Guus Welter

344 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton/VikingJakub Grabmuller006: HG 4xFinal A [3]06:11,763rd
ORCOrca 1Niels Kanters013: LHG 1xFinal A [8]07:32,986th
ORCOrca 1Niels Kanters013: LHG 1xHeat 1[2]07:41,893rd

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TritonVincent Goris011: LHE 2x (NK)Final A [4]06:43,262nd
ORCOrca 1Niels Kanters013: LHG 1xFinal A [4]07:42,637th
ORCOrca/TritonVincent Goris011: LHE 2x (NK)Race For Lanes [3]06:47,322nd
ORCOrca 1Niels Kanters013: LHG 1xHeat 2[3]08:23,451st

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Vincent Goris113: LHE 1xFinal A [6]07:18,582nd
ORCOrca/SkøllDaan Klomp001: HE 2xFinal A [2]06:29,383rd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNiels Kanters113: LHE 1xFinal A [5]08:09,035th
ORCOrcaDaan Klomp101: HE 1xFinal A [8]07:42,844th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaNiels Kanters013: LHG 1xFinal B [4]08:01,461st
ORCOrcaNiels Kanters013: LHG 1xHeat 3[1]08:28,452nd
ORCOrcaDaan Klomp101: HE 1xFinal A [2]07:37,421st
ORCOrca 1Niels Kanters121: LHB 1xFinal A [3]08:46,141st
ORCOrca 1Niels Kanters121: LHB 1xTime Trial 06:08,402nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Niels Kanters210: LHB 1xFinal A [2]08:15,302nd
VIKViking 1Jelmer Bennema016: J18 1x (Nederlands Kampioenschap)Final C [1]07:46,181st
ORCOrcaDaan Klomp003: HE 1x (Nederlands Kampioenschap)Final B [6]07:42,874th
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1x (Nederlands Kampioenschap)Final A [6]07:45,606th
ORCOrcaNiels Kanters008: LHSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Final C [5]08:42,896th
ORCOrca 1Niels Kanters210: LHB 1xHeat 3[3]08:10,851st
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1x (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 2[4]08:01,463rd
ORCOrcaDaan Klomp003: HE 1x (Nederlands Kampioenschap)Semifinal 2[6]08:02,746th
VIKViking 1Jelmer Bennema016: J18 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 2[5]08:19,164th
ORCOrcaNiels Kanters008: LHSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 4[6]08:21,845th
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 4[3]08:00,372nd
ORCOrcaDaan Klomp003: HE 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 4[2]08:00,473rd
VIKViking 1Jelmer Bennema016: J18 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 07:16,1310th
ORCOrcaDaan Klomp003: HE 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 07:04,5212th
ORCOrcaNiels Kanters008: LHSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 07:35,7021st
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 07:06,614th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca (NSK)Henk Jan Schuijt101: HE 1x (NSK)Final A [3]08:09,674th
ORCOrca (NSK)Vincent Goris113: LHE 1x (NSK)Final A [7]07:20,661st
RICRIC/Viking/SpaarneMees van Nierop038: J18 4xFinal A [5]07:40,505th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt120: M 1x (Holland Beker)Final B [1]08:20,673rd
ORCOrcaDjimmer Smits104: M 4+Final A [2]07:40,513rd
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt120: M 1x (Holland Beker)Semifinal A/B 1[1]09:09,496th
