Pieter Oudshoorn

257 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos 2Meike van Kootwijk134: DB 2xFinal A [3]07:52,653rd
ASOAsopos 1Elsemieke Hack132: DG 2xFinal A [6]07:32,732nd
ASOAsoposSanne Dijkstra325: DE 1x NSKFinal A [5]08:17,894th
ASOAsopos 2Meike van Kootwijk134: DB 2xHeat 2[7]08:02,773rd
ASOAsopos 2Sanne Dijkstra132: DG 2xHeat 3[7]08:07,433rd
ASOAsopos 1Elsemieke Hack132: DG 2xHeat 1[6]08:10,711st
ASOAsoposRuth Andreae133: DB 1xHeat 2[4]09:50,694th
ASOAsoposElsemieke Hack034: LDDev 2xFinal A [3]07:31,491st
ASOAsoposSanne Dijkstra022: DG 1xFinal A [4]08:11,254th
ASOAsoposMeike van Kootwijk026: DDev 2xHeat 1[7]08:05,515th
ASOAsoposSanne Dijkstra022: DG 1xHeat 1[5]08:24,001st
ASOAsoposElsemieke Hack034: LDDev 2xHeat 2[3]07:54,942nd

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposSanne Dijkstra125: DE 1xFinal A [6]08:07,012nd
ASOAsopos 1Meike van Kootwijk134: DB 2xFinal A [7]07:51,113rd
ASOAsoposElsemieke Hack139: LDGb 2xFinal A [5]07:35,651st
ASOAsopos 1Meike van Kootwijk134: DB 2xHeat 3[4]07:52,502nd
ASOAsoposElsemieke Hack139: LDGb 2xHeat 2[4]07:39,921st
ASOAsoposElsemieke Hack034: LDDev 2xFinal A [5]07:39,203rd
ASOAsoposSanne Dijkstra063: DE 1xFinal A [1]08:14,135th
ASOAsoposElsemieke Hack034: LDDev 2xHeat 2[2]07:45,661st
ASOAsoposSanne Dijkstra063: DE 1xHeat 1[5]08:16,634th
ASOAsoposMeike van Kootwijk026: DDev 2xHeat 2[2]07:59,046th

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos 1Meike van Kootwijk134: DB 2xFinal A [5]07:55,974th
ASOAsopos 1Renate Vos153: LDE 1xFinal A [6]08:29,455th
ASOAsopos 2Elsemieke Hack153: LDE 1xFinal A [2]08:28,344th
ASOAsopos 1Meike van Kootwijk134: DB 2xTime Trial 07:01,075th
ASOAsopos 1Renate Vos153: LDE 1xTime Trial 07:35,696th
ASOAsopos 2Elsemieke Hack153: LDE 1xTime Trial 07:23,573rd
ASOAsoposSanne Dijkstra125: DE 1xTime Trial 07:27,587th
ASOAsoposSanne Dijkstra022: DG 1xFinal A [2]08:11,054th
ASOAsoposElsemieke Hack034: LDDev 2xFinal A [5]07:25,961st
ASOAsoposSanne Dijkstra022: DG 1xHeat 3[5]08:04,711st
ASOAsoposElsemieke Hack034: LDDev 2xHeat 1[5]07:29,951st

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposSanne Dijkstra132: DG 2xFinal A [7]08:46,265th
ASOAsopos 2Elsemieke Hack139: LDGb 2xFinal A [5]08:26,661st
ASOAsoposSanne Dijkstra132: DG 2xHeat 1[3]09:04,982nd
ASOAsopos 2Elsemieke Hack139: LDGb 2xHeat 1[5]08:59,811st
ASOAsoposSanne Dijkstra026: DDev 2xFinal B [4]08:31,001st
ASOAsoposElsemieke Hack034: LDDev 2xFinal A [5]07:32,481st
ASOAsoposSanne Dijkstra026: DDev 2xHeat 2[2]07:57,055th
ASOAsoposElsemieke Hack034: LDDev 2xHeat 1[2]07:45,801st

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposElsemieke Hack034: LDDev 2xFinal A [2]08:49,962nd
ASOAsoposRoxann Geenen026: DDev 2xFinal B [3]08:22,343rd
ASOAsoposVivian Andriessen023: DG 2-Heat 1[3]09:05,173rd
ASOAsoposElsemieke Hack034: LDDev 2xTime Trial 06:12,652nd
ASOAsoposRoxann Geenen026: DDev 2xTime Trial 06:10,646th
ASOAsoposElsemieke Hack140: LDB 1xFinal A [4]09:19,291st
ASOAsoposRoxann Geenen132: DG 2xFinal A [1]08:59,604th
ASOAsoposElsemieke Hack140: LDB 1xHeat 1[1]10:21,791st
ASOAsoposVivian Andriessen126: DE 2-Heat 1[4]09:20,783rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos 2Fleur Jaspers218: DB 1xFinal A [1]08:48,061st
ASOAsoposElsemieke Hack014: LDSB 1xFinal C [5]09:11,285th
ASOAsoposVivian Andriessen221: DG 2-Heat 2[3]09:08,804th
ASOAsopos 1Roxann Geenen218: DB 1xHeat 3[2]09:09,393rd
ASOAsopos 2Fleur Jaspers218: DB 1xHeat 3[4]08:43,821st
ASOAsoposSanne Dijkstra113: DDev 2xFinal A [5]08:37,265th
ASOAsoposSanne Dijkstra113: DDev 2xHeat 2[3]08:49,142nd
ASOAsoposElsemieke Hack014: LDSB 1xQuarterfinal 1[6]08:50,175th
ASOAsoposFleur Jaspers012: DSB 1xQuarterfinal 1[6]08:26,785th
ASOAsoposRoxann Geenen011: DE 1xTime Trial 08:29,7531st
ASOAsoposFleur Jaspers012: DSB 1xTime Trial 07:59,5317th
ASOAsoposElsemieke Hack014: LDSB 1xTime Trial 08:16,4316th

