Marijn Algie

543 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordDolf Rutten110: HB 2xFinal A [6]07:03,072nd
NJONjordSven Brinkman314: LHE 2- NSKFinal A [6]07:10,751st
NJONjord 2Jan Lankhorst302: HE 2- NSKFinal A [8]07:19,366th
NJONjord 2Willem Ballieux118: LHGb 4-Final A [4]06:41,754th
NJONjord/LagaRafaël van Hees107: HG 4+Final A [6]06:50,531st
NJONjordNiels Boonstra301: HE 1x NSKFinal A [7]07:33,093rd
NJONjordDolf Rutten110: HB 2xHeat 3[6]07:18,711st
NJONjord 2Jan Lankhorst302: HE 2- NSKHeat 2[3]07:51,853rd
NJONjord 1Jelle Algie302: HE 2- NSKHeat 1[8]07:46,585th
NJONjord 1Jan d' Engelbronner118: LHGb 4-Heat 2[6]07:25,244th
NJONjord 2Willem Ballieux118: LHGb 4-Heat 2[4]07:21,412nd
NJONjordMaurits van Heijningen121: LHB 1xHeat 1[8]08:47,824th
NJONjord/LagaRafaël van Hees107: HG 4+Heat 1[6]07:27,191st
NJONjord 1Max Simon106: HGb 4-Heat 1[4]07:15,785th
NJONjordNiels Boonstra301: HE 1x NSKHeat 1[4]08:23,272nd
NJONjordNiels Boonstra003: HG 1xFinal A [4]07:29,396th
NJONjord 1Gerard van der Velden002: HE 4-Final A [5]06:15,881st
NJONjordSven Brinkman052: LHE 2+Final A [2]07:54,951st
NJONjordHidde Seckel004: HG 2-Final A [7]07:12,274th
NJONjord 1Maurits van Heijningen014: LHG 2-Final A [3]07:24,794th
NJONjord/RijnlandDolf Rutten006: HG 4xFinal A [6]06:18,724th
VIDVidar/NjordKoen van Brussel001: HE 2xFinal A [6]06:52,733rd
NJONjordNiels Boonstra003: HG 1xHeat 2[8]07:24,771st
NJONjord 2Willem Ballieux017: LHDev 4-Heat 1[3]06:52,876th
NJONjord 1Jan d' Engelbronner017: LHDev 4-Heat 1[5]06:37,654th
NJONjordMax Simon007: HDev 4-Heat 4[3]06:32,324th
NJONjordHidde Seckel004: HG 2-Heat 3[5]07:08,222nd
NJONjord 2Daan Walder014: LHG 2-Heat 2[3]07:33,424th
NJONjord 1Maurits van Heijningen014: LHG 2-Heat 1[6]07:33,892nd

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/LagaRafaël van Hees107: HG 4+Final A [6]06:29,472nd
NJONjordDolf Rutten110: HB 2xFinal A [6]07:02,416th
NJONjordGerard van der Velden180: HE 2xFinal A [5]06:33,391st
NJONjordMaurits van Heijningen121: LHB 1xFinal B [5]07:43,093rd
NJONjord 2Sven Brinkman102: HE 2-Final A [3]07:04,375th
NJONjord 1Jan Lankhorst102: HE 2-Final A [4]07:00,694th
NJONjordGerard van der Velden180: HE 2xHeat 1[5]06:39,501st
NJONjord 1Jan d' Engelbronner118: LHGb 4-Heat 2[8]06:31,874th
NJONjordMaurits van Heijningen121: LHB 1xHeat 2[6]07:49,743rd
NJONjordMax Simon106: HGb 4-Heat 1[7]06:20,824th
NJONjord 2Sven Brinkman102: HE 2-Heat 1[5]07:12,603rd
NJONjord 1Jan Lankhorst102: HE 2-Heat 1[6]07:07,742nd
NJONjord 1Niels Boonstra060: HE 1xFinal A [1]07:23,934th
NJONjordGerard van der Velden002: HE 4-Final A [3]06:29,805th
VIDVidar/NjordKoen van Brussel011: LHE 2xFinal A [3]06:47,524th
NJONjord 1Rafaël van Hees061: HE 2-Final A [6]07:04,272nd
NJONjord 1Jan d' Engelbronner014: LHG 2-Final A [4]07:29,994th
NJONjord 2Willem Ballieux014: LHG 2-Final A [3]07:29,503rd
NJONjordDolf Rutten008: HDev 2xHeat 1[3]07:04,725th
NJONjord 2Willem Ballieux017: LHDev 4-Heat 3[5]06:51,705th
NJONjord 1Jan d' Engelbronner017: LHDev 4-Heat 3[4]06:51,705th
NJONjord 2Bouke Algie060: HE 1xHeat 3[5]07:59,076th
NJONjord 1Niels Boonstra060: HE 1xHeat 3[7]07:39,673rd
NJONjordMax Simon007: HDev 4-Heat 2[5]06:47,984th
NJONjordGerard van der Velden002: HE 4-Heat 2[3]06:22,232nd
VIDVidar/NjordKoen van Brussel011: LHE 2xRace For Lanes [6]07:04,694th
NJONjord 1Rafaël van Hees061: HE 2-Heat 1[4]07:19,352nd

