P.C.R. Goldbohm

121 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos/Orca/Laga/ProteusMirjam Box163: DSA 4xFinal A [2]06:46,374th
ASOAsopos/Orca/Laga/ProteusMirjam Box163: DSA 4xHeat 2[5]07:06,883rd
SKASkadi/LagaP.C.R. Goldbohm135: DN 2xHeat 2[3]07:56,044th
LAGLaga 2P.C.R. Goldbohm018: DN 1xHeat 3[4]08:18,853rd

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaP.C.R. Goldbohm135: DN 1xFinal A [4]08:21,993rd
LAGLagaP.C.R. Goldbohm135: DN 1xHeat 1[4]08:33,921st

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaP.C.R. Goldbohm130: DO 1xFinal A [3]09:18,095th
LAGLagaP.C.R. Goldbohm018: DN 1xFinal A [6]08:17,254th
LAGLagaP.C.R. Goldbohm018: DN 1xHeat 3[7]09:05,672nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2P.C.R. Goldbohm135: DN 1xHeat 1[4]08:38,894th
LAGLaga 2P.C.R. Goldbohm015: DSA 1xHeat 1[5]08:32,844th

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaP.C.R. Goldbohm065: DN 1xHeat 2[3]09:06,263rd
LAGLagaP.C.R. Goldbohm184: DO 1xHeat 2[4]08:24,553rd

Damen Raceroei Regatta

03 May 2014 to 04 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/LagaM.J.P. van de Ven129: DSA 8+Final A [3]07:38,453rd
LAGLaga 2P.C.R. Goldbohm130: DO 1xFinal A [3]08:33,004th
LAGLaga 2P.C.R. Goldbohm015: DSA 1xFinal A [7]09:45,155th
LAGLaga 2P.C.R. Goldbohm015: DSA 1xHeat 1[4]09:22,443rd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaP.C.R. Goldbohm016: DN 1xHeat 2[2]09:07,624th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos/LagaP.C.R. Goldbohm135: DN 2xFinal A [2]08:16,034th
LAGLagaP.C.R. Goldbohm130: DO 1xHeat 1[6]09:20,764th
LAGLagaP.C.R. Goldbohm018: DN 1xFinal A [7]08:59,036th
LAGLagaP.C.R. Goldbohm018: DN 1xHeat 2[4]08:45,192nd

Internationale Martini Regatta/Aegir Lustrumwedstrijden 2013

22 June 2013 to 23 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaP.C.R. Goldbohm136: DB 1xFinal A [1]10:21,871st
LAGLagaP.C.R. Goldbohm018: DN 1xFinal A [3]10:37,884th
LAGLagaP.C.R. Goldbohm018: DN 1xHeat 2[3]10:30,461st

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaP.C.R. Goldbohm134: DB 1xFinal A [6]09:12,504th
LAGLagaP.C.R. Goldbohm134: DB 1xHeat 2[4]09:05,542nd
LAGLagaP.C.R. Goldbohm028: DN 1xHeat 1[2]08:58,794th

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga-combiM. Haagsma129: DSA 8+Final A [5]07:35,581st
LAGLagaP.C.R. Goldbohm136: DB 1xFinal A [3]09:45,063rd
LAGLagaP.C.R. Goldbohm136: DB 1xHeat 2[4]10:42,732nd
LAGLagaP.C.R. Goldbohm018: DN 1xFinal A [6]10:53,735th
LAGLagaP.C.R. Goldbohm018: DN 1xHeat 2[5]09:26,822nd

ZRB 2013

11 May 2013 to 12 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaP.C.R. Goldbohm136: DB 1xFinal A [3]08:53,544th
LAGLagaP.C.R. Goldbohm136: DB 1xHeat 1[2]08:39,091st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaP.C.R. Goldbohm139: LDN 1xFinal A [7]08:40,134th
LAGLagaP.C.R. Goldbohm139: LDN 1xHeat 2[6]09:03,463rd

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaP.C.R. Goldbohm055: DB 1xTime Trial 14:13,82nd

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1P.C.R. Goldbohm136: DB 1xHeat 3[6]08:36,043rd
LAGLaga 1P.C.R. Goldbohm018: DN 1xHeat 2[7]08:29,954th

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1P.C.R. Goldbohm018: DN 1xFinal A [4]09:54,723rd

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaE.M.L. van Miltenburg041: W 8+Final A [1]06:41,293rd

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaA.C.M. Braas131: DO 4-Heat 1[5]07:50,523rd
LAGLagaA.C.M. Braas020: DDev 4-Final B [5]07:19,224th
LAGLagaA.C.M. Braas020: DDev 4-Heat 1[3]07:25,004th

ZRB - Phocas Lustrumwedstrijden 2012

05 May 2012 to 06 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaP.C.R. Goldbohm127: DSA 2-Heat 1[2]08:28,792nd
LAGLagaP.C.R. Goldbohm017: DO 2-Heat 2[3]08:33,044th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2P.C.R. Goldbohm038: DDev 4- (DK / Hoofdnr.)Final B [2]07:28,995th
LAGLaga 2P.C.R. Goldbohm038: DDev 4- (DK / Hoofdnr.)Heat 1[3]07:21,894th

129e Varsity

08 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1E.M.L. van Miltenburg036: DO 4+Final A [4]08:02,963rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaYvonne Janse008: D 2e divisie 8+Time Trial 27:36,894th

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaYvonne Janse012: D2eDiv8+Round D 17:36,34th
LAGLagaYvonne Janse012: D2eDiv8+Round C 02:22,23rd
LAGLagaYvonne Janse012: D2eDiv8+Round B 00:45,44th
LAGLagaYvonne Janse012: D2eDiv8+Round A 08:22,93rd

