Yvonne Janse

223 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaRegina Aukes130: DGb 4-Final A [6]08:30,815th
LAGLagaRegina Aukes130: DGb 4-Heat 1[6]07:30,231st
LAGLaga 3Celine den Bremer055: DG 2xFinal A [5]08:31,064th
LAGLaga 1Dieuwertje den Besten023: DG 2-Final A [6]08:17,443rd
LAGLagaRegina Aukes058: DG 4-Heat 2[7]07:40,304th
LAGLaga 3Celine den Bremer055: DG 2xHeat 1[7]07:57,541st
LAGLaga 1Dieuwertje den Besten023: DG 2-Heat 3[5]07:46,451st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1 (P2)Celine den Bremer056: WDev 4-Final A [4]07:59,501st
LAGLaga 2Regina Aukes056: WDev 4-Final B [4]08:36,233rd
LAGLaga 2Regina Aukes056: WDev 4-Heat 2[3]08:15,015th
LAGLaga 1 (P2)Celine den Bremer056: WDev 4-Heat 1[6]07:51,572nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaCeline den Bremer129: DG 4-Final A [4]06:50,301st
LAGLagaRegina Aukes130: DGb 4-Final A [4]07:05,352nd
LAGLagaCeline den Bremer129: DG 4-Heat 1[2]06:53,821st
LAGLagaRegina Aukes130: DGb 4-Heat 1[3]07:14,801st
LAGLaga 2Regina Aukes027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [1]07:15,166th
LAGLaga 1Celine den Bremer027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [4]06:44,651st
LAGLaga 2Regina Aukes027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 3[6]07:04,572nd
LAGLaga 1Celine den Bremer027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[2]06:51,611st

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Dieuwertje den Besten027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [3]03:28,482nd
LAGLaga 1Dieuwertje den Besten027: DDev 4- (Development Klassement)Semifinal 2[2]03:27,401st
LAGLaga 2Regina Aukes027: DDev 4- (Development Klassement)Final C [4]03:36,034th
LAGLaga 2Regina Aukes027: DDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:29,317th
LAGLaga 1Dieuwertje den Besten027: DDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:24,363rd
LAGLagaCeline den Bremer129: DG 4-Final A [2]07:03,551st
LAGLagaRegina Aukes130: DGb 4-Heat 1[2]07:19,002nd
LAGLagaCeline den Bremer129: DG 4-Heat 2[4]07:06,531st

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaDieuwertje den Besten129: DG 4-Final A [5]07:22,972nd
LAGLaga 1Dieuwertje den Besten027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [2]07:20,122nd
LAGLaga 2Regina Aukes027: DDev 4- (Development Klassement)Final B [2]07:45,506th
LAGLaga 1Dieuwertje den Besten027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 3[7]07:24,362nd
LAGLaga 2Regina Aukes027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[6]07:40,874th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Regina Aukes130: DGb 4-Final A [6]07:34,174th
LAGLaga 2Regina Aukes130: DGb 4-Heat 2[4]07:34,053rd
LAGLaga 2Regina Aukes027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [3]08:23,816th
LAGLaga 1Dieuwertje den Besten027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [4]08:00,462nd
LAGLaga 2Regina Aukes027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[4]07:59,062nd
LAGLaga 1Dieuwertje den Besten027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[3]07:54,841st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Dieuwertje den Besten223: DGb 4-Final A [1]07:21,152nd
LAGLaga 2Regina Aukes223: DGb 4-Heat 2[4]07:51,896th
LAGLaga 1Dieuwertje den Besten223: DGb 4-Heat 1[5]07:17,461st
LAGLaga 1Dieuwertje den Besten114: DDev 4- (Dev)Final A [6]07:29,512nd
LAGLaga 2Regina Aukes114: DDev 4- (Dev)Final B [1]07:57,385th
LAGLaga 2Regina Aukes114: DDev 4- (Dev)Heat 3[6]08:04,704th
LAGLaga 1Dieuwertje den Besten114: DDev 4- (Dev)Heat 3[2]07:41,362nd

