Jacob Faber

49 races

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirJacob Faber123: LB 1xFinal A [7]08:09,644th
AEGAegirJacob Faber123: LB 1xHeat 1[4]08:13,693rd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirHans Beukers120: LN 4-Final A [4]06:52,344th
AEGAegirHans Beukers120: LN 4-Heat 1[3]07:01,741st
AEGAegirHans Beukers013: LDev 4-Final B [4]06:36,232nd
AEGAegirHans Beukers013: LDev 4-Heat 1[6]06:40,004th

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirHans Beukers120: LN 4-Final A [4]06:44,802nd
AEGAegirHans Beukers120: LN 4-Heat 2[3]06:47,662nd
AEGAegirHans Beukers013: LDev 4-Final B [1]06:46,634th
AEGAegirHans Beukers013: LDev 4-Heat 1[4]06:53,113rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirDaan Peeters005: LH 1e divisie 8+Time Trial 26:59,165th

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/AegirAmoz Dubbeldam006: LH3eDiv8+Round D 16:39,53rd
GYAGyas/AegirAmoz Dubbeldam006: LH3eDiv8+Round C 02:15,33rd
GYAGyas/AegirAmoz Dubbeldam006: LH3eDiv8+Round B 00:41,02nd
GYAGyas/AegirAmoz Dubbeldam006: LH3eDiv8+Round A 07:57,92nd

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAmoz Dubbeldam125: LB 8+Final A [7]06:19,663rd

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAmoz Dubbeldam125: LB 8+Final A [4]06:59,393rd
AEGAegirAmoz Dubbeldam125: LB 8+Heat 1[3]06:53,791st
AEGAegir/LagaAmoz Dubbeldam014: LEj 8+Final B [3]07:21,234th
AEGAegir/LagaAmoz Dubbeldam014: LEj 8+Heat 2[4]07:43,765th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAmoz Dubbeldam124: LB 8+Heat 2[5]06:36,293rd
AEGAegirAmoz Dubbeldam021: LEj 8+Final B [4]07:14,463rd
AEGAegirAmoz Dubbeldam021: LEj 8+Heat 1[5]06:53,744th

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAmoz Dubbeldam125: LB 8+Heat 1[3]06:27,674th
AEGAegirAmoz Dubbeldam014: LEj 8+Final B [3]06:33,714th
AEGAegirAmoz Dubbeldam014: LEj 8+Heat 1[5]06:37,664th

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 May 2011 to 08 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAmoz Dubbeldam125: LB 8+Final B 06:19,063rd
AEGAegirAmoz Dubbeldam125: LB 8+Heat 206:18,302nd
AEGAegirAmoz Dubbeldam014: LEj 8+Heat 306:19,173rd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAmoz Dubbeldam122: LB 8+Heat 1[5]06:21,034th
AEGAegirAmoz Dubbeldam017: LEj 8+Final B [4]06:57,736th
AEGAegirAmoz Dubbeldam017: LEj 8+Heat 3[4]06:40,083rd

128e Varsity

10 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAmoz Dubbeldam003: Lichte AchtHeat 1[5]06:42,874th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAmoz Dubbeldam006: LH 4e divisie 8+Time Trial 28:14,2110th

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 February 2011 to 27 February 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirAmoz Dubbeldam001: LEj 8+Time Trial 17:01,617th