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordGerard van der Velden104: HE 8+Final A [4]05:53,865th
NJONjordDolf Rutten110: HB 2xFinal A [6]07:00,033rd
NJONjordGerard van der Velden102: HE 2-Final A [6]06:55,172nd
NJONjord 2Willem Ballieux118: LHGb 4-Final A [2]06:41,965th
NJONjordMaurits van Heijningen121: LHB 1xFinal B [6]07:44,662nd
NJONjordMax Simon106: HGb 4-Final B [3]06:33,071st
NJONjordGerard van der Velden104: HE 8+Time Trial 05:08,214th
NJONjord 1Jan d' Engelbronner118: LHGb 4-Time Trial 06:00,398th
NJONjord 2Willem Ballieux118: LHGb 4-Time Trial 05:52,874th
NJONjordMaurits van Heijningen121: LHB 1xTime Trial 06:56,8211th
NJONjordMax Simon106: HGb 4-Time Trial 05:50,918th
NJONjordGerard van der Velden002: HE 4-Final A [4]06:06,392nd
NJONjord 2Rafaël van Hees004: HG 2-Final A [5]06:58,953rd
NJONjordNiels Boonstra008: HDev 2xFinal A [6]06:48,936th
NJONjord 2Jonathan Katzman003: HG 1xHeat 2[3]07:23,413rd
NJONjord 1Jan d' Engelbronner017: LHDev 4-Heat 2[5]06:47,414th
NJONjord 2Willem Ballieux017: LHDev 4-Heat 1[5]06:43,234th
NJONjordMax Simon007: HDev 4-Heat 3[6]06:34,504th
NJONjord/VidarSven Brinkman002: HE 4-Heat 1[4]06:25,054th
NJONjordGerard van der Velden002: HE 4-Heat 1[2]06:08,901st
NJONjord 1Floris Gerritsen004: HG 2-Heat 2[3]07:29,824th
NJONjord 2Rafaël van Hees004: HG 2-Heat 2[5]07:04,542nd
NJONjordMaurits van Heijningen013: LHG 1xHeat 3[1]07:39,443rd
NJONjordNiels Boonstra008: HDev 2xHeat 3[6]06:47,812nd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordGerard van der Velden104: HE 8+Final A [5]06:24,892nd
VIDVidar/Njord/ArgoJoris Bergman116: LHE 8+Final A [5]06:52,491st
NJONjordGerard van der Velden102: HE 2-Final A [5]07:31,391st
NJONjord 1Jan d' Engelbronner118: LHGb 4-Final A [4]07:08,183rd
NJONjord 2Willem Ballieux118: LHGb 4-Final B [5]07:17,423rd
NJONjordMaurits van Heijningen121: LHB 1xFinal B [8]08:30,915th
NJONjordMax Simon106: HGb 4-Final A [3]07:09,526th
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xFinal A [5]07:56,581st
NJONjordDolf Rutten110: HB 2xFinal A [7]07:33,376th
NJONjordGerard van der Velden102: HE 2-Heat 2[6]07:54,931st
NJONjord 2Willem Ballieux118: LHGb 4-Heat 1[3]07:39,404th
NJONjord 1Jan d' Engelbronner118: LHGb 4-Heat 1[2]07:34,542nd
NJONjordMaurits van Heijningen121: LHB 1xHeat 2[5]09:21,786th
NJONjordMax Simon106: HGb 4-Heat 1[4]07:24,873rd
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xHeat 2[6]08:40,681st
NJONjord 1Bouke Algie003: HG 1xFinal A [2]08:35,008th
NJONjord 2Niels Boonstra003: HG 1xFinal A [3]08:01,562nd
NJONjord 2Willem Ballieux017: LHDev 4-Final B [3]07:29,086th
NJONjord 1Jan d' Engelbronner017: LHDev 4-Final B [5]07:22,523rd
NJONjordMax Simon007: HDev 4-Final B [3]07:18,326th
NJONjord 1Gerard van der Velden002: HE 4-Final A [5]06:40,171st
NJONjord 1Rafaël van Hees004: HG 2-Final A [2]07:51,974th
NJONjord 2Wouter Sluiskes004: HG 2-Final B [5]08:25,283rd
NJONjord 2Casper Reinders013: LHG 1xFinal A [8]08:10,447th
NJONjord 1Maurits van Heijningen013: LHG 1xFinal B [7]08:14,367th
NJONjordDolf Rutten008: HDev 2xFinal A [2]07:03,947th
NJONjord 2Niels Boonstra003: HG 1xHeat 2[8]07:28,532nd
NJONjord 1Bouke Algie003: HG 1xHeat 1[5]07:44,423rd
NJONjord 2Willem Ballieux017: LHDev 4-Heat 2[2]06:47,133rd
NJONjord 1Jan d' Engelbronner017: LHDev 4-Heat 1[6]06:38,883rd
NJONjordMax Simon007: HDev 4-Heat 2[2]06:33,793rd
NJONjord 2Wouter Sluiskes004: HG 2-Heat 2[6]07:41,734th
NJONjord 1Rafaël van Hees004: HG 2-Heat 1[3]07:12,163rd
NJONjord 1Maurits van Heijningen013: LHG 1xHeat 2[2]07:55,085th
NJONjord 2Casper Reinders013: LHG 1xHeat 1[5]07:43,323rd
NJONjordDolf Rutten008: HDev 2xHeat 1[5]07:05,713rd

