Marieke Mulder

213 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/Skøll/Skadi (NSK)Celine den Bremer128: DE 8+ (NSK)Final A [3]07:17,861st
LAGLaga/Skøll/Skadi (NSK)Celine den Bremer128: DE 8+ (NSK)Heat 1[8]07:36,293rd
THEThêta/LagaTessa van Haaften058: DG 4-Final A [3]07:41,052nd
THEThêta/LagaTessa van Haaften058: DG 4-Heat 1[4]07:27,202nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaCeline den Bremer129: DG 4-Final A [4]06:50,301st
LAGLagaCeline den Bremer129: DG 4-Heat 1[2]06:53,821st

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaCeline den Bremer129: DG 4-Final A [2]07:03,551st
LAGLagaCeline den Bremer129: DG 4-Heat 2[4]07:06,531st

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaDieuwertje den Besten129: DG 4-Final A [4]07:21,751st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/LagaMarieke Mulder124: DG 2xFinal A [3]07:17,221st
ORCOrca/LagaMarieke Mulder124: DG 2xHeat 1[3]07:35,491st
LAGLaga 1Marieke Mulder017: DG 1xHeat 2[2]08:18,543rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/LagaMarieke Mulder109: W 2xFinal A [5]07:19,623rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/LagaMyrna Brandt124: DG 2xFinal A [5]07:14,961st
ORCOrca/LagaMyrna Brandt124: DG 2xHeat 2[5]07:19,751st
LAGLaga 2Marieke Mulder017: DG 1xFinal B [1]08:00,972nd
LAGLaga 2Marieke Mulder017: DG 1xHeat 4[4]08:20,253rd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/LagaMyrna Brandt127: DG 2xFinal A [4]07:36,093rd
ORCOrca/LagaMyrna Brandt127: DG 2xHeat 1[5]07:40,471st
LAGLaga 2Marieke Mulder017: DG 1xHeat 3[8]08:11,122nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/LagaMyrna Brandt124: DG 2xFinal A [6]08:23,184th
ORCOrca/LagaMyrna Brandt124: DG 2xHeat 1[6]08:29,162nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMarieke Mulder164: DO 1xFinal A [4]07:59,804th
WILWillem III/LagaLotte Pronk019: DSA 2xFinal A [2]07:18,516th
LAGLaga 1Marieke Mulder017: DSA 1x (NSK)Final A [2]07:59,863rd
LAGLaga 1Marieke Mulder017: DSA 1x (NSK)Heat 2[4]08:06,512nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/LagaMarieke Mulder126: DSA 2xFinal A [3]07:16,664th
LAGLagaMarieke Mulder173: DO 1xFinal A [1]08:04,295th
LAGLagaMarieke Mulder173: DO 1xHeat 2[4]07:59,353rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMarieke Mulder103: BW 1xFinal A [3]08:49,513rd
LAGLagaMarieke Mulder103: BW 1xHeat 1[2]08:42,882nd
LAGLagaMarieke Mulder021: BW 1xFinal A [2]08:41,173rd
LAGLagaMarieke Mulder021: BW 1xHeat 2[4]08:13,662nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMarieke Mulder162: DSA 1xFinal A [6]08:04,775th
LAGLagaMarieke Mulder162: DSA 1xHeat 2[2]08:05,273rd
NJONjord/Laga/SkadiDonna Christen018: DSA 4-Final A [5]07:11,943rd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMarieke Mulder134: DN 1xFinal A [5]09:04,081st
NJONjord/LagaMarieke Mulder132: DN 2xFinal A [2]08:02,351st
LAGLagaMarieke Mulder134: DN 1xHeat 1[2]08:34,861st
LAGLagaMarieke Mulder017: DSA 1xHeat 2[2]08:15,966th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMarieke Mulder203: DSA 1x (NK)Final B [8]08:44,843rd
LAGLagaMarieke Mulder203: DSA 1x (NK)Semifinal 2[7]09:52,126th
LAGLagaMarieke Mulder203: DSA 1x (NK)Repechage 2[5]09:44,053rd
LAGLagaMarieke Mulder203: DSA 1x (NK)Time Trial 08:38,828th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Marieke Mulder134: DN 1xFinal A [4]08:07,303rd
LAGLaga/SkadiCrista Algie129: DO 4-Final A [5]06:54,942nd
LAGLaga 1Marieke Mulder134: DN 1xHeat 1[4]08:59,021st
LAGLagaF.D. Cieraad021: DN 2xFinal A [4]07:32,502nd
LAGLagaF.D. Cieraad021: DN 2xHeat 1[7]07:39,721st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaDanielle Bode135: WFm 8+Final A [3]07:05,936th
LAGLaga/SkadiCrista Algie112: W 4-Final A [4]07:00,623rd
LAGLagaMarieke Mulder015: BW 1xFinal A [1]08:46,115th
LAGLagaMarieke Mulder015: BW 1xHeat 2[3]08:44,083rd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/SkadiCrista Algie130: DO 4-Final A [3]06:55,641st
LAGLaga 2Marieke Mulder135: DN 1xHeat 2[5]08:15,143rd
LAGLaga 1Marieke Mulder042: DB 1xFinal A [3]08:08,571st
LAGLaga 1Marieke Mulder042: DB 1xHeat 2[4]08:13,481st

