th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Tom Plusjë020: G 4+Final A [3]06:58,672nd
NERNereus 2Tom Plusjë020: G 4+Heat 2[5]07:00,641st

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/Naarden/RICJulien Rühl146: J18 8+Final [5]06:19,061st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 3Julien Rühl208: J18 1xRepechage 4[4]10:13,732nd
WILWillem III 3Julien Rühl208: J18 1xHeat 6[6]08:25,492nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/Pampus/OrcaNiki Sprang162: N 2+ (Platvoetbokaal)Heat 1[5]08:19,844th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Julien Rühl159: J18 1xFinal 1[5]08:27,302nd

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking/Willem III/TrompSam Langerak146: J18 8+Final [4]07:32,681st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 6Julien Rühl140: J18 1x (NK)Heat 8[5]09:03,893rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIIMax Ponsen012: J18 8+Time Trial 27:31,71st

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/RIC/Skøll/HoopJoris Bruil146: J18 8+Final [6]06:19,032nd
RICRIC/Willem III/HoopJoris Bruil107: O 4+Final A [2]06:34,573rd
RICRIC/Willem III/HoopJoris Bruil107: O 4+Heat 1[6]06:47,563rd
RICRIC/Willem III/HoopJoris Bruil005: N 4+Final A [7]06:49,366th
RICRIC/Willem III/HoopJoris Bruil005: N 4+Heat 3[4]06:38,002nd

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
RICRIC/Willem III/HoopJoris Bruil047: M 4+Final A [2]06:36,533rd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
RICRIC/Willem III/HoopJoris Bruil112: B 4+Final A [4]07:14,441st
RICRIC/Willem III/HoopJoris Bruil112: B 4+Heat 2[6]07:18,231st
RICRIC/Willem III/HoopJoris Bruil005: N 4+Final A [4]07:14,654th
RICRIC/Willem III/HoopJoris Bruil005: N 4+Heat 3[5]06:48,171st

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Koen van den Herik152: J16 4*Final 2[6]07:08,991st
WILWillem III 6Lex van den Herik039: J16 2xFinal 2[7]07:11,991st
WILWillem III 3Julien Rühl090: Mix 2x (500 meter)Final [6]01:51,115th
WILWillem III 1Julien Rühl038: J16 1x BFinal 2[4]08:13,562nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 3Roel van Broekhuizen033: J16 4* (NK)Final A [4]06:50,331st
WILWillem IIIRoel van Broekhuizen029: J18 4x (NK)Final A [3]06:33,022nd
WILWillem III 3Roel van Broekhuizen033: J16 4* (NK)Heat 1[3]07:21,861st
WILWillem III 2Julien Rühl132: J16 1x (NK)Heat 3[3]08:32,405th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Roel van Broekhuizen014: J16 4*Time Trial 28:30,192nd

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
BREBreda/DDS/Willem III/SkøllLennart van Lierop010: J184*Round D 17:32,83rd
BREBreda/DDS/Willem III/SkøllLennart van Lierop010: J184*Round C 02:28,13rd
BREBreda/DDS/Willem III/SkøllLennart van Lierop010: J184*Round B 00:47,13rd
BREBreda/DDS/Willem III/SkøllLennart van Lierop010: J184*Round A 08:44,43rd

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Ries Wieten152: J16 4*Final [2]07:21,833rd
WILWillem III 3Julien Rühl038: J16 2xFinal 2[3]07:35,283rd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem IIINathan Bierman149: J16 8+Final [4]07:12,734th
WILWillem III 1Max Ponsen047: J16 4*Final B [6]08:03,323rd
WILWillem III 1Max Ponsen047: J16 4*Heat 2[4]07:54,615th

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 1Max Ponsen152: J16 4*Final [2]07:19,234th
WILWillem III 2Julien Rühl038: J16 2xFinal 2[5]07:44,833rd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Thomas de Vos141: J16 4*Final A [3]07:55,524th
WILWillem III 3Thomas de Vos034: J16 2xFinal 2[2]08:53,414th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Max Ponsen014: J16 4*Time Trial 31:27,2511th

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III 2Max Ponsen027: J164*Round D 18:11,59th
WILWillem III 2Max Ponsen027: J164*Round B 00:52,37th
WILWillem III 2Max Ponsen027: J164*Round A 08:50,27th