37e Van Oord WinterWedstrijden

25 February 2012 to 26 February 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaP.C.R. Goldbohm057: DO 4+Time Trial 20:43,903rd

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/Njord/Laga/OkeanosEmily Weimar129: DSA 8+ (NSK)Final A [7]06:50,833rd
VIDVidar/Laga/NereusEmily Weimar131: DO 4-Final A [7]07:14,653rd
VIDVidar/Njord/Laga/OkeanosEmily Weimar129: DSA 8+ (NSK)Heat 1[7]06:48,663rd
SKASkadi/LagaM. Haagsma020: DDev 4-Final A [4]07:25,706th
SKASkadi/LagaM. Haagsma020: DDev 4-Heat 2[6]07:20,771st

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2011 to 26 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaM. Haagsma128: W 8+Heat 2[2]06:55,524th
LAGLagaM. Haagsma004: BW 2-Final A [1]07:52,222nd

Internationale Martini Regatta 2011

18 June 2011 to 19 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaP.C.R. Goldbohm017: DO 2-Final A [7]08:47,641st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaP.C.R. Goldbohm131: DN 2-Final A [5]08:20,461st
LAGLagaP.C.R. Goldbohm027: DO 2-Final A [2]09:01,442nd

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2011

07 May 2011 to 08 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaM. Haagsma134: DN 2-Final A 07:52,972nd
LAGLagaM. Haagsma134: DN 2-Heat 207:58,152nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaT. van Schelven131: DN 4-Final A [6]07:56,796th
LAGLagaT. van Schelven131: DN 4-Heat 2[3]07:33,002nd
LAGLagaT. van Schelven038: DDev 4-Final A [2]07:45,522nd
LAGLagaT. van Schelven038: DDev 4-Heat 2[5]07:58,693rd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaT. Bloembergen009: D 3e divisie 8+Time Trial 28:29,152nd

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaT. Bloembergen014: DEj8+Round D 17:48,510th
LAGLagaT. Bloembergen013: D3eDiv8+Round D 17:14,94th
LAGLagaT. Bloembergen014: DEj8+Round C 02:46,09th
LAGLagaT. Bloembergen013: D3eDiv8+Round C 02:39,02nd
LAGLagaT. Bloembergen014: DEj8+Round B 00:54,915th
LAGLagaT. Bloembergen013: D3eDiv8+Round B 00:50,73rd
LAGLagaT. Bloembergen014: DEj8+Round A 08:40,913th
LAGLagaT. Bloembergen013: D3eDiv8+Round A 08:23,34th

36e Van Oord WinterWedstrijden

26 February 2011 to 27 February 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2P.C.R. Goldbohm004: DN 4+Time Trial 19:58,405th

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 July 2010 to 04 July 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaT. Bloembergen129: DSA8+ Open NSKHeat 1[6]07:13,504th
LAGLaga 2Yvonne Janse133: DN 4-Heat 2[2]07:38,265th
LAGLagaT. Bloembergen021: DEj 8+Final A [5]06:46,514th
LAGLagaT. Bloembergen021: DEj 8+Heat 1[3]06:55,811st

Koninklijke - Holland Beker

26 June 2010 to 27 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaT. Bloembergen134: DEj 8+Final A [4]07:24,314th

Internationale Martini Regatta 2010

19 June 2010 to 20 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaMirte Kraaijkamp132: DO 4+Final A [6]07:27,231st
LAGLagaT. Bloembergen021: DEj 8+Final A [2]06:59,463rd
LAGLagaT. Bloembergen021: DEj 8+Heat 3[6]06:55,262nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Lieke Otten130: DO 4+Final A 07:33,173rd
LAGLagaT. Bloembergen031: DEj 8+Final A 07:18,325th
LAGLagaT. Bloembergen031: DEj 8+Heat 207:26,812nd

Westelijke Regatta

22 May 2010 to 23 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaT. Bloembergen129: DSA 8+Final A [6]06:51,513rd
LAGLagaT. Bloembergen021: DEj 8+Final A [3]07:13,554th
LAGLagaT. Bloembergen021: DEj 8+Heat 2[7]06:59,192nd

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2010

08 May 2010 to 09 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaT. Bloembergen136: DB 8+Final A 07:09,251st
LAGLagaT. Bloembergen136: DB 8+Heat 207:10,241st
LAGLagaT. Bloembergen021: DEj 8+Final B 07:04,391st
LAGLagaT. Bloembergen021: DEj 8+Heat 307:03,862nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaT. Bloembergen133: DB 8+Final A [5]06:54,823rd
LAGLagaT. Bloembergen133: DB 8+Heat 3[6]07:08,651st
LAGLagaT. Bloembergen021: DEj 8+Final A [7]07:21,184th
LAGLagaT. Bloembergen021: DEj 8+Heat 1[5]07:26,022nd

127e Varsity

11 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaT. Bloembergen004: Dames AchtFinal A [1]07:43,285th
LAGLagaT. Bloembergen004: Dames AchtHeat 2[2]07:38,982nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

21 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaT. Bloembergen010: D 4e divisie 8+Time Trial 30:42,5411th

Heineken Roeivierkamp 2010

13 March 2010 to 14 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaT. Bloembergen014: DEj 8+Round D 19:24,310th
LAGLagaT. Bloembergen014: DEj 8+Round C 02:35,810th
LAGLagaT. Bloembergen014: DEj 8+Round B 00:48,84th
LAGLagaT. Bloembergen014: DEj 8+Round A 09:01,39th

35e Van Oord WinterWedstrijden

27 February 2010 to 28 February 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaT. Bloembergen024: DEj 8+Time Trial 18:58,8711th