ORCOrcaDjimmer Smits104: M 4+Time Trial 06:37,543rd
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt120: M 1x (Holland Beker)Repechage [2]08:40,622nd
ORCOrcaVincent Goris035: LM 1xFinal A [1]08:27,863rd
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt120: M 1x (Holland Beker)Heat 3[4]08:02,134th
ORCOrcaVincent Goris035: LM 1xHeat 3[4]08:16,651st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaVincent Goris113: LHE 1xFinal A [6]07:10,121st
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt101: HE 1xFinal A [1]07:09,634th
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt101: HE 1xHeat 2[2]07:07,222nd
RICRIC/Viking/Leythe/Willem IIIThomas de Hertog037: J18 4- (Nederlands Kampioenschap)Final A [4]06:16,392nd
ORCOrca 1Daan Klomp004: HG 2-Final A [4]06:46,841st
ORCOrca 3Vincent Goris013: LHG 1xFinal A [2]07:11,201st
ORCOrca 1Daan Klomp004: HG 2-Heat 2[5]07:10,441st
ORCOrca 3Vincent Goris013: LHG 1xHeat 2[5]07:27,951st
VIKVikingJob Sesink036: J18 1xFinal 2[6]08:07,235th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaVincent Goris013: LHG 1xFinal A [3]07:22,652nd
ORCOrcaHenk Jan Schuijt003: HG 1xFinal A [2]07:33,373rd
ORCOrcaVincent Goris013: LHG 1xTime Trial 05:24,251st
ORCOrcaHenk Jan Schuijt003: HG 1xTime Trial 05:25,092nd
TRITriton/VikingJacco Broeren016: LHDev 2x (Development Klassement)Time Trial 03:27,119th
ORCOrcaVincent Goris113: LHE 1xFinal A [3]07:11,971st
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt101: HE 1xFinal A [1]07:16,631st
ORCOrcaVincent Goris113: LHE 1xHeat 1[4]07:20,731st
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt101: HE 1xHeat 1[2]07:24,772nd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHenk Jan Schuijt101: HE 1xFinal A [4]07:43,668th
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt003: HG 1xFinal A [3]07:43,173rd
VIKViking/LeytheJasper Joordens008: HDev 2x (Development Klassement)Final A [6]07:10,804th
ORCOrca 2Vincent Goris003: HG 1xHeat 2[7]07:34,793rd
ORCOrca 1Henk Jan Schuijt003: HG 1xHeat 1[4]07:36,451st
VIKViking/LeytheJasper Joordens008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 2[7]07:14,892nd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/VikingDaan Klomp103: HE 4xFinal A [5]06:22,993rd
ORCOrcaVincent Goris108: HG 2xFinal A [4]07:00,503rd
ORCOrca 1Vincent Goris003: HG 1xFinal A [4]08:24,593rd
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt003: HG 1xFinal A [7]08:11,201st
TRITriton/VikingVictor de Vos016: LHDev 2x (Development Klassement)Final A [4]08:00,827th
ORCOrca 1Vincent Goris003: HG 1xHeat 1[3]08:04,512nd
ORCOrca 2Henk Jan Schuijt003: HG 1xHeat 1[2]08:04,301st
TRITriton/VikingVictor de Vos016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 2[3]07:36,223rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking 2 (P10)Eli Brouwer016: J18 1x (NK)Final B [3]07:30,093rd
VIKViking 1 (P2)Jelmer Bennema016: J18 1x (NK)Final B [2]07:28,242nd
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1x (NK)Final B [2]07:11,872nd
TRITriton/VikingJacco Broeren108: LHDev 2x (Dev)Final A [1]07:31,694th
VIKViking 2 (P10)Eli Brouwer016: J18 1x (NK)Semifinal 2[6]08:10,785th
