Djurre Fierstra

122 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJohannes Wouters109: N 2xFinal A [4]06:59,774th
AEGAegirJens Schepers106: O 4+Final A [4]06:44,014th
AEGAegirJohannes Wouters109: N 2xHeat 1[4]07:00,091st
AEGAegirJens Schepers106: O 4+Heat 2[2]06:46,051st
AEGAegirMelvin Twellaar060: B 1x (Hoofdnummer)Final A [5]07:23,983rd
AEGAegir/LagaJohannes Wouters002: SA 4- (NSK)Final A [2]06:09,442nd
AEGAegir 2Jens Schepers004: O 2-Final A [2]07:03,424th
AEGAegirMelvin Twellaar060: B 1x (Hoofdnummer)Heat 1[3]07:17,132nd
AEGAegir 2Jens Schepers004: O 2-Heat 1[6]07:14,463rd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMenno van Blitterswijk074: SA 4+Final A [3]07:04,033rd
AEGAegir 2Melvin Twellaar070: B 1xFinal A [2]08:06,732nd
AEGAegirAdriaan van Velde004: O 2-Final A [4]07:48,563rd
AEGAegir 2Melvin Twellaar070: B 1xHeat 3[2]07:35,651st
AEGAegir 1Alexander Bletsis070: B 1xHeat 2[4]07:57,443rd
AEGAegirJens Schepers007: Dev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:11,249th
AEGAegirAdriaan van Velde004: O 2-Heat 1[4]07:05,132nd
AEGAegirJens Schepers105: O 4-Final A [2]06:49,344th
AEGAegirAdriaan van Velde108: N 2-Final A [3]07:16,051st
AEGAegir 2Melvin Twellaar110: N 1xFinal B [1]07:41,221st
AEGAegirAdriaan van Velde108: N 2-Heat 1[3]07:32,141st
AEGAegir 1Alexander Bletsis110: N 1xHeat 1[4]08:18,823rd
AEGAegir 2Melvin Twellaar110: N 1xHeat 1[3]08:02,832nd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAdriaan van Velde101: SA 2-Final A [2]06:45,132nd
AEGAegirJens Schepers105: O 4-Final A [1]06:23,952nd
AEGAegirMelvin Twellaar040: B 1xFinal A [6]07:28,973rd
AEGAegirJens Schepers007: Dev 4-Final B [4]06:42,825th
AEGAegirAdriaan van Velde004: O 2-Final A [5]07:23,315th
AEGAegirMelvin Twellaar040: B 1xHeat 1[4]07:30,912nd
AEGAegirJens Schepers007: Dev 4-Heat 1[4]06:26,724th
AEGAegirAdriaan van Velde004: O 2-Heat 1[2]06:58,192nd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAdriaan van Velde108: N 2-Final A [4]07:14,652nd
AEGAegirJens Schepers106: O 4+Final A [5]06:38,841st
AEGAegirAlexander Bletsis110: N 1xHeat 1[7]07:58,455th
AEGAegirJens Schepers106: O 4+Heat 1[3]06:53,221st
AEGAegirAdriaan van Velde004: O 2-Final A [5]08:04,091st
AEGAegirJens Schepers006: N 4+Final A [4]07:33,231st
AEGAegirAlexander Bletsis050: B 1xFinal B [7]09:17,394th
AEGAegirAdriaan van Velde004: O 2-Heat 1[4]07:52,791st
AEGAegirJens Schepers006: N 4+Heat 1[6]07:14,191st
AEGAegirAlexander Bletsis050: B 1xHeat 2[6]08:30,755th

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJens Schepers106: O 4+Final A [7]07:00,562nd
AEGAegir/ArgoJohannes Wouters007: Dev 4-Final B [4]06:39,942nd
AEGAegirJens Schepers006: N 4+Final A [4]07:03,932nd
AEGAegir/ArgoJohannes Wouters007: Dev 4-Heat 2[6]06:33,433rd
AEGAegirJens Schepers006: N 4+Heat 2[2]07:10,121st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJohannes Wouters031: Dev 4- (DK)Final B [7]06:29,921st
AEGAegirJelmer Hofstra203: O 2-Heat 2[4]07:36,935th
AEGAegirJohannes Wouters031: Dev 4- (DK)Semifinal 1[4]06:30,955th
AEGAegirJelmer Hofstra103: N 2-Final A [6]08:01,606th
AEGAegir 1Johannes Wouters101: O 4-Final A [4]06:55,153rd
AEGAegirJelmer Hofstra103: N 2-Heat 1[5]08:11,803rd
AEGAegirJohannes Wouters031: Dev 4- (DK)Heat 1[5]07:08,901st

