Irmo Vreeburg

67 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarFéline Clement123: DG 4+Heat 2[4]07:40,964th
VIDVidar/AsoposSophie Niederer126: DB 4+Heat 1[4]08:15,624th
VIDVidarFéline Clement022: DEj 4+Final A [3]07:41,442nd
VIDVidar/AsoposSophie Niederer022: DEj 4+Heat 2[3]08:27,974th
VIDVidarFéline Clement022: DEj 4+Heat 2[5]07:55,571st

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarLieke Adams022: DEj 4+Final C [4]03:42,321st
VIDVidar/SkadiElla Dingemans022: DEj 4+Time Trial 03:54,0610th
VIDVidarLieke Adams022: DEj 4+Time Trial 03:47,527th
VIDVidarLieke Adams129: DB 4+Final A [1]07:39,281st
VIDVidar/OrcaElla Dingemans129: DB 4+Final B [1]08:02,654th
VIDVidarLieke Adams129: DB 4+Heat 2[3]07:36,031st
VIDVidar/OrcaElla Dingemans129: DB 4+Heat 1[2]07:55,703rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarLieke Adams126: DB 4+Final A [4]07:30,013rd
VIDVidarLieke Adams126: DB 4+Heat 2[5]07:36,112nd
VIDVidarLieke Adams022: DEj 4+Final A [5]07:38,474th
VIDVidarLieke Adams022: DEj 4+Heat 1[4]07:55,622nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/Sport Clube do PortoElla Dingemans130: DB 8+Heat 2[4]07:25,565th
VIDVidarLieke Adams022: DEj 4+Final A [3]07:51,194th
VIDVidarLieke Adams022: DEj 4+Heat 1[5]07:41,873rd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarElla Dingemans127: DB 8+Final A [7]08:13,586th
VIDVidarElla Dingemans127: DB 8+Heat 1[5]07:42,323rd
VIDVidarElla Dingemans024: DEj 8+Heat 3[4]08:03,885th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar 3 (p6)Wouter Withagen003: E 1xFinal B [2]07:29,816th
VIDVidarElla Dingemans223: DB 8+Heat 3[2]07:23,275th
VIDVidar 3 (p6)Wouter Withagen003: E 1xSemifinal 1[2]07:21,706th
VIDVidar 3 (p6)Wouter Withagen003: E 1xQuarterfinal 1[2]07:32,753rd
VIDVidarElla Dingemans120: DEj 8+Heat 3[6]07:22,465th
VIDVidarWouter Borghs001: E 2-Quarterfinal 3[1]07:24,716th
VIDVidarWouter Borghs001: E 2-Time Trial 06:49,1122nd
VIDVidar 3 (p6)Wouter Withagen003: E 1xTime Trial 06:51,779th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarDogus Koker001: Oude VierFinal A [5]10:40,256th
VIDVidarDogus Koker001: Oude VierHeat 2[5]06:52,181st
VIDVidarElla Dingemans005: Dames AchtHeat 3[2]07:27,285th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar-combiVincent Klaassens130: M 8+Final A [5]05:42,205th
VIDVidar-combiVincent Klaassens130: M 8+Heat 1[5]05:45,242nd
VIDVidar-combiVincent Klaassens045: M 8+Final A [2]05:50,304th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar-combiVincent Klaassens103: SA 8+Final A [4]06:01,961st
VIDVidar-combiVincent Klaassens103: SA 8+Heat 1[4]06:10,431st

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar-combiVincent Klaassens104: SA 8+Final A [2]05:59,731st

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarDanielle van der Linden138: DB 8+Final A [4]07:01,185th
VIDVidarDanielle van der Linden137: DB 4+Final A [6]07:34,961st
VIDVidar 1Danielle van der Linden019: DN 4+Final A [5]07:29,861st
VIDVidar 2Michelle de Vries019: DN 4+Heat 2[3]08:01,455th
VIDVidar 1Danielle van der Linden019: DN 4+Heat 1[3]07:35,871st

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/NjordAmber van der Heiden131: DO 4-Final A [4]07:02,021st
VIDVidar/NjordAmber van der Heiden016: DSA 4-Final A [6]07:04,132nd
VIDVidarEmily Weimar018: DN 1xHeat 1[6]08:35,775th

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/NjordAmber van der Heiden107: W 4-Final A [6]06:55,153rd
TROTromp/VidarEmily Weimar114: W 2xHeat 1[5]07:37,685th
VIDVidar/NjordAmber van der Heiden107: W 4-Heat 2[2]07:06,543rd
TROTromp/VidarEmily Weimar018: BW 2xHeat 2[4]07:42,444th

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/NjordAmber van der Heiden131: DO 4-Final A [6]07:48,371st
VIDVidarAmber van der Heiden017: DO 2-Final A [6]08:56,292nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/NjordAmber van der Heiden129: DO 4-Final A [4]07:34,922nd
VIDVidar/NjordAmber van der Heiden129: DO 4-Heat 1[3]07:51,411st
VIDVidarAmber van der Heiden027: DO 2-Final A [6]09:25,965th

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarEmily Weimar130: DO 1xFinal A [3]08:31,964th
VIDVidarAmber van der Heiden017: DO 2-Final A [2]08:13,025th
VIDVidarAmber van der Heiden017: DO 2-Heat 2[5]07:57,463rd
VIDVidarEmily Weimar018: DN 1xHeat 1[5]08:28,364th

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 May 2011 to 08 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarEmily Weimar130: DO 1xFinal A 08:18,293rd
VIDVidar/SkøllNine Douwes Dekker131: DO 4-Final A 07:24,144th
VIDVidarAmber van der Heiden017: DO 2-Final A 07:52,511st
VIDVidarEmily Weimar018: DN 1xFinal A 08:19,964th
VIDVidarEmily Weimar018: DN 1xHeat 108:07,591st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidarEmily Weimar126: DSB 1xFinal A [2]08:18,482nd
VIDVidarEmily Weimar126: DSB 1xHeat 1[6]08:30,063rd