Jort Timmer

163 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Erin Smeijsters005: HG 4+Final A [4]07:00,354th
ORCOrca 2Erin Smeijsters005: HG 4+Heat 2[5]06:48,331st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits104: M 4+Final A [2]07:40,513rd
ORCOrcaDjimmer Smits104: M 4+Time Trial 06:37,543rd

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJort Timmer104: HE 8+Heat 1[3]06:01,463rd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Nicos Starreveld005: HG 4+Final A [4]07:07,254th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters056: MI 8+Heat 1[5]05:54,024th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJob Davidse131: G 4+Heat 1[4]07:06,374th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2-Final A [5]06:42,892nd
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2-Heat 1[2]06:54,372nd
ORCOrcaDjimmer Smits002: SA 4-Final A [2]06:07,983rd
ORCOrcaDjimmer Smits002: SA 4-Heat 1[3]06:09,412nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits002: SA 4- Final A [3]06:10,374th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits114: M 4-Final A [4]06:38,125th
ORCOrcaDjimmer Smits114: M 4-Heat 2[5]06:35,032nd
ORCOrcaDjimmer Smits032: M 4-Final A [1]06:37,186th
ORCOrcaDjimmer Smits032: M 4-Heat 1[4]06:08,003rd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2-Final A [2]07:12,285th
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2-Heat 1[3]07:05,243rd
ORCOrcaDjimmer Smits002: SA 4-Heat 3[3]06:10,604th

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2-Final A [2]07:33,866th
ORCOrcaDjimmer Smits002: SA 4-Final A [4]06:11,512nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2-Final B [8]07:30,905th
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2-Semifinal 2[7]09:45,206th
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2-Quarterfinal 4[3]08:15,613rd
ORCOrca 1Djimmer Smits205: SA 2-Time Trial 07:23,3613th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDaan Klomp001: Oude VierFinal A [5]11:21,677th
ORCOrcaDaan Klomp001: Oude VierHeat 2[5]06:37,641st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Djimmer Smits013: M 2-Final A [2]07:17,873rd
ORCOrca 2Djimmer Smits013: M 2-Heat 1[2]07:13,133rd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits075: SA 2-Final A [2]07:25,461st
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2-Final A [2]07:04,161st
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2-Heat 2[4]07:18,151st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits101: SA 2-Final A [5]06:51,694th

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi-combiVincent Klaassens104: SA 8+Final A [5]05:45,262nd
ORCOrca 1Djimmer Smits101: SA 2-Final A [5]06:50,591st
SKASkadi-combiVincent Klaassens104: SA 8+Heat 2[6]05:47,211st
ORCOrca/LagaDjimmer Smits002: SA 4-Final A [5]06:33,154th

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits021: SA 2-Repechage 2[7]07:29,213rd
ORCOrcaDjimmer Smits021: SA 2-Heat 2[6]07:31,105th

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits001: Oude VierHeat 2[1]06:47,183rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNicos Starreveld051: SA 4xFinal A [4]06:17,464th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits002: SA 4-Heat 2[5]07:04,924th

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNicos Starreveld109: N 2xFinal A [6]06:44,571st
ORCOrca 3Jort Timmer110: N 1xHeat 2[5]07:52,456th
ORCOrcaJort Timmer060: B 1xHeat 2[4]08:12,003rd

Damen Raceroei Regatta

03 May 2014 to 04 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJort Timmer103: SA 2xFinal A [7]07:36,114th
ORCOrca 2Jort Timmer001: SA 1xHeat 2[6]08:30,745th

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJort Timmer115: B 1xHeat 1[5]08:03,005th
ORCOrca 2Jort Timmer014: N 1xHeat 1[7]08:44,344th

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits001: Oude VierHeat 1[1]07:00,425th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMarcus Westerman104: SA 8+Final A [4]06:14,794th
ORCOrcaTimen Hartog108: N 4-Final A [5]07:19,376th
ORCOrcaMarcus Westerman104: SA 8+Heat 1[4]06:17,141st
ORCOrcaTimen Hartog108: N 4-Heat 2[2]06:49,801st
ORCOrcaTimen Hartog006: Dev 4-Final A [6]06:46,662nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/SkøllSjoerd Hamburger130: M 8+Final A [1]05:36,894th
ORCOrca/SkøllSjoerd Hamburger130: M 8+Heat 2[5]05:44,243rd
ORCOrcaTimen Hartog049: MDev 4-Final A [2]06:25,584th

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMarcus Westerman107: O 4+Final A [3]08:05,364th
ORCOrcaTimen Hartog006: Dev 4-Heat 1[2]08:57,945th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/ArgoJonathan Hijlkema103: SA 8+Final A [3]06:05,523rd
ORCOrcaTimen Hartog109: N 4-Final A [3]07:13,456th
ORCOrca/ArgoJonathan Hijlkema103: SA 8+Heat 2[7]06:11,572nd
ORCOrcaTimen Hartog109: N 4-Heat 1[4]07:00,312nd
ORCOrcaTimen Hartog007: Dev 4-Final A [2]06:53,352nd
ORCOrcaTimen Hartog007: Dev 4-Heat 2[4]07:10,673rd

