E.M. van Ewijk

81 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir-combiConno Kuyt104: SA 8+ (NSK)Final A [5]06:03,811st
AEGAegir-combiConno Kuyt104: SA 8+ (NSK)Heat 2[7]06:12,521st
LAGLaga/Nereus/SkadiConno Kuyt002: SA 4- (NSK)Final A [3]06:31,661st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir-combiDaan Peeters129: LM 8+ (Aegon NK)Final A [3]05:40,801st
SKASkadi/Laga/NereusConno Kuyt108: LM 4-Final A [5]06:01,993rd
LAGLaga/Nereus/SkadiConno Kuyt025: BLM 4-Final A [3]06:10,071st

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/Laga/NereusConno Kuyt116: LSB 4- (NK)Final A [5]06:47,741st
SKASkadi/Laga/NereusConno Kuyt002: SA 4-Final A [5]06:51,625th
SKASkadi/Laga/NereusConno Kuyt002: SA 4-Heat 2[4]06:35,841st

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga-combiDaan Peeters104: SA 8+Final A [3]06:29,911st
NERNereus/Laga/SkadiConno Kuyt106: O 4-Final A [3]07:09,861st
LAGLaga-combiDaan Peeters104: SA 8+Heat 2[5]06:44,692nd
NERNereus/Laga/SkadiConno Kuyt002: SA 4-Final A [2]07:09,232nd

130e Varsity

07 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaA.A. Draaijer031: O 2-Final A [4]07:15,014th
LAGLagaA.A. Draaijer031: O 2-Heat 2[4]07:27,011st

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaThijs Lengkeek109: N 2-Final A [5]07:01,114th
LAGLagaThijs Lengkeek109: N 2-Heat 1[3]07:04,701st

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaE.M. van Ewijk015: BLM 1xFinal A [5]07:28,974th
LAGLagaE.M. van Ewijk015: BLM 1xHeat 1[1]07:27,573rd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaE.M. van Ewijk011: LN 1xFinal A [4]08:05,285th
LAGLagaE.M. van Ewijk011: LN 1xHeat 3[3]07:45,921st

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga/MaasE.M. van Ewijk103: SA 2xFinal A [4]06:58,165th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaE.M. van Ewijk114: LN 1xFinal A [2]07:26,211st
LAGLagaE.M. van Ewijk114: LN 1xHeat 3[5]07:35,912nd
LAGLaga 2E.M. van Ewijk110: LSA 1x (NK)Heat 1[5]07:45,164th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaE.M. van Ewijk005: LH 1e divisie 8+Time Trial 26:04,913rd

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaWillem van Loenen002: LH1eDiv8+Round D 15:45,02nd
LAGLagaWillem van Loenen002: LH1eDiv8+Round C 02:08,42nd
LAGLagaWillem van Loenen002: LH1eDiv8+Round B 00:39,23rd
LAGLagaWillem van Loenen002: LH1eDiv8+Round A 07:40,02nd

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 3E.M. van Ewijk111: B 1xHeat 3[5]07:40,873rd
LAGLagaD. Kuijk051: SA 4x (NSK)Final A [5]06:33,383rd

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 2E.M. van Ewijk106: O 4-Final A [4]06:20,641st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaE.H.E.M. Van Haute106: O 4-Final A [4]06:56,984th
LAGLagaE.H.E.M. Van Haute036: Dev 4-Heat 3[4]07:11,875th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaE.M. van Ewijk003: H 3e divisie 8+Time Trial 28:40,299th

Heineken Roeivierkamp 2011

12 March 2011 to 13 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaE.M. van Ewijk008: HEj8+Round D 15:44,111th
LAGLagaE.M. van Ewijk008: HEj8+Round C 02:21,18th
LAGLagaE.M. van Ewijk008: HEj8+Round B 00:44,09th
LAGLagaE.M. van Ewijk008: HEj8+Round A 07:33,010th

Thêta / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

03 July 2010 to 04 July 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLaga 1E.M. van Ewijk108: N 4-Final A [4]07:39,456th
LAGLaga 3E.M. van Ewijk110: N 2xHeat 3[3]07:20,844th
LAGLaga/SkadiE.M. van Ewijk007: Ej 8+Final A [7]05:59,282nd
LAGLaga/SkadiE.M. van Ewijk007: Ej 8+Heat 2[5]06:01,523rd

Koninklijke - Holland Beker

26 June 2010 to 27 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaA.D.B. Scholte135: Ej 8+Final A [2]06:16,814th

Internationale Martini Regatta 2010

19 June 2010 to 20 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaA.D.B. Scholte007: Ej 8+Final A [6]06:15,742nd
LAGLagaA.D.B. Scholte007: Ej 8+Heat 2[6]06:11,662nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

05 June 2010 to 06 June 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaA.D.B. Scholte103: SA 8+Final A 05:56,234th
LAGLagaA.D.B. Scholte103: SA 8+Heat 106:07,473rd
LAGLagaA.D.B. Scholte011: Ej 8+Final A 06:15,453rd
LAGLagaA.D.B. Scholte011: Ej 8+Heat 106:16,331st

Westelijke Regatta

22 May 2010 to 23 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaA.D.B. Scholte104: SA 8+Final A [2]06:06,926th
LAGLagaA.D.B. Scholte104: SA 8+Heat 1[6]06:05,093rd
LAGLagaA.D.B. Scholte007: Ej 8+Final A [6]06:17,552nd
LAGLagaA.D.B. Scholte007: Ej 8+Heat 1[6]06:11,862nd

Roeiwedstrijden van de Zuidelijke Roeibond 2010

08 May 2010 to 09 May 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaE.M. van Ewijk014: LEj 8+Final B 06:26,121st
LAGLagaE.M. van Ewijk007: Ej 8+Final A 06:07,661st
LAGLagaE.M. van Ewijk014: LEj 8+Heat 206:22,432nd
LAGLagaE.M. van Ewijk007: Ej 8+Heat 406:10,191st

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

24 April 2010 to 25 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaE.M. van Ewijk104: SA 8+Final A [6]05:56,303rd
LAGLagaE.M. van Ewijk007: Ej 8+Final A [5]06:18,721st
LAGLagaE.M. van Ewijk007: Ej 8+Heat 2[6]06:19,881st

127e Varsity

11 April 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaE.M. van Ewijk002: Jonge AchtFinal A [3]06:35,061st
LAGLagaE.M. van Ewijk002: Jonge AchtHeat 2[1]06:33,081st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

21 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaE.M. van Ewijk004: H 4e divisie 8+Time Trial 26:06,571st

Heineken Roeivierkamp 2010

13 March 2010 to 14 March 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaE.M. van Ewijk008: Ej 8+Round D 16:35,316th
LAGLagaE.M. van Ewijk008: Ej 8+Round C 02:13,614th
LAGLagaE.M. van Ewijk008: Ej 8+Round B 00:41,417th
LAGLagaE.M. van Ewijk008: Ej 8+Round A 08:20,21st

35e Van Oord WinterWedstrijden

27 February 2010 to 28 February 2010
crewstrokeeventracelanetimepos.
LAGLagaJ.A. Beem013: Ej 8+Time Trial 17:16,045th