Nathan Bezemer

123 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaMatthijs Kamerling120: LN 2-Heat 3[4]07:20,326th
THEThêtaMatthijs Kamerling012: LO 2-Heat 2[5]07:15,804th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaMatthijs Kamerling120: LN 2-Final A [1]07:20,816th
THEThêtaMatthijs Kamerling120: LN 2-Heat 1[2]07:08,862nd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaMatthijs Kamerling012: LO 2-Heat 2[2]07:15,893rd
THEThêtaMatthijs Kamerling120: LN 2-Heat 3[3]07:19,142nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaBram Rutten119: LN 1xHeat 3[2]07:50,885th
TRITriton/ThêtaJaimy Hartog122: LN 4-Heat 3[2]06:41,355th
THEThêtaMatthijs Kamerling012: LO 2-Final A [5]07:29,776th
THEThêtaMatthijs Kamerling012: LO 2-Heat 2[4]07:18,103rd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaMatthijs Kamerling120: LN 2-Final A [4]08:08,335th
THEThêtaMatthijs Kamerling120: LN 2-Heat 1[5]07:46,672nd
THEThêtaMatthijs Kamerling012: LO 2-Final A [1]07:26,875th
THEThêtaMatthijs Kamerling012: LO 2-Heat 1[4]07:26,613rd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaMatthijs Kamerling120: LN 2-Heat 1[5]
THEThêtaBram Rutten119: LN 1xHeat 1[4]
THEThêtaMatthijs Kamerling012: LO 2-Final A [7]
THEThêtaMatthijs Kamerling012: LO 2-Heat 1[7]09:30,083rd
THEThêtaBram Rutten061: LB 1xHeat 2[4]09:06,506th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaMatthijs Kamerling032: LN 2-Final A [4]08:23,185th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/TritonJerome Baart112: B 8+Final A [2]06:13,076th
THEThêta/TritonJerome Baart112: B 8+Heat 1[2]06:14,162nd
THEThêta/TritonJerome Baart008: Ej 8+ (EJK)Final A [1]06:02,364th
THEThêta/TritonJerome Baart008: Ej 8+ (EJK)Heat 1[3]05:53,353rd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/TritonJerome Baart008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Final C [2]03:13,631st
THEThêta/TritonJerome Baart008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 3[3]02:58,862nd
THEThêta/TritonJerome Baart008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 02:59,144th
THEThêta/TritonJerome Baart112: B 8+Final A [2]06:18,833rd
THEThêta/TritonJerome Baart112: B 8+Heat 2[2]06:14,241st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaGuido de Ruiter112: B 8+Final A [3]06:08,686th
THEThêtaGuido de Ruiter112: B 8+Heat 3[5]06:09,241st
THEThêtaGuido de Ruiter008: Ej 8+Final B [4]06:06,512nd
THEThêtaGuido de Ruiter008: Ej 8+Heat 1[6]06:03,793rd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaGuido de Ruiter008: Ej 8+Final B [6]07:07,966th
THEThêtaGuido de Ruiter008: Ej 8+Heat 1[6]07:10,443rd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaGuido de Ruiter112: B 8+Final A [4]06:23,746th
THEThêtaGuido de Ruiter112: B 8+Heat 2[6]06:11,091st
THEThêtaGuido de Ruiter008: Ej 8+Final B [5]06:28,321st
THEThêtaGuido de Ruiter008: Ej 8+Heat 3[3]06:12,783rd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêta/ProteusGuido de Ruiter041: Ej 8+ (EJK)Final A [7]06:21,215th
THEThêta/ProteusGuido de Ruiter041: Ej 8+ (EJK)Semifinal 2[7]06:10,382nd
THEThêta/ProteusGuido de Ruiter041: Ej 8+ (EJK)Heat 3[7]06:41,392nd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaGuido de Ruiter002: Jonge AchtFinal A [4]06:25,046th
THEThêtaGuido de Ruiter002: Jonge AchtHeat 1[4]06:31,591st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4-Final A [3]06:20,812nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/ThêtaFelix van de Donk129: LM 8+ (Aegon Open NK)Final A [4]05:54,085th
THEThêtaArlan Smit050: LMDev 4-Final A [6]06:29,565th

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaArlan Smit117: LO 4-Final A [2]06:28,584th
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4-Final A [1]06:32,243rd
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4-Heat 2[5]06:45,193rd

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaArne Hendriks116: LSA 8+Final A [7]06:32,681st
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4-Final A [3]06:39,674th
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4-Heat 1[7]06:54,812nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4- (DK)Final B [4]06:32,131st
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4- (DK)Heat 3[5]06:39,093rd

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4- (1000m Knock Out)Final B [2]03:22,011st
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4- (1000m Knock Out)Semifinal 2[3]03:25,512nd
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4- (1000m Knock Out)Quarterfinal 3[2]03:20,791st
THEThêtaArlan Smit013: LDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:16,392nd
THEThêtaArlan Smit117: LO 4-Final A [2]06:43,923rd

Damen Raceroei Regatta

03 May 2014 to 04 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaArlan Smit118: LO 4-Final A [4]06:44,564th
THEThêtaArlan Smit009: LSA 4-Final A [7]07:26,203rd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaArlan Smit107: LN 4+Final A [5]07:05,471st
THEThêtaArlan Smit005: LDev 4-Final A [1]08:21,216th
THEThêtaArlan Smit005: LDev 4-Heat 3[6]07:27,532nd

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaArlan Smit030: O 4+Final A [3]07:05,495th
THEThêtaArlan Smit050: B 4+Final A [4]07:06,451st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
THEThêtaRoel Smouter172: HTal 8+Heat 2[5]07:05,643rd