VIKViking 1 (P2)Jelmer Bennema016: J18 1x (NK)Semifinal 1[2]08:03,364th
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1x (NK)Semifinal 2[4]07:51,324th
TRITriton/VikingJacco Broeren108: LHDev 2x (Dev)Heat 1[1]07:54,203rd
VIKViking 1 (P2)Jelmer Bennema016: J18 1x (NK)Quarterfinal 4[2]08:20,382nd
VIKViking 2 (P10)Eli Brouwer016: J18 1x (NK)Quarterfinal 2[5]08:16,943rd
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1x (NK)Quarterfinal 3[3]08:04,421st
VIKViking 1 (P2)Jelmer Bennema016: J18 1x (NK)Time Trial 07:08,5213th
VIKViking 2 (P10)Eli Brouwer016: J18 1x (NK)Time Trial 07:04,219th
ORCOrcaHenk Jan Schuijt003: HE 1x (NK)Time Trial 06:54,4126th
ORCOrcaVincent Goris007: LHE 1x (NK)Time Trial 06:46,396th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKVikingEvert Mders116: LB 1xHeat 3[2]07:54,174th
VIKVikingEvert Mders029: J18 1xFinal 1[1]08:06,453rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKVikingEvert Mders118: JM 1x (Main Event)Final B [2]07:49,676th
VIKVikingEvert Mders118: JM 1x (Main Event)Semifinal A/B 2[6]07:43,255th
VIKVikingEvert Mders118: JM 1x (Main Event)Repechage 1[3]07:42,172nd
VIKVikingEvert Mders118: JM 1x (Main Event)Heat 2[2]07:37,473rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKVikingEvert Mders116: LB 1xFinal B [4]07:53,513rd
VIKVikingEvert Mders116: LB 1xHeat 1[6]07:33,075th
ZWOZwolsche/RIC/Viking/TORSjoerd van Loon031: J18 4x (Nederlands Kampioenschap)Final A [2]06:21,335th
ZWOZwolsche/RIC/Viking/TORSjoerd van Loon031: J18 4x (Nederlands Kampioenschap)Heat 1[2]06:24,131st
VIKVikingEvert Mders029: J18 1xFinal 2[6]08:14,404th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking/MaastrichtscheJelmer Bennema137: J18 2xFinal A [4]06:54,791st
VIKViking/MaastrichtscheJelmer Bennema137: J18 2xHeat 1[6]07:01,381st
VIKViking/RICPaolo Pantano105: G 4-Heat 3[6]06:33,415th
VIKViking/RIC/RoosendaalsePaolo Pantano007: Dev 4- (Development Klassement)Final B [6]06:27,633rd
VIKViking/RIC/RoosendaalsePaolo Pantano007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 3[7]06:27,733rd
VIKViking 2Evert Mders029: J18 1xFinal 4[6]07:58,055th
VIKViking 1Jelmer Bennema029: J18 1xFinal 1[5]07:25,772nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKVikingJacco Broeren132: J18 2-Final A [6]08:28,853rd
VIKViking/RIC/GoudaPaolo Pantano104: G 4-Heat 1[5]07:29,955th
VIKViking/RICPaolo Pantano007: Dev 4- (Development Klassement)Final B [3]07:48,455th
VIKViking/RICPaolo Pantano007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[4]07:30,394th
VIKViking/GoudaGert Veldhuizen004: G 2-Heat 3[6]08:21,475th
VIKViking 2Evert Mders029: J18 1xFinal 3[5]08:45,613rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKVikingJelmer Bennema017: J16 1x (NK)Final A [6]07:38,031st
VIKVikingJacco Broeren015: J18 2- (NK)Final A [5]07:33,063rd
VIKViking 1Eli Brouwer016: J18 1x (NK)Final E [3]07:40,521st
VIKViking 2Evert Mders016: J18 1x (NK)Final H [3]08:05,114th
VIKVikingJelmer Bennema017: J16 1x (NK)Semifinal 1[5]07:41,501st
VIKVikingJelmer Bennema017: J16 1x (NK)Quarterfinal 1[4]07:54,831st
VIKVikingJelmer Bennema017: J16 1x (NK)Time Trial 07:15,071st
