E.M.L. van Miltenburg

103 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/SkadiCrista Algie129: DO 4-Final A [5]06:54,942nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/SkadiCrista Algie112: W 4-Final A [4]07:00,623rd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/SkadiCrista Algie130: DO 4-Final A [3]06:55,641st

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/SkadiCrista Algie130: DO 4-Final A [6]07:00,452nd
LAGLaga/SkadiCrista Algie018: DSA 4-Final A [4]08:18,502nd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/Skadi/Laga/PelargosJanneke Van der Meulen129: DSA 8+Final A [4]06:32,031st
LAGLaga/SkadiCrista Algie130: DO 4-Final A [2]07:03,611st
LAGLaga 1E.M.L. van Miltenburg020: DO 2-Heat 2[5]08:08,524th

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/SkadiCrista Algie033: DDev 4- (DK)Final A [6]07:12,562nd
LAGLaga/SkadiCrista Algie033: DDev 4- (DK)Semifinal 2[5]07:09,112nd
LAGLaga/SkadiCrista Algie033: DDev 4- (DK)Heat 4[5]08:15,101st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos/Proteus/LagaMarlou Pors166: DSA 4- (NSK)Final A [4]06:54,712nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/Laga/Laak/AsoposMarlou Pors128: W 8+ (Aegon Open NK)Final A [2]06:35,824th
ASOAsopos/Proteus/LagaMarlou Pors109: W 4- (Aegon Open NK)Final A [4]06:49,014th
ASOAsopos/Proteus/LagaMarlou Pors109: W 4- (Aegon Open NK)Heat 1[4]07:00,392nd
ASOAsopos/Proteus/LagaMarlou Pors036: W 4-Final A [2]06:46,522nd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1F.D. Cieraad127: DSA 2-Final A [2]08:22,503rd
LAGLaga 1F.D. Cieraad017: DO 2-Final A [4]07:51,882nd
LAGLaga 1F.D. Cieraad017: DO 2-Heat 1[4]08:24,341st

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaF.D. Cieraad133: DN 2-Final A [4]07:34,711st
LAGLagaF.D. Cieraad133: DN 2-Heat 2[4]07:58,301st
LAGLaga/ProteusMarlou Pors016: DSA 4-Final A [6]07:22,894th

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaF.D. Cieraad017: DO 2-Final A [3]08:24,492nd
LAGLagaF.D. Cieraad017: DO 2-Heat 1[4]08:15,971st

Damen Raceroei Regatta

03 May 2014 to 04 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/Asopos/TritonM. Haagsma129: DSA 8+Final A [4]07:19,242nd
LAGLaga 2F.D. Cieraad127: DSA 2-Final A [4]08:00,101st
LAGLaga 2F.D. Cieraad017: DO 2-Final A [5]08:28,052nd
LAGLaga 2F.D. Cieraad017: DO 2-Heat 2[3]08:25,971st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1F.D. Cieraad207: DSA 2-Semifinal 1[6]07:56,904th
LAGLaga 1F.D. Cieraad207: DSA 2-Heat 1[7]08:29,023rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Laga/Triton/Pelargos (NSK)Haitske van der Schee129: DSA 8+ (NSK)Final A [3]07:26,476th
LAGLagaJ. Ran131: DO 4-Final A [3]07:50,533rd
ORCOrca/Laga/Triton/Pelargos (NSK)Haitske van der Schee129: DSA 8+ (NSK)Heat 2[6]07:20,112nd
LAGLagaJ. Ran131: DO 4-Heat 1[6]07:35,762nd
LAGLagaJ. Ran020: DDev 4-Final B [5]07:42,721st
LAGLagaJ. Ran020: DDev 4-Heat 1[3]07:35,464th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaJ. Ran048: WDev 4-Final A [1]07:09,256th

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaJ. Ran131: DO 4-Final A [4]08:57,415th
LAGLaga 1J. Ran020: DDev 4-Final B [3]08:38,442nd
LAGLaga 1J. Ran020: DDev 4-Heat 2[2]08:36,224th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/Proteus/Skadi/OkeanosJ. Ran127: DSA 8+Final A [5]07:29,144th
LAGLagaJ. Ran164: DO 4-Final A [2]07:45,082nd
LAGLaga/Proteus/Skadi/OkeanosJ. Ran127: DSA 8+Heat 1[3]07:15,951st
LAGLaga 1J. Ran027: DDev 4-Final B [5]07:59,531st
LAGLaga 1J. Ran027: DDev 4-Heat 1[5]07:52,724th

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaF.D. Cieraad131: DO 4-Final A [4]08:10,171st
LAGLaga 2F.D. Cieraad020: DDev 4-Final B [6]08:43,582nd
LAGLaga 2F.D. Cieraad020: DDev 4-Heat 1[7]08:15,925th

