Wietske Wesseling

79 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordGwyn Bird102: E 4xFinal A [2]06:28,484th
NJONjordJurjun van der Velde147: G 2+ (Platvoetbokaal)Heat 1[4]07:51,474th
NJONjordGwyn Bird102: E 4xHeat 2[4]06:19,853rd
NJONjordThijs Tas105: G 4+Heat 1[5]06:53,584th
NJONjordSipke Castelein108: B 4+Heat 1[4]07:16,735th
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]06:09,934th
NJONjordSipke Castelein006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]07:13,966th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordKoen Keijzer138: MFm 8+Final A [2]05:59,555th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final C [4]02:50,981st
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 02:56,727th
NJONjordSipke Castelein006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:21,679th
NJONjordSipke Castelein109: B 4+Heat 2[2]07:14,244th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 2Koen Keijzer103: E 8+Heat 2[5]05:43,244th
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]05:55,845th
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]06:00,752nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordKoen Keijzer110: B 8+Final A [5]06:20,151st
NJONjordSjoerd Koopman109: B 4+Final B [6]07:07,403rd
NJONjordKoen Keijzer110: B 8+Heat 2[3]05:59,531st
NJONjordSjoerd Koopman109: B 4+Heat 2[7]07:12,035th
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [6]05:58,171st
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]05:59,054th
NJONjordSjoerd Koopman006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]07:22,904th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordKoen Keijzer109: B 8+Final A [8]06:52,063rd
NJONjordKoen Keijzer109: B 8+Heat 1[7]06:42,763rd
NJONjordJoris Witstok108: B 4+Heat 2[6]08:21,505th
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]07:02,764th
NJONjordKoen Keijzer008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]06:49,822nd
NJONjordCasper Zwier006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]08:09,795th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordKoen Keijzer207: B 8+Heat 1[4]06:18,834th
NJONjordKoen Keijzer106: Ej 8+ (EJK)Final B [5]06:07,041st
NJONjordKoen Keijzer106: Ej 8+ (EJK)Heat 2[3]06:23,125th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordKoen Keijzer003: Jonge AchtFinal A [5]06:20,084th
NJONjordKoen Keijzer003: Jonge AchtHeat 1[4]06:21,532nd
NJONjordSjoerd Koopman040: Jonge VierHeat 2[5]07:44,976th

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 4Sebastiaan Huisman001: HOnerv C4+Quarterfinal 11[1]02:13,807th
NJONjord 3Daniël Zomerdijk001: HOnerv C4+Quarterfinal 8[3]02:01,182nd
NJONjord 3Daniël Zomerdijk001: HOnerv C4+Heat 25[4]01:59,151st
NJONjord 4Sebastiaan Huisman001: HOnerv C4+Heat 5[6]01:56,673rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/NjordLotte Pas163: LDB 4*Heat 2[5]07:36,614th
LAGLaga/NjordLotte Pas028: LDEj 4* (EJK)Final A [6]07:32,426th
LAGLaga/NjordLotte Pas028: LDEj 4* (EJK)Heat 3[5]07:30,052nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen172: LDB 4*Final A [1]07:40,314th
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen172: LDB 4*Heat 2[2]07:33,413rd
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen028: LDEj 4*Heat 3[3]07:40,074th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen027: LDEj 4* (1000m Knock Out)Time Trial 03:43,4510th
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen174: LDB 4*Final B [2]07:38,061st
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen174: LDB 4*Heat 1[1]07:39,682nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen161: LDB 4*Final B [2]07:50,454th
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen161: LDB 4*Heat 1[4]07:45,844th
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen028: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final B [5]07:51,274th
NJONjord/LagaFlorentine Steijlen028: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]07:45,664th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/Triton/NjordFlorentine Steijlen258: LDEj 4* (Ejk)Time Trial 08:04,809th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/NjordFlorentine Steijlen005: Lichte Dames VierFinal A [4]08:31,556th
LAGLaga/NjordFlorentine Steijlen005: Lichte Dames VierHeat 2[4]07:39,781st