VIKViking 2Evert Mders016: J18 1x (NK)Time Trial 07:41,0546th
VIKViking 1Eli Brouwer016: J18 1x (NK)Time Trial 07:25,0128th
VIKVikingJacco Broeren015: J18 2- (NK)Time Trial 07:05,912nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking/RICPim van der Zwan144: J18 8+Final A [1]06:24,764th
VIKViking 2Casper Bakker143: J18 2xFinal A [4]06:57,303rd
VIKViking 2Casper Bakker143: J18 2xHeat 4[6]07:04,351st
VIKViking 2Casper van der Steen029: J18 1xFinal 6[2]07:37,291st
VIKViking 1Casper Bakker029: J18 1xFinal 5[6]07:44,091st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking 2Niels Hutter029: J18 1xFinal 4[4]08:07,381st
VIKViking 1Casper van der Steen029: J18 1xFinal 1[3]07:43,674th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking 2Niels Hutter029: J18 1xFinal 3[3]08:10,563rd
VIKViking 1Casper van der Steen029: J18 1xFinal 1[2]07:55,932nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKVikingKoen Verlaan143: J18 2xFinal A [3]07:11,806th
VIKVikingKoen Verlaan143: J18 2xHeat 2[2]07:11,721st
VIKVikingKoen Verlaan031: J18 4xFinal A [2]06:51,115th
HEMHemus/VikingStefan Slagter031: J18 4xFinal A [5]06:28,874th
VIKViking 2Casper van der Steen029: J18 1xFinal 7[2]07:50,522nd
VIKViking 1Casper Bakker029: J18 1xFinal 6[1]07:39,581st
VIKViking 3Niels Hutter029: J18 1xFinal 4[5]08:19,576th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking 2Wessel Donkers143: J18 2xHeat 2[6]
VIKViking 1Niels Hutter143: J18 2xHeat 2[3]
VIKVikingCasper Bakker208: J18 1x (NK)Final D [6]
VIKVikingKoen Verlaan031: J18 4xFinal A [5]
VIKVikingCasper Bakker208: J18 1x (NK)Quarterfinal 2[7]09:46,406th
VIKVikingCasper Bakker208: J18 1x (NK)Time Trial 08:34,4324th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKVikingEise Mink van der Molen110: N 1xFinal A [4]07:38,845th
VIKVikingEise Mink van der Molen110: N 1xHeat 2[3]07:48,221st
VIKVikingMelle Le Fevre143: J18 2xHeat 1[5]07:06,224th
VIKViking 2Casper van der Steen029: J18 1xFinal 2[6]07:38,062nd
VIKViking 1Melle Le Fevre029: J18 1xFinal 1[5]07:58,445th
VIKViking 3Eise Mink van der Molen029: J18 1xFinal 1[3]07:33,332nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKVikingEise Mink van der Molen118: JM 1x (Main Event)Final A [2]07:25,883rd
VIKVikingEise Mink van der Molen118: JM 1x (Main Event)Semifinal A/B 1[5]07:29,272nd
VIKViking-combiOlav Molenaar044: JM 8+ (Aegon Open NK)Final A [1]06:31,024th
VIKVikingEise Mink van der Molen118: JM 1x (Main Event)Heat 1[4]07:57,432nd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKVikingEise Mink van der Molen144: J18 2xFinal B [3]06:56,021st
VIKVikingEise Mink van der Molen144: J18 2xSemifinal 2[2]07:03,234th
VIKViking/TOR/HemusBen van Brussel031: J18 4xFinal A [4]06:12,522nd
VIKVikingEise Mink van der Molen144: J18 2xHeat 3[4]06:51,652nd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking/HemusBen van Brussel144: J18 2xFinal A [4]06:53,371st
ORCOrca 1Marleen van Roessel125: DSA 1xHeat 1[6]08:22,564th
VIKViking/HemusBen van Brussel144: J18 2xHeat 1[6]07:02,461st
ORCOrcaMarleen van Roessel025: LDSA 1xFinal A [5]09:29,221st
VIKVikingCasper van der Steen029: J18 1xFinal 4[4]08:53,414th