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordJonathan Katzman008: HDev 2xFinal B [3]06:59,341st
NJONjord 1Bouke Algie003: HG 1xFinal B [2]08:07,543rd
NJONjord 3Gerard van der Velden004: HG 2-Final A [4]06:58,461st
NJONjord 1Hidde Seckel004: HG 2-Final B [1]07:29,812nd
NJONjord 1Jan d' Engelbronner017: LHDev 4-Final C [4]07:10,971st
NJONjord 1Bouke Algie003: HG 1xHeat 3[3]08:33,383rd
NJONjord 2Niels Boonstra003: HG 1xHeat 2[2]08:48,923rd
NJONjord 1Hidde Seckel004: HG 2-Time Trial 05:49,788th
NJONjord 3Gerard van der Velden004: HG 2-Time Trial 05:31,541st
NJONjord 2Willem Ballieux017: LHDev 4-Time Trial 05:23,7313th
NJONjord 1Jan d' Engelbronner017: LHDev 4-Time Trial 05:16,299th
NJONjordJonathan Katzman008: HDev 2xTime Trial 05:27,926th
NJONjordMax Simon007: HDev 4-Time Trial 05:13,6913th
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xFinal A [2]07:48,012nd
NJONjord 2Gerard van der Velden102: HE 2-Final A [2]07:43,453rd
NJONjordWillem Ballieux117: LHG 4-Final A [1]07:45,653rd
NJONjordNiels Boonstra109: HB 1xHeat 1[4]08:33,051st
NJONjord 1Jan d' Engelbronner118: LHGb 4-Heat 3[3]07:23,573rd
NJONjord 2Damien Kolfoort121: LHB 1xTime Trial 06:35,5214th
NJONjord 1Maurits van Heijningen121: LHB 1xTime Trial 06:20,2711th
NJONjordJonathan Katzman110: HB 2xHeat 2[3]07:27,183rd
NJONjord 2Gerard van der Velden102: HE 2-Heat 2[2]07:23,191st
NJONjord 1Hidde Seckel102: HE 2-Heat 1[2]07:44,222nd
NJONjordMax Simon106: HGb 4-Heat 3[4]06:55,203rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordJonathan Katzman205: HG 2xFinal A [4]07:25,373rd
NJONjord 3Casper Reinders204: HG 2-Final A [1]07:20,871st
NJONjordGerard van der Velden003: HE 1xFinal A [6]07:41,835th
NJONjord 1Ewoud de Haan004: HSB 1xFinal B [3]07:44,075th
NJONjord 2Niels Boonstra004: HSB 1xFinal C [6]07:49,904th
NJONjord 2Damien Kolfoort210: LHB 1xHeat 4[3]08:50,284th
NJONjord 1Maurits van Heijningen210: LHB 1xHeat 4[6]08:36,863rd
NJONjordJonathan Katzman205: HG 2xHeat 1[6]07:11,532nd
NJONjord 2Rafaël van Hees204: HG 2-Heat 2[2]07:38,154th
NJONjord 3Casper Reinders204: HG 2-Heat 2[3]07:32,791st
NJONjord 1Floris Gerritsen204: HG 2-Heat 1[4]08:08,823rd
NJONjord 1Jan d' Engelbronner216: LHG 4-Heat 3[5]07:05,053rd
NJONjord 2Willem Ballieux216: LHG 4-Heat 2[4]07:08,453rd
NJONjordMax Simon207: HG 4-Heat 3[5]07:00,045th
NJONjordGerard van der Velden003: HE 1xSemifinal 2[3]07:48,023rd
NJONjord 1Ewoud de Haan004: HSB 1xSemifinal 1[4]07:56,505th
NJONjordMax Simon104: HDev 4-Heat 1[5]07:04,533rd
NJONjordMaurits van Heijningen108: LHDev 2xHeat 1[3]08:04,543rd
NJONjord 1Jan d' Engelbronner109: LHDev 4-Heat 2[4]07:43,304th
NJONjord 2Willem Ballieux109: LHDev 4-Heat 1[3]07:35,944th
NJONjordJonathan Katzman103: HDev 2xHeat 3[6]07:39,463rd
NJONjordGerard van der Velden003: HE 1xQuarterfinal 4[3]07:55,962nd
NJONjord 2Niels Boonstra004: HSB 1xQuarterfinal 3[5]08:09,105th
NJONjord 1Ewoud de Haan004: HSB 1xQuarterfinal 2[2]07:53,952nd
NJONjordBen Terpstra001: HE 2-Repechage 2[2]07:22,066th
NJONjordBen Terpstra001: HE 2-Time Trial 06:42,5615th
NJONjord 2Niels Boonstra004: HSB 1xTime Trial 07:11,7414th
NJONjord 1Ewoud de Haan004: HSB 1xTime Trial 07:04,4910th
NJONjordGerard van der Velden003: HE 1xTime Trial 06:54,584th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 3Willem Ballieux012: LHE 4-Final A [6]07:51,866th
NJONjord 1Sven Brinkman012: LHE 4-Final A [3]07:19,831st
NJONjordGerard van der Velden011: HE 1xFinal A [5]08:29,111st
NJONjord 2Max Simon030: HB 4+Final A [1]07:53,931st
NJONjordGerard van der Velden011: HE 1xHeat 3[3]08:55,282nd
NJONjordMaurits van Heijningen023: LHG 2xHeat 2[2]08:58,196th
NJONjordJelle Algie001: Oude VierHeat 3[6]07:18,983rd
NJONjord 2Jan d' Engelbronner012: LHE 4-Heat 2[5]07:17,154th
NJONjord 3Willem Ballieux012: LHE 4-Heat 2[1]07:09,552nd
NJONjord 1Sven Brinkman012: LHE 4-Heat 1[1]06:52,951st
NJONjord 2Max Simon030: HB 4+Heat 2[5]07:22,921st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord (NSK)Jan d' Engelbronner114: LHE 2-Final A [3]08:24,884th
NJONjord 1Sven Brinkman105: HG 4-Final A [7]07:20,974th
NJONjordMaurits van Heijningen122: LHB 2xHeat 3[4]08:54,105th
NJONjord (NSK)Jan d' Engelbronner114: LHE 2-Heat 1[4]07:52,093rd
NJONjord 1 (NSK)Milan Pastoors102: HE 2-Final A [4]07:31,982nd
NJONjord 1Sven Brinkman105: HG 4-Heat 2[4]06:43,262nd
NJONjord/Hemus/TrompMax Gompel015: LHG 4xFinal A [3]06:40,171st
NJONjordDiederik van Gent014: LHG 2-Final A [5]08:07,733rd
NJONjordDiederik van Gent014: LHG 2-Heat 2[6]07:29,791st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 1Casper Reinders132: BLM 2-Final A [2]07:57,682nd
NJONjord 2Diederik van Gent132: BLM 2-Final A [1]08:02,871st
NJONjord/NereusThomas Start158: LM 8+Final A [3]06:33,654th
RICRIC-combiJasper Joordens124: M 8+Final A [4]06:47,835th
RICRIC-combiJasper Joordens122: JM 8+Final A [2]06:26,581st
NJONjord 1Casper Reinders132: BLM 2-Time Trial
NJONjord 2Diederik van Gent132: BLM 2-Time Trial
RICRIC-combiJasper Joordens124: M 8+Time Trial 06:01,393rd
NJONjord/NereusThomas Start158: LM 8+Time Trial 06:11,644th
RICRIC-combiJasper Joordens122: JM 8+Time Trial
NJONjord 1 (P1)Sven Brinkman055: LMDev 4-Final A [1]07:02,241st
NJONjord 2Bart Boersma055: LMDev 4-Final B [2]07:27,912nd
NJONjord (P1)Casper Reinders052: LMDev 2xFinal A [1]07:45,201st
KNRKNRB-combiJasper Joordens004: M 8+Final A [6]06:21,332nd
NJONjord 1 (P1)Sven Brinkman055: LMDev 4-Heat 2[3]06:52,531st
NJONjord 2Bart Boersma055: LMDev 4-Heat 1[2]07:08,424th
NJONjord (P1)Casper Reinders052: LMDev 2xHeat 2[1]07:28,361st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
RICRIC-combiJasper Joordens144: J18 8+Final A [1]05:52,281st
NJONjord/Hemus/TrompMax Gompel103: HE 4xFinal A [3]06:11,544th
NJONjordJan d' Engelbronner116: LHE 8+Final A [3]06:03,243rd
KNRKNRB-combiJasper Joordens104: HE 8+Final A [1]05:55,056th
NJONjord 1Jelle Algie102: HE 2-Final A [2]06:41,312nd
NJONjordBart Boersma119: LHG 4+Final A [4]06:53,253rd
NJONjordSven Brinkman117: LHG 4-Final A [5]06:13,551st
KNRKNRB-combiJasper Joordens104: HE 8+Heat 2[3]05:45,872nd
NJONjord 1Sven Brinkman017: LHDev 4-Final A [3]06:12,861st
NJONjord 2Bart Boersma017: LHDev 4-Final B [6]06:33,464th
NJONjordCasper Reinders016: LHDev 2xFinal A [3]06:42,222nd
WILWillem III/SpaarneGijs Schwarz037: J18 4-Final A [5]06:11,211st
NJONjordDiederik van Gent014: LHG 2-Final A [6]07:13,371st
NJONjord 2Bart Boersma017: LHDev 4-Heat 2[4]06:39,086th
NJONjord 1Sven Brinkman017: LHDev 4-Heat 1[4]06:21,791st
NJONjordCasper Reinders016: LHDev 2xHeat 2[1]06:48,791st

