Guus van Middelaar

147 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca (NSK)Manouk Hoefnagel128: DE 8+ (NSK)Heat 1[3]07:46,095th
ORCOrcaManouk Hoefnagel029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[7]00:00,005th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaManouk Hoefnagel156: WFm 8+Final A [1]07:51,496th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaManouk Hoefnagel136: DB 8+Final A [4]06:37,881st
ORCOrcaManouk Hoefnagel136: DB 8+Heat 2[6]06:46,051st
ORCOrca (p7)Manouk Hoefnagel029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]06:44,995th
ORCOrca (p7)Manouk Hoefnagel029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[4]06:45,051st

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/SkadiManouk Hoefnagel029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final C [3]03:17,712nd
ORCOrca/SkadiManouk Hoefnagel029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:17,775th
ORCOrca/LagaManouk Hoefnagel136: DB 8+Final A [4]06:52,792nd
ORCOrca/LagaManouk Hoefnagel136: DB 8+Heat 1[3]06:58,121st

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMargje van der Lende136: DB 8+Final A [7]07:18,542nd
ORCOrcaMargje van der Lende136: DB 8+Heat 2[5]07:24,201st
ORCOrcaMargje van der Lende029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]07:01,364th
ORCOrcaMargje van der Lende029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]07:06,524th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaManouk Hoefnagel136: DB 8+Final B [1]07:31,093rd
ORCOrcaManouk Hoefnagel136: DB 8+Heat 3[3]07:24,385th
ORCOrcaManouk Hoefnagel029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [2]07:34,635th
ORCOrcaManouk Hoefnagel029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]07:22,174th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/ThêtaManouk Hoefnagel220: DB 8+Heat 3[4]07:20,414th
ORCOrca/ThêtaManouk Hoefnagel112: DEj 8+ (EJK)Final B [1]07:38,182nd
ORCOrca/ThêtaManouk Hoefnagel112: DEj 8+ (EJK)Heat 1[2]07:42,654th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMargje van der Lende005: Dames AchtHeat 1[3]07:16,703rd

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHinke Oostveen102: DEj 8+Final B [5]07:23,421st
ORCOrcaHinke Oostveen102: DEj 8+Heat 2[4]07:20,493rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Carlijn Haringsma125: DSA 2- (NSK)Final A [5]07:49,045th
ORCOrcaLiselotte Van der Togt127: DSA 4xFinal A [2]06:57,652nd
ORCOrca 1Carlijn Haringsma125: DSA 2- (NSK)Heat 1[2]08:00,742nd
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning020: DO 2-Final A [6]07:51,295th
ORCOrcaTessa Sturkenboom062: DB 1x (Hoofdnummer)Final A [4]08:12,892nd
ORCOrcaLiselotte Van der Togt023: DDev 4- (DK)Final A [3]06:58,502nd
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning020: DO 2-Heat 1[6]07:48,233rd
ORCOrcaTessa Sturkenboom062: DB 1x (Hoofdnummer)Heat 3[4]08:13,931st
ORCOrcaLiselotte Van der Togt023: DDev 4- (DK)Heat 2[3]07:18,511st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TritonLiselotte Van der Togt049: WDev 4-Final A [4]07:45,494th
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning033: W 4-Heat 1[1]07:36,004th

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Carlijn Haringsma023: DDev 4- (1000m Knock Out)Final A [3]03:39,901st
ORCOrca/TritonLiselotte Van der Togt023: DDev 4- (1000m Knock Out)Final C [3]03:54,782nd
ORCOrca 2Carlijn Haringsma023: DDev 4- (1000m Knock Out)Semifinal 1[3]03:39,791st
ORCOrca/TritonLiselotte Van der Togt023: DDev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 2[2]03:33,082nd
ORCOrca 2Carlijn Haringsma023: DDev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 2[3]03:24,911st
ORCOrca/TritonLiselotte Van der Togt023: DDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:31,648th
ORCOrca 2Carlijn Haringsma023: DDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:19,641st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning129: DSA 8+ (NK)Final A [3]06:37,254th
ORCOrca/HonteMaud Kerstholt140: LDN 2xFinal A [1]07:58,985th
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning129: DSA 8+ (NK)Heat 1[3]06:38,831st
ORCOrca/HonteMaud Kerstholt140: LDN 2xHeat 2[4]08:03,553rd
ORCOrcaMaud Kerstholt043: LDB 1xFinal A [5]08:36,654th
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-Final A [3]06:57,063rd
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-Final A [2]06:51,681st
ORCOrcaMaud Kerstholt043: LDB 1xHeat 2[6]08:42,092nd
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-Heat 3[2]06:58,021st
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-Heat 1[4]07:03,271st

