Meye Bloothooft

182 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJeppe Rietveld109: HB 1xFinal A [7]07:51,002nd
ORCOrcaJeppe Rietveld109: HB 1xHeat 2[7]08:21,572nd
ORCOrcaDouwe Rietveld008: HDev 2x (Development Klassement)Final A [4]06:44,735th
ORCOrcaDouwe Rietveld008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 1[5]07:01,071st

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Jeppe Rietveld109: HB 1xFinal A [6]07:26,382nd
ORCOrca 2Douwe Rietveld109: HB 1xFinal A [5]07:25,571st
ORCOrca 1Jeppe Rietveld109: HB 1xHeat 2[5]07:34,941st
ORCOrca 2Douwe Rietveld109: HB 1xHeat 1[7]07:30,301st
ORCOrcaDouwe Rietveld008: HDev 2x (Development Klassement)Final A [2]06:45,681st
ORCOrcaDouwe Rietveld008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 1[7]06:58,623rd

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Jeppe Rietveld109: HB 1xFinal A [2]07:46,564th
ORCOrca 2Douwe Rietveld109: HB 1xFinal A [4]07:33,073rd
ORCOrca 1Jeppe Rietveld109: HB 1xTime Trial 06:44,163rd
ORCOrca 2Douwe Rietveld109: HB 1xTime Trial 06:41,042nd
ORCOrcaDouwe Rietveld008: HDev 2x (Development Klassement)Final A [1]06:38,724th
ORCOrcaDouwe Rietveld008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 2[3]06:44,922nd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Jeppe Rietveld109: HB 1xFinal A [6]08:18,954th
ORCOrca 2Douwe Rietveld109: HB 1xFinal A [7]08:00,252nd
ORCOrca 2Douwe Rietveld109: HB 1xHeat 2[7]08:42,242nd
ORCOrca 1Jeppe Rietveld109: HB 1xHeat 1[3]08:53,111st
ORCOrcaDouwe Rietveld008: HDev 2x (Development Klassement)Final A [7]06:55,675th
ORCOrcaDouwe Rietveld008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 2[3]07:00,153rd

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDouwe Rietveld008: HDev 2x (Development Klassement)Final A [1]07:23,254th
ORCOrcaBoyd Beerling004: HG 2-Final B [2]07:34,233rd
ORCOrcaBoyd Beerling004: HG 2-Time Trial 05:48,937th
ORCOrcaDouwe Rietveld008: HDev 2x (Development Klassement)Time Trial 05:26,424th
ORCOrca 2Douwe Rietveld109: HB 1xFinal A [1]08:08,044th
ORCOrca 2Douwe Rietveld109: HB 1xHeat 2[2]08:19,272nd
ORCOrcaBoyd Beerling102: HE 2-Heat 3[3]07:49,613rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Jeppe Rietveld201: HB 1xFinal A [4]08:10,144th
ORCOrca 1Douwe Rietveld201: HB 1xFinal A [3]08:09,743rd
ORCOrca 2Jeppe Rietveld201: HB 1xHeat 3[6]08:07,792nd
ORCOrca 1Douwe Rietveld201: HB 1xHeat 3[3]08:03,201st
ORCOrcaBoyd Beerling204: HG 2-Heat 3[3]07:51,954th
ORCOrcaDouwe Rietveld103: HDev 2x (Development Klassement)Final A [6]07:39,334th
ORCOrcaDouwe Rietveld103: HDev 2x (Development Klassement)Heat 1[5]07:34,492nd

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 3Douwe Rietveld011: HE 1xFinal A [4]09:05,966th
ORCOrca 2Jeppe Rietveld011: HE 1xHeat 3[4]09:52,826th
ORCOrca 3Douwe Rietveld011: HE 1xHeat 1[1]09:03,192nd
ORCOrcaCas Klingenberg001: Oude VierHeat 2[2]07:36,383rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/NjordErin Smeijsters105: HG 4-Final A [4]07:02,511st
ORCOrca/NjordErin Smeijsters105: HG 4-Heat 1[5]06:33,362nd
ORCOrca 2Erin Smeijsters005: HG 4+Final A [4]07:00,354th
ORCOrca 2Erin Smeijsters004: HG 2-Heat 3[5]07:56,076th
ORCOrca 1Douwe Rietveld004: HG 2-Heat 2[6]07:12,383rd
ORCOrca 2Erin Smeijsters005: HG 4+Heat 2[5]06:48,331st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Erin Smeijsters004: HG 2-Final A [2]07:16,284th
ORCOrca 2Erin Smeijsters004: HG 2-Heat 1[5]07:08,641st