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordSven Brinkman017: LHDev 4-Final A [3]03:09,901st
NJONjordCasper Reinders016: LHDev 2xFinal A [3]03:26,321st
NJONjordSven Brinkman017: LHDev 4-Semifinal 2[2]03:03,141st
NJONjordCasper Reinders016: LHDev 2xSemifinal 1[2]03:16,281st
NJONjordSven Brinkman017: LHDev 4-Time Trial 03:05,172nd
NJONjordCasper Reinders016: LHDev 2xTime Trial 03:18,551st
NJONjordBart Boersma118: LHGb 4-Heat 1[4]06:47,693rd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordSven Brinkman116: LHE 8+Final A [3]06:27,312nd
NJONjordCasper Reinders108: HG 2xFinal A [2]07:04,496th
NJONjord 1Bart Boersma117: LHG 4-Final A [7]07:20,816th
NJONjord 2Sven Brinkman117: LHG 4-Final A [3]06:48,071st
NJONjord 1Sven Brinkman017: LHDev 4-Final A [3]06:41,501st
NJONjord 2Bart Boersma017: LHDev 4-Final B [6]07:04,474th
NJONjordCasper Reinders016: LHDev 2xFinal A [5]07:06,151st
NJONjord 1Sven Brinkman017: LHDev 4-Heat 3[2]06:44,281st
NJONjord 2Bart Boersma017: LHDev 4-Heat 2[3]06:58,944th
NJONjordCasper Reinders016: LHDev 2xHeat 1[2]07:07,601st

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordMaarten van Harten116: LHE 8+Final A [1]06:24,482nd
NJONjordCasper Reinders120: LHG 2xFinal A [2]07:04,082nd
NJONjord 1Maurits van Heijningen117: LHG 4-Final A [3]07:09,804th
NJONjord 2Sven Brinkman117: LHG 4-Final A [4]06:40,231st
NJONjord 1Sven Brinkman017: LHDev 4-Final A [5]07:18,461st
NJONjord 2Bart Boersma017: LHDev 4-Final B [2]07:41,322nd
NJONjordCasper Reinders016: LHDev 2xFinal A [8]07:34,411st
NJONjord 2Bart Boersma017: LHDev 4-Heat 2[2]07:27,406th
NJONjord 1Sven Brinkman017: LHDev 4-Heat 2[6]07:04,621st
NJONjordCasper Reinders016: LHDev 2xHeat 1[6]07:24,691st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordCasper Reinders214: LHG 2xFinal A [4]06:52,961st
NJONjord 2Diederik van Gent216: LHG 4-Final A [2]07:01,614th
NJONjord 1Sven Brinkman216: LHG 4-Final A [3]06:34,451st
NJONjordCasper Reinders214: LHG 2xHeat 1[6]07:14,381st
NJONjordCasper Reinders108: LHDev 2xFinal A [3]07:21,451st
NJONjord 2Sven Brinkman109: LHDev 4-Final A [3]06:49,891st
NJONjord 1Diederik van Gent109: LHDev 4-Final B [1]07:12,143rd
NJONjord 1Diederik van Gent109: LHDev 4-Heat 2[4]07:23,394th
NJONjord 2Sven Brinkman109: LHDev 4-Heat 2[5]07:04,511st
NJONjordCasper Reinders108: LHDev 2xHeat 2[4]07:47,571st

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordEwoud de Haan001: Oude VierFinal A [1]10:27,526th
NJONjordSven Brinkman013: LHE 4-Final A [5]06:47,873rd
NJONjordCasper Reinders031: LHG 2xFinal A [1]07:16,701st
NJONjordDiederik van Gent024: LHG 4+Final A [2]07:39,255th
NJONjordMathijs Peters026: LHG 1xHeat 2[5]08:17,984th
NJONjordSven Brinkman013: LHE 4-Heat 1[2]07:00,262nd
NJONjordEwoud de Haan001: Oude VierHeat 1[1]06:39,293rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 1Sven Brinkman113: LG 4-Final A [2]06:38,145th
NJONjord 2Maurits van Heijningen113: LG 4-Heat 2[2]06:43,584th
NJONjord 1Sven Brinkman113: LG 4-Heat 2[4]06:36,072nd
NJONjordMaurits van Heijningen110: LE 2-Heat 2[3]07:42,554th
NJONjordSven Brinkman015: LDev 4-Final A [5]06:41,055th
NJONjord 1Edouard Lustermans012: LG 2-Final A [3]07:23,524th
NJONjordCasper Reinders011: LB 2xFinal A [5]06:57,952nd
NJONjordSven Brinkman015: LDev 4-Heat 1[3]06:48,452nd
NJONjord 2Maurits van Heijningen012: LG 2-Heat 2[6]08:02,325th
NJONjord 1Edouard Lustermans012: LG 2-Heat 2[3]07:34,991st
NJONjordCasper Reinders011: LB 2xHeat 2[5]07:10,511st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combi 2Olav Molenaar131: M 8+Final A [1]05:46,003rd
KNRKNRB-combi 2Olav Molenaar131: M 8+Heat 1[4]05:48,612nd
NJONjordJasper Hoffstedde056: MI 8+Final A [3]05:40,771st
KNRKNRB-combiOlav Molenaar044: JM 8+Final A [3]05:38,741st
NJONjordJasper Hoffstedde056: MI 8+Heat 1[1]05:43,811st

