L. Yntema

169 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Nicole Hartman128: DSA 8+ (NSK)Final A [6]06:45,695th
LAGLagaLies Keijser135: DB 4+Final A [6]07:34,362nd
LAGLaga 1Nicole Hartman128: DSA 8+ (NSK)Repechage [3]06:47,161st
LAGLagaLies Keijser135: DB 4+Heat 1[5]08:02,363rd
LAGLagaIris van der Heide052: DSA 2+Final A [2]09:09,274th
LAGLagaNicole Hartman024: DEj 8+ (EJK)Final A [6]06:51,045th
LAGLagaIris van der Heide052: DSA 2+Heat 1[5]08:57,692nd
LAGLagaNicole Hartman024: DEj 8+ (EJK)Heat 2[6]06:41,123rd
LAGLagaLies Keijser022: DN 4+Heat 3[3]07:39,274th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaNicole Hartman128: DSA 8+Final A [6]06:44,484th
LAGLagaLies Keijser135: DB 4+Final A [6]07:40,862nd
LAGLagaNicole Hartman128: DSA 8+Heat 2[5]
LAGLagaLies Keijser135: DB 4+Heat 2[5]07:51,803rd
LAGLagaNicole Hartman024: DEj 8+Final B [3]06:47,191st
LAGLagaNicole Hartman024: DEj 8+Heat 3[5]06:48,004th
LAGLagaLies Keijser022: DN 4+Heat 1[2]07:56,014th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaNicole Hartman024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Final A [3]
LAGLagaLies Keijser022: DN 4+Final A [2]07:56,744th
LAGLagaNicole Hartman024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 2[3]
LAGLagaLies Keijser022: DN 4+Heat 1[1]07:44,461st
LAGLagaNicole Hartman024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:19,593rd
LAGLagaLies Keijser135: DB 4+Final A [4]07:55,233rd
LAGLagaLies Keijser135: DB 4+Heat 3[2]07:50,522nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaNicole Hartman134: WFm 8+Final A [6]07:05,645th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaNicole Hartman128: DSA 8+Final A [6]06:47,045th
LAGLagaLies Keijser135: DB 4+Final A [1]08:02,396th
LAGLagaLies Keijser135: DB 4+Heat 1[2]07:57,493rd
LAGLagaNicole Hartman024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]06:55,616th
LAGLagaLies Keijser022: DN 4+Heat 1[3]08:10,885th
LAGLagaNicole Hartman024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]06:54,422nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaLies Keijser135: DB 4+Final A [1]08:21,585th
LAGLagaLies Keijser135: DB 4+Heat 1[5]08:03,583rd
LAGLagaNicole Hartman024: DEj 8+Final A [3]06:46,583rd
LAGLagaNicole Hartman024: DEj 8+Heat 2[5]06:58,301st
LAGLagaLies Keijser022: DN 4+Heat 1[5]08:05,024th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaNicole Hartman256: DEj 8+ (Ejk)Time Trial 07:01,141st

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaNicole Hartman004: Dames AchtFinal A [3]07:48,585th
LAGLagaLies Keijser042: DB 4+Final A [6]08:37,136th
LAGLagaLies Keijser042: DB 4+Heat 2[4]07:55,443rd
LAGLagaNicole Hartman004: Dames AchtHeat 2[1]06:57,581st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Ingeborg Dijkstra134: DN 1xFinal A [2]08:31,286th
LAGLaga/SkadiIngeborg Dijkstra133: DN 2xFinal A [2]08:00,564th
LAGLagaMarloes Meijer131: DN 4-Final A [4]07:29,615th
LAGLaga 1Marloes Meijer125: DSA 2- (NSK)Heat 1[4]08:10,894th
LAGLaga 1Siri van der Meijden132: DN 2-Heat 3[2]08:27,214th
LAGLaga 2Ingeborg Dijkstra134: DN 1xHeat 2[3]09:03,911st
LAGLagaMarloes Meijer131: DN 4-Heat 1[3]07:33,591st
LAGLaga/SkadiIngeborg Dijkstra133: DN 2xHeat 2[5]08:03,442nd
LAGLagaM.I.S. van Rooij052: DSA 2+Final A [6]08:51,765th
LAGLagaSiri van der Meijden023: DDev 4- (DK)Final B [3]07:08,651st
LAGLagaM.I.S. van Rooij052: DSA 2+Heat 2[6]
LAGLagaMarloes Meijer020: DO 2-Heat 1[4]07:52,174th
LAGLagaIngeborg Dijkstra062: DB 1x (Hoofdnummer)Heat 2[7]08:21,522nd
LAGLagaSiri van der Meijden023: DDev 4- (DK)Heat 2[6]07:20,464th