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMarleen van Roessel125: DSA 1xFinal A [3]09:28,325th
ORCOrcaMarleen van Roessel025: LDSA 1xFinal A [6]08:35,203rd

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking 1Melle Le Fevre009: J18 1x (NK)Final C [5]07:48,553rd
VIKViking 2Eise Mink van der Molen009: J18 1x (NK)Final C [7]07:46,482nd
ORCOrcaMarleen van Roessel007: LDSA 1x (NK)Final B [4]08:27,424th
VIKViking 3Casper van der Steen009: J18 1x (NK)Final D [2]07:56,243rd
VIKVikingWessel Donkers222: J18 2xHeat 3[4]07:46,045th
ORCOrcaMarleen van Roessel007: LDSA 1x (NK)Semifinal 2[3]08:48,564th
VIKViking 3Casper van der Steen009: J18 1x (NK)Quarterfinal 4[7]08:47,136th
VIKViking 1Melle Le Fevre009: J18 1x (NK)Quarterfinal 4[3]08:17,014th
VIKViking 2Eise Mink van der Molen009: J18 1x (NK)Quarterfinal 1[6]08:20,475th
ORCOrcaMarleen van Roessel007: LDSA 1x (NK)Heat 2[3]08:47,553rd
VIKViking 3Casper van der Steen009: J18 1x (NK)Time Trial 07:52,8523rd
VIKViking 2Eise Mink van der Molen009: J18 1x (NK)Time Trial 07:48,1216th
VIKViking 1Melle Le Fevre009: J18 1x (NK)Time Trial 07:44,1113th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking 2IJsbrand Daleboudt143: J18 1xFinal 5[2]07:35,081st
VIKVikingJelle Algie145: J18 2xFinal 2[6]07:15,563rd
VIKViking 1Bart van Es110: N 2xFinal A [5]07:21,812nd
ORCOrca 2Jose van Paassen128: DSA 2xFinal A [4]07:22,341st
VIKViking/ZwolscheFreek Temming028: J18 2xFinal 2[5]06:54,351st
VIKViking 1Sam Langerak025: J18 1x AFinal 2[7]07:52,375th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJose van Paassen112: LW 2x (Aegon Open NK)Final A [2]07:17,146th
VIKViking 2Freek Temming104: JM 1xFinal A [4]07:25,935th
VIKViking 1IJsbrand Daleboudt104: JM 1xFinal A [6]07:19,182nd
ORCOrcaJose van Paassen112: LW 2x (Aegon Open NK)Heat 2[3]07:23,412nd
VIKViking 3Melle Le Fevre104: JM 1xHeat 3[4]07:49,185th
VIKViking 1IJsbrand Daleboudt104: JM 1xHeat 3[5]07:41,452nd
VIKViking 2Freek Temming104: JM 1xHeat 1[2]07:50,801st
ORCOrcaJose van Paassen032: LW 2xFinal A [6]07:00,043rd
VIKViking 1Freek Temming007: JM 1xFinal A [2]07:26,274th
VIKViking 1Freek Temming007: JM 1xSemifinal 1[2]07:24,382nd
ORCOrcaJose van Paassen032: LW 2xHeat 2[2]07:17,613rd
VIKViking 1Freek Temming007: JM 1xHeat 3[4]07:44,382nd
VIKViking 2Melle Le Fevre007: JM 1xHeat 1[3]07:38,694th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp/VikingJeroen Weits146: J18 8+ (NK)Final A [6]06:56,333rd
VIKViking 2IJsbrand Daleboudt145: J18 2x (NK)Final A [5]07:12,624th
VIKViking 1Jelle Algie145: J18 2x (NK)Final B [3]07:16,463rd
VIKViking 2IJsbrand Daleboudt145: J18 2x (NK)Semifinal 3[4]07:08,301st
VIKViking 1Jelle Algie145: J18 2x (NK)Semifinal 2[6]07:09,854th
VIKVikingIJsbrand Daleboudt029: J18 4x (NK)Final A [6]06:27,073rd
VIKViking 2IJsbrand Daleboudt145: J18 2x (NK)Heat 2[6]07:35,591st
VIKViking 1Jelle Algie145: J18 2x (NK)Heat 1[3]07:43,302nd
VIKVikingMelle Le Fevre026: J18 1x BFinal 3[4]08:39,141st