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 October 2018 to 28 October 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos 2Veerle in 't Veld113: DG 2xFinal A [3]08:51,061st
ASOAsopos 2Vivian Andriessen115: DG 2-Final A [3]09:38,383rd
ASOAsopos 1Ruth Andreae115: DG 2-Final A [2]08:57,381st
ASOAsopos 2Meike van Kootwijk111: DG 1xFinal A [6]10:50,056th
ASOAsopos 1Fleur Jaspers111: DG 1xFinal A [2]09:50,782nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos 1Mirjam Box153: LDE 1xFinal A [8]09:23,663rd
ASOAsopos 2Iris van Teylingen153: LDE 1xHeat 1[3]08:35,494th
ASOAsopos 1Mirjam Box153: LDE 1xHeat 1[4]08:29,163rd
ASOAsoposIris van Teylingen031: LDG 1xFinal B [5]09:21,421st
ASOAsoposMirjam Box030: LDE 2xFinal A [6]08:05,282nd
ASOAsoposIris van Teylingen031: LDG 1xHeat 2[7]08:47,584th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposMirjam Box141: LW 1xFinal A [3]09:30,526th
ASOAsopos/Vidar/Proteus/WILJorke Kooijenga130: M 4xFinal A [4]06:20,883rd
ASOAsoposMirjam Box141: LW 1xTime Trial 08:41,994th
ASOAsopos/Vidar/Proteus/WILJorke Kooijenga130: M 4xTime Trial 06:09,252nd
ASOAsoposMirjam Box034: LW 1xFinal A [6]09:39,575th
ASOAsopos/DDSIris van Teylingen020: LW 2xFinal A [1]08:32,986th
ASOAsopos/Vidar/Proteus/WILJorke Kooijenga008: LM 4xFinal A [1]06:34,291st
ASOAsoposMirjam Box034: LW 1xHeat 1[5]09:11,243rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos/DDS/Saurus/PhocasThamar Kroes137: LDE 4xFinal A [2]07:00,653rd
ASOAsopos/Vidar/Proteus/WILJorke Kooijenga103: HE 4xFinal A [5]05:54,183rd
ASOAsoposMirjam Box153: LDE 1xFinal A [1]08:00,776th
ASOAsopos/DDSSilke Tas132: DG 2xHeat 2[4]07:43,314th
ASOAsoposMirjam Box153: LDE 1xHeat 2[4]08:02,773rd
ASOAsoposIris van Teylingen031: LDG 1xFinal A [1]08:07,381st
ASOAsopos/Vidar/Proteus/WILJorke Kooijenga221: HE 4xFinal A [5]05:56,074th
ORCOrca/AsoposTosca Kettler020: DE 2xFinal A [3]07:31,074th
ASOAsoposIris van Teylingen031: LDG 1xHeat 1[6]08:25,532nd

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/AsoposTosca Kettler020: DE 2xFinal A [4]07:37,703rd
ASOAsoposIris van Teylingen031: LDG 1xFinal A [1]08:40,314th
ASOAsoposIris van Teylingen031: LDG 1xTime Trial 06:19,554th
ASOAsoposIris van Teylingen153: LDE 1xFinal A [4]08:37,843rd
ASOAsopos/DDSSilke Tas139: LDGb 2xFinal A [2]07:37,011st
ASOAsoposIris van Teylingen153: LDE 1xHeat 2[2]08:36,012nd
ASOAsopos/DDSSilke Tas139: LDGb 2xHeat 3[1]07:41,681st