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaIngeborg Dijkstra072: DB 1xHeat 2[4]09:59,553rd
LAGLagaMarloes Meijer020: DO 2-Heat 1[4]08:38,513rd
LAGLagaSiri van der Meijden023: DDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:32,169th
LAGLagaSiri van der Meijden132: DN 2-Final A [1]08:23,434th
LAGLaga 2M.I.S. van Rooij125: DSA 2-Final A [2]08:44,274th
LAGLagaSiri van der Meijden132: DN 2-Heat 2[3]08:18,562nd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/LagaLotje Mulder129: DSA 8+ (NK)Final B [4]07:02,202nd
LAGLaga 1Ingeborg Dijkstra135: DN 1xFinal A [6]08:40,266th
LAGLagaSiri van der Meijden133: DN 2-Final A [4]08:03,073rd
LAGLaga 2M.I.S. van Rooij126: DSA 2-Final A [2]08:15,274th
LAGLaga 1Marloes Meijer126: DSA 2-Final A [5]07:56,203rd
AEGAegir/LagaLotje Mulder129: DSA 8+ (NK)Heat 2[2]06:45,394th
LAGLaga 1Ingeborg Dijkstra135: DN 1xHeat 3[5]08:29,302nd
LAGLagaSiri van der Meijden133: DN 2-Heat 1[5]07:59,111st
LAGLaga 2Ingeborg Dijkstra042: DB 1xFinal A [2]08:39,945th
LAGLagaMarloes Meijer020: DO 2-Final A [1]07:54,616th
LAGLagaSiri van der Meijden023: DDev 4-Final B [6]07:16,314th
LAGLaga 2Ingeborg Dijkstra042: DB 1xHeat 2[1]08:25,502nd
LAGLagaMarloes Meijer020: DO 2-Heat 2[4]07:53,603rd
LAGLagaSiri van der Meijden023: DDev 4-Heat 3[6]07:20,784th

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Ingeborg Dijkstra135: DN 1xFinal B [6]08:47,774th
LAGLagaSiri van der Meijden130: DO 4-Final A [5]07:39,135th
LAGLaga 2Ingeborg Dijkstra135: DN 1xHeat 2[2]08:44,625th
LAGLaga 2Ingeborg Dijkstra052: DB 1xFinal A [5]10:19,785th
LAGLagaSiri van der Meijden023: DDev 4-Final B [7]08:31,344th
LAGLagaMarloes Meijer020: DO 2-Heat 2[3]09:33,544th
LAGLagaSiri van der Meijden023: DDev 4-Heat 2[5]08:04,864th

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMarloes Meijer133: DN 2-Final A [6]07:54,161st
LAGLagaSiri van der Meijden130: DO 4-Final A [5]07:25,155th
LAGLaga/SkadiIngeborg Dijkstra134: DN 2xFinal A [4]08:03,752nd
LAGLaga 2Marloes Meijer020: DO 2-Final A [2]08:04,805th
LAGLaga/SkadiIngeborg Dijkstra021: DN 2xFinal A [3]08:19,593rd
LAGLaga 2Marloes Meijer020: DO 2-Heat 1[5]08:11,973rd
LAGLaga 2Ingeborg Dijkstra072: DB 1xHeat 2[4]08:51,753rd
LAGLagaSiri van der Meijden023: DDev 4-Heat 3[3]07:42,525th

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Ingeborg Dijkstra217: DB 1xHeat 3[6]08:44,354th
LAGLagaKelly van Wirdum111: DN 2-Final A [2]08:42,923rd
LAGLaga 2Ingeborg Dijkstra110: DN 1xHeat 1[6]09:43,495th

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMaria de Vries Robbe042: DB 4+Final A [1]08:02,222nd
LAGLagaMaria de Vries Robbe025: DO 4+Final A [4]

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaKate Happee138: DB 8+Final A [3]06:52,894th
LAGLagaKate Happee138: DB 8+Heat 1[3]07:01,712nd
LAGLagaKate Happee021: DEj 8+Final A [6]06:58,406th
LAGLagaKate Happee021: DEj 8+Heat 2[3]06:48,502nd

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaKate Happee137: DB 8+Final A [1]06:49,233rd
LAGLagaKate Happee021: DEj 8+Final A [6]06:57,326th
LAGLagaKate Happee021: DEj 8+Heat 1[5]07:06,533rd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaKate Happee138: DB 8+Final A [6]07:45,795th
LAGLagaKate Happee138: DB 8+Heat 1[6]06:58,062nd
LAGLagaKate Happee021: DEj 8+Final A [2]06:46,775th
LAGLagaKate Happee021: DEj 8+Heat 2[4]07:31,193rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/AegirMarieke Mulder137: DB 8+Final A [2]06:51,255th
LAGLaga/AegirMarieke Mulder137: DB 8+Heat 2[7]06:48,283rd
LAGLagaMarieke Mulder021: DEj 8+ (EJK)Final B [5]06:53,301st
LAGLagaMarieke Mulder021: DEj 8+ (EJK)Heat 2[2]06:55,774th

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMarieke Mulder021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Final C [2]03:29,562nd
LAGLagaMarieke Mulder021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 1[2]03:30,052nd
LAGLagaMarieke Mulder021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:28,698th
LAGLagaMarieke Mulder137: DB 8+Final B [3]07:03,052nd
LAGLagaMarieke Mulder137: DB 8+Heat 2[2]06:51,112nd

Damen Raceroei Regatta

03 May 2014 to 04 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMarieke Mulder129: DSA 8+Final A [5]07:41,295th

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMarieke Mulder103: DB 8+Heat 1[1]07:11,345th
LAGLagaMarieke Mulder003: DEj 8+Final A [2]08:05,164th
LAGLagaMarieke Mulder003: DEj 8+Heat 3[5]07:41,502nd

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMarieke Mulder004: Dames AchtHeat 2[4]07:12,014th