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/SkadiCrista Algie130: DO 4-Final A [6]07:00,452nd
LAGLaga/SkadiCrista Algie018: DSA 4-Final A [4]08:18,502nd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/Skadi/Laga/PelargosJanneke Van der Meulen129: DSA 8+Final A [4]06:32,031st
LAGLaga/SkadiCrista Algie130: DO 4-Final A [2]07:03,611st
LAGLaga 1E.M.L. van Miltenburg020: DO 2-Heat 2[5]08:08,524th

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/SkadiCrista Algie033: DDev 4- (DK)Final A [6]07:12,562nd
LAGLaga/SkadiCrista Algie033: DDev 4- (DK)Semifinal 2[5]07:09,112nd
LAGLaga/SkadiCrista Algie033: DDev 4- (DK)Heat 4[5]08:15,101st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaKate Happee138: DB 8+Final A [3]06:52,894th
LAGLagaKate Happee138: DB 8+Heat 1[3]07:01,712nd
LAGLagaKate Happee021: DEj 8+Final A [6]06:58,406th
LAGLagaKate Happee021: DEj 8+Heat 2[3]06:48,502nd

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaKate Happee137: DB 8+Final A [1]06:49,233rd
LAGLagaKate Happee021: DEj 8+Final A [6]06:57,326th
LAGLagaKate Happee021: DEj 8+Heat 1[5]07:06,533rd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaKate Happee138: DB 8+Final A [6]07:45,795th
LAGLagaKate Happee138: DB 8+Heat 1[6]06:58,062nd
LAGLagaKate Happee021: DEj 8+Final A [2]06:46,775th
LAGLagaKate Happee021: DEj 8+Heat 2[4]07:31,193rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/AegirMarieke Mulder137: DB 8+Final A [2]06:51,255th
LAGLaga/AegirMarieke Mulder137: DB 8+Heat 2[7]06:48,283rd
LAGLagaMarieke Mulder021: DEj 8+ (EJK)Final B [5]06:53,301st
LAGLagaMarieke Mulder021: DEj 8+ (EJK)Heat 2[2]06:55,774th

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMarieke Mulder021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Final C [2]03:29,562nd
LAGLagaMarieke Mulder021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 1[2]03:30,052nd
LAGLagaMarieke Mulder021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:28,698th
LAGLagaMarieke Mulder137: DB 8+Final B [3]07:03,052nd
LAGLagaMarieke Mulder137: DB 8+Heat 2[2]06:51,112nd