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Menno de Vries005: HG 4+Final A [2]06:51,001st
ORCOrca 2Erin Smeijsters004: HG 2-Final A [4]07:33,454th
ORCOrca 2Menno de Vries005: HG 4+Heat 2[3]06:55,071st
ORCOrca 2Erin Smeijsters004: HG 2-Time Trial 05:13,333rd
ORCOrcaErin Smeijsters102: HE 2-Final A [3]07:14,792nd
ORCOrca 2Daan Klomp101: HE 1xHeat 2[1]07:26,573rd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters104: HE 8+Final A [2]06:24,696th
ORCOrca 2Timon de Boer107: HG 4+Final A [6]07:01,932nd
ORCOrca 2Timon de Boer107: HG 4+Heat 2[5]06:56,432nd
ORCOrca 1Timon de Boer004: HG 2-Final A [3]07:25,952nd
ORCOrca 1Timon de Boer004: HG 2-Heat 2[3]07:30,112nd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Cas Klingenberg111: HB 4+Final A [6]06:59,021st
ORCOrcaDaan Klomp101: HE 1xFinal A [3]07:52,595th
ORCOrca/VidarErin Smeijsters107: HG 4+Final A [1]07:02,243rd
ORCOrca 2Cas Klingenberg111: HB 4+Heat 2[4]07:07,102nd
ORCOrca/VidarErin Smeijsters107: HG 4+Heat 2[3]07:01,873rd
ORCOrcaDaan Klomp101: HE 1xHeat 2[3]
ORCOrca 2Timon de Boer005: HG 4+Final A [5]07:04,772nd
ORCOrca 2Timon de Boer005: HG 4+Heat 2[6]07:08,421st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters208: HG 4+Final A [2]06:49,163rd
ORCOrcaErin Smeijsters208: HG 4+Heat 2[4]07:04,081st
ORCOrca 2Djimmer Smits105: HG 4+Final A [5]07:20,054th
ORCOrca 1Erin Smeijsters105: HG 4+Final A [3]07:16,663rd
ORCOrca 2Djimmer Smits105: HG 4+Heat 1[5]07:21,852nd
ORCOrca 1Erin Smeijsters105: HG 4+Heat 1[4]07:20,101st

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters001: Oude VierHeat 3[4]07:02,705th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDavid Hokken120: LN 2-Final A [6]07:07,553rd
ORCOrca 1Vincent de Vries119: LN 1xFinal A [4]07:21,931st
ORCOrcaDavid Hokken120: LN 2-Heat 1[3]07:09,832nd
ORCOrca 2Vincent Goris119: LN 1xHeat 3[3]07:44,523rd
ORCOrca 3Frank Mders119: LN 1xHeat 2[3]08:18,975th
ORCOrca 1Vincent de Vries119: LN 1xHeat 1[2]07:33,791st
ORCOrcaVincent Goris061: LB 1xFinal A [2]07:33,304th
ORCOrca 2David Hokken014: LN 4+Final A [2]06:42,632nd
ORCOrcaVincent Goris061: LB 1xHeat 3[6]07:42,792nd
ORCOrca 2David Hokken014: LN 4+Heat 2[4]06:49,632nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2David Hokken123: LB 4+Final A [1]06:40,801st
ORCOrcaVincent Goris119: LN 1xFinal B [2]07:39,193rd
ORCOrca 2David Hokken123: LB 4+Heat 2[4]06:57,153rd
ORCOrcaVincent Goris119: LN 1xHeat 2[4]07:53,174th
ORCOrca 2David Hokken014: LN 4+Final A [4]06:48,293rd
ORCOrcaVincent Goris041: LB 1xFinal A [2]07:47,226th
ORCOrca 2David Hokken014: LN 4+Heat 2[6]06:47,612nd
ORCOrcaVincent Goris041: LB 1xHeat 2[6]07:43,103rd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1David Hokken014: LN 4+Final A [1]
ORCOrca 1David Hokken014: LN 4+Heat 3[2]06:57,931st
ORCOrca 1David Hokken123: LB 4+Final A [3]06:53,572nd
ORCOrca 1David Hokken123: LB 4+Heat 3[4]06:55,961st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaVincent de Vries119: LN 1xFinal A [6]07:26,301st
ORCOrcaDavid Hokken117: LO 4-Final A [4]06:45,193rd
ORCOrcaVincent de Vries119: LN 1xHeat 3[6]07:24,611st
ORCOrcaDavid Hokken015: LDev 4- (Development Klassement)Final B [5]06:39,385th
ORCOrcaVincent de Vries009: LSA 1xFinal A [3]07:34,426th
ORCOrcaVincent de Vries009: LSA 1xHeat 1[2]07:24,422nd
ORCOrcaDavid Hokken015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 1[3]06:39,184th