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordEdouard Lustermans012: LG 2-Final A [1]07:12,902nd
NJONjord 2Bart van Beek015: LDev 4-Time Trial 03:16,7714th
NJONjord 1Sven Brinkman015: LDev 4-Time Trial 03:13,719th
NJONjordEdouard Lustermans114: LE 8+Final A [4]06:12,892nd
NJONjordBart van Beek116: LG 4+Final A [3]06:55,041st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combiOlav Molenaar103: E 8+Final A [2]05:46,194th
NJONjord/AegirWietse van Blitterswijk113: LG 4-Final A [5]06:18,862nd
NJONjordSven Brinkman114: LG 4+Final A [5]06:41,531st
KNRKNRB-combiOlav Molenaar103: E 8+Heat 1[4]05:24,803rd
NJONjordBart van Beek113: LG 4-Heat 2[2]06:39,774th
NJONjord/AegirWietse van Blitterswijk113: LG 4-Heat 1[5]06:24,031st
NJONjord 1Bart van Beek015: LDev 4-Heat 3[1]06:44,755th
NJONjord 2Sven Brinkman015: LDev 4-Heat 1[6]06:36,513rd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordJasper Hoffstedde104: E 8+Final A [6]05:50,301st
NJONjordBart van Beek114: LE 8+Final A [4]06:19,044th
NJONjordBart van Beek115: LG 4-Final A [6]07:01,406th
NJONjord/AegirWietse van Blitterswijk115: LG 4-Final A [5]06:32,221st
NJONjordSven Brinkman116: LG 4+Final A [4]07:02,712nd
NJONjordJasper Hoffstedde104: E 8+Heat 2[6]05:50,422nd
NJONjord/AegirWietse van Blitterswijk115: LG 4-Heat 2[7]06:21,301st
NJONjordBart van Beek115: LG 4-Heat 1[5]06:41,682nd
NJONjord 2Yorick Verduin106: G 4+Heat 1[3]07:06,114th
NJONjord 2Bart van Beek015: LDev 4-Final B [3]06:40,844th
NJONjordSjaak Brinks007: Dev 4-Final A [8]06:14,994th
NJONjordEdouard Lustermans012: LG 2-Final A [8]07:05,882nd
NJONjordMax Bosman003: B 2xHeat 2[5]07:10,324th
NJONjord 1Sven Brinkman015: LDev 4-Heat 4[6]06:40,486th
NJONjord 2Bart van Beek015: LDev 4-Heat 2[7]06:39,514th
NJONjordSjaak Brinks007: Dev 4-Heat 1[4]06:20,072nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/AegirWietse van Blitterswijk113: LG 4-Final A [4]07:10,412nd
NJONjord 2Casper Reinders114: LG 4+Final A [6]07:52,882nd
NJONjord 1Sven Brinkman114: LG 4+Final A [7]07:51,051st
NJONjordYorick Verduin105: G 4+Final A [8]07:49,805th
NJONjordNiels Boonstra107: B 1xHeat 2[7]08:33,195th
NJONjordCasper Reinders113: LG 4-Heat 3[8]07:32,924th
NJONjord/AegirWietse van Blitterswijk113: LG 4-Heat 2[4]07:09,871st
NJONjordYorick Verduin105: G 4+Heat 2[6]07:52,683rd
NJONjord 2Sven Brinkman015: LDev 4-Final B [3]07:57,006th
NJONjordEdouard Lustermans012: LG 2-Final A [3]08:47,714th
NJONjord 1Jasper Hoffstedde050: G 4+Final A [5]07:15,891st
NJONjord 1Casper Reinders015: LDev 4-Heat 3[4]07:31,535th
NJONjord 2Sven Brinkman015: LDev 4-Heat 2[6]07:39,394th
NJONjordSjaak Brinks007: Dev 4-Heat 3[1]07:17,315th
NJONjordNiels Boonstra001: G 1xHeat 1[4]09:10,105th
NJONjordEdouard Lustermans012: LG 2-Heat 1[4]08:16,362nd
NJONjord 2Yorick Verduin050: G 4+Heat 2[3]07:45,724th
NJONjord 1Jasper Hoffstedde050: G 4+Heat 1[4]07:22,571st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordJasper Hoffstedde201: E 8+Final A [5]05:44,441st
NJONjordEdouard Lustermans213: LG 2-Final A [6]07:15,452nd
NJONjordSven Brinkman216: LB 4+Final A [2]06:57,201st
NJONjordBart van Beek252: LG 4-Heat 3[5]06:52,255th
NJONjordJelle Algie104: Dev 4-Final A [5]06:18,472nd
NJONjordBart van Beek111: LDev 4-Final B [3]06:48,345th
NJONjord 2Yorick Verduin131: G 4+Final A [1]07:08,086th
NJONjord 1Jasper Hoffstedde131: G 4+Final A [3]06:34,801st
NJONjordJelle Algie104: Dev 4-Heat 2[6]06:28,581st
NJONjordBart van Beek111: LDev 4-Heat 2[1]06:46,854th
NJONjord 1Jasper Hoffstedde131: G 4+Heat 2[2]06:47,311st
NJONjord 3Sven Brinkman131: G 4+Heat 1[6]07:10,755th
NJONjord 2Yorick Verduin131: G 4+Heat 1[3]07:02,213rd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordEwoud de Haan001: Oude VierFinal A [6]10:15,603rd
NJONjordCasper Reinders013: LE 4-Final A [6]07:18,456th
NJONjord 2Yorick Verduin020: G 4+Final A [2]07:26,826th
NJONjord 3Bart van Beek020: G 4+Final A [1]07:19,034th
NJONjord 1Sjaak Brinks020: G 4+Final A [4]06:53,151st
NJONjordCasper Reinders013: LE 4-Heat 1[1]06:59,813rd
NJONjordEwoud de Haan001: Oude VierHeat 1[3]06:41,162nd
