Ian de Wolf

309 races

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusRik Rienks002: SA 4- Final A [6]06:02,356th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusRik Rienks114: M 4-Final A [2]06:24,623rd
NERNereusRik Rienks114: M 4-Heat 2[2]06:28,111st
NERNereusRik Rienks032: M 4-Final A [5]06:27,604th
NERNereusRik Rienks032: M 4-Heat 1[3]06:07,192nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusRik Rienks002: SA 4-Final A [4]06:12,353rd
NERNereusRik Rienks002: SA 4-Heat 2[2]06:05,702nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 4Rik Rienks205: SA 2- (NK)Final C [4]
NERNereus 4Rik Rienks205: SA 2- (NK)Quarterfinal 2[4]07:56,944th
NERNereus 4Rik Rienks205: SA 2- (NK)Time Trial 07:13,958th

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFreek Robbers104: SA 8+Final A [3]05:51,271st
NERNereusFreek Robbers104: SA 8+Heat 2[3]06:01,251st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusFreek Robbers104: SA 8+ (NK)Final A [2]05:42,412nd
NERNereusFreek Robbers104: SA 8+ (NK)Heat 2[4]05:42,772nd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 3Bo Wullings021: SA 2- (NK)Final B [3]06:56,112nd
NERNereus 3Bo Wullings021: SA 2- (NK)Semifinal 1[3]07:04,206th
NERNereus 3Bo Wullings021: SA 2- (NK)Repechage 1[5]07:27,571st
NERNereus 3Bo Wullings021: SA 2- (NK)Heat 3[6]07:19,083rd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusBo Wullings010: SA 2+Final A [3]07:04,081st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusMathew Kleine Punte002: SA 4- (NSK)Final A [7]06:25,865th
NERNereusMathew Kleine Punte002: SA 4- (NSK)Heat 2[4]06:18,453rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Mathew Kleine Punte024: M 4+Final A [6]06:24,101st

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Freek Robbers104: SA 8+Final A [2]06:08,842nd
NERNereus 1Freek Robbers104: SA 8+Heat 3[4]06:00,722nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 3Freek Robbers104: SA 8+Final A [3]05:45,712nd
NERNereusDominic Meyrick-Cole105: O 4-Final A [3]06:29,636th
NERNereus 3Freek Robbers104: SA 8+Heat 2[4]05:57,162nd
NERNereusDominic Meyrick-Cole105: O 4-Heat 2[3]06:23,662nd
NERNereusDominic Meyrick-Cole003: O 2-Heat 1[4]07:33,603rd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Pieter Kruit205: SA 2-Semifinal 2[1]07:06,466th
NERNereus 1Pieter Kruit205: SA 2-Repechage 1[4]08:23,182nd
NERNereus 1Pieter Kruit205: SA 2-Heat 6[7]07:31,153rd

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Pieter Kruit031: O 2-Final A [2]07:03,271st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo/NereusHugo Maassen106: O 4-Final A [6]06:53,183rd
ARGArgo/NereusHugo Maassen002: SA 4- (NSK)Final A [6]06:58,416th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo/NereusHugo Maassen109: M 4-Final B [4]06:17,042nd
ARGArgo/NereusHugo Maassen109: M 4-Heat 1[2]06:25,425th

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo/NereusHugo Maassen106: O 4-Final A [3]07:47,442nd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusRobert Verheul103: SA 8+Final A [2]06:08,685th
NERNereus 2Ian de Wolf107: O 4+Final A [2]07:03,331st
NERNereusRobert Verheul103: SA 8+Heat 1[3]06:13,233rd
NERNereus 2Ian de Wolf107: O 4+Heat 1[5]07:14,763rd
NERNereus 2Ian de Wolf007: Dev 4-Final B [4]07:03,081st
NERNereus 2Ian de Wolf007: Dev 4-Heat 2[6]07:16,504th

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusBart Aulbers109: N 2-Final A [3]07:33,743rd
NERNereusBart Aulbers109: N 2-Heat 1[2]07:22,701st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Dominic Meyrick-Cole106: O 2-Final A [6]07:04,482nd
NERNereus 1Dominic Meyrick-Cole106: O 2-Heat 1[4]07:26,751st