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTimen Hartog108: N 4-Final A [7]07:46,265th
ORCOrcaTimen Hartog006: Dev 4-Final A [5]08:24,475th
ORCOrcaTimen Hartog006: Dev 4-Heat 1[6]07:29,323rd

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTimen Hartog108: N 4-Final A [2]06:46,273rd
ORCOrcaTimen Hartog108: N 4-Heat 2[4]06:42,741st
ORCOrcaTimen Hartog006: Dev 4-Final B [3]06:43,322nd
ORCOrcaTimen Hartog006: Dev 4-Heat 2[2]06:34,942nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTimen Hartog110: N 4-Heat 1[6]06:42,504th
ORCOrcaTimen Hartog006: Dev 4-Final A 06:59,503rd
ORCOrcaTimen Hartog006: Dev 4-Heat 2[7]06:57,383rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Proteus/OkeanosHenk Jan Schuijt002: H 2e divisie 8+Time Trial 28:04,87th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJort Timmer107: O 4+Final A [3]06:33,792nd
ORCOrcaJort Timmer107: O 4+Heat 1[5]06:46,662nd
ORCOrcaJort Timmer005: N 4+Final A [3]06:38,113rd
ORCOrcaJort Timmer005: N 4+Heat 2[7]06:42,542nd

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJort Timmer107: O 4+Final A [2]08:02,044th
ORCOrcaJort Timmer107: O 4+Heat 2[5]07:38,003rd
ORCOrcaJort Timmer005: N 4+Heat 2[5]07:05,355th

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJort Timmer107: O 4+Final A [3]07:16,792nd
ORCOrcaJort Timmer005: N 4+Final A [7]07:04,112nd
ORCOrcaJort Timmer005: N 4+Heat 3[7]06:50,222nd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJort Timmer005: N 4+Final A [7]06:50,473rd
ORCOrcaJort Timmer005: N 4+Heat 1[6]07:04,333rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Jort Timmer106: N 2-Heat 2[6]07:33,285th
ORCOrcaJort Timmer006: N 4+Heat 1[5]07:01,224th

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaKarel Noordam040: N 4+Final A [2]07:13,975th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits002: H 2e divisie 8+Time Trial 26:05,903rd

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDjimmer Smits003: H2eDiv8+Round D 15:55,73rd
ORCOrcaDjimmer Smits003: H2eDiv8+Round C 02:05,71st
ORCOrcaDjimmer Smits003: H2eDiv8+Round B 00:39,67th
ORCOrcaDjimmer Smits003: H2eDiv8+Round A 07:36,83rd

37e Van Oord WinterWedstrijden

25 February 2012 to 26 February 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaKarel Noordam027: N 4+Time Trial 19:00,741st

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaGuus van Middelaar104: SA 8+Final A [6]06:04,143rd
ORCOrca 2Guus van Middelaar107: O 4+Final A [7]06:39,453rd
ORCOrcaGuus van Middelaar104: SA 8+Heat 1[5]06:05,072nd
ORCOrca 2Guus van Middelaar107: O 4+Heat 1[7]06:48,183rd
ORCOrcaGuus van Middelaar007: Ej 8+Final A [7]05:56,371st
ORCOrcaGuus van Middelaar007: Ej 8+Heat 1[6]06:02,063rd

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaGuus van Middelaar135: MFm 8+Final A [2]06:02,692nd

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaGuus van Middelaar007: Ej 8+Final A [3]06:49,693rd
ORCOrcaGuus van Middelaar007: Ej 8+Heat 1[5]07:20,701st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaGuus van Middelaar103: SA 8+Final A [6]06:15,883rd
ORCOrcaGuus van Middelaar103: SA 8+Heat 2[6]06:16,832nd
ORCOrcaGuus van Middelaar011: Ej 8+Final A [5]06:47,773rd
ORCOrcaGuus van Middelaar011: Ej 8+Heat 1[6]06:40,411st

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaGuus van Middelaar007: Ej 8+Final A [4]06:11,174th
ORCOrcaGuus van Middelaar007: Ej 8+Heat 2[2]06:05,311st

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 May 2011 to 08 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaGuus van Middelaar007: Ej 8+Final A 05:55,834th
ORCOrcaGuus van Middelaar007: Ej 8+Heat 205:57,591st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaGuus van Middelaar103: SA 8+Final A [2]06:08,513rd
ORCOrcaGuus van Middelaar008: Ej 8+Final A [6]06:33,674th
ORCOrcaGuus van Middelaar008: Ej 8+Heat 3[2]06:18,712nd

128e Varsity

10 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaGuus van Middelaar002: Jonge AchtFinal A [4]06:17,121st
ORCOrcaGuus van Middelaar002: Jonge AchtHeat 3[4]06:28,481st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaGuus van Middelaar004: H 4e divisie 8+Time Trial 26:52,092nd

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 February 2011 to 27 February 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaGuus van Middelaar013: Ej 8+Time Trial 16:32,371st