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirMenno van Blitterswijk001: Oude VierHeat 3[3]06:47,695th
AEGAegirJohannes Wouters030: N 2-Heat 2[1]07:36,184th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJelmer Hofstra162: N 2+ (Platvoetbokaal)Final A [3]08:12,336th
AEGAegirRoland Krijger110: N 2xFinal A [4]07:24,773rd
AEGAegirAlexander Bletsis107: O 4+Final A [6]06:49,722nd
AEGAegirJelmer Hofstra162: N 2+ (Platvoetbokaal)Heat 2[3]08:06,842nd
AEGAegirRoland Krijger007: Ej 8+Final B [5]06:05,912nd
AEGAegirRoland Krijger007: Ej 8+Heat 3[6]06:04,243rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRoland Krijger137: MFm 8+Final A [1]06:19,516th

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/OkeanosMenno van Blitterswijk104: SA 8+Final A [3]06:17,523rd
AEGAegirAlexander Bletsis106: O 4+Final A [4]06:41,022nd
AEGAegirRoland Krijger007: Ej 8+Final A [1]06:05,042nd
AEGAegirRoland Krijger007: Ej 8+Heat 2[5]06:07,032nd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRoland Krijger113: B 8+Final A [3]06:15,821st
AEGAegirRoland Krijger113: B 8+Heat 3[4]06:10,561st
AEGAegirRoland Krijger007: Ej 8+Final A [2]06:07,033rd
AEGAegirRoland Krijger007: Ej 8+Heat 1[4]06:25,872nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRoland Krijger112: B 8+Final A [4]06:04,843rd
AEGAegirRoland Krijger112: B 8+Heat 2[4]06:09,491st
AEGAegirRoland Krijger007: Ej 8+ (EJK)Final A [5]06:20,286th
AEGAegirRoland Krijger007: Ej 8+ (EJK)Heat 3[3]06:05,371st

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRoland Krijger007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:09,6012th

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/SkøllRoland Krijger101: B 8+Heat 1[6]06:25,992nd
AEGAegir/SkøllRoland Krijger001: Ej 8+Final A [6]07:50,326th
AEGAegir/SkøllRoland Krijger001: Ej 8+Heat 1[3]06:44,612nd

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRoland Krijger002: Jonge AchtHeat 2[2]06:27,834th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirWillem Strater107: O 4+Heat 1[4]07:31,344th

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Willem Strater112: B 4+Final A [2]07:42,551st
AEGAegir 1Willem Strater112: B 4+Heat 2[5]07:59,601st
AEGAegir 2Willem Strater005: N 4+Heat 2[1]08:17,703rd

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 1Willem Strater111: B 4+Final A [4]07:07,152nd
AEGAegir 1Willem Strater111: B 4+Heat 2[4]07:19,561st
AEGAegir 1Willem Strater009: N 4+Heat 3[5]07:30,833rd

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Rutger Valks112: B 4+Final A [2]08:08,556th
AEGAegir 2Rutger Valks112: B 4+Heat 1[4]08:15,453rd
AEGAegir 1Willem Strater005: N 4+Final A [7]08:25,586th
AEGAegir 2Rutger Valks005: N 4+Heat 1[2]08:03,576th
AEGAegir 1Willem Strater005: N 4+Heat 1[6]07:34,133rd

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/HunzeRutger Valks112: B 4+Final A [3]07:08,433rd
AEGAegir/NjordWillem Strater112: B 4+Final B [4]07:12,172nd
AEGAegir/NjordWillem Strater112: B 4+Heat 2[4]07:09,613rd
AEGAegir/HunzeRutger Valks112: B 4+Heat 1[3]07:06,061st
AEGAegir/HunzeWillem Strater007: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:03,4614th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirWillem Strater112: B 8+Heat 3[3]06:25,676th
AEGAegirWillem Strater007: Ej 8+ (EJK)Final B [3]06:57,515th
AEGAegirWillem Strater007: Ej 8+ (EJK)Heat 1[5]07:03,824th

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirWillem Strater002: Jonge AchtHeat 2[3]06:46,985th