NJONjordEamon Power022: G 2-Heat 2[5]07:49,284th
NJONjord 3Bart van Beek020: G 4+Heat 2[2]07:13,373rd
NJONjord 2Yorick Verduin020: G 4+Heat 1[5]07:20,812nd
NJONjord 1Sjaak Brinks020: G 4+Heat 1[4]07:04,811st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordJelle Algie116: LSA 8+Final A [2]06:06,593rd
NJONjordJelle Algie117: LO 4-Final A [3]06:12,893rd
NJONjord/AsoposMilan Pastoors122: LN 4-Final A [2]06:31,274th
NJONjord/AsoposMilan Pastoors122: LN 4-Heat 3[6]06:25,192nd
LEYLeythe/Njord/Willem III/SPAOlav Molenaar002: SA 4-Final A [5]06:11,994th
NJONjordJelle Algie013: LN 2xFinal A [3]06:46,431st
NJONjord/AsoposMilan Pastoors014: LN 4+Final A [4]06:37,331st
NJONjordJelle Algie012: LO 2-Final A [2]06:56,472nd
LEYLeythe/Njord/Willem III/SPAOlav Molenaar002: SA 4-Heat 2[2]06:08,852nd
NJONjord/AsoposMilan Pastoors014: LN 4+Heat 1[4]06:49,611st
NJONjordJelle Algie012: LO 2-Heat 2[4]07:01,132nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/VidarJelle Algie117: LO 4-Final A [4]06:15,731st
NJONjordEdouard Lustermans120: LN 2-Heat 1[3]07:12,653rd
NJONjordHans van den Berg015: LDev 4-Final B [6]06:31,442nd
LEYLeythe/Spaarne/Willem III/TROThomas van Olderen031: J18 4xFinal A [3]06:09,571st
NJONjordMathijs Peters013: LN 2xFinal A [6]06:55,062nd
NJONjordJelle Algie041: LB 1xFinal A [4]07:31,443rd
WILWillem III/Diep/WET/RICJoris Moerman030: J18 4-Final A [5]06:21,372nd
LEYLeythe/Spaarne/Willem III/TROThomas van Olderen030: J18 4-Final A [4]06:12,721st
NJONjordHans van den Berg015: LDev 4-Heat 1[4]06:35,383rd
NJONjordJelle Algie041: LB 1xHeat 1[6]07:40,882nd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordJelle Algie120: LN 2-Final A [2]07:07,521st
NJONjordJelle Algie120: LN 2-Heat 1[4]07:12,581st
NJONjordEdouard Lustermans108: N 2-Heat 2[1]07:23,983rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
KNRKNRB-combi 1Willem Buist124: JM 4-Final A [2]07:11,035th
KNRKNRB-combi 3Gert Jan van Doorn124: JM 4-Final A [3]06:48,763rd
KNRKNRB-combi 2Joris Moerman124: JM 4-Final A [4]06:44,272nd
KNRKNRB/Willem III/DiepJorke Kooijenga124: JM 4-Final A [5]06:41,721st
KNRKNRB-combi 1Willem Buist044: JM 8+Final A [2]06:26,962nd
KNRKNRB-combi 2Jorke Kooijenga044: JM 8+Final A [1]06:14,301st
NJONjordJelle Algie009: BLM 2-Final A [1]07:47,644th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
LEYLeythe-combiJorke Kooijenga104: SA 8+Final A [3]06:05,924th
LEYLeythe-combiJorke Kooijenga104: SA 8+Heat 2[3]06:00,942nd
NJONjordHans van den Berg122: LN 4-Heat 3[5]06:36,313rd
NJONjordHans van den Berg015: LDev 4-Final B [3]06:35,594th
NJONjordJelle Algie012: LO 2-Final A [1]07:04,693rd
WILWillem III/Spaarne/Leythe/TROJorke Kooijenga002: SA 4-Heat 3[4]06:12,596th
NJONjordJelle Algie012: LO 2-Heat 2[5]07:12,721st
NJONjordHans van den Berg015: LDev 4-Heat 3[2]06:38,023rd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordTom Huberts119: LN 1xHeat 1[5]08:10,353rd
NJONjordHans van den Berg122: LN 4-Heat 1[2]06:52,104th
NJONjordHans van den Berg015: LDev 4-Final B [2]06:47,063rd
NJONjord 1Tom Huberts071: LB 1xFinal A [6]07:37,165th
NJONjord 2Mathijs Peters071: LB 1xFinal B [2]07:45,952nd
NJONjordHans van den Berg015: LDev 4-Heat 1[7]06:45,273rd
NJONjord 2Mathijs Peters071: LB 1xHeat 1[3]07:45,794th
NJONjord 1Tom Huberts071: LB 1xHeat 1[7]07:42,403rd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 1Mathijs Peters119: LN 1xHeat 2[7]
NJONjord 2Tom Huberts119: LN 1xHeat 2[4]
NJONjordHans van den Berg253: LDev 4-Repechage 2[5]08:05,633rd
NJONjord 1Mathijs Peters061: LB 1xFinal A [7]10:35,565th
NJONjord 2Tom Huberts061: LB 1xHeat 2[5]08:59,494th
NJONjord 1Mathijs Peters061: LB 1xHeat 1[5]08:47,203rd
NJONjordHans van den Berg253: LDev 4-Time Trial 07:02,628th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordHans van den Berg032: LN 2-Final A [1]08:10,944th
NJONjord 1Tom Huberts043: LB 1xFinal A [4]08:36,283rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
WILWillem III/NjordBouke Algie108: N 2-Heat 3[2]07:17,813rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