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning129: DSA 8+Final A [6]06:52,951st
ORCOrcaMaud Kerstholt141: LDN 1xFinal B [4]08:53,611st
ORCOrcaMaud Kerstholt141: LDN 1xHeat 2[4]08:57,534th
ORCOrcaMaud Kerstholt053: LDB 1xFinal B [3]10:22,621st
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-Final A [7]08:26,706th
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-Final A [5]08:08,131st
ORCOrcaMaud Kerstholt053: LDB 1xHeat 2[4]10:41,185th
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-Heat 3[3]07:47,402nd
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-Heat 3[4]07:40,121st

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaWillemiek Zweiphenning130: DO 4-Final A [3]07:07,793rd
ORCOrcaLiselotte Van der Togt132: DN 4-Final A [7]07:08,331st
ORCOrcaLiselotte Van der Togt132: DN 4-Heat 2[3]07:29,773rd
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-Final A [5]07:23,972nd
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-Final A [4]07:21,621st
ORCOrcaMaud Kerstholt073: LDB 1xHeat 1[3]09:13,222nd
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt023: DDev 4-Heat 2[6]07:25,061st
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning023: DDev 4-Heat 1[5]07:22,021st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt033: DDev 4- (DK)Final A [4]07:23,123rd
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning033: DDev 4- (DK)Final A [7]07:09,871st
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt033: DDev 4- (DK)Semifinal 2[7]07:08,271st
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning033: DDev 4- (DK)Semifinal 1[5]07:20,133rd
ORCOrca 1Liselotte Van der Togt033: DDev 4- (DK)Heat 2[6]07:58,422nd
ORCOrca 2Willemiek Zweiphenning033: DDev 4- (DK)Heat 2[3]07:45,231st

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMaud Kerstholt035: DN 1xFinal A [2]09:04,983rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeroen Haesenbos107: O 4+Final A [5]06:59,626th
ORCOrcaJeroen Haesenbos109: N 2-Heat 2[5]07:23,883rd
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+Final A [6]06:49,104th
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+Heat 2[3]06:51,152nd

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeroen Haesenbos111: B 4+Final A [4]06:45,981st
ORCOrcaJeroen Haesenbos111: B 4+Heat 1[5]06:49,851st
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+Final A [3]06:51,193rd
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+Heat 2[3]06:44,931st

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeroen Haesenbos107: O 4+Final A [3]07:11,893rd
ORCOrcaJeroen Haesenbos107: O 4+Heat 1[4]06:56,082nd
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+Final A [6]06:54,963rd
ORCOrcaJeroen Haesenbos005: N 4+Heat 1[4]07:31,312nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNiek Schumacher107: N 4-Heat 1[5]06:46,144th
ORCOrcaNiek Schumacher006: Dev 4- (DK)Heat 3[5]06:43,296th

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNiek Schumacher006: Dev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:21,3512th
ORCOrcaNiek Schumacher107: N 4-Heat 1[3]06:42,373rd

Damen Raceroei Regatta

03 May 2014 to 04 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Niek Schumacher106: O 4-Heat 2[7]06:52,964th
ORCOrcaNiek Schumacher002: SA 4-Heat 2[5]07:30,254th

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Niek Schumacher109: O 4-Heat 2[4]06:53,032nd
ORCOrcaNiek Schumacher004: Dev 4-Heat 3[3]07:25,545th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+Final A [7]06:28,643rd
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+Final B [6]06:26,212nd
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+Heat 2[4]06:21,373rd

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+Final A [5]06:53,952nd
ORCOrca/Phocas/SkøllOlivier Schoemaker007: Ej 8+Final B [5]07:01,974th
ORCOrca/Phocas/SkøllOlivier Schoemaker007: Ej 8+Heat 2[2]07:18,665th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker112: B 8+Final A [6]06:35,675th
ORCOrcaOlivier Schoemaker010: Ej 8+Heat 1[6]06:43,405th

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+Final A [6]06:51,574th
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+Heat 2[5]07:11,312nd
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+Final A [5]07:14,035th
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+Heat 2[5]06:59,842nd

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+Final A [4]06:32,664th
ORCOrcaOlivier Schoemaker113: B 8+Heat 3[2]06:25,032nd
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Final C [4]03:02,901st
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 2[3]03:05,082nd
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 02:57,254th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker112: B 8+Heat 3[4]06:23,275th
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+ (EJK)Final A 06:26,241st
ORCOrcaOlivier Schoemaker007: Ej 8+ (EJK)Heat 3[2]06:40,901st

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaOlivier Schoemaker002: Jonge AchtHeat 2[2]06:32,283rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNiek Schumacher004: H 4e divisie 8+Time Trial 27:37,56th

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Niek Schumacher061: Ej 8+Time Trial 19:31,06th

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMaarten van Keulen005: Ov4+Heat 3[3]08:48,504th