L. Yntema

169 races

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaN.W. K?????ppers025: DCL 8+Time Trial 33:13,311th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaA.M. Wartna127: DSA 2- (NSK)Final A [6]08:01,614th
LAGLagaA.M. Wartna127: DSA 2- (NSK)Heat 1[3]07:53,802nd
LAGLagaA.M. Wartna017: DO 2-Heat 2[6]07:54,693rd

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaA.M. Wartna134: DN 2-Final A [4]08:53,871st
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg133: DN 4-Final A [6]08:40,562nd
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg133: DN 4-Heat 1[3]08:30,142nd
LAGLagaA.M. Wartna017: DO 2-Final A [4]08:45,073rd
LAGLagaA.M. Wartna017: DO 2-Heat 2[4]09:06,531st

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg041: W 8+Final A [1]06:41,293rd
LAGLagaA.M. Wartna007: BW 2-Final A [4]07:53,534th
LAGLagaA.M. Wartna007: BW 2-Heat 1[3]08:05,992nd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaA.M. Wartna134: DN 2-Final A [4]08:20,652nd
LAGLagaA.M. Wartna017: DO 2-Final A [4]08:28,284th
LAGLagaA.M. Wartna017: DO 2-Heat 2[7]07:59,711st

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaA.C.M. Braas131: DO 4-Heat 1[5]07:50,523rd
LAGLagaA.C.M. Braas020: DDev 4-Final B [5]07:19,224th
LAGLagaA.C.M. Braas020: DDev 4-Heat 1[3]07:25,004th

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaA.C.M. Braas133: DN 4-Heat 2[2]07:40,904th
LAGLagaA.C.M. Braas019: DN 4+Final A [3]07:37,631st
LAGLagaA.C.M. Braas019: DN 4+Heat 2[1]07:51,131st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaA.C.M. Braas125: DN 4-Heat 1[3]07:24,704th
LAGLaga 1A.C.M. Braas038: DDev 4- (DK / Hoofdnr.)Final B [6]07:18,064th
LAGLaga 1A.C.M. Braas038: DDev 4- (DK / Hoofdnr.)Heat 2[4]07:33,323rd

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaA.C.M. Braas046: DN 4+Final A [3]
LAGLaga 2A.C.M. Braas036: DO 4+Final A [2]08:00,392nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaYvonne Janse008: D 2e divisie 8+Time Trial 27:36,894th

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaYvonne Janse012: D2eDiv8+Round D 17:36,34th
LAGLagaYvonne Janse012: D2eDiv8+Round C 02:22,23rd
LAGLagaYvonne Janse012: D2eDiv8+Round B 00:45,44th
LAGLagaYvonne Janse012: D2eDiv8+Round A 08:22,93rd

37e Van Oord WinterWedstrijden

25 February 2012 to 26 February 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2C.J. van den Hoonaard019: DO 2-Time Trial 23:41,937th
LAGLagaP.C.R. Goldbohm057: DO 4+Time Trial 20:43,903rd

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1S.R. Stapel133: DN 4-Heat 1[6]07:33,714th
LAGLagaS.R. Stapel020: DDev 4-Final B [3]07:39,955th
LAGLagaS.R. Stapel020: DDev 4-Heat 2[7]07:30,895th

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/AsoposE.M.L. van Miltenburg138: DB 8+Final A [3]07:53,335th
LAGLaga 2S.R. Stapel019: DN 4+Final A [5]09:26,481st
LAGLaga 2S.R. Stapel019: DN 4+Heat 2[6]09:21,491st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/AsoposE.M.L. van Miltenburg136: DB 8+Heat 1[4]07:25,543rd
LAGLaga/AsoposE.M.L. van Miltenburg031: DEj 8+Heat 2[5]07:52,344th

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg138: DB 8+Final A [3]07:02,963rd
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg138: DB 8+Heat 1[5]06:58,742nd
LAGLaga 3S.R. Stapel019: DN 4+Heat 2[7]07:58,396th

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaA.M. Wartna133: DB 8+Heat 2[2]07:22,515th
LAGLagaA.M. Wartna026: DEj 8+Final B [7]07:56,746th
LAGLagaA.M. Wartna026: DEj 8+Heat 1[6]07:35,094th

128e Varsity

10 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaA.M. Wartna004: Dames AchtHeat 2[5]07:23,523rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaA.M. Wartna010: D 4e divisie 8+Time Trial 30:00,9713th

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 February 2011 to 27 February 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaA.M. Wartna024: DEj 8+Time Trial 20:41,9013th