Hannah van Dijk

117 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMichiel Moerman052: HG 2xFinal A [1]07:16,122nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllLennart van Lierop130: M 4xFinal A [1]06:13,921st
SKOSkøll (P2)Michiel Moerman054: MDev 2xFinal A [2]07:24,222nd
SKOSkøllLennart van Lierop010: M 4xFinal A [1]06:22,731st
SKOSkøll (P2)Michiel Moerman054: MDev 2xHeat 1[3]07:15,961st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Joris Moerman106: HGb 4-Final A [3]06:11,781st
SKOSkøll 2Joris Moerman106: HGb 4-Heat 2[3]06:16,111st
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2xFinal B [2]06:41,451st
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2xHeat 1[5]06:44,074th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2xFinal B [2]03:24,601st
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek001: HE 2xFinal A [1]06:48,263rd
SKOSkøll 1Lennart van Lierop001: HE 2xFinal A [3]06:44,862nd
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2xSemifinal 2[3]03:20,222nd
SKOSkøll 1Lennart van Lierop001: HE 2xHeat 2[4]06:40,181st
SKOSkøll 2Guillaume Krommenhoek001: HE 2xHeat 1[3]06:39,742nd
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2xTime Trial 03:16,823rd
SKOSkøll 1Michiel Moerman108: HG 2xFinal A [2]06:49,823rd
SKOSkøll 2Olav Molenaar108: HG 2xFinal A [3]06:38,651st
SKOSkøllDavid Kampman113: LHE 1xFinal A [4]07:17,413rd
SKOSkøllDavid Kampman113: LHE 1xHeat 2[1]07:23,682nd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMichiel Moerman110: HB 2xFinal A [8]07:00,941st
SKOSkøllMichiel Moerman108: HG 2xFinal A [1]07:01,085th
SKOSkøllDavid Kampman113: LHE 1xFinal A [3]07:25,741st
SKOSkøll 1Job Huigsloot101: HE 1xFinal A [7]07:31,225th
SKOSkøllJob Huigsloot003: HG 1xFinal A [4]07:36,152nd
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2xFinal A [5]07:06,163rd
SKOSkøllJob Huigsloot003: HG 1xHeat 2[1]07:31,511st
SKOSkøllMichiel Moerman008: HDev 2xHeat 1[2]06:57,631st

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMaarten Klop108: HG 2xFinal A [2]07:11,135th
SKOSkøll/ProteusOlav Molenaar004: HG 2-Final A [6]07:26,251st
SKOSkøllMaarten Klop008: HDev 2xFinal A [8]07:26,662nd
SKOSkøll/ProteusOlav Molenaar004: HG 2-Heat 2[3]07:30,321st
SKOSkøllMaarten Klop008: HDev 2xHeat 1[2]07:12,141st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllLennart van Lierop209: HE 8+Final A [6]05:34,171st
SKOSkøllMaarten Klop205: HG 2xFinal A [5]06:43,462nd
SKOSkøll/Proteus (SB)Olav Molenaar001: HE 2-Final B [2]06:42,634th
SKOSkøll 2 (p8)Guillaume Krommenhoek003: HE 1xFinal B [4]07:09,105th
SKOSkøll 3Job Huigsloot003: HE 1xFinal B [3]07:08,654th
SKOSkøll 1 (p4)Lennart van Lierop003: HE 1xFinal B [5]07:00,571st
SKOSkøll 1 (SB)David Kampman007: LHE 1xFinal A [6]07:11,924th
SKOSkøllMaarten Klop205: HG 2xHeat 2[5]07:04,251st
SKOSkøllMaarten Klop103: HDev 2xFinal A [3]07:21,412nd
SKOSkøll 1 (SB)David Kampman007: LHE 1xSemifinal 1[5]07:43,263rd
SKOSkøll 1 (p4)Lennart van Lierop003: HE 1xSemifinal 2[4]08:08,796th
SKOSkøll 3Job Huigsloot003: HE 1xSemifinal 2[5]07:56,905th
SKOSkøll 2 (p8)Guillaume Krommenhoek003: HE 1xSemifinal 1[1]07:58,855th
SKOSkøll/Proteus (SB)Olav Molenaar001: HE 2-Semifinal 2[6]07:21,534th
SKOSkøllMaarten Klop103: HDev 2xHeat 2[2]07:32,721st
SKOSkøll 1 (SB)David Kampman007: LHE 1xQuarterfinal 2[4]08:01,392nd
SKOSkøll 2 (p8)Guillaume Krommenhoek003: HE 1xQuarterfinal 4[3]07:55,193rd
SKOSkøll 1 (p4)Lennart van Lierop003: HE 1xQuarterfinal 4[5]07:48,661st
SKOSkøll 3Job Huigsloot003: HE 1xQuarterfinal 3[2]07:49,552nd
SKOSkøll/Proteus (SB)Olav Molenaar001: HE 2-Repechage 1[4]07:26,803rd
SKOSkøll/Proteus (SB)Olav Molenaar001: HE 2-Time Trial 06:21,5010th
SKOSkøll 1 (p4)Lennart van Lierop003: HE 1xTime Trial 06:40,1912th
SKOSkøll 3Job Huigsloot003: HE 1xTime Trial 06:39,0011th
SKOSkøll 2 (p8)Guillaume Krommenhoek003: HE 1xTime Trial 06:34,585th
SKOSkøll 1 (SB)David Kampman007: LHE 1xTime Trial 06:43,502nd