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Ian de Wolf031: O 2-Final A [1]07:13,323rd
NERNereus 1Ian de Wolf031: O 2-Heat 2[2]07:31,813rd

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusIan de Wolf110: N 2xFinal A [5]06:57,484th
NERNereusIan de Wolf110: N 2xHeat 1[3]06:59,981st

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Bart Aulbers132: M 8+Final A [6]05:58,365th
NERNereus 2Bart Aulbers042: M 8+Final A [1]05:49,534th

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Bart Aulbers104: SA 8+Final A [4]06:03,412nd
NERNereus 2Ian de Wolf006: Dev 4-Final A [7]06:45,553rd
NERNereus 2Ian de Wolf006: Dev 4-Heat 2[7]06:32,452nd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Bart Aulbers104: SA 8+Final A [3]06:05,013rd
NERNereus 1Bart Aulbers104: SA 8+Heat 1[3]06:08,722nd
NERNereus 2Ian de Wolf106: O 4-Heat 2[4]07:17,295th
NERNereus 2Ian de Wolf006: Dev 4-Final B [3]06:29,083rd
NERNereus 2Ian de Wolf006: Dev 4-Heat 1[3]06:35,634th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Ian de Wolf103: O 4-Final A [3]06:28,824th
NERNereus 1Ian de Wolf103: O 4-Heat 2[7]06:31,242nd
NERNereus 2Ian de Wolf036: Dev 4- (DK)Final A [5]06:24,321st
NERNereus 2Ian de Wolf036: Dev 4- (DK)Heat 3[5]06:35,631st

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Ian de Wolf040: N 4+Final A [4]06:58,381st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusIan de Wolf003: H 3e divisie 8+Time Trial 25:53,941st

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusIan de Wolf005: H3eDiv8+Round D 15:57,31st
NERNereusIan de Wolf005: H3eDiv8+Round C 02:05,01st
NERNereusIan de Wolf005: H3eDiv8+Round B 00:37,01st
NERNereusIan de Wolf005: H3eDiv8+Round A 07:33,71st

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 1Bart Aulbers108: N 4-Heat 2[4]06:46,332nd
NERNereusPhilip d' Ailly007: Ej 8+Final A [5]06:02,043rd
NERNereusPhilip d' Ailly007: Ej 8+Heat 1[5]05:58,051st

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusPhilip d' Ailly135: MFm 8+Final A [3]05:59,681st

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusPhilip d' Ailly007: Ej 8+Final A [4]06:44,832nd
NERNereusPhilip d' Ailly007: Ej 8+Heat 2[3]07:28,181st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus 2Philip d' Ailly103: SA 8+Final A [4]06:25,795th
NERNereus 2Philip d' Ailly103: SA 8+Heat 2[3]06:15,421st
NERNereusPhilip d' Ailly011: Ej 8+Final A [4]06:38,601st
NERNereusPhilip d' Ailly011: Ej 8+Heat 3[7]06:44,471st

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusPhilip d' Ailly007: Ej 8+Final A [5]06:03,371st
NERNereusPhilip d' Ailly007: Ej 8+Heat 3[5]06:05,611st

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 May 2011 to 08 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusPhilip d' Ailly113: B 8+Final A 06:04,531st
NERNereusPhilip d' Ailly113: B 8+Heat 305:58,531st
NERNereusPhilip d' Ailly007: Ej 8+Final A 05:51,462nd
NERNereusPhilip d' Ailly007: Ej 8+Heat 305:55,041st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusPhilip d' Ailly111: B 8+Final A [4]06:21,052nd
NERNereusPhilip d' Ailly111: B 8+Heat 1[6]06:05,421st
NERNereusPhilip d' Ailly008: Ej 8+Final A [5]06:25,591st
NERNereusPhilip d' Ailly008: Ej 8+Heat 2[4]06:21,981st

128e Varsity

10 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusPhilip d' Ailly002: Jonge AchtFinal A [5]06:25,654th
NERNereusPhilip d' Ailly002: Jonge AchtHeat 2[2]06:28,522nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusPhilip d' Ailly004: H 4e divisie 8+Time Trial 26:56,543rd