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking 2Melle Le Fevre143: J18 1xFinal 2[5]07:54,002nd
VIKViking 1Jelle Algie143: J18 1xFinal 1[3]07:52,386th
VIKViking 3Eise Mink van der Molen143: J18 1xFinal 1[7]07:50,745th
VIKViking 4IJsbrand Daleboudt143: J18 1xFinal 1[6]07:43,173rd
VIKViking 5Freek Temming143: J18 1xFinal 1[4]07:42,712nd
VIKVikingFreek Temming030: J18 4xFinal [4]06:26,282nd
VIKViking 1Freek Temming029: J18 2xFinal 2[4]07:07,662nd
VIKViking 1Melle Le Fevre027: J18 1x BFinal 2[3]07:59,662nd
VIKViking 2Eise Mink van der Molen027: J18 1x BFinal 1[5]07:55,451st
VIKViking 3Jelle Algie026: J18 1x AFinal 2[6]07:43,805th
VIKViking 2IJsbrand Daleboudt026: J18 1x AFinal 2[3]07:43,664th
VIKViking 1Freek Temming026: J18 1x AFinal 2[5]07:43,523rd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKVikingJelle Algie209: J18 2-Final A [2]07:44,396th
VIKViking 2Freek Temming208: J18 1xSemifinal 1[6]07:57,265th
VIKVikingJelle Algie209: J18 2-Repechage [5]09:11,502nd
VIKViking 2Freek Temming208: J18 1xRepechage 5[4]09:26,361st
VIKViking 1Melle Le Fevre208: J18 1xRepechage 2[3]10:00,803rd
VIKViking 4Sam Langerak208: J18 1xRepechage 2[5]09:58,352nd
VIKViking 3IJsbrand Daleboudt208: J18 1xRepechage 1[3]10:08,522nd
VIKVikingJelle Algie209: J18 2-Heat 2[5]08:05,193rd
VIKViking 3IJsbrand Daleboudt208: J18 1xHeat 8[4]08:12,103rd
VIKViking 1Melle Le Fevre208: J18 1xHeat 7[6]08:43,063rd
VIKViking 4Sam Langerak208: J18 1xHeat 6[2]08:43,644th
VIKViking 2Freek Temming208: J18 1xHeat 5[3]08:11,402nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking 1IJsbrand Daleboudt143: J18 1xFinal 3[4]08:39,324th
VIKViking/NaardenNiels Brinkman151: J16 2xFinal 1[6]07:45,581st
NAANaarden/Hemus/VikingNiels Brinkman040: J16 4xFinal 2[4]06:48,991st
VIKViking/ZwolscheSam Langerak029: J18 4xFinal [4]06:53,832nd
VIKVikingIJsbrand Daleboudt028: J18 2xFinal 1[6]07:38,133rd
NAANaarden/VikingNiels Brinkman039: J16 2xFinal 2[3]07:43,321st
VIKVikingFreek Temming025: J18 1x AFinal 1[5]07:57,821st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKVikingIJsbrand Daleboudt118: JM 1xFinal C [5]07:49,665th
VIKVikingIJsbrand Daleboudt118: JM 1xRepechage 3[2]07:58,593rd
VIKVikingSam Langerak036: JM 4xFinal A [2]06:24,141st
VIKVikingIJsbrand Daleboudt118: JM 1xHeat 4[1]08:05,113rd
VIKVikingJelle Algie020: JM 2xHeat 2[2]07:08,714th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKVikingJelle Algie160: J18 2x (NK)Final A [3]07:35,384th
NAANaarden/VikingNiels Brinkman154: J16 2x (NK)Final A [7]07:42,374th
VIKViking 1Emiel Peijnenburg153: J16 1xFinal 2[3]08:50,722nd
VIKVikingJelle Algie160: J18 2x (NK)Heat 1[4]07:33,832nd
NAANaarden/VikingNiels Brinkman154: J16 2x (NK)Semifinal 2[5]07:51,163rd
NAANaarden/VikingNiels Brinkman051: J16 4x (NK)Final A [5]07:14,293rd
NAANaarden/VikingNiels Brinkman051: J16 4x (NK)Heat 1[6]07:17,521st
NAANaarden/VikingNiels Brinkman154: J16 2x (NK)Heat 4[7]08:05,031st