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos 2Iris van Teylingen153: LDE 1xFinal A [2]08:33,193rd
ASOAsopos 1Mirjam Box153: LDE 1xFinal A [7]08:22,132nd
ASOAsopos/ProteusBart Lukkes001: HE 2xFinal A [4]06:50,002nd
ASOAsoposIris van Teylingen031: LDG 1xHeat 2[4]08:33,424th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposWard van Zeijl113: LHE 1xFinal A [4]07:27,131st
ASOAsopos 1Iris van Teylingen153: LDE 1xFinal A [2]08:40,704th
ASOAsopos 2Mirjam Box153: LDE 1xFinal A [4]08:25,902nd
ASOAsoposWard van Zeijl113: LHE 1xHeat 1[5]07:32,531st
ASOAsopos 1Iris van Teylingen153: LDE 1xHeat 2[5]08:38,772nd
ASOAsopos 2Mirjam Box153: LDE 1xHeat 1[4]08:29,431st
ASOAsoposIris van Teylingen031: LDG 1xFinal A [2]09:42,418th
ASOAsoposIris van Teylingen031: LDG 1xHeat 2[1]09:16,024th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposElwin Flaman114: LG 4+Final A [5]06:52,644th
ASOAsoposElwin Flaman114: LG 4+Heat 1[2]06:55,942nd
ASOAsopos 1Jeroen Kries012: LG 2-Heat 1[2]07:37,265th
ASOAsopos 2Philip Geraedts012: LG 2-Heat 1[3]07:36,744th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposElwin Flaman207: LG 4+Final A [2]06:56,141st
ASOAsoposJarno Hagelen009: LG 1xHeat 1[1]07:55,284th
ASOAsoposJarno Hagelen118: LB 1xFinal B [4]07:48,503rd
ASOAsoposElwin Flaman116: LG 4+Final A [1]06:59,073rd
ASOAsoposJarno Hagelen118: LB 1xHeat 3[2]07:55,793rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposJarno Hagelen116: LB 1xFinal B [5]07:48,572nd
ASOAsoposJarno Hagelen116: LB 1xHeat 2[2]07:18,924th
ASOAsoposElwin Flaman113: LG 4-Heat 3[6]06:34,174th
ASOAsoposJarno Hagelen009: LG 1xFinal B [4]07:52,034th
ASOAsoposElwin Flaman015: LDev 4-Heat 3[4]06:56,766th
ASOAsoposJarno Hagelen009: LG 1xHeat 2[4]08:10,333rd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposJarno Hagelen118: LB 1xHeat 2[6]07:59,255th
ASOAsoposElwin Flaman115: LG 4-Heat 3[6]06:45,595th
ASOAsoposElwin Flaman015: LDev 4-Heat 2[8]06:43,885th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposJarno Hagelen116: LB 1xFinal B [8]08:49,916th
ASOAsoposJarno Hagelen116: LB 1xHeat 1[6]08:43,064th
ASOAsoposElwin Flaman113: LG 4-Heat 1[8]07:37,915th
ASOAsoposElwin Flaman015: LDev 4-Heat 2[2]07:57,596th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposJarno Hagelen244: LB 1xHeat 1[6]08:05,535th
ASOAsoposElwin Flaman252: LG 4-Heat 1[3]06:49,234th
ASOAsoposElwin Flaman111: LDev 4-Heat 2[2]06:53,035th
ASOAsopos 2Jarno Hagelen007: LE 1xTime Trial 07:44,8632nd

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos 3Fabian Bos018: N 2-Final A [4]07:58,052nd
ASOAsopos 1Lars Janssen022: N 4+Final A [4]07:58,254th
ASOAsopos 1Niels Bresser014: N 1xHeat 3[6]08:38,324th
ASOAsopos 3Jarno Hagelen014: N 1xHeat 2[5]08:27,944th
ASOAsopos 2Quint Hottentot014: N 1xHeat 1[5]08:25,433rd
ASOAsoposJarno Hagelen025: LSA 2xFinal A [3]07:52,874th
ASOAsoposNiels Bresser030: SA 4-Heat 2[4]07:35,334th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposElwin Flaman124: LB 8+Final A [5]06:07,203rd
ASOAsoposJarno Hagelen120: LN 2-Heat 2[6]07:44,724th
ASOAsoposElwin Flaman124: LB 8+Heat 1[3]06:11,142nd
ASOAsoposJarno Hagelen051: LN 2+Final A [3]08:21,292nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposDaan Kuhlemaijer124: LB 8+Heat 2[4]06:17,284th
ASOAsoposDaan Kuhlemaijer016: LEj 8+Final A [2]06:13,196th
ASOAsoposDaan Kuhlemaijer016: LEj 8+Heat 1[4]06:07,243rd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos/LeytheDaan Kuhlemaijer124: LB 8+Heat 1[3]06:25,203rd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposElwin Flaman016: LEj 8+Final B [3]06:19,163rd
ASOAsoposElwin Flaman016: LEj 8+Heat 2[4]06:13,973rd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposElwin Flaman124: LB 8+Final A [4]06:43,493rd
ASOAsoposElwin Flaman124: LB 8+Heat 3[2]06:37,041st
ASOAsoposElwin Flaman016: LEj 8+Final B [4]06:30,662nd
ASOAsoposElwin Flaman016: LEj 8+Heat 3[6]06:20,403rd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposElwin Flaman254: LEj 8+Time Trial 06:39,396th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposElwin Flaman003: Lichte AchtFinal A [6]06:58,356th
ASOAsoposElwin Flaman003: Lichte AchtHeat 3[3]06:21,782nd