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaDieuwertje den Besten002: Dames VierFinal A [6]07:08,573rd
LAGLagaDieuwertje den Besten002: Dames VierHeat 2[2]07:22,673rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/PelargosNicole Hartman123: DG 4+Final A [3]07:46,946th
LAGLaga 1Celine den Bremer125: DB 1xFinal A [2]08:31,615th
LAGLaga/RICEmma Boswinkel124: DG 2xFinal A [6]07:31,754th
LAGLaga/PelargosNicole Hartman123: DG 4+Heat 1[5]07:40,731st
LAGLaga 2Sylke van der Kleij125: DB 1xHeat 2[1]09:06,156th
LAGLaga 1Celine den Bremer125: DB 1xHeat 1[1]08:30,902nd
LAGLaga/RICEmma Boswinkel124: DG 2xHeat 2[2]07:39,763rd
LAGLaga 2Mirte Kraaijkamp146: LDE 1x (NSK)Heat 2[3]08:20,463rd
LAGLagaNicole Hartman122: DG 4-Heat 1[4]07:23,036th
LAGLaga/HunzeMarjolein Scholtens019: DB 2xFinal A [2]07:51,996th
LAGLaga 1Dautse Heimovaara020: DG 2-Final A [3]08:18,223rd
LAGLaga/HunzeMarjolein Scholtens019: DB 2xHeat 2[3]07:55,252nd
LAGLagaLaura van Veen019: DB 2xHeat 1[6]08:15,653rd
LAGLaga 2Nicole Hartman020: DG 2-Heat 2[5]08:30,114th
LAGLaga 1Dautse Heimovaara020: DG 2-Heat 2[4]08:25,742nd
LAGLaga 2Rosalie Rietjens017: DG 1xHeat 4[6]08:33,723rd
LAGLaga 1Marieke Mulder017: DG 1xHeat 2[2]08:18,543rd
LAGLagaNicole Hartman023: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[2]07:28,555th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/OkeanosClaartje Ottens108: LW 2xFinal A [3]07:15,413rd
ORCOrca/LagaMarieke Mulder109: W 2xFinal A [5]07:19,623rd
LAGLagaMirte Kraaijkamp024: LW 1xFinal A [4]07:58,025th
LAGLagaMirte Kraaijkamp024: LW 1xHeat 2[3]07:53,702nd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Dautse Heimovaara020: DG 2-Final A [4]08:14,694th
LAGLagaRosalie Rietjens017: DG 1xFinal B [1]08:40,794th
LAGLagaNicole Hartman023: DDev 4- (Development Klassement)Repechage [3]03:37,112nd
LAGLaga 1Dautse Heimovaara020: DG 2-Heat 2[1]08:14,382nd
LAGLaga 2Nicole Hartman020: DG 2-Heat 1[3]08:13,923rd
LAGLagaRosalie Rietjens017: DG 1xHeat 1[4]08:36,523rd
LAGLagaNicole Hartman023: DDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:31,388th
LAGLagaRosalie Rietjens128: DB 1xFinal A [1]08:18,931st
LAGLagaRosalie Rietjens128: DB 1xHeat 1[1]00:00,002nd
LAGLagaNicole Hartman125: DG 4-Heat 2[2]07:31,594th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaRosalie Rietjens125: DB 1xFinal B [5]08:18,981st
LAGLagaCeline den Bremer124: DG 2xFinal A [1]07:50,435th
LAGLaga 2Mirte Kraaijkamp146: LDE 1xFinal A [2]07:54,941st
LAGLaga 2Nicole Hartman119: DE 2-Heat 2[5]07:44,725th
LAGLaga 1Dautse Heimovaara119: DE 2-Heat 1[5]07:45,575th
LAGLagaRosalie Rietjens125: DB 1xHeat 2[2]07:52,683rd
LAGLagaCeline den Bremer124: DG 2xHeat 1[6]07:42,413rd
LAGLaga 2Mirte Kraaijkamp146: LDE 1xHeat 1[5]08:08,193rd
LAGLagaNicole Hartman122: DG 4-Heat 1[4]07:25,984th
LAGLaga/AsoposMirjam Box046: DE 2xFinal A [5]07:16,842nd
LAGLaga 2Marieke Mulder017: DG 1xFinal B [1]08:00,972nd
LAGLagaNicole Hartman023: DDev 4- (Development Klassement)Final B [3]07:11,092nd
LAGLaga 2Marieke Mulder017: DG 1xHeat 4[4]08:20,253rd
LAGLaga 1Rosalie Rietjens017: DG 1xHeat 2[5]08:31,074th
LAGLagaNicole Hartman023: DDev 4- (Development Klassement)Heat 1[6]07:29,334th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1Dautse Heimovaara121: DE 2-Final A [4]08:26,345th
LAGLaga 2Nicole Hartman121: DE 2-Final A [7]08:13,053rd
LAGLagaRosalie Rietjens128: DB 1xFinal A [2]09:09,495th
ORCOrca/LagaMyrna Brandt127: DG 2xFinal A [4]07:36,093rd
LAGLagaRosalie Rietjens128: DB 1xHeat 3[4]08:19,542nd
ORCOrca/LagaMyrna Brandt127: DG 2xHeat 1[5]07:40,471st
LAGLagaNicole Hartman125: DG 4-Heat 3[7]07:22,915th
LAGLagaNicole Hartman023: DDev 4- (Development Klassement)Final B [6]07:22,804th
LAGLaga 3Sylke van der Kleij017: DG 1xHeat 4[3]08:57,565th
LAGLaga 2Marieke Mulder017: DG 1xHeat 3[8]08:11,122nd
LAGLaga 1Rosalie Rietjens017: DG 1xHeat 1[7]08:30,734th
LAGLagaNicole Hartman023: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[6]07:22,433rd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2Rosalie Rietjens125: DB 1xFinal B [4]09:37,681st
ORCOrca/LagaMyrna Brandt124: DG 2xFinal A [6]08:23,184th
LAGLaga 2Mirte Kraaijkamp146: LDE 1xFinal A [5]09:09,171st
LAGLaga 1Sylke van der Kleij125: DB 1xHeat 3[6]10:01,085th
LAGLaga 2Rosalie Rietjens125: DB 1xHeat 1[7]09:26,313rd
ORCOrca/LagaMyrna Brandt124: DG 2xHeat 1[6]08:29,162nd
LAGLagaIris van der Heide122: DG 4-Heat 1[6]08:21,904th
LAGLagaIris van der Heide023: DDev 4- (Development Klassement)Final B [4]08:32,893rd
LAGLagaRosalie Rietjens017: DG 1xHeat 1[3]10:08,714th
LAGLagaIris van der Heide023: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[7]08:05,925th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaRosalie Rietjens246: DB 1xHeat 3[3]08:45,943rd
LAGLagaIris van der Heide253: DG 4-Heat 3[2]07:38,364th
LAGLagaIris van der Heide118: DDev 4- (Dev)Heat 3[6]07:27,985th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaCeline den Bremer002: Dames VierFinal A [4]07:35,586th