Niek Schumacher

109 races

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaStefan W Hovy001: Oude VierHeat 2[4]07:11,295th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Nicos Starreveld106: O 4+Final A [4]06:23,131st
ORCOrca 2Nicos Starreveld106: O 4+Heat 2[6]06:38,311st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNicos Starreveld131: M 8+Heat 1[2]06:27,665th
ORCOrcaNicos Starreveld029: M 4+Final A [4]06:46,611st
ORCOrcaNicos Starreveld029: M 4+Heat 2[3]06:37,991st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Nicos Starreveld106: O 4+Final A [3]06:31,241st
ORCOrca 1Nicos Starreveld106: O 4+Heat 1[3]06:40,651st
ORCOrcaNicos Starreveld004: O 2-Final A [4]07:05,544th
ORCOrcaNicos Starreveld004: O 2-Heat 3[1]06:59,711st

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Timen Hartog205: SA 2- (NK)Final D [6]
ORCOrca 2Timen Hartog205: SA 2- (NK)Quarterfinal 2[2]08:18,826th
ORCOrca 2Timen Hartog205: SA 2- (NK)Time Trial 07:44,8024th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/Orcajan-willem Tempelaar104: SA 8+ (NSK)Final A [2]05:55,104th
ORCOrcaNiek Schumacher101: SA 2- (NSK)Final A [1]07:13,626th
ORCOrcaNiek Schumacher105: O 4-Final A [4]06:36,584th
VIDVidar/Orcajan-willem Tempelaar104: SA 8+ (NSK)Heat 2[4]06:10,792nd
ORCOrcaNiek Schumacher101: SA 2- (NSK)Heat 1[2]07:14,073rd
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4- (DK)Final A [2]06:08,621st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNiek Schumacher114: M 4-Final A [1]06:17,185th
ORCOrca 2Niek Schumacher050: MDev 4-Final A [4]06:49,452nd
ORCOrca 1Niek Schumacher013: M 2-Heat 1[5]07:29,315th

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4- (1000m Knock Out)Final B [3]03:19,971st
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4- (1000m Knock Out)Semifinal 2[3]03:20,512nd
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 4[3]03:04,931st
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:04,892nd
ORCOrcaNiek Schumacher107: N 4-Final A [3]06:38,961st
ORCOrcaNiek Schumacher107: N 4-Heat 1[4]06:36,071st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Niek Schumacher108: N 2-Final A [3]07:01,431st
ORCOrca 1Niek Schumacher108: N 2-Heat 1[2]07:10,071st
ORCOrcaNiek Schumacher007: Dev 4-Final A [5]06:14,584th
ORCOrcaNiek Schumacher007: Dev 4-Heat 2[5]06:20,062nd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Niek Schumacher107: N 4-Final A [3]06:21,623rd
ORCOrca 1Niek Schumacher107: N 4-Heat 2[3]06:24,872nd
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-Final B [3]07:14,591st
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-Heat 1[5]07:16,483rd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Niek Schumacher107: N 4-Final A [5]06:26,773rd
ORCOrca 1Niek Schumacher107: N 4-Heat 1[6]06:35,081st
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-Final A [4]06:34,883rd
ORCOrca 2Niek Schumacher007: Dev 4-Heat 3[6]06:32,501st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNiek Schumacher201: SA 8+Final A [6]06:28,175th
ORCOrca 2Niek Schumacher031: Dev 4- (DK)Final A [3]06:45,366th
ORCOrca 2Niek Schumacher031: Dev 4- (DK)Semifinal 1[6]06:25,672nd
ORCOrca 2Niek Schumacher031: Dev 4- (DK)Repechage 1[5]06:48,771st
ORCOrca 2Niek Schumacher031: Dev 4- (DK)Heat 3[6]07:09,343rd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits001: Oude VierHeat 2[1]06:47,183rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeroen Haesenbos107: O 4+Final A [5]06:59,626th
ORCOrcaJeroen Haesenbos109: N 2-Heat 2[5]07:23,883rd
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+Final A [6]06:49,104th
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+Heat 2[3]06:51,152nd

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeroen Haesenbos111: B 4+Final A [4]06:45,981st
ORCOrcaJeroen Haesenbos111: B 4+Heat 1[5]06:49,851st
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+Final A [3]06:51,193rd
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+Heat 2[3]06:44,931st

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeroen Haesenbos107: O 4+Final A [3]07:11,893rd
ORCOrcaJeroen Haesenbos107: O 4+Heat 1[4]06:56,082nd
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+Final A [6]06:54,963rd
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+Heat 1[4]07:31,312nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNiek Schumacher107: N 4-Heat 1[5]06:46,144th
ORCOrcaNiek Schumacher006: Dev 4- (DK)Heat 3[5]06:43,296th

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNiek Schumacher006: Dev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:21,3512th
ORCOrcaNiek Schumacher107: N 4-Heat 1[3]06:42,373rd

Damen Raceroei Regatta

03 May 2014 to 04 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Niek Schumacher106: O 4-Heat 2[7]06:52,964th
ORCOrcaNiek Schumacher002: SA 4-Heat 2[5]07:30,254th

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Niek Schumacher109: O 4-Heat 2[4]06:53,032nd
ORCOrcaNiek Schumacher004: Dev 4-Heat 3[3]07:25,545th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+Final A [7]06:28,643rd
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+Final B [6]06:26,212nd
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+Heat 2[4]06:21,373rd

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+Final A [5]06:53,952nd
ORCOrca/Phocas/SkøllOlivier Schoemaker007: Ej 8+Final B [5]07:01,974th
ORCOrca/Phocas/SkøllOlivier Schoemaker007: Ej 8+Heat 2[2]07:18,665th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker112: B 8+Final A [6]06:35,675th
ORCOrcaOlivier Schoemaker010: Ej 8+Heat 1[6]06:43,405th

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+Final A [6]06:51,574th
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+Heat 2[5]07:11,312nd
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+Final A [5]07:14,035th
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+Heat 2[5]06:59,842nd

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+Final A [4]06:32,664th
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+Heat 3[2]06:25,032nd
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Final C [4]03:02,901st
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 2[3]03:05,082nd
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 02:57,254th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker112: B 8+Heat 3[4]06:23,275th
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+ (EJK)Final A 06:26,241st
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+ (EJK)Heat 3[2]06:40,901st

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker002: Jonge AchtHeat 2[2]06:32,283rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNiek Schumacher004: H 4e divisie 8+Time Trial 27:37,56th

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Niek Schumacher061: Ej 8+Time Trial 19:31,06th