Marnix Reijgersberg

117 races

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAlexander Bletsis109: N 2xFinal A [5]07:20,924th
AEGAegirAlexander Bletsis005: N 2xFinal A [6]07:12,705th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMarnix Reijgersberg161: SA 2+Final A [5]08:13,845th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRutger Bianchi110: LM 4- (Aegon Open NK)Final A [1]06:25,306th
AEGAegirRutger Bianchi110: LM 4- (Aegon Open NK)Heat 2[4]06:26,833rd

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Rutger Bianchi116: LSA 8+Final A [3]06:15,011st
AEGAegirRutger Bianchi117: LO 4-Final A [3]06:21,831st
AEGAegir 3Marnix Reijgersberg010: LO 2-Final A [1]07:06,332nd
AEGAegir 2Marnix Reijgersberg010: LO 2-Heat 1[2]07:20,713rd
AEGAegir 3Marnix Reijgersberg010: LO 2-Heat 1[3]07:17,602nd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMarnix Reijgersberg114: LSA 2-Final A [2]07:52,215th
AEGAegirMarnix Reijgersberg114: LSA 2-Heat 2[7]07:13,383rd
AEGAegirMarnix Reijgersberg013: LDev 4-Final B [3]06:44,892nd
AEGAegirMarnix Reijgersberg013: LDev 4-Heat 1[3]07:10,546th

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/Thêta/GyasJorrit Schoenmakers116: LSA 8+Final A [7]06:01,091st
AEGAegir/GyasMarnix Reijgersberg117: LO 4-Heat 1[4]06:38,493rd
AEGAegir/GyasMarnix Reijgersberg013: LDev 4- (DK)Final B [3]06:34,852nd
AEGAegir/GyasMarnix Reijgersberg013: LDev 4- (DK)Heat 2[3]06:36,093rd

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/GyasMarnix Reijgersberg013: LDev 4- (1000m Knock Out)Final C [2]03:24,594th
AEGAegir/GyasMarnix Reijgersberg013: LDev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 3[3]03:26,512nd
AEGAegir/GyasMarnix Reijgersberg013: LDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:21,137th
AEGAegir/GyasMarnix Reijgersberg117: LO 4-Final A [3]06:35,641st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/GyasMarnix Reijgersberg110: LO 4-Heat 1[4]06:56,713rd
AEGAegir/GyasMarnix Reijgersberg005: LDev 4-Final A [2]08:06,804th
AEGAegir/GyasMarnix Reijgersberg005: LDev 4-Heat 1[5]07:18,752nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMarnix Reijgersberg161: SA 2+ (NSK/Hoofdnummer)Final A [5]08:25,755th
AEGAegirRutger Bianchi106: O 4-Final A [7]06:42,282nd
AEGAegirRutger Bianchi002: SA 4- (NSK)Final A [5]06:49,705th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRutger Bianchi047: LMDev 4-Final A [3]06:22,184th
AEGAegirRutger Bianchi025: BLM 4-Final A [4]06:28,183rd

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirDaan Peeters116: LSA 8+Final A [3]06:38,471st
AEGAegirRutger Bianchi013: LDev 4-Final A [4]07:10,191st
AEGAegirRutger Bianchi013: LDev 4-Heat 1[4]07:47,631st

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRutger Bianchi116: LSB 4- (NK)Final A [6]07:04,272nd
AEGAegir/Triton/NjordDaan Peeters103: SA 8+Heat 2[3]06:31,455th
AEGAegirRutger Bianchi017: LDev 4-Final A [2]07:01,011st
AEGAegirRutger Bianchi017: LDev 4-Heat 1[6]07:06,753rd

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRutger Bianchi118: LO 4-Final A [3]07:16,651st
AEGAegirRutger Bianchi013: LDev 4-Final A [3]07:35,431st
AEGAegirRutger Bianchi013: LDev 4-Heat 1[6]07:36,091st

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRutger Bianchi120: LN 4-Final A [3]06:42,221st
AEGAegirRutger Bianchi120: LN 4-Heat 2[3]06:41,701st
AEGAegirRutger Bianchi013: LDev 4-Final A [2]06:35,721st
AEGAegirRutger Bianchi013: LDev 4-Heat 3[2]06:37,201st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRutger Bianchi122: LN 4-Final A [5]06:32,272nd
AEGAegirRutger Bianchi119: LO 4-Final A [2]06:34,591st
AEGAegirRutger Bianchi012: LDev 4- (DK)Final A [5]07:21,505th
AEGAegirRutger Bianchi012: LDev 4- (DK)Heat 2[6]07:25,383rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/GyasDaan Peeters005: LH 1e divisie 8+Time Trial 26:56,11st

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMenno de Boer119: LO 4+Final A [6]06:57,302nd
AEGAegirMenno de Boer119: LO 4+Heat 1[4]06:55,212nd
AEGAegirSjoerd Valks014: LEj 8+Final A [5]06:04,983rd
AEGAegirSjoerd Valks014: LEj 8+Heat 1[4]06:08,471st

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMenno de Boer119: LO 4+Final A [4]08:09,343rd
AEGAegirSjoerd Valks014: LEj 8+Final A [5]06:38,451st
AEGAegirSjoerd Valks014: LEj 8+Heat 1[3]06:58,211st

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirSjoerd Valks133: LMFm 8+Final A [4]06:06,871st

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirSjoerd Valks014: LEj 8+Final A [4]06:31,033rd
AEGAegirSjoerd Valks014: LEj 8+Heat 2[3]06:29,121st

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirSjoerd Valks014: LEj 8+Final A [3]06:11,444th
AEGAegirSjoerd Valks014: LEj 8+Heat 2[4]06:13,042nd

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirSjoerd Valks014: LEj 8+Final B [3]03:07,032nd
AEGAegirSjoerd Valks014: LEj 8+Semifinal 2[3]03:10,352nd
AEGAegirSjoerd Valks014: LEj 8+Quarterfinal 3[2]03:03,351st
AEGAegirSjoerd Valks014: LEj 8+Time Trial 03:05,777th

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirSjoerd Valks003: Lichte AchtFinal A [4]06:26,432nd
AEGAegirSjoerd Valks003: Lichte AchtHeat 2[3]06:28,541st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirSjoerd Valks006: LH 4e divisie 8+Time Trial 26:48,714th

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirSjoerd Valks009: LHEj8+Round D 16:36,13rd
AEGAegirSjoerd Valks009: LHEj8+Round C 02:16,46th
AEGAegirSjoerd Valks009: LHEj8+Round B 00:41,13rd
AEGAegirSjoerd Valks009: LHEj8+Round A 07:56,54th

37e Van Oord WinterWedstrijden

25 February 2012 to 26 February 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirSjoerd Valks001: LEj 8+Time Trial 17:40,611st

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRick van Haastert172: HTal 8+Final 3[6]06:52,113rd
AEGAegirRick van Haastert112: B 4+Heat 1[4]07:43,454th