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking/Willem III/TrompSam Langerak146: J18 8+Final [4]07:32,681st
VIKViking 3IJsbrand Daleboudt143: J18 1xFinal 1[1]09:08,655th
VIKViking 1Freek Temming143: J18 1xFinal 1[3]08:53,483rd
VIKViking/NaardenEise Mink van der Molen151: J16 2xFinal 2[3]08:40,541st
VIKViking/ZwolscheFreek Temming028: J18 2xFinal [6]08:24,781st
VIKViking/NaardenEise Mink van der Molen039: J16 2xFinal 4[5]08:23,721st
VIKViking 1Jelle Algie026: J18 1x BFinal 2[4]09:00,323rd
VIKVikingFreek Temming025: J18 1x AFinal 1[6]08:25,811st
VIKVikingEmiel Peijnenburg038: J16 1x BFinal 5[4]09:50,475th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking 1Freek Temming140: J18 1x (NK)Final B [4]07:34,843rd
VIKViking 1Freek Temming140: J18 1x (NK)Semifinal 3[6]07:50,813rd
VIKViking 1Freek Temming140: J18 1x (NK)Heat 9[2]08:25,231st
VIKViking 3Jelle Algie140: J18 1x (NK)Heat 5[6]08:51,854th
VIKViking 2Emiel Peijnenburg148: J16 1x (NK)Heat 4[7]09:57,186th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKVikingFreek Temming013: J18 4*Time Trial 29:30,24th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Djimmer Smits102: SA 2- (NSK)Final A [3]06:45,551st
VIKViking 1Floor Pekelharing149: M18 2xFinal 2[3]08:01,822nd
VIKViking 2Jelle Algie151: J16 2xFinal 2[6]07:15,191st
VIKViking 1Freek Temming151: J16 2xFinal 1[5]07:03,172nd
ORCOrca 1Djimmer Smits102: SA 2- (NSK)Heat 1[4]07:06,922nd
VIKVikingFreek Temming152: J16 4*Final 1[6]06:43,472nd
ORCOrcaDjimmer Smits002: SA 4- (NSK)Final A [4]06:15,832nd
ORCOrca 1Djimmer Smits003: O 2-Final A [4]06:47,691st
VIKViking 2Jelle Algie039: J16 2xFinal 2[6]07:30,964th
VIKViking 1Freek Temming039: J16 2xFinal 1[5]07:01,181st
ORCOrca 1Djimmer Smits003: O 2-Heat 3[4]06:52,061st
VIKViking 1Eise Mink van der Molen038: J16 1x BFinal 5[7]08:12,543rd
VIKViking 4Sam Langerak038: J16 1x BFinal 4[5]07:54,961st
VIKViking 2IJsbrand Daleboudt038: J16 1x BFinal 3[6]08:06,224th
VIKViking 3Jelle Algie038: J16 1x BFinal 3[3]07:56,573rd