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDavid Hokken117: LO 4-Final A [3]07:25,663rd
ORCOrcaVincent de Vries009: LSA 1xFinal A [5]07:21,793rd
ORCOrcaDavid Hokken015: LDev 4-Heat 3[4]06:48,535th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaVincent de Vries202: LSA 1x (NK)Final C [6]
ORCOrcaDavid Hokken253: LDev 4- (DK)Repechage 2[6]08:14,384th
ORCOrcaVincent de Vries202: LSA 1x (NK)Repechage 1[2]09:23,075th
ORCOrcaDavid Hokken253: LDev 4- (DK)Time Trial 07:05,9212th
ORCOrcaVincent de Vries202: LSA 1x (NK)Time Trial 08:16,0918th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaDavid Hokken018: LSA 4-Final A [3]07:45,115th
ORCOrcaVincent de Vries043: LB 1xFinal A [1]08:20,971st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaYvette Besnard135: DB 4+Final A [4]07:40,994th
ORCOrcaYvette Besnard135: DB 4+Heat 1[3]08:04,351st
ORCOrca/TritonMiriam Visser022: DN 4+Final A [6]07:41,006th
ORCOrcaYvette Besnard022: DN 4+Heat 3[4]08:00,014th
ORCOrca/TritonMiriam Visser022: DN 4+Heat 1[6]08:04,292nd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLoes Verkuil136: DB 8+Heat 1[4]07:26,193rd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaLoes Verkuil137: DB 8+Final B [5]07:07,484th
ORCOrcaLoes Verkuil137: DB 8+Heat 1[5]06:59,365th
ORCOrcaLoes Verkuil024: DEj 8+Final B [5]07:10,895th
ORCOrcaLoes Verkuil024: DEj 8+Heat 1[3]07:06,374th

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TritonLoes Verkuil137: DB 8+Final B [2]07:20,032nd
ORCOrca/TritonLoes Verkuil137: DB 8+Heat 1[2]07:16,336th
ORCOrca/TritonLoes Verkuil024: DEj 8+Final B [2]08:08,935th
ORCOrca/TritonLoes Verkuil024: DEj 8+Heat 3[2]07:42,034th

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TritonLoes Verkuil137: DB 8+Final B [2]07:09,544th
ORCOrca/TritonLoes Verkuil137: DB 8+Heat 2[5]07:19,576th
ORCOrca/TritonLoes Verkuil024: DEj 8+Heat 3[4]07:34,595th

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/NjordLoes Verkuil043: DEj 8+ (EJK)Final B [4]07:15,194th
ORCOrca/NjordLoes Verkuil043: DEj 8+ (EJK)Semifinal 2[6]07:12,284th
ORCOrca/NjordLoes Verkuil043: DEj 8+ (EJK)Repechage 2[3]07:42,623rd
ORCOrca/NjordLoes Verkuil043: DEj 8+ (EJK)Heat 1[5]07:42,115th

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Skøll/NjordIrma van der Spek004: Dames AchtHeat 3[6]07:24,283rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2014 to 06 July 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJelle Kooistra125: LB 8+Final A [5]06:26,286th
ORCOrcaJelle Kooistra014: LEj 8+Final B [5]06:11,771st
ORCOrcaJelle Kooistra014: LEj 8+Heat 2[5]06:18,484th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaKayleigh Polman135: LMFm 8+Final A [3]06:07,636th

Internationale Martini Regatta 2014

21 June 2014 to 22 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJelle Kooistra124: LB 8+Final A [1]06:22,942nd
ORCOrcaJelle Kooistra014: LEj 8+Final B [2]06:22,142nd
ORCOrcaJelle Kooistra014: LEj 8+Heat 3[3]06:25,804th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJelle Kooistra125: LB 8+Final A [6]06:27,505th
ORCOrcaJelle Kooistra125: LB 8+Heat 2[5]06:20,312nd
ORCOrcaJelle Kooistra014: LEj 8+Final B [6]06:22,611st
ORCOrcaJelle Kooistra014: LEj 8+Heat 2[4]06:23,913rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJelle Kooistra124: LB 8+Final A [2]06:13,874th
ORCOrcaJelle Kooistra124: LB 8+Heat 1[4]06:21,023rd
ORCOrcaJelle Kooistra014: LEj 8+ (EJK)Final A [6]06:14,544th
ORCOrcaJelle Kooistra014: LEj 8+ (EJK)Heat 1[5]06:17,142nd

ZRB 2014

10 May 2014 to 11 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJelle Kooistra014: LEj 8+ (1000m Knock Out)Final C [2]03:12,632nd
ORCOrcaJelle Kooistra014: LEj 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 3[3]03:06,252nd
ORCOrcaJelle Kooistra014: LEj 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:11,207th
ORCOrcaJelle Kooistra124: LB 8+Final A [1]06:23,532nd
ORCOrcaJelle Kooistra124: LB 8+Heat 2[4]06:13,461st

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJelle Kooistra102: LB 8+Heat 2[5]06:58,573rd
ORCOrcaJelle Kooistra002: LEj 8+Final A [5]07:47,025th
ORCOrcaJelle Kooistra002: LEj 8+Heat 1[5]07:09,631st

131e Varsity

06 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaJelle Kooistra003: Lichte AchtFinal A [1]06:21,963rd
ORCOrcaJelle Kooistra003: Lichte AchtHeat 1[3]06:33,072nd