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaF.D. Cieraad131: DO 4-Final A [2]07:26,592nd
LAGLagaF.D. Cieraad020: DDev 4-Final A [3]07:21,454th
LAGLagaF.D. Cieraad020: DDev 4-Heat 1[2]07:11,771st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/LagaManon Helmich127: DSA 8+Final A [7]06:51,333rd
LAGLagaF.D. Cieraad020: DDev 4- (DK / Hoofdnr.)Final A [1]07:57,321st
LAGLagaF.D. Cieraad020: DDev 4- (DK / Hoofdnr.)Heat 1[4]07:34,632nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/LagaAriënne Mulder008: D 2e divisie 8+Time Trial 29:41,13rd

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/OrcaAriënne Mulder066: DSA 8+Time Trial 18:53,01st

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg133: DN 4-Heat 2[4]07:30,384th
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg053: DSA 2+Final A [5]09:02,486th
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg020: DDev 4-Final B [2]07:18,182nd
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg020: DDev 4-Heat 1[3]07:31,796th

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg133: DN 4-Final A [6]08:40,562nd
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg133: DN 4-Heat 1[3]08:30,142nd

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg041: W 8+Final A [1]06:41,293rd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg133: DN 4-Final A [2]07:59,924th
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg020: DDev 4-Final B [6]07:59,544th
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg020: DDev 4-Heat 1[4]07:44,005th

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg132: DO 4+Final A [3]07:46,661st
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg019: DN 4+Final A [5]07:38,862nd
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg019: DN 4+Heat 2[5]07:48,311st

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaL.W. Hidding138: DB 8+Final A [4]07:06,523rd
LAGLagaL.W. Hidding138: DB 8+Heat 3[3]07:05,341st
LAGLagaL.W. Hidding021: DEj 8+Final C [1]03:27,103rd
LAGLagaL.W. Hidding021: DEj 8+Quarterfinal 1[4]03:23,372nd
LAGLagaL.W. Hidding021: DEj 8+Time Trial 03:27,478th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2P.C.R. Goldbohm038: DDev 4- (DK / Hoofdnr.)Final B [2]07:28,995th
LAGLaga 2P.C.R. Goldbohm038: DDev 4- (DK / Hoofdnr.)Heat 1[3]07:21,894th

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1E.M.L. van Miltenburg036: DO 4+Final A [4]08:02,963rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaYvonne Janse008: D 2e divisie 8+Time Trial 27:36,894th

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaYvonne Janse012: D2eDiv8+Round D 17:36,34th
LAGLagaYvonne Janse012: D2eDiv8+Round C 02:22,23rd
LAGLagaYvonne Janse012: D2eDiv8+Round B 00:45,44th
LAGLagaYvonne Janse012: D2eDiv8+Round A 08:22,93rd

37e Van Oord WinterWedstrijden

25 February 2012 to 26 February 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg004: DN 4+Time Trial 21:51,263rd
LAGLaga 1E.M.L. van Miltenburg049: DN 2-Time Trial 23:49,412nd

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/AsoposE.M.L. van Miltenburg137: DB 4+Final A [7]07:56,584th
LAGLaga/AsoposE.M.L. van Miltenburg137: DB 4+Heat 1[6]07:57,873rd
LAGLaga/AsoposE.M.L. van Miltenburg019: DN 4+Final A [6]07:54,896th
LAGLaga/AsoposE.M.L. van Miltenburg019: DN 4+Heat 1[5]07:52,242nd

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/AsoposE.M.L. van Miltenburg138: DB 8+Final A [3]07:53,335th
LAGLaga/AsoposE.M.L. van Miltenburg137: DB 4+Final A [7]08:30,912nd
LAGLaga/AsoposE.M.L. van Miltenburg019: DN 4+Heat 1[3]10:22,216th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/AsoposE.M.L. van Miltenburg136: DB 8+Heat 1[4]07:25,543rd
LAGLaga/AsoposE.M.L. van Miltenburg031: DEj 8+Heat 2[5]07:52,344th

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg138: DB 8+Final A [3]07:02,963rd
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg138: DB 8+Heat 1[5]06:58,742nd
LAGLaga 2E.M.L. van Miltenburg019: DN 4+Final A [3]07:51,885th
LAGLaga 2E.M.L. van Miltenburg019: DN 4+Heat 1[5]07:52,772nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaA.M. Wartna133: DB 8+Heat 2[2]07:22,515th
LAGLagaA.M. Wartna026: DEj 8+Final B [7]07:56,746th
LAGLagaA.M. Wartna026: DEj 8+Heat 1[6]07:35,094th

128e Varsity

10 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaA.M. Wartna004: Dames AchtHeat 2[5]07:23,523rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaA.M. Wartna010: D 4e divisie 8+Time Trial 30:00,9713th

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 February 2011 to 27 February 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaA.M. Wartna024: DEj 8+Time Trial 20:41,9013th