Hidde van Heijst

113 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirTamara Kamp136: DB 8+Final A [6]06:53,513rd
AEGAegirTamara Kamp136: DB 8+Heat 2[2]07:12,003rd
AEGAegirTamara Kamp022: DN 4+Final A [3]07:35,655th
AEGAegirTamara Kamp022: DN 4+Heat 3[6]07:42,621st
AEGAegir/SaurusMicky Karsten022: DN 4+Heat 2[7]08:20,364th

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMicky Karsten024: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:24,3311th
AEGAegirMicky Karsten136: DB 8+Final B [1]07:12,251st
AEGAegirMicky Karsten136: DB 8+Heat 3[4]07:19,603rd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMicky Karsten137: DB 8+Final A [1]07:19,556th
AEGAegirMicky Karsten137: DB 8+Heat 2[6]06:59,653rd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMicky Karsten137: DB 8+Final A [6]07:23,336th
AEGAegirMicky Karsten137: DB 8+Heat 2[7]07:03,842nd
AEGAegirMicky Karsten024: DEj 8+Final A [3]07:54,476th
AEGAegirMicky Karsten024: DEj 8+Heat 1[3]07:30,812nd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirCaroline Vellinga137: DB 8+Heat 2[4]07:18,225th
AEGAegirCaroline Vellinga024: DEj 8+Final B [3]07:24,605th
AEGAegirCaroline Vellinga024: DEj 8+Heat 3[6]07:23,464th

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/GyasCaroline Vellinga043: DEj 8+ (EJK)Final B [3]07:10,453rd
AEGAegir/GyasCaroline Vellinga043: DEj 8+ (EJK)Semifinal 2[5]07:20,766th
AEGAegir/GyasCaroline Vellinga043: DEj 8+ (EJK)Repechage 2[6]07:41,791st
AEGAegir/GyasCaroline Vellinga043: DEj 8+ (EJK)Heat 3[5]07:36,824th

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/GyasCaroline Vellinga004: Dames AchtHeat 1[1]07:15,493rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMarieke van Gaalen127: DSA 2- (NSK)Final A [5]08:07,463rd
AEGAegirFloor Stam136: DB 1xFinal A [2]08:34,775th
AEGAegirFloor Stam136: DB 1xHeat 2[3]08:24,812nd
AEGAegirMarieke van Gaalen017: DO 2-Final A [3]08:03,065th
AEGAegirMarieke van Gaalen017: DO 2-Heat 1[3]08:06,162nd
AEGAegir 1Joylene Siland018: DN 1xHeat 4[4]08:24,873rd
AEGAegir 2Floor Stam018: DN 1xHeat 3[7]08:25,814th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFloor Stam051: WDev 4-Final A [4]07:02,465th

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/HunzeFloor Stam129: DSA 8+Final A [5]06:55,483rd
AEGAegir 2Floor Stam130: DO 4-Final A [5]07:05,612nd
AEGAegirFloor Stam020: DDev 4-Final A [4]07:10,242nd
AEGAegirFloor Stam020: DDev 4-Heat 2[3]07:30,171st

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFloor Stam133: DN 4-Final A [4]07:34,721st
AEGAegirFloor Stam133: DN 4-Heat 1[5]07:14,411st
AEGAegirFloor Stam020: DDev 4-Final A [2]06:57,122nd
AEGAegirJoylene Siland018: DN 1xHeat 3[6]09:25,245th
AEGAegirFloor Stam020: DDev 4-Heat 2[4]07:54,593rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFloor Stam132: DN 4-Final A [6]07:14,383rd
AEGAegirFloor Stam132: DN 4-Heat 3[4]07:15,732nd
AEGAegirFloor Stam020: DDev 4- (DK)Final A [4]07:08,083rd
AEGAegirFloor Stam020: DDev 4- (DK)Heat 3[3]07:18,601st

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFloor Stam020: DDev 4- (1000m Knock Out)Final B [3]03:39,642nd
AEGAegirFloor Stam020: DDev 4- (1000m Knock Out)Semifinal 2[3]03:41,562nd
AEGAegirFloor Stam020: DDev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 4[3]03:38,561st
AEGAegirFloor Stam020: DDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:35,663rd
AEGAegirFloor Stam132: DN 4-Final A [2]07:08,411st
AEGAegirFloor Stam132: DN 4-Heat 2[2]07:14,881st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFloor Stam111: DO 4-Heat 2[2]07:24,821st
AEGAegirFloor Stam006: DDev 4-Final A [5]08:26,201st
AEGAegirFloor Stam006: DDev 4-Heat 3[6]07:53,861st

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirHester Kamphof047: DN 2-Final A [2]08:33,063rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFloor Stam129: DSA 8+ (NSK)Final A [2]07:18,435th
AEGAegirFloor Stam129: DSA 8+ (NSK)Heat 1[4]07:30,553rd
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+Final A [2]07:10,822nd
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+Heat 2[2]07:05,663rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFloor Stam135: WFm 8+Final A [2]06:44,545th

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+Final A [6]07:38,012nd
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+Heat 2[4]07:58,843rd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFloor Stam136: DB 8+Final A [4]07:24,521st
AEGAegirFloor Stam136: DB 8+Heat 2[5]07:29,161st
AEGAegirFloor Stam030: DEj 8+Final A [2]07:18,313rd
AEGAegirFloor Stam030: DEj 8+Heat 1[4]07:40,533rd

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFloor Stam138: DB 8+Final A [4]07:52,692nd
AEGAegirFloor Stam138: DB 8+Heat 1[3]08:16,061st
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+Final A [3]08:05,953rd
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+Heat 2[5]07:38,482nd

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFloor Stam138: DB 8+Heat 2[4]07:20,994th
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Final C [3]03:25,951st
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 2[2]03:27,762nd
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:22,785th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFloor Stam136: DB 8+Heat 2[3]07:18,914th
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+ (EJK)Final B 07:37,151st
AEGAegirFloor Stam021: DEj 8+ (EJK)Heat 1[7]07:58,283rd

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFloor Stam004: Dames AchtFinal A [6]07:12,066th
AEGAegirFloor Stam004: Dames AchtHeat 3[3]07:09,652nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFloor Stam010: D 4e divisie 8+Time Trial 31:45,88th

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirFloor Stam063: DEj 8+Time Trial 22:13,47th

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirBart Thomson041: N 2-Final A [2]07:16,611st