Damen Raceroei Regatta

03 May 2014 to 04 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMarieke Mulder129: DSA 8+Final A [5]07:41,295th

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMarieke Mulder103: DB 8+Heat 1[1]07:11,345th
LAGLagaMarieke Mulder003: DEj 8+Final A [2]08:05,164th
LAGLagaMarieke Mulder003: DEj 8+Heat 3[5]07:41,502nd

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMarieke Mulder004: Dames AchtHeat 2[4]07:12,014th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSalland-combiMiriam Visser150: M18 8+Final [7]07:29,741st
LAALaak/Tromp/DDS/PampusLaila Youssifou163: DSA 4x (NSK)Final A [2]07:16,083rd
LAALaak/Tromp/DDS/PampusLaila Youssifou036: M18 4xFinal [4]07:19,382nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAALaak/DDSMarieke Mulder121: JW 2xFinal A [4]07:21,674th
LAALaak/DDSMarieke Mulder121: JW 2xHeat 2[1]07:30,231st
DDSDDS/Tromp/Laak/PampusLaila Youssifou035: JW 4xFinal A [1]06:55,092nd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAALaak/DDSMarieke Mulder157: M18 2x (NK)Final A [3]08:11,002nd
LAALaak/DDSMarieke Mulder157: M18 2x (NK)Heat 2[5]08:16,962nd
TROTromp/DDS/Pampus/LaakMieke Wilms061: M18 4x (NK)Final A [4]07:28,692nd

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SALSalland/DDS/Tromp/VikingMiriam Visser036: M18 4xFinal [3]08:16,611st
DDSDDSMarieke Mulder031: M18 1x AFinal [3]09:31,722nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking/Laak/DDS/SallandBente Paulis146: M18 4xFinal [6]06:56,731st
DDSDDS 1Marieke Mulder144: M18 1x (NK)Final A [7]08:14,174th
DDSDDS 1Marieke Mulder144: M18 1x (NK)Semifinal 1[6]08:45,772nd
DDSDDS 1Marieke Mulder144: M18 1x (NK)Heat 2[6]09:28,812nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
DDSDDS/LaakMarjolein van Lierop010: D 4e divisie 8+Time Trial 32:48,014th

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
DDSDDSMarieke Mulder051: DO 1xTime Trial 14:05,92nd

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaas/DDSMarieke Mulder125: JW 2xFinal A [3]07:31,311st
MAAMaas/DDSMarieke Mulder125: JW 2xHeat 2[2]07:36,861st
MAAMaas/DDSMarieke Mulder019: JW 2xFinal A [3]07:37,651st

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
MAAMaas/DDSMarieke Mulder149: M18 2xFinal 2[5]08:11,351st
LAALaak/Maas/DDS/LeytheNina Hendriks036: M18 4xFinal [4]07:21,572nd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
DDSDDSSiri van der Meijden034: M18 2xFinal 1[4]08:03,713rd
DDSDDSMarieke Mulder031: M18 1x AFinal [4]08:30,513rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
DDSDDSMarieke Mulder133: M18 1x (NK)Final A [3]08:25,904th
DDSDDSMarieke Mulder133: M18 1x (NK)Semifinal 1[4]08:28,412nd
DDSDDSMarieke Mulder133: M18 1x (NK)Heat 3[7]08:38,211st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ALPAlphen/DDS/IrisTessa Hateren van016: M18 4*Time Trial 32:09,586th

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ALPAlphen/DDS/IrisTessa Hateren van017: M184*Round D 19:56,43rd
ALPAlphen/DDS/IrisTessa Hateren van017: M184*Round C 02:44,15th
ALPAlphen/DDS/IrisTessa Hateren van017: M184*Round B 00:54,16th
ALPAlphen/DDS/IrisTessa Hateren van017: M184*Round A 09:33,46th

37e Van Oord WinterWedstrijden

25 February 2012 to 26 February 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
DDSDDS 2Marieke Mulder023: M18 1xTime Trial 25:25,381st