Internationale Martini Regatta 2012

16 June 2012 to 17 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Djimmer Smits003: O 2-Final A [3]07:49,004th
ORCOrca 2Djimmer Smits003: O 2-Heat 1[3]07:37,162nd

Koninklijke - Holland Beker

09 June 2012 to 10 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Pampus/Spaarne/ProteusDjimmer Smits047: M 4+Final A [5]06:28,002nd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking 2Jelle Algie151: J16 2xFinal 1[4]08:06,435th
VIKViking 1Freek Temming151: J16 2xFinal 1[5]07:37,901st
VIKViking 2Jelle Algie039: J16 2xFinal 3[7]07:39,361st
VIKViking 1Freek Temming039: J16 2xFinal 2[3]07:34,521st
VIKViking 2Sam Langerak037: J16 1x AFinal 2[3]08:11,286th
VIKViking 1Freek Temming037: J16 1x AFinal 1[7]07:48,121st
VIKViking 1Jelle Algie038: J16 1x BFinal 6[7]08:06,212nd
VIKViking 2IJsbrand Daleboudt038: J16 1x BFinal 1[5]08:04,041st

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking 1Jelle Algie151: J16 2xFinal 3[6]07:45,211st
VIKViking 2Freek Temming151: J16 2xFinal 2[5]07:37,051st
VIKVikingFreek Temming040: J16 4xFinal [3]06:32,591st
VIKVikingFreek Temming039: J16 2xFinal 3[5]07:13,482nd
VIKViking 2Jelle Algie038: J16 1x BFinal 4[3]08:09,553rd
VIKViking 1IJsbrand Daleboudt038: J16 1x BFinal 2[6]08:16,864th
VIKViking 1Freek Temming037: J16 1x AFinal 2[6]07:55,633rd
VIKViking 2Sam Langerak037: J16 1x AFinal 1[3]08:07,605th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking 1Freek Temming140: J16 2x (NK)Final A [2]06:57,421st
VIKViking 1Freek Temming132: J16 1x (NK)Final A [3]07:43,082nd
VIKViking 1Freek Temming132: J16 1x (NK)Semifinal 3[5]07:53,422nd
VIKViking 2Sam Langerak132: J16 1x (NK)Semifinal 2[6]08:11,505th
VIKViking 4Jelle Algie132: J16 1x (NK)Semifinal 1[5]08:06,555th
VIKViking 2IJsbrand Daleboudt140: J16 2x (NK)Heat 1[5]07:33,094th
VIKViking 1Freek Temming140: J16 2x (NK)Heat 1[6]07:04,852nd
VIKVikingBouke Algie130: J18 1x (NK)Heat 9[7]08:14,045th
VIKViking 2Sam Langerak132: J16 1x (NK)Heat 4[4]08:14,452nd
VIKViking 4Jelle Algie132: J16 1x (NK)Heat 4[3]08:14,421st
VIKViking 1Freek Temming132: J16 1x (NK)Heat 3[7]08:12,891st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKVikingFreek Temming014: J16 4*Time Trial 29:28,013rd

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKVikingFreek Temming027: J164*Round D 18:11,43rd
VIKVikingFreek Temming027: J164*Round B 00:47,32nd
VIKVikingFreek Temming027: J164*Round A 08:33,63rd

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKVikingPaul de Medeiros039: J16 4xFinal [4]06:55,064th
VIKViking 1Paul de Medeiros038: J16 2xFinal 3[6]07:44,035th
VIKViking 2Freek Temming038: J16 2xFinal 3[7]07:25,353rd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking 1Paul de Medeiros148: J16 2xHeat 2[5]08:28,675th
VIKViking 3Jelle Algie148: J16 2xHeat 1[3]09:03,926th
VIKViking 2Freek Temming148: J16 2xHeat 1[7]08:21,855th
VIKVikingPaul de Medeiros047: J16 4*Final A [7]08:00,605th
VIKViking 1Jelle Algie046: J16 1x BFinal 3[5]10:38,335th
VIKViking 2Joris Koopman046: J16 1x BFinal 3[4]10:14,653rd
VIKVikingPaul de Medeiros047: J16 4*Heat 1[4]07:42,833rd

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking 2Freek Temming151: J16 2xFinal 2[6]07:15,053rd
VIKViking 3Jelle Algie151: J16 2xFinal 1[5]08:12,896th
VIKViking 1Paul de Medeiros151: J16 2xFinal 1[6]07:28,803rd
VIKVikingPaul de Medeiros152: J16 4*Final [4]07:06,053rd
VIKViking 2Freek Temming038: J16 2xFinal 2[3]07:24,521st
VIKViking 1Jelle Algie038: J16 2xFinal 1[7]08:07,505th
VIKViking 3Paul de Medeiros038: J16 2xFinal 1[2]07:39,572nd
VIKViking 2Freek Temming037: J16 1x BFinal 4[5]08:17,723rd
VIKViking 1Sam Langerak037: J16 1x BFinal 3[7]08:21,623rd
VIKVikingJoris Koopman036: J16 1x AFinal [2]08:10,145th

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKVikingPaul de Medeiros142: J16 4xFinal A [5]07:10,613rd
VIKViking 2Paul de Medeiros034: J16 2xFinal 4[3]08:21,344th
VIKViking 1Jelle Algie034: J16 2xFinal 2[6]08:56,895th
VIKViking 2Joris Koopman140: J16 1xHeat 5[5]09:11,884th
VIKViking 1Sam Langerak140: J16 1xHeat 3[4]09:21,555th
VIKViking 3Freek Temming140: J16 1xHeat 2[5]09:16,354th

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking/RICSam Langerak014: J16 4*Time Trial 33:43,8217th
VIKVikingPaul de Medeiros014: J16 4*Time Trial 31:13,4110th