28 June 2014 to 29 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking 2Freek Temming104: JM 1xFinal A [4]07:25,935th
VIKViking 1IJsbrand Daleboudt104: JM 1xFinal A [6]07:19,182nd
VIKVikingJelle Algie122: JM 2xHeat 3[3]06:52,553rd
VIKViking 3Melle Le Fevre104: JM 1xHeat 3[4]07:49,185th
VIKViking 1IJsbrand Daleboudt104: JM 1xHeat 3[5]07:41,452nd
VIKViking 2Freek Temming104: JM 1xHeat 1[2]07:50,801st
VIKViking 1Freek Temming007: JM 1xFinal A [2]07:26,274th
WILWillem III/Naarden/RICMichiel Moerman009: JM 4-Final A [2]06:22,452nd
VIKViking 1Freek Temming007: JM 1xSemifinal 1[2]07:24,382nd
VIKViking 1Freek Temming007: JM 1xHeat 3[4]07:44,382nd
VIKViking 2Melle Le Fevre007: JM 1xHeat 1[3]07:38,694th

ARB / Aegon NK 2014

07 June 2014 to 08 June 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
TROTromp/VikingJeroen Weits146: J18 8+Final A [6]06:56,333rd
VIKViking 2IJsbrand Daleboudt145: J18 2xFinal A [5]07:12,624th
VIKViking 1Jelle Algie145: J18 2xFinal B [3]07:16,463rd
VIKViking 2IJsbrand Daleboudt145: J18 2xSemifinal 3[4]07:08,301st
VIKViking 1Jelle Algie145: J18 2xSemifinal 2[6]07:09,854th
VIKVikingIJsbrand Daleboudt029: J18 4xFinal A [6]06:27,073rd
VIKViking 2IJsbrand Daleboudt145: J18 2xHeat 2[6]07:35,591st
VIKViking 1Jelle Algie145: J18 2xHeat 1[3]07:43,302nd
VIKVikingMelle Le Fevre026: J18 1x BFinal 3[4]08:39,141st

Hollandia Roeiwedstrijden / Njord Lustrumwedstrijden 2014

24 May 2014 to 25 May 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking 2Melle Le Fevre143: J18 1xFinal 2[5]07:54,002nd
VIKViking 1Jelle Algie143: J18 1xFinal 1[3]07:52,386th
VIKViking 3Eise Mink van der Molen143: J18 1xFinal 1[7]07:50,745th
VIKViking 4IJsbrand Daleboudt143: J18 1xFinal 1[6]07:43,173rd
VIKViking 5Freek Temming143: J18 1xFinal 1[4]07:42,712nd
VIKVikingFreek Temming030: J18 4xFinal [4]06:26,282nd
VIKViking 2Jelle Algie029: J18 2xFinal 1[5]07:05,301st
VIKViking 1Melle Le Fevre027: J18 1x BFinal 2[3]07:59,662nd
VIKViking 2Eise Mink van der Molen027: J18 1x BFinal 1[5]07:55,451st
VIKViking 3Jelle Algie026: J18 1x AFinal 2[6]07:43,805th
VIKViking 2IJsbrand Daleboudt026: J18 1x AFinal 2[3]07:43,664th
VIKViking 1Freek Temming026: J18 1x AFinal 2[5]07:43,523rd

Westelijke Regatta 2014 - Aegon NK Klein

19 April 2014 to 20 April 2014
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKVikingJelle Algie209: J18 2-Final A [2]07:44,396th
VIKViking 2Freek Temming208: J18 1xSemifinal 1[6]07:57,265th
VIKVikingJelle Algie209: J18 2-Repechage [5]09:11,502nd
VIKViking 2Freek Temming208: J18 1xRepechage 5[4]09:26,361st
VIKViking 1Melle Le Fevre208: J18 1xRepechage 2[3]10:00,803rd
VIKViking 4Sam Langerak208: J18 1xRepechage 2[5]09:58,352nd
VIKViking 3IJsbrand Daleboudt208: J18 1xRepechage 1[3]10:08,522nd
VIKVikingJelle Algie209: J18 2-Heat 2[5]08:05,193rd
VIKViking 3IJsbrand Daleboudt208: J18 1xHeat 8[4]08:12,103rd
VIKViking 1Melle Le Fevre208: J18 1xHeat 7[6]08:43,063rd
VIKViking 4Sam Langerak208: J18 1xHeat 6[2]08:43,644th
VIKViking 2Freek Temming208: J18 1xHeat 5[3]08:11,402nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien / Argo Lustrum

06 July 2013 to 07 July 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKVikingJelle Algie145: J18 2xFinal 2[3]07:30,221st
VIKViking 2Sam Langerak143: J18 1xFinal 1[4]08:36,883rd
VIKViking/ZwolscheSam Langerak029: J18 4xFinal [4]06:53,832nd
VIKVikingIJsbrand Daleboudt028: J18 2xFinal 1[6]07:38,133rd
VIKVikingSam Langerak026: J18 1x BFinal 2[3]08:08,841st
VIKVikingEmiel Peijnenburg038: J16 1x BFinal 7[6]08:46,242nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

29 June 2013 to 30 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKVikingIJsbrand Daleboudt118: JM 1xFinal C [5]07:49,665th
VIKVikingIJsbrand Daleboudt118: JM 1xRepechage 3[2]07:58,593rd
VIKVikingSam Langerak036: JM 4xFinal A [2]06:24,141st
VIKVikingIJsbrand Daleboudt118: JM 1xHeat 4[1]08:05,113rd
VIKVikingJelle Algie020: JM 2xHeat 2[2]07:08,714th

ARB / Aegon NK 2013

08 June 2013 to 09 June 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKVikingJelle Algie160: J18 2xFinal A [3]07:35,384th
VIKViking/SpaarneIJsbrand Daleboudt160: J18 2xFinal B [3]07:39,863rd
VIKViking 2Jelle Algie159: J18 1xFinal 3[5]08:54,874th
VIKViking 1Sam Langerak159: J18 1xFinal 2[7]08:29,862nd
VIKViking 3IJsbrand Daleboudt159: J18 1xFinal 2[2]08:26,691st
VIKViking/SpaarneIJsbrand Daleboudt160: J18 2xHeat 1[6]07:40,694th
VIKVikingJelle Algie160: J18 2xHeat 1[4]07:33,832nd

Westelijke Regatta - Saurus/Skadi Lustrumwedstrijden

25 May 2013 to 26 May 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking/Willem III/TrompSam Langerak146: J18 8+Final [4]07:32,681st
VIKVikingPiet Lammers145: J18 2xFinal 1[5]08:11,183rd
VIKViking 2Jelle Algie143: J18 1xFinal 2[2]08:54,431st
VIKVikingPiet Lammers030: J18 4-Final [5]08:06,993rd
VIKViking 2Sam Langerak026: J18 1x BFinal 3[6]08:44,962nd
VIKViking 3Piet Lammers026: J18 1x BFinal 1[3]08:34,411st
VIKVikingEise Mink van der Molen037: J16 1x AFinal [4]09:23,605th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2013

