C.T.A.J. Ausems

68 races

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg053: DSA 2+Final A [5]09:02,486th

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg041: W 8+Final A [1]06:41,293rd

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaA.C.M. Braas019: DN 4+Final A [3]07:37,631st
LAGLagaA.C.M. Braas019: DN 4+Heat 2[1]07:51,131st

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaA.C.M. Braas046: DN 4+Final A [3]
LAGLaga 2A.C.M. Braas036: DO 4+Final A [2]08:00,392nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaYvonne Janse008: D 2e divisie 8+Time Trial 27:36,894th

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaYvonne Janse012: D2eDiv8+Round D 17:36,34th
LAGLagaYvonne Janse012: D2eDiv8+Round C 02:22,23rd
LAGLagaYvonne Janse012: D2eDiv8+Round B 00:45,44th
LAGLagaYvonne Janse012: D2eDiv8+Round A 08:22,93rd

37e Van Oord WinterWedstrijden

25 February 2012 to 26 February 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaP.C.R. Goldbohm057: DO 4+Time Trial 20:43,903rd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/LagaMarleen Mol125: DSA 8+Final A [3]07:16,285th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaT. Bloembergen009: D 3e divisie 8+Time Trial 28:29,152nd

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaT. Bloembergen013: D3eDiv8+Round D 17:14,94th
LAGLagaT. Bloembergen013: D3eDiv8+Round C 02:39,02nd
LAGLagaT. Bloembergen013: D3eDiv8+Round B 00:50,73rd
LAGLagaT. Bloembergen013: D3eDiv8+Round A 08:23,34th