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllLennart van Lierop001: Oude VierFinal A [2]10:08,203rd
SKOSkøllDavid Kampman026: LHG 1xFinal A [3]07:40,883rd
SKOSkøllJob Huigsloot023: HG 1xFinal A [3]07:51,413rd
SKOSkøllDavid Kampman026: LHG 1xHeat 2[4]07:59,651st
SKOSkøllJob Huigsloot023: HG 1xHeat 1[2]07:47,701st
SKOSkøllLennart van Lierop001: Oude VierHeat 3[5]06:36,492nd

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMark Nijmeijer107: B 1xFinal A [5]08:12,093rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNoud van Maanen109: B 8+Final A [6]05:58,353rd
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Final A [1]06:13,636th
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Heat 2[4]06:09,633rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Noud van Maanen056: MI 8+Heat 1[2]06:08,075th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Final C [1]02:57,544th
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Time Trial 02:58,508th
SKOSkøllNoud van Maanen110: B 8+Final A [4]06:01,343rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNoud van Maanen109: B 8+Final A [5]05:59,973rd
SKOSkøllNoud van Maanen109: B 8+Heat 1[2]05:39,251st
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Final B [3]06:04,133rd
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Heat 1[6]06:10,974th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNoud van Maanen110: B 8+Final A [4]06:23,592nd
SKOSkøllNoud van Maanen110: B 8+Heat 1[5]06:03,411st
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Final A [4]05:59,025th
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Heat 1[7]05:57,932nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/NjordNoud van Maanen109: B 8+Final A [7]07:00,536th
SKOSkøll/NjordNoud van Maanen109: B 8+Heat 2[7]06:45,043rd
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Final B [4]06:52,661st
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Heat 1[2]06:54,375th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNoud van Maanen207: B 8+Heat 2[4]06:13,974th
SKOSkøllNoud van Maanen106: Ej 8+Final A [6]06:03,185th
SKOSkøllNoud van Maanen106: Ej 8+Heat 1[5]06:13,653rd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllThomas van Til020: G 4+Final A [6]07:21,535th
SKOSkøllThomas van Til020: G 4+Heat 1[3]07:21,983rd

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Guus Wits004: Ej 8+Final A [5]06:50,053rd
SKOSkøll 1Guus Wits004: Ej 8+Heat 1[2]06:57,671st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSteef Smit104: SA 8+Heat 1[3]06:08,975th
SKOSkøll 2Thomas van Til106: O 4+Heat 3[2]06:47,635th
SKOSkøll 1Alexander Janssen106: O 4+Heat 2[3]07:05,375th
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Heat 1[6]06:06,154th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSteef Smit104: SA 8+Final A [6]06:10,576th
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Final A [1]06:06,335th
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Heat 1[5]05:59,253rd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Final A [4]
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Semifinal 1[2]
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Time Trial 02:57,404th
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+Final A [2]06:07,611st
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+Heat 2[2]06:07,671st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+Final A [4]06:03,852nd
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+Heat 1[2]06:05,272nd
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Final A [5]06:05,495th
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Heat 1[4]06:07,792nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+Final B [5]06:43,352nd
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+Heat 1[2]06:30,123rd
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Final B [6]06:22,581st
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Heat 1[3]06:14,364th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSteef Smit252: Ej 8+Time Trial 06:20,146th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSteef Smit002: Jonge AchtFinal A [2]06:49,903rd
SKOSkøllSteef Smit002: Jonge AchtHeat 3[2]06:24,412nd