20 April 2013 to 21 April 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking 1Eise Mink van der Molen148: J16 1xFinal B [5]07:43,903rd
VIKViking 1Eise Mink van der Molen148: J16 1xSemifinal 3[6]07:53,203rd
VIKVikingPiet Lammers026: J18 2xFinal 107:33,241st
VIKViking 2Piet Lammers140: J18 1xHeat 9[5]08:40,514th
VIKViking 4Sam Langerak140: J18 1xHeat 7[4]09:14,495th
VIKViking 1Eise Mink van der Molen148: J16 1xHeat 2[3]09:14,982nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKVikingFreek Temming013: J18 4*Time Trial 29:30,24th

Proteus-Eretes Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

30 June 2012 to 01 July 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking 2Jelle Algie151: J16 2xFinal 2[6]07:15,191st
VIKViking 1Freek Temming151: J16 2xFinal 1[5]07:03,172nd
VIKVikingFreek Temming152: J16 4*Final 1[6]06:43,472nd
VIKViking 2Jelle Algie039: J16 2xFinal 2[6]07:30,964th
VIKViking 1Eise Mink van der Molen038: J16 1x BFinal 5[7]08:12,543rd
VIKViking 2IJsbrand Daleboudt038: J16 1x BFinal 3[6]08:06,224th
VIKViking 3Jelle Algie038: J16 1x BFinal 3[3]07:56,573rd

ARB / Okeanos Lustrum Wedstrijden 2012

02 June 2012 to 03 June 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking 2Jelle Algie151: J16 2xFinal 1[4]08:06,435th
VIKViking 1Freek Temming151: J16 2xFinal 1[5]07:37,901st
VIKViking 2Jelle Algie039: J16 2xFinal 3[7]07:39,361st
VIKViking 1Freek Temming039: J16 2xFinal 2[3]07:34,521st
VIKViking 2Sam Langerak037: J16 1x AFinal 2[3]08:11,286th
VIKViking 1Freek Temming037: J16 1x AFinal 1[7]07:48,121st
VIKViking 1Jelle Algie038: J16 1x BFinal 6[7]08:06,212nd
VIKViking 2IJsbrand Daleboudt038: J16 1x BFinal 1[5]08:04,041st

Westelijke Regatta - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

19 May 2012 to 20 May 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking 1Jelle Algie151: J16 2xFinal 3[6]07:45,211st
VIKViking 2Freek Temming151: J16 2xFinal 2[5]07:37,051st
VIKVikingFreek Temming040: J16 4xFinal [3]06:32,591st
VIKVikingFreek Temming039: J16 2xFinal 3[5]07:13,482nd
VIKViking 2Jelle Algie038: J16 1x BFinal 4[3]08:09,553rd
VIKViking 1IJsbrand Daleboudt038: J16 1x BFinal 2[6]08:16,864th
VIKViking 1Freek Temming037: J16 1x AFinal 2[6]07:55,633rd
VIKViking 2Sam Langerak037: J16 1x AFinal 1[3]08:07,605th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Roeien

21 April 2012 to 22 April 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking 1Freek Temming140: J16 2xFinal A [2]06:57,421st
VIKViking 1Freek Temming132: J16 1xFinal A [3]07:43,082nd
VIKViking 1Freek Temming132: J16 1xSemifinal 3[5]07:53,422nd
VIKViking 2Sam Langerak132: J16 1xSemifinal 2[6]08:11,505th
VIKViking 1Freek Temming140: J16 2xHeat 1[6]07:04,852nd
VIKVikingBouke Algie130: J18 1xHeat 9[7]08:14,045th
VIKViking 3IJsbrand Daleboudt132: J16 1xHeat 5[6]08:23,064th
VIKViking 2Sam Langerak132: J16 1xHeat 4[4]08:14,452nd
VIKViking 1Freek Temming132: J16 1xHeat 3[7]08:12,891st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKVikingFreek Temming014: J16 4*Time Trial 29:28,013rd

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKVikingFreek Temming027: J164*Round D 18:11,43rd
VIKVikingFreek Temming027: J164*Round B 00:47,32nd
VIKVikingFreek Temming027: J164*Round A 08:33,63rd

Calco IT Orca Lustrum / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2011 to 03 July 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKViking/LaakMathijs Peters145: J18 2xFinal 1[4]07:34,065th
VIKViking 2Bouke Algie143: J18 1xFinal 3[4]07:53,543rd
VIKVikingThomas Langerak111: B 1xHeat 3[6]07:40,812nd
VIKVikingBouke Algie025: J18 1x BFinal 2[3]08:14,606th
VIKVikingThomas Langerak024: J18 1x AFinal 2[3]07:59,994th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

04 June 2011 to 05 June 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKVikingMathijs Peters142: J18 2xFinal B [7]08:21,766th
VIKVikingMathijs Peters142: J18 2xSemifinal 1[7]08:09,016th
VIKVikingThomas Langerak141: J18 1xFinal 2[3]08:28,812nd
VIKVikingThomas Langerak035: J18 1x AFinal 1[6]09:15,723rd
TROTromp/VikingThomas Langerak039: J18 4xFinal A [3]07:25,212nd
VIKVikingMathijs Peters142: J18 2xHeat 3[7]07:57,333rd

Westelijke Regatta

21 May 2011 to 22 May 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKVikingThomas Langerak143: J18 1xFinal 4[6]07:41,985th
VIKVikingMathijs Peters144: J18 2-Final [6]07:45,294th
VIKVikingThomas Langerak027: J18 2xFinal 3[6]07:11,504th
VIKVikingMathijs Peters025: J18 1x BFinal 3[6]08:16,744th
VIKVikingThomas Langerak024: J18 1x AFinal 3[7]07:47,243rd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIKVikingThomas Langerak137: J18 1xSemifinal 2[6]07:51,835th
VIKVikingMathijs Peters030: J18 2-Final B [5]08:37,142nd
VIKVikingThomas Langerak137: J18 1xHeat 7[6]08:35,542nd
VIKVikingMathijs Peters030: J18